Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamil'e neden pas atılmıyor???
Alt 18.04.2011, 02:13   #11
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Kamil'e neden pas atılmıyor???

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bugün gördüğüm kadarıyla sanki Kamil'e özellikle pas atılmıyormuş ve bütün paslar sonradan oyuna giren Mehmet Yıldız'ı kahraman etmeye (yada topları ezdirmeye) yönelikmiş gibiydi...birçok uygun pozisyonda Kamil'i hiçe sayan futbolcular yarın lig yeniden başladığında aynı şeyi yapacaksa ve oyunun üstüne kurulması gereken Kamil Grosecki bu takıma küstürülecekse dayanamıyorum ben buna...yıldız oalcak bir futbolcu her pozisyonda yok varsayılıyorsa ben de bu takımın maçına bi daha gitmem arakdaş...yırtarım o kombineyi...küserim takıma..bi daha gitmem...birilerİ çıksın açıklasın....BU TAKIM KAMİL'E NEDEN PAS ATMIYOR???? ADAM TAKIM İÇİN YIRTARKEN KENDİNİ, KENDİNİ KRAL SANANLAR VARSA, TARAFTAR BİRGÜNDE KRALI YERLE BİR ETMEYİ DE BİLİR !!!!!!!!!!!
Kamil'e pas verildide ne yaptı ? Bir şutunda , top az kalsın taca gidecekti. Omuz omuza mücadeleden kaçındı, bir kaç kere k.paşanın bek oyuncuyla , teke tek kaldı fakat geçecek gücü bile yoktu. Ağır dediğimiz M.yıldız bile , Grosickiden daha hızlı futbol oynadı.
Bence Grosicki maçın kötülerinden biriydi, ayrıca ikinci yarıda oyuna girdikten sonra , takımın hücumuna katkı yapan , M.yıldızı bu maçta çok gayretli ve istekli gördüm. Maalesef bir çoğumuzda, 2 maç iyi oynayan oyuncuyu hemen göklere çıkarma huyumuz var. (Bu konuda kendimide eleştiriyorum.) Grosickide devamlılık sorunu olduğunu düşünüyorum. İnşallah kalan maçlarda ve gelecek sezonda çok daha iyi bir Grosicki izleriz.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatih585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 03:11   #12
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
fatih585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kamil'e pas verildide ne yaptı ? Bir şutunda , top az kalsın taca gidecekti. Omuz omuza mücadeleden kaçındı, bir kaç kere k.paşanın bek oyuncuyla , teke tek kaldı fakat geçecek gücü bile yoktu. Ağır dediğimiz M.yıldız bile , Grosickiden daha hızlı futbol oynadı.
Bence Grosicki maçın kötülerinden biriydi, ayrıca ikinci yarıda oyuna girdikten sonra , takımın hücumuna katkı yapan , M.yıldızı bu maçta çok gayretli ve istekli gördüm. Maalesef bir çoğumuzda, 2 maç iyi oynayan oyuncuyu hemen göklere çıkarma huyumuz var. (Bu konuda kendimide eleştiriyorum.) Grosickide devamlılık sorunu olduğunu düşünüyorum. İnşallah kalan maçlarda ve gelecek sezonda çok daha iyi bir Grosicki izleriz.
Bence Grosicki oynadigi butun maclarda sunu gosterdi bize ikili mucadelerde korkan pasif durmayi yegeliyen bir oyuncu oldugunu gosterdi oynadigi maclarda bize katkisi olmustur ama Eneramo katkisi o kadar goze gorunmedi cunku riza hoca bu oyuncuyu santrafor diye aldi sag kanata monta etti ermanin yerine bu oyuncunun burda verimli olmasi zor adam 18 civarinda cok etkili orda oynatirsan bir verim alirsin bize acilen sag ve sol kanata hizli cabuk iyi ortalari olan biri lazim burda ne Erman nede Eneramo oynar zaten riza hoca bu maci berabere bitirmek istiyordu goruntu onu gosterdi
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda terazi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.04.2011, 06:32   #13
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Atsalar ne oluyoki sanki öldürüyo bütün topları..rakiplerde özel önlem alıyolar kamile o yuzden fazla etkili olamıyo belkide 1-2 hafta dinlenmesi gerekiyo
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 07:41   #14
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bırak bu komplo teorilerini kamil 2 3 haftadır forumsuz oda olabilir karabük maçında patlama yapsa aynı düşüncelere sahip olacakmısın manisa maçında 3 gol atan bu adam değilmidi o zaman pas veriliyorduda aradan geçen 7 haftada ne değişdi sanki
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı turks'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 08:07   #15
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bugün gördüğüm kadarıyla sanki Kamil'e özellikle pas atılmıyormuş ve bütün paslar sonradan oyuna giren Mehmet Yıldız'ı kahraman etmeye (yada topları ezdirmeye) yönelikmiş gibiydi...birçok uygun pozisyonda Kamil'i hiçe sayan futbolcular yarın lig yeniden başladığında aynı şeyi yapacaksa ve oyunun üstüne kurulması gereken Kamil Grosecki bu takıma küstürülecekse dayanamıyorum ben buna...yıldız oalcak bir futbolcu her pozisyonda yok varsayılıyorsa ben de bu takımın maçına bi daha gitmem arakdaş...yırtarım o kombineyi...küserim takıma..bi daha gitmem...birilerİ çıksın açıklasın....BU TAKIM KAMİL'E NEDEN PAS ATMIYOR???? ADAM TAKIM İÇİN YIRTARKEN KENDİNİ, KENDİNİ KRAL SANANLAR VARSA, TARAFTAR BİRGÜNDE KRALI YERLE BİR ETMEYİ DE BİLİR !!!!!!!!!!!
NELER OLUYORYA BU TAKIMDA 4 MAÇ KAZANILDI YİNE GRUPLAŞMALR YİNE ADAM KAYIRMALARMI BAŞLADI KENDİNİZE GELİN DÜN YENİLEBİLİRDİK BİLE ODA OLABİLİR HER HAFTA TAKIM AYNI PERFORMANSI SERGİLEYEMEZ AMENNA AMA BİZLER KÖR CAHİL DEĞİLİZ GROSİCKİYE ATILMAYAN TOPLAR MEHMET YILDIZA MARKAJDA OLSA BİLE ATILAN TOPLAR BEYLER KENDİNİZE GELİN
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 08:08   #16
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Kamil garip bir futbolcu.Hızından faydalanmamız gerekli.Adam sağ açıkta oynuyor normalde ama Rıza hoca onu hep sola alıyor.

Rıza hoca onu deniye deniye faydalı olacaktır bize inşALLAH.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 08:12   #17
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bizdeki grosicki videolarını izlediğimiz süper oynayan veya uçan adam olarak bildiğimiz grosickimi bilemiyorum ilk geldiği günkü gibi sizce oynuyormu bence performansı çok düşük ve çok çabuk yoruluyor ani bir atakda hemen balon gibi sönuyor bence grosicki bu değil ?
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 08:17   #18
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Aynen bende katılıyorum Kamile bile bile pas atımıyor demekki hala guruplaşmanın önnüe geçilememiş. Eğer bu gün 2 puan gitti ise bunun tek sebebi hala çiban başı olan futbolcuların kamile pas atamamsından ileri geliyor. Böyle guruplşama yüzünden az kalsın küme düşüyorduk. Sezon sonu bunların dağıtılması lazım. Bazı arkadaşlar yada sivaslıyım diyenler Rıza hocayı bakıyorum yada eleştirmye başlmışlar. Bunlar ya Rıza hocayı Sivasspordan soğtumak için bilinçli olarak eeleştiriyorlar yada Sivaslı değiller.
1.Rıza hoca gelmeden gol dahi atamıyorduk.
2.Az go lyediğimzde seviniyorduk.
3.Dünyanın hiç bir yerinde bir hoca kazanan takımı değiştirmez. ki Sivasspor Rıza hoca geldikten sonra yenilse bile göze hoş gelen futbol oynuyor. Rıza hoca gelmeden süperliğin kırık dökük emekli futbolcular alanır iken Rıza hoca sayesinde yıldızları izlemeye başaldık
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 08:28   #19
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Aynı fikirde değilim. Dün Kamil'i çok iyi tuttular, kendisine boş alan yaratamadı. Ayağa pas istedi, aldığı topları da kaptırdı, sonunda da değişti hoca...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 09:09   #20
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

kamili bir iki mac parlattilar, baktilarki guzel oynuyor, adami 3 kisiyle birlikte tutuyorlar, ee simdi kamil napsin... ama insallah bugunler duzelecek...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58hsn58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
atılmıyor, kamile, neden, pas