Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Haydi Maça
Alt 15.03.2016, 21:50   #11
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Haydi Maça

Canlı olarak izlediğimiz karşılaşmada çok önemli 3 puanı alarak 6. sıraya yükselişine şahit olduğumuz müsabaka için temsilcimiz Sivas Belediyesporu tebrik ederiz.

Ademin jeneriklik golü ise inanılmaz güzeldi...

Ve müsabakadan enstantaneler...

Valimiz Sn. Alim Barut beyin müsabakaları kaçırmaz olması dikkat çekmeye başladı... Sezon başından bugüne bu takipciliğini sürdürerek, futbolculara da hissettirse idi acaba durum daha farklı olur muydu? Özellikle de Sivassporumuza...

Eskişehir Valisi Sivasspor müsabakasına geliyorsa Sn. Barut'ta Sivassporumuzun müsabakalarını takip ederse ayrı bir motivasyon kaynağı olur diye düşünüyorum.

Valimiz Alim Barut'un yanısıra, Belediye Bşk Vekili Erdal Karaca, Özel İdare Genel Sekreterimiz Salih Ayhan, İl Emniyet Müdürümüz Turgay Çalışkan, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Asbaşkan Faruk Taşseten'in de müsabakayı takip etmeleri dikkat çekici idi.

Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2016, 22:29   #12
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Arkadaşlar beni bağışlayın Sivasa uzak olduğum için Belediyenin maçlarını internetten takip ediyorum (ara ara ) İki güzel şey gördüm lütfen teyit ediniz mükemmel mutlu olacağım...Birincisi biz Bursasporun eleyemediği bunları 2-0 yenmişiz (Sivas Belediyespor olarak tabi ) ikincisi Belediyesporun renkleri yeşil -beyaz aynı Bursasporum gibi... Harika bu ya
Alt 17.03.2016, 19:18   #13
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1436 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta oynanan Sivas Belediyespor - Amedspor maçı ve sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle Sivas Belediyespor'u çirkin ve kötü tezahürat ile ayrımcılık nedeniyle PFDK'ya sevk ettiğini açıkladı.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2016, 22:47   #14
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta oynanan Sivas Belediyespor - Amedspor maçı ve sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle Sivas Belediyespor'u çirkin ve kötü tezahürat ile ayrımcılık nedeniyle PFDK'ya sevk ettiğini açıkladı.
Ben bunlara 2 atmışım onlar beni nereye sevkediyosa etsin...Belediyesporu canı gönülden tebrik etmek istiyorum 5 milyona yaklaşan Bursanın yapamadığını sınırlı imkanlarla yapabildiği için..Naparlarsa yapsınlar...sorun değil ...

Etiketler
haydi, maça