Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

--->: Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı
Alt 09.03.2007, 10:42   #11
yusuf_07
Tecrübeli Yiğido

yusuf_07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yusuf_07 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı

bence bu haber kolpa..resmi internet sitesinde hiç bi bilgi göremedim bu konuyla ilgili..gazetelerin uydurduğu bi transfer daha....
Alt 09.03.2007, 10:52   #12
SivasLady
Gast

Alıntı:
mehmetcik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle herkese selamun aleyküm. Arkadaşlar niye tartışıyorsunuzki. Servet'in 600 euroya transferini az mı buldunuz?. anlamadınız galiba 600 euro demek 2 yıllık anlaştıysa 1.200 euro demek 3 yıllık anlaştıysa 1.800 euro demek. Ayrıca size güzel haberim var gs'nin parası yok ve servet'e para vermezler diyenler çıkıyor. Yanılıyorsunuz Gs'nin kasasına yakında 140 milyon dolar girecek.hatta 90 milyon doları kasasında..Borcuda sıfırlanacak.Yani dubaideki bir zengin iş adamı gs'nin arazisini satın almıştır.Şimdi 90 milyon dolarını peşin almışlar.Geri kalanınıda 3 ay içinde yapılması bekleniyormuş.yani bu demek oluyor ki gs'nin işleri çok iyi gidiyor.Futbolculara artık paralarda ödenmeye başlamışlar bile 2 gün önce gs'li oyunculara yönetim paralarını ödemiş.gs'nin stadı yakında yapılacağı için servet'e mutlaka para ödenir.haberlerde görmüyosunuz herhalde başbakan bile onayladı stadın yapılmasına haziran ayında stadın ilk kazması vurulacak.Bunları niçin yazdım aranızda servet'le ilgili kötü düşünenler var bilmeleri için yazdım.Servet bu sezon sivasspor'a geldiği için çok mutlu olmuştur.Ve hiç unutamayacağı sivasspor'u kalbinde taşıyacaktır.Unutmayın servet Dünya Yıldızı olursa şaşırmayın.Ben burdan Servet'e sivasspor'uzu temsil ettiğin için ve birde fb'ye gol attığın için sana teşekkür ediyorum. vede yolun açık olsun diyorum.Saygılarımla ......Çılgın Yiğidolar.....
öncelikle bir kac BIN unutmusun 600 bin eur bahsediliyor
ikincisi masallah gs üzeri cok bilgi sahibisin, yani ilgileniyorsun galiba
kimse servet üzeri kötü düsünmüyor biz onun iyiligi icin diyoruz herseyi
avrupa takimina gitse en azindan yükselebilir hep oynamasa bile tecrübe toplar
gs yeterince oyuncu var insallah yedekte kalmaz (tabiki gercekten giderse)
bizler 600 bin eur kücümsemiyoruz sezon sonu zaten anlasmasi bitiyordu istedigi yere gidebilir
gitmek isteyeni zorla tutamayiz gittigi yerde insallah dahada basarili olur
SivasSpor`a yaptilari icinde cok tsk ederiz
-->: Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı
Alt 09.03.2007, 11:57   #13
YavuzTheYigido
Yiğido

YavuzTheYigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YavuzTheYigido ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı

Kaptanimiz Galatasaraya yakisir.Zaten gidecekti hic olmazsa vizyonu olan yedek kalmayacagi bir takima gitmesi iyi olur.Ayrica basarili performansinin vede kazandirdigi puanlarin sayesinde Sivasimizin unutulmayacaklari arasina simdiden girdi.Tesekkurler Servet..
Biz de bu sene lige iyice alismis olduk.Bundan sonraki hedefimiz surekli ust siralarda kalmak dusme tehlikesi yasamamak olmali.Super Lig maddi ve manevi yonden Sivasimizin hak ettigi bir platform.Cok gec ciktik ama Sivas sehri bundan boyle devamli Super Ligde mucadele etmeli.Korkulan ve isminden ovguyle sozedilen bir takim olmali.Artik genc ve yetenekli futbolculari bulup milli takima kazandirmak gerekir.Olursa da UEFA kupasi neden olmasin.
Buyuk baskanin dedigi gibi birgun Chelsea yi da Sivasa getirecegiz..
YavuzTheYigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2007, 12:06   #14
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1259 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Aturan_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SERVETİ İLKYARI BİTTİĞİNDE VERSELERDİ 2 MİLYON EURO KAZANACAKLARDI BÜLENT HOCANIN İŞİNE GELMEDİ TABİ AMA KAYBEDEN YÖNETİCİLER VE SİVASLI FUTBOLSEVERLER KAYBETTİ
Devre arasında eger gitseydi servet düşme hattında olabilirdik hakkı da yok zaten bence yönetim satmamakla cok büyük bir iş yaptı
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı
Alt 09.03.2007, 12:12   #15
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı

Servet kendi acıklama yapıyo adam sezon sonuna kadar kımseyle görüşmeyecegim dio ama gazetelerde yazıyo yok gs aldı felan Servet için hayırlısı olsun bize bu sene cok sey kattı gönül isterki Sivassporda kalsın ama ayrılacagını söyledi
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2007, 12:43   #16
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
mehmetcik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle herkese selamun aleyküm. Arkadaşlar niye tartışıyorsunuzki. Servet'in 600 euroya transferini az mı buldunuz?. anlamadınız galiba 600 euro demek 2 yıllık anlaştıysa 1.200 euro demek 3 yıllık anlaştıysa 1.800 euro demek. Ayrıca size güzel haberim var gs'nin parası yok ve servet'e para vermezler diyenler çıkıyor. Yanılıyorsunuz Gs'nin kasasına yakında 140 milyon dolar girecek.hatta 90 milyon doları kasasında..Borcuda sıfırlanacak.Yani dubaideki bir zengin iş adamı gs'nin arazisini satın almıştır.Şimdi 90 milyon dolarını peşin almışlar.Geri kalanınıda 3 ay içinde yapılması bekleniyormuş.yani bu demek oluyor ki gs'nin işleri çok iyi gidiyor.Futbolculara artık paralarda ödenmeye başlamışlar bile 2 gün önce gs'li oyunculara yönetim paralarını ödemiş.gs'nin stadı yakında yapılacağı için servet'e mutlaka para ödenir.haberlerde görmüyosunuz herhalde başbakan bile onayladı stadın yapılmasına haziran ayında stadın ilk kazması vurulacak.Bunları niçin yazdım aranızda servet'le ilgili kötü düşünenler var bilmeleri için yazdım.Servet bu sezon sivasspor'a geldiği için çok mutlu olmuştur.Ve hiç unutamayacağı sivasspor'u kalbinde taşıyacaktır.Unutmayın servet Dünya Yıldızı olursa şaşırmayın.Ben burdan Servet'e sivasspor'uzu temsil ettiğin için ve birde fb'ye gol attığın için sana teşekkür ediyorum. vede yolun açık olsun diyorum.Saygılarımla ......Çılgın Yiğidolar.....

BİZE NE KARDEŞİM GS'NİN NE HALT ETTİĞİNDEN. BİZE NİYE ANLATIYORSUN Kİ YEDİĞİ HALTLARI. BİZ BURADA SERVET'İ KONUŞUYORUZ. SERVET ELBETTE Kİ BEDAVAYA GİTMEYECEK. GÖNÜL İSTERDİ Kİ DAHA ÇOK PARA KAZANDIRSIN, ONDAN ÖNEMLİSİ SİVASSPOR'DA KALICI OLSUN. AMA KENDİ GELECEĞİ AÇISINDAN HANGİSİNİ UYGUN GÖRÜYORSA ONU GERÇEKLEŞTİRSİN FAKAT, YÖNETCİLERİMİZDE GÖZÜNÜ AÇSIN BEDAVAYA KAPTIRMASINLAR. GERÇİ BAŞIMIZDA MENEJERLİĞİN KURDU BÜLENT UYGUN VARKEN BEDAVAYA KAPTIRMAYIZ.

SERVET GİBİ FUTBOLCUYA HER FORMA YAKIŞIR. HELAL OLSUN KAPTAN SANA..
Alt 09.03.2007, 12:59   #17
Bilmiyorum5
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum5 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum5 kann nur auf Besserung hoffen

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öyle ama devre arası sözleşmemiz devam ediyordu ama sezon sonu bitiyor yani .servet istediği takıma bedava gidebilir yine helal olsun para kazandrıp gidiyor
bedava gıdemez bulent uygun devra arasında acıklamıstı sozlesmesınde madde var dıye ÇÜNKÜ SERVET ASLINDA 1+1 İMZALADI VE EGER OPSIYONU KULLANMIYCAKSA KULUBE 600 BIN EOURO GETIRMESI LAZIM ANCAK OLE SERBEST KALABILIR
Alt 09.03.2007, 13:12   #18
ali_zara
Yiğido

ali_zara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 ali_zara Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

desenıze serwetın yerine yenı transfer gelecek 600 bın euro ya ama serwert 600 bin euro olamaz yaa 3 milyon dolardan asağı olmaz
ali_zara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2007, 13:16   #19
bdogan58
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bdogan58 zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

ben galatasaraylıyım inşallah sivassporumun oyuncusu yine benim takımımdan birine gelir..ayrıca tomasın yerine servet süper olur tabi haber doğruysa!!!

600 bin euro çok az ama mecnun başkan

zaten esas fiyatını gs asla veremez
bdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2007, 14:22   #20
corners19
Acemi Yiğido

corners19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 corners19 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
galatasaray her sene aynı şeyleri yapıyor.Sezon başlamadan kimler konuşuluyor kimler.sonra bir bakmışın aaaaaaaa oda ne Arjantin bombası Carrusca gelmiş.Gelecek vaad ediyormuş.Geç kardeşim bu palavraları ben yutmam.Yutan varsada yapacağım bir şey yok.Galatasaray kimseyi alamaz.en az 5 yıl transfer yapamazlar.
nediyosun sen ya git bak bütün spor sitelerine her yerde bu haber var

serveti unutmayacağız
corners19 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla