Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Spor Toto Süper Lig 18 Ağustos'ta başlayaca
Alt 05.06.2012, 12:15   #11
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Spor Toto Süper Lig 18 Ağustos'ta başlayaca

valla ben bayramı umursamam sabah hemen yakınlarımla bayramlaşır doğru stad yoluna düşerim.bir yere gidip orada bir koltukta kös kös oturup muhabbetmi dinlemek yoksa stadyuma gidip sivassporumu desteklemekmi
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 16:28   #12
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
münihli_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardesim bende senin gibi 16 yasindayim ve Almanyada yasiyorum ama Allaha sükür hayatimda cogu kez Sivassporumuzun macini izleme firsati buldum.
En son Sivasspor-Fenerbahce (2-0) macini izlemistim ve gecen sene Avusturyaya kampa gitmistik hatta spikerlik bile yapmistim bu sitede (Lech Poznan maci)
Benim Sivasspor askim 2. Ligdeyken 1. Macimizda basladi, Türk Telekomspor maci (2-1 kazanmistik) Tribünler betondu ama hepimiz ayaktaydik ve TARAFTAR cok renkliydi simdi maalesef SEYIRCI kaliyoruz. Ondan beri cogu hazirlik maclarina gittim Sivasta ve Avusturyada ve izindeyken antrenmanlara tabiki.
Sayemde cogu yabanci arkadaslar Sivassporu taniyor eminimki sende Sivassporumuzdan arkadaslarina cokca bahsediyorsundur. Dün bosnali bir arkadasim Sivasspor formasi istedi ama benim bile alabilecegim kesin degil cünkü izine gitmiyoruz keske Online siparis edebilme firsatim olsa ama daha cok beklerim...
Benimde senin gibi Sivaspor askim bir baska , Sivasporumuz birkere Braunschweig'da hazirlik maci oynamisti, malesef haberim bile yokdu , Dayim gitmisti Hazirlik macina kendisi Hakemlik yaptigi icin bedava girmisti digerleri ise 5 veya 10 € ödediler, her neyse insallah Süper Ligin ilk veya 2.Hafta macina gidecem. Ayrica ben sadece Sivasporumuzu degil Sivas'I da tanitiyorum herkese ,!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 16:30   #13
Morten58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 731 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
insallah güzel bir zaman gecirirsin. maci yaz aylarinda en rahat sekilde protokol tribününden izleyebilirsin, biletleri karsi taraftan (maraton tribününden) alirsan, günes batimi mac saatine göre büyük rahatsizlik verebilir. ben maclari genellikte ayakta seyrettigim icin sivas'ta maraton tribünün en üst basamaklarina cikarim, umarim bu sene ilk maclar iklim ve ramazan sayesinde günes batimindan sonra baslar.
Dileklerin icin tesekkür ederim!
Alt 05.06.2012, 16:32   #14
Morten58
Usta Yiğido

Alıntı:
Mustafa58Ağa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende maçlara 13 yaşımda gitmeye başladım.futbolun ise 12 yaşımda heyecan duymaya başladım.ailem 12 yaşımdan beri futbolla ilgilenmeme karşı hatta tüm sülale baba tarafından sadece ben ilgileniyorum futbolla.anne tarafından 3-4 kişi var.gönül isterdiki bu heyecanı bebekliğimden itibaren yaşmak ama ailevi etkiden futbolun f'sini bilmezdim.ilk gittiğim maç ise 5-1 yenildiğimiz fener maçı.ailem gitmemem için çeşitli bahaneler buluyorlardı.ama kulak asmadım gitmiştim.

İNŞALLAH GİDERSİN MAÇA
(sana kale arkasını önermem karşı kaledeki pozisyonları net göremeyebilirsin.ama sivassporumuzu desteğe gitmek daha önemli)
Vallaha ben Futbolcular'a yakin yerde izlemek isterim bilmiyorum Maraton mu oluyor ne oluyor ama insallah ilk önce hayalimi gerceklestiririm.
Alt 05.06.2012, 20:43   #15
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vallaha ben Futbolcular'a yakin yerde izlemek isterim bilmiyorum Maraton mu oluyor ne oluyor ama insallah ilk önce hayalimi gerceklestiririm.
ben iki sezondur maçları misafir takım yedek külübesinin hemen arkasındaki gri yerde izledim misafir takıma çok yakın oluyorsun 4-0 yenildiğimiz gs maçında melo oyundan çıkıp külübeye girerken ağız hareketi yapmıştı.ilk yarı bitince galip durumdayken futbolcular bize hareket yapıyordu.ama o yer güzeldi daha keyifli maç izleniyor.ordan izlemek için kombine gerekiyor.

eğer 97 doğumluysan sivasspor yedek külübesinin ordaki vıpten izleyebilirsin bedavaya ama anneninde gelmesi gerekiyor.gelmiyorsa ozaman paralı izleyebilirsin.kadın çocuk tribünleri havuz ve vip a.

sahaya daha yakın istiyorsan vip'i öneririm
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 20:49   #16
Morten58
Usta Yiğido

Alıntı:
Mustafa58Ağa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben iki sezondur maçları misafir takım yedek külübesinin hemen arkasındaki gri yerde izledim misafir takıma çok yakın oluyorsun 4-0 yenildiğimiz gs maçında melo oyundan çıkıp külübeye girerken ağız hareketi yapmıştı.ilk yarı bitince galip durumdayken futbolcular bize hareket yapıyordu.ama o yer güzeldi daha keyifli maç izleniyor.ordan izlemek için kombine gerekiyor.

eğer 97 doğumluysan sivasspor yedek külübesinin ordaki vıpten izleyebilirsin bedavaya ama anneninde gelmesi gerekiyor.gelmiyorsa ozaman paralı izleyebilirsin.kadın çocuk tribünleri havuz ve vip a.

sahaya daha yakın istiyorsan vip'i öneririm
Hayir 96 dogumluyum ama bilgiler icin tesekkürler.

Etiketler
ağustosta, başlayacak, lig, spor, süper, toto