Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bir Öneri:YAŞLI AMCALARA AYRI YER
Alt 04.04.2012, 11:39   #11
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bir Öneri:YAŞLI AMCALARA AYRI YER

Bir kere işin mantıklısı azınlığa ayrı bir yer vermek olur.Yaşlılar Gençlerden Daha çok..
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2012, 12:37   #12
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
ydurdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BEN KALB AMELİYATI OLAN BİR ORTA YAŞLI İNSANIM AMA BİZİM STADYUMA GELMEMİZDEN RAHATSIZ OLANLARA TAVSİYEM ŞUDURKİ SİZDAHA DÜNYAYI GÖRMEDEN BİZLER OSAHAYI TEZAHÜRATLA İNLETİRDİK AMA KÜFÜRSÜZ NAMAZIMDA OLAN BİR SİVASSPOR SEVDALISI OLMAM NEDENİYLE NEFSİME SÖZ GEÇİREMİYORUM YİNEDE TÜM RİSKLİ OLMAMA RAGMEN AİLEMİ DİNLMEYİP MAÇLARA GELİYORUM BEN YAŞLILAR GELMESİN DİYEN ZİHNİYETE TAMAMEN KARŞI OLDUM SİZLERİN GELMEMİZİ İSTEMEMİNİZE RAGMEN YİNEDE BÜTÜN VARLIGIMLA GELECEGİM KUSRA BAKMAYIN BU DEDELERİNİZİ İDARE EDİVERİN BİZDE SİVAS SEVDALISIYIZ ZATEN BU SEVDAMIZ OLMASA YALVARILSADA ORAYA GELEMEYİZ SİVASIMA BAŞARI DİLEKLERİMLE
Güzel amcam beni yanlış anlıyorsunuz. üsteki yorumlarda da yazdım.biz stada gelmeyin demiyoruz. biz yokken siz vardınız sivasspor sizin sayenizde buralara geldi. 2. ligde 3. ligde neler çektiğinizi biliyoruz. ama artık gerek sağlık problemleri gerekse yorgunluktan artık eskisi gibi ateşli bir taraftar değilsiniz. ben diyorum ki yaşlı taraftarlarımıza ayrı bir yer tahsis edilebilir.( bu maratonun ortası olur solu olur sağı olur neresi güzelse farketmez) orda maçlarını daha rahat izlerler. ayağı kalkan olmaz. küfür eden olmaz. sizin içinde iyi olur. Gençler eğer birarada olursa stadta bütünlük sağlanır herkes bir ağızdan tezahürat yapar. yoksa üç beş kişi o köşeden beş altı kişi bu köşeden yürümüyor işte.YİNE SÖYLÜYORUM BAŞIMIZIN TACISINIZ.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.04.2012, 12:55   #13
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Taraftar grupları zaten ayrı yerlerde öbekleşiyor,bir sıkıntı olmaması lazım ama bu iş b iraz taze gelinin yerim dar hikayesine benziyor.Tezahürat yapacak adama kimse mani olamaz.Yaşlı genç ayrımı da afaki gibi,çünkü tenler yaşlanır ama canlar asla,yürekler asla.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2012, 13:08   #14
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

güzel bi konu ama bunun için yapacak bişey yok . senin demek istediğini ben çok iyi anlıyorum. sonuna kadar katılıyorum da. ama bizim genç arkadaşlarımızla uğraşıp stada getirmemiz lazım. bide taraftar gruplarıyla beraber olması lazım ve derneklere yardım yapılsa dernekler kendilerini biraz daha ön plana çıkarabilse bence butun sıkıntılar çözülür.
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ünisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.04.2012, 15:48   #15
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

sivasspor'u desteklemek azınlığın mı gorevı yoksa trıbune gelen herkesin gorevı mı
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda infial§'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
amcalara, ayri, yer, ÖneriyaŞli