Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Pedriel sakat, Keita sırasını bekleyecek..
Alt 01.09.2010, 17:16   #11
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Pedriel sakat, Keita sırasını bekleyecek..

ferhatı beklersek trabzonada yeniliriz bence trabzon maçında ferhatın yerine saido oynamalı
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2010, 17:23   #12
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

MÜNİHLİ...FURKY..YİĞİDOCENGİZ. ...Siz napıyorsunuz koçum..Şimdiden Mehmet YILDIZ düşmanı oldunuz,takımdan kesiyorsunuz..Geçen sene Mehmet YILDIZ'a yalvardığınız günleri unuttunuzmu...
.....Sonra bişey daha var YİĞİDOCENGİZ sen de dahil bi Allahın kulu SİVASSPOR KAPTANI MEHMET YILDIZ'A SALAK diyemez..Sayın oda opları özür diletin bu adama...!!!!
Bu kadar terbiyesizlik olmaz..Tamam futbolcuyu eleştirirsin ama KÜFÜR EDEMEZSİN KARDEŞİİMMMMMM
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2010, 18:04   #13
bgürsoy
Yiğido

82 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 bgürsoy isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MÜNİHLİ...FURKY..YİĞİDOCENGİZ. ...Siz napıyorsunuz koçum..Şimdiden Mehmet YILDIZ düşmanı oldunuz,takımdan kesiyorsunuz..Geçen sene Mehmet YILDIZ'a yalvardığınız günleri unuttunuzmu...
.....Sonra bişey daha var YİĞİDOCENGİZ sen de dahil bi Allahın kulu SİVASSPOR KAPTANI MEHMET YILDIZ'A SALAK diyemez..Sayın oda opları özür diletin bu adama...!!!!
Bu kadar terbiyesizlik olmaz..Tamam futbolcuyu eleştirirsin ama KÜFÜR EDEMEZSİN KARDEŞİİMMMMMM
sokakta karşılaşsanız selam verecek cesareti kendinizde bulamazsınız.. değil küfür etmek meraba diyecek kadar yüreğiniz yok sizin.. adam klavye efeliğine gelince üzerinize yok.. terbiyesizliğin alemi yok, herkes haddini bilsin.. Mehmet Yıldız kadar Sivas sevdalısı, Sivas emekçisi olsaydınız bu lafları edemezdiniz.. beğenmediğiniz insanın Sivas için neler yaptığı ortada.. Mehmet Yıldız şahsiyetinde bir futbolcu sezon boyu başarısız olsun yine de desteklenmeyi hakeder..
bgürsoy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bgürsoy'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2010, 21:51   #14
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1088 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kadir kim ya elinde keita gibi bir adam var oynatsana be adam...hem sen ne bicim teknik adamsin ne demek sirasi gelince asker mi bu dede torun muhabbeti yapiyordun kim iyi oynuyorsa o giysin formayi...
zaen bursa maci sonrasi basn aciklamasini izledim fitik oldum ya bu ne ciddiyetsizlik adamda bir ar olur...
Alt 01.09.2010, 21:55   #15
bahadır erdem
Tecrübeli Yiğido

bahadır erdem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 bahadır erdem COK SEVILEN BIR KISIbahadır erdem COK SEVILEN BIR KISIbahadır erdem COK SEVILEN BIR KISI

EVET;SUAREZ İYİ DURUMDA İSE OYNAMASI ÇOK İYİ OLUR.MEHMET YILDIZ'IDA DEFANSI YIPRATAN BİR OYUNCU OLARAK OYNATABİLİR.FENERBAHÇE MAÇINDA BUNU BİR DENEYEBİLİRLER.
Alt 01.09.2010, 22:01   #16
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence trabzonda mehmet yıldız yerine suarezi oynatmalı.suarezde kesinlikle bi hırs olacaktır ve ben ceyhunla da çok iyi anlaşacaklarına inanıyorum.ceyhun onu poisyon manyağı yapar.

ha ceyhun mehmetede süper paslar veriyo ama salak 3 haftadır birini bile değerlendiremedi,yada ceyhunu mu kıskanıyo dersiniz???

çünkü ceyhun gelince takımın yıldızı biranda ceyhun oldu,mehmet yıldız sahada yok
Sana helal olsun be kardeş.Yıllardır bizi sırtlayan adama salak demişsin ve 3 kişiden teşekkür almışsın bravo bravo
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2010, 22:17   #17
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1430 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bazı arkadaşlarımız Kadir ve Mehmet Yıldız hakkında olumsuz yazılar söylüyorlar ama ben onlara katılmıyorum. Özellikle maçlarımız canlı olarak yani çıplak gözle seyreden taraftar arkadaşlarımızın Kadir hakkında yorum yapmalarını bekliyorum. Çünkü Kadir topsuz oyunlarda bana göre çok başarılı. Ayrıca alan savunmasında ise hemen hemen maç içinde kusursuz oynuyor. Belki top yapmada biraz noksanları olsada bu saydığım 2 meziyetlerde oldukça başarılı. Maçları biz her zaman sonuca endeksliyoruz buda oyunun gayesi ama geçen seneyi biraz aklınızdan geçirin çok değil 5-6 ay önce ölüp ölüp dirildik. Bunda Mehmet Yıldızsız günlerin çokça payı vardı. Nankör olmayalım lütfen. Bu sene belkiş Mehmet den beklediğimiz performansı alamıyoruz ben dahil küçük eleştiriler yapıyoruz. Ama bu ne Mehmet in klasını düşürür nede Sivasımıza olan bağlılığını. Bazı arkadaşlar o kadar ileri gidiyorlarki defol git diyecek kadar NANKÖR'leşiyorlar. Yazık değilmi arkadaşlar. Bu sayfaları okuyunca o topçu arkadaşlar ister istemez etkilenecekler. Tabiki sizlerede gün doğacak. O saha içinde kaptansa saha dışında da sizler taraftar olarak kaptanlık yapacaksınız. Onları teşvik edip destekleyeceksinizki yüzlerimiz gülsün. Eleştirinin dozunu ayarlamasını bilmiyoruz. Dozaj ayarımız bozuk.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2010, 22:25   #18
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bazı arkadaşlarımız Kadir ve Mehmet Yıldız hakkında olumsuz yazılar söylüyorlar ama ben onlara katılmıyorum. Özellikle maçlarımız canlı olarak yani çıplak gözle seyreden taraftar arkadaşlarımızın Kadir hakkında yorum yapmalarını bekliyorum. Çünkü Kadir topsuz oyunlarda bana göre çok başarılı. Ayrıca alan savunmasında ise hemen hemen maç içinde kusursuz oynuyor. Belki top yapmada biraz noksanları olsada bu saydığım 2 meziyetlerde oldukça başarılı. Maçları biz her zaman sonuca endeksliyoruz buda oyunun gayesi ama geçen seneyi biraz aklınızdan geçirin çok değil 5-6 ay önce ölüp ölüp dirildik. Bunda Mehmet Yıldızsız günlerin çokça payı vardı. Nankör olmayalım lütfen. Bu sene belkiş Mehmet den beklediğimiz performansı alamıyoruz ben dahil küçük eleştiriler yapıyoruz. Ama bu ne Mehmet in klasını düşürür nede Sivasımıza olan bağlılığını. Bazı arkadaşlar o kadar ileri gidiyorlarki defol git diyecek kadar NANKÖR'leşiyorlar. Yazık değilmi arkadaşlar. Bu sayfaları okuyunca o topçu arkadaşlar ister istemez etkilenecekler. Tabiki sizlerede gün doğacak. O saha içinde kaptansa saha dışında da sizler taraftar olarak kaptanlık yapacaksınız. Onları teşvik edip destekleyeceksinizki yüzlerimiz gülsün. Eleştirinin dozunu ayarlamasını bilmiyoruz. Dozaj ayarımız bozuk.
Olumsuz yazılar yazmıyorlar resmen hakaret ediyorlar.Eleştiri olacak tabi ki hakarete hayır
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2010, 23:12   #19
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mehmet Yıldız'ı bir maçla değerlendirmek çok ama çok yanlış olur,bize birçok maç kazandırdı ve kazandırmaya da devam edecek.Öyle kaptanı hemen asıp kesmek yok öyle..
Alt 01.09.2010, 23:22   #20
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hah şimdi oldu bizde kendimizi yiyoruz bu topçu nerde ya sakat diye sölleyinde bizde bilelim ya kadirde keita da iyi oyuncular hangisi daha formdaysa onun oynaması bencede güzel olur hocamıza katılıyorum
bulutbey27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bekleyecek, keita, pedriel, sakat, sırasını