Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Nankör Balili!
Alt 09.09.2011, 08:12   #11
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 945 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Nankör Balili!

Nankörlükle ne alakası var açıklamalarının ?

Hepsi de doğru ! Değil diyen ispatlasın ?

Ayrıca bir insan yahudi oldugu için ona saldırmak ne dinimizle ne de insanlıkla ne de ahlakla bağdaşır ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2011, 08:15   #12
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Nankör Balili!

Yahudi'den hiç bir zaman dost olmaz.. Arkadaşlar diyor ki; Sivasspor ile ilgili birşey dememiş.. Ee Türkiye ile ilgili demiş.. Beşiktaş'lı taraftarlar küfür ediyor demiş.. Her taraftar her futbolcuya zaman zaman, muntazam veya her zaman küfür ediyor.. Sadece bu küfürler Balili'ye mi ediliyor.. Bizde oynadı emeklerinin karşılığınıda fazlasıyla aldı.. Onun için artık şu Balili hayranlığını bırakalım bir kenara..

Ey Muhammed! Süphesiz insanlardan iman edenlere en siddetli düsman olarak yahudileri ve Allah'a ortak kosanlari bulursun. (Maide Suresi, 82)
Alt 09.09.2011, 08:17   #13
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
“Türkiye'de hala dostlarım var. İki takım arasında en iyi olanın kazanmasını istiyorum” şeklinde konuştu.

----Herşeyi geçtim de hangi bir Türk futbolcu israil de top oynasa sonra Türkiye ye geri gelse ve kendi ülkesi takımı yerine israilde de dostlarım var iyi olan kazansın diyebilir.Hadi dedi diyelim biz ne yaparız o topçuyu acaba .....
Zaten yahudi olmayan hiç bir Türk oyuncusunu İsrail'de oynatmazlar.. Onlar kendilerince üstün ırktandır.. Bu söylediklerinin hiçbirinde samimi olduğunu düşünmüyorum ben Balili'nin.. nokta..
Alt 09.09.2011, 08:19   #14
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 795 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Balili şampiyonluğa oynadığımız sene NTV de "Hangi büyük takıma gitmek istersin?" sorusuna.
"Ben zaten büyük takımdayım, Sivas Hem ligde lider hem kupada yarı finalde bizden büyük takım mı var nereye gideyim" demişti.
Hangi oyuncuya sorsanız tabiki 4 büyüklere gitmek isterim der. Ama Bailili demedi.
Keşke gönderilmeseydi SENİ SEVİYORUZ BALILI
Alt 09.09.2011, 08:22   #15
Harput0658
Usta Yiğido

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zaten yahudi olmayan hiç bir Türk oyuncusunu İsrail'de oynatmazlar.. Onlar kendilerince üstün ırktandır.. Bu söylediklerinin hiçbirinde samimi olduğunu düşünmüyorum ben Balili'nin.. nokta..
Bu söylemlerinle en büyük ırkçılığı sen yapıyorsun.
Alt 09.09.2011, 08:29   #16
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1256 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Bu nasıl bir haberdir arkadaş ya kim yayınladıysa tamamen art niyetle yapılmış...

Adamın çekmediği kalmadı her maçta sırf İsrailli diye sayısız tekme yiyip trübünden maç boyu küfür yedi. Bu haberi yapan sadece Sivas'ta maç izlemiş olmalı ki deplasmanda adamın neler yaşadığını bilmiyor.

Ne yaparsanız yapın Sivas'ta Balili sevgisini yok edemezsiniz !!!

İşte Balili'nin gerçek açıklaması asılsız yalan bir cümlesi var mı ?

İstanbul’da oynanacak olan Beşiktaş-Maccabi Tel Aviv karşılaşmasının çok güvenli olmayacağını belirten futbolcu, ancak kendisinin gitmesi durumunda hiçbir sorun yaşamayacağı ifade etti.
Balili, “Türkiye’de güvenlik her zaman önemli bir rol oynuyor. Maalesef Maccabi Tel Aviv’in oynayacağı bu maç öncesinde de yaşananlar olumlu değil. Şu an İstanbul’daki durum güvenli değil. Ama ben şimdi gidecek olsam, gider oynarım. Bundan rahatsızlık duymam. Umarım maç barış içerisinde geçer ve güvenlik güçlerine iş düşmez” dedi.
İsrailli olmasından dolayı yıllarca Türkiye’de hakaretlere maruz kaldığını ifade eden Balili, “Türkiye’de kötü zamanlar da geçirdim. Deplasmanlarda bana çok küfredildi. Filistin bayrağı sallayıp İsrail aleyhine tezahüratlarda bulunuldu. Ama ben futbolcu olarak işime odaklanıp sahadaki oyunuma baktım” diye konuştu.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2011, 08:30   #17
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
Harput0658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu söylemlerinle en büyük ırkçılığı sen yapıyorsun.
Neden sadece bu lafımı alıp paste ediyorsun.. Kur'an'da Yahudilerle ilgili onca ayet'ten sadece bir tanesi'de paylaştım.. Onu da paste etsene kardeşim.. Ben demiyorum Kur'an diyor.. Nokta..
Alt 09.09.2011, 08:49   #18
Harput0658
Usta Yiğido

Alıntı:
Neden sadece bu lafımı alıp paste ediyorsun.. Kur'an'da Yahudilerle ilgili onca ayet'ten sadece bir tanesi'de paylaştım.. Onu da paste etsene kardeşim.. Ben demiyorum Kur'an diyor.. Nokta..
Sen nasıl bana sadece bu lafımı alıyosun diyosan, Sen de neden sadece Kur'an ın bu ayetini alıyosun. Kur'an da "öldürmeyeceksin" de yazıyor, Barıştan kardeşlikten de bahsediyor.
İki lafın da gereksiz. Kışkırtıcı ve ırkçılık içeriyor. Kullandığın cümlelerin yeri burası değil bence.
Sanki Yahudileri gördüğünüz yerde dövün öldürün der gibisin.
Alt 09.09.2011, 09:03   #19
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
Harput0658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen nasıl bana sadece bu lafımı alıyosun diyosan, Sen de neden sadece Kur'an ın bu ayetini alıyosun. Kur'an da "öldürmeyeceksin" de yazıyor, Barıştan kardeşlikten de bahsediyor.
İki lafın da gereksiz. Kışkırtıcı ve ırkçılık içeriyor. Kullandığın cümlelerin yeri burası değil bence.
Sanki Yahudileri gördüğünüz yerde dövün öldürün der gibisin.
olayı başka taraflara çekmekte üzerimize yok keza.. ben ödürmekten yada savaştan mı bahsediyorum.. Sadece ve sadece yahudiler kendi ırkından başkasını hep aşaladığını onlara hep düşman gözü ile baktığını belirtmek istiyorum.. Ve söylemlerinin hiç birinde samimi olmadıklarını söylüyorum.. Şayet açıp bir tahrif edilmiş tevratı okursan (kendi elleriyle yazdıkları) yahudilerin kendi dinlerinin dışındaki insanlar hakkında neler düşündüklerini ve bu zamana kadar da bu düşüncelerine paralel neler yaptıklarını gayet net görebilirsin..Sen kaldırmış bana ırkçılık yapıyorsun diyorsun da bunun neresinde ırkçılık El insaf yani.. Müslüman müslümana inanmıyor ama yahudinin sözüne muteber ediyor.. Üzüldüm açıkcası.. Neyse herkes bildiği gibi yaşar.. İyi günler sana kardeşim..
Alt 09.09.2011, 09:32   #20
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
olayı başka taraflara çekmekte üzerimize yok keza.. ben ödürmekten yada savaştan mı bahsediyorum.. Sadece ve sadece yahudiler kendi ırkından başkasını hep aşaladığını onlara hep düşman gözü ile baktığını belirtmek istiyorum.. Ve söylemlerinin hiç birinde samimi olmadıklarını söylüyorum.. Şayet açıp bir tahrif edilmiş tevratı okursan (kendi elleriyle yazdıkları) yahudilerin kendi dinlerinin dışındaki insanlar hakkında neler düşündüklerini ve bu zamana kadar da bu düşüncelerine paralel neler yaptıklarını gayet net görebilirsin..Sen kaldırmış bana ırkçılık yapıyorsun diyorsun da bunun neresinde ırkçılık El insaf yani.. Müslüman müslümana inanmıyor ama yahudinin sözüne muteber ediyor.. Üzüldüm açıkcası.. Neyse herkes bildiği gibi yaşar.. İyi günler sana kardeşim..
MURAT kardeş bu konuda tarihsel tespiti bilge sivas halkı yaptı;kahrolsun israil yaşasın balili dedi.YAHUDİ ırkçılığı ise muharref tevrat kaynaklı.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
balili, nankör