Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Nerede Sivasspor sevginiz?
Alt 11.10.2011, 12:17   #11
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1595 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Nerede Sivasspor sevginiz?

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu takımın aklını başına getirir işte. Ayrıca maç saatinin 17 olması çok vakitsiz bir an maç 19'da falan olsaydı daha fazla kişi olurdu. Bende gidecektim ama dershanem nedeniyle gelemedim maça. Bu konuda kimseye sitem etme hakkınız yok ayrıca, gerekli tanıtım yapılmadı. İstasyon caddesinde ki iki üç reklam panosuna duyuru amaçlı reklam verseydi stadın yarısı dolardı.. Diyeceksin internette duyurdular ya, kaç kişi sivasspor sitelerine bakıyor ki her gün? Sadece maç günleri bakıyor insanlar..
Maçın pazar günü olması ve maç saatininde 17:00 olması gün ve saat olarak güzel ayarlanmış,Sizin işiniz vardı gidemeyebilirsiniz ama işi olmayan gidemezmiydi ulaşım sorunu yok bilet sorunu yok kahvede fayans düzmek varken maçı kim düşünür.

Boşuna kendimizi kandırmayalım bu takıma özellikle Sivasta gerekli destek verilmiyor kemikleşmiş sayısı belli fedakar taraftarımız var onlarda zaten kaçırmıyorlar.Takımın adı Sivassporsa akan sular durmalı reklamı panoyu boşverin Sivassporu takip eden birisi alır bi gazete yine öğrenir yani maça gidecek insan haberdar olur gitmeyecek insan zaten haberdar olamaz olmaz kulağına bağırsan hadi maç var kalk gidelim desen duymaz.

Kupa maçıda beleşti onda bile büyük boşluklar vardı o maça gitme bu maça gitme hangi maça gideceğiz oda belli değil,Ben kupa maçında yoğunluk olurda belki yer bulamam diye maçtan tam üç saat önce evden çıktımki belki yer bulamamda maça giremem diye bide ne görsem ne yoğunluğu elini kolunu sallayarak gir.

İşin özü bu takıma herzaman heryerde vaktimiz müsait oldukça destek olmamız gerek..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.10.2011, 13:10   #12
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Birşey diyiceğim kızacaksınız...Kardeşim daha ücretsiz olan bir maçta ne kadar az taraftar var...

Sivasspor`un neyine yeni stad.!
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.10.2011, 13:45   #13
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben onu bilmem, Sivassporun değerini gurbetçilerimiz daha çok biliyor.. Bilen biliyor km lerce yol tepip bir kaç hemşeri göreceğim hasret gidereceğim diye can atan insanlarımıza şahit oldum. Ankaradan çıkarlar Eskişehire Karabüke maça gelirler... Adanadan çıkarlar Kayseriya maça giderler, Ispartadan çıkar Antalya ya maça giderler... Ama bizimkiler kahveden çıkmaz, yanıbaşlarındaki ücretsiz stadyumda maç seyretmeye tenezzül etmezler. Şurda 5000 seyircin olsa kötümü olurdu yani... Biz klavyelerde atıp tutmasını çok iyi biliyoruz (ben dahil) sonra İrlandacılık oynamaya geldimmiydi üzerimize yok... Herkesin kendi payına yazıklar olsun diyorum...

Vay ağızını seveyim hemşerim,tam kitabın ortasından konuşmuşun. dediğin gibi biz Sivaslıların sadece lafa gelince konuşuruz icraat olmaz. Şu maça bile bahane bulup gelmeyenler var.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.10.2011, 13:55   #14
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 934 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Maç saati İstasyon Caddesinde boş boş volta atanların yarısı tribüne gitmiş olsa maraton tribünü böyle olmazdı.
Alt 11.10.2011, 13:56   #15
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

BAzı sevgiler vardır gizlidir, her zaman gösterilemez bazı sevgiler de vardır ki açıktır her zaman her yerde gösterilir.Sivasspor maçlarına gelnler mutlaka ki sevdikleri için geliyorlardır sivası, zorla gelemezler ya?Bu pazar Elazığ maçına gittim, maç heyecanlı ve akıcı değildi, sebeb de maçın sebebi.hazırlık maçı sonuçta, ama takımı görmek için stada gelmek bence sevginin en güzel ifadelerinden biri.Bu maç öncesinde dış saha da 4 eylül Beldiyenin maçı vardı, ordan sonra bu maç oldu, tabiri yerinde ise futbola doyduk pazar günü.stada gelen gelemeyen herkese eminim sivasa sevdalıdır, mutlaka sebebleri vardır maça gelemedikleri için.o yüzden "nerede sivasspor sevginiz?"diye sorulması da biraz abesdir, farklı yerlere çekemye gerek yorumları...
Alt 11.10.2011, 14:19   #16
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

yönetim karar almış bundan sonra ücretsiz maç olmayacak mis maça gelen taraftara üste para vereceklermis
Alt 11.10.2011, 14:39   #17
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

MAÇ PARALI OLSA bu kadar azlığı anlarım varsayınki elazığ değil takım kendi arasında antrenman maçı yapıyor stadın yanından gecenler merak edip stada girse 10 bin kişi olur bizim oyuncular taraftar gazıyla oynamaya alışık tatsız tuzssuz maç olmuştur kemik 5000 bin taraftar vardı onlarda ya göçmüş sivastan yada sivas sevgisi körelmiş anlaşılan kendi adıma konuşursam bu takım 35 yıl önce gol duasına çıkyordu ozamandan beri sever ve takip ederim amatörede düşşe sokakta oynasa kaldırıma oturur izlerim bigün bu takım ALLAH korusun 2.lige düşerse sivaslıyım diye geçinenler neler kaybettiklerini ozaman anlayacaklardır elazığ malatya kocaeli sakarka rize aydın erzurum van siirt diyarbakır yozgat konya ve diğer nice takımların sehirlerin taraftarlarına bakıp ibret almak lazım adamlar boşuna mı konuşuyorlar takımınızın değerini bilin diye umarım inşallah birgün pişman olmayız sahip çıkamadığımız için ağlamayız.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.10.2011, 15:23   #18
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BEN YİNE YAZMIŞTIM WE TEKRAR YAZIYORUM ORGANİZE YOK ARKADAŞLAR ORGANİZE YOK YOK YOK BU KADAR BASİT...
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.10.2011, 16:18   #19
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Takımımızın hazırlık maçlarındaki isteksiz oyunu ister istemez taraftarada yansıyor.Ayrıca taraftarımızın kendini Gaziantep maçına sakladığını düşünüyorum..
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.10.2011, 16:21   #20
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Son fb maçındaki yer bulamıyoruz yönetim biletlere zam yaptı diyen sivassporlular nerede bakın hem stad boş hemde beleş.

Etiketler
nerede, sevginiz, sivasspor