Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kupayı Vermek İstemiyoruz
Alt 15.04.2013, 15:31   #11
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kupayı Vermek İstemiyoruz

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şair burada olur da küme düşersek sorumlusu hakemler diyerek kendini kurtarmaya çalışıyor...
Gardaş şiirden anlayan ender adamlardasın Tebrik ederim.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2013, 15:32   #12
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Hocam iyi güzel konuşuyorsun da bir röportajında Fener favori diyorsun başka bir röportajında kupayı bırakmak istemiyoruz diyorsun ve böyle yaparak kendinle çelişiyorsun sen Sivasspor'un başındaysan kupada her anlamda iddaalı olmak zorundasın sonuçta biz lige yeni çıkmış bir takım değiliz sen favori fenerbahçe dediğin zaman insanlar hoca takımına güvenmiyor mesajını alıyorlar acaba senden başka bu tür açıklama yapan teknik adamlar var mı merak ediyorum.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2013, 16:01   #13
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynen öyle. Bize karşı hiç hakem hatası yapılmadı, yapılan hakem hatalarından bizim haberimiz yok, hocada hakemlere iftira atıyor.

Hakemler oyunun kaderine etki edecek bir tane hata yaptılar o da Akhisar maçı.Bunun dışında oyunu etkileyecek aman aman bir hata hatırlamıyorum.

Futbol adına ortaya birşey koyamamış 29 haftada bir arpa boyu yol alamamış bir takımın hocasının çıkıp hakemler şöylede böylede demeye hakkı yoktur.

Sen organize atak geliştirdin de hakem mi engel oldu.Sen gol attın da hakem mi saymadı ?

27.haftada hakem Fenerbahçe'nin Akhisar'a attığı bariz golü vermedi ama fener maçı 2-0 kazandı.Demek ki sen iyi olursan hakemde birşey yapamıyor.Önce sen iyi oldun mu ki hakemlere laf söylüyorsun ?
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2013, 16:01   #14
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynen öyle. Bize karşı hiç hakem hatası yapılmadı, yapılan hakem hatalarından bizim haberimiz yok, hocada hakemlere iftira atıyor.
Hakemler hata yapmadi diye kimse bir iddiada bulunamaz.
Ama diger takimlarada hata yapiliyor.
Sadece son haftadan bir örnek: Mersin'in penaltisi verilmedi, yedikleri gol ofsayttan. Buna benzer bür sürü hatalar siralayabilirim.

Benim rahatsiz oldugum nokta faturanin tamamen hakeme yüklenme cabasi. Bu bilincli olarak yerel medyada da yapiliyor cünkü kiral ciplak demeye bazilarinin yüregi yetmiyor.
Fotografin tamamina bakmak lazim. Transfer dönemindeki yapilan hatalar, hocanin yaptigi hatalar hakem hatalari yaninda daha büyük hatalar.
4 puan önde olmana ragmen herkes panik havasinda cünkü takima güven yok, hocaya güven yok. Evde oynanacak IBB ve Karabük macindan birisini yensen bile ligde kaliyorsun buna ragmen hala panik var...
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2013, 16:08   #15
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocayi Yönetimi VE futbolculari elestirdigimiz kadar bu günlerde MACLARA motive etmekte bizim görevimiz gün tüm yigidolar icin birlik berberlik günüdür cünkü SIVASSPOR HEPIMIZIN BUNDAN baska SIVASSPOR YOK sonuna kadar sivasspor diyelim ve destekleyelim
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Sivaslilar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2013, 16:11   #16
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Insallah hem ligde kalir hemde kupayi aliriz
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Sivaslilar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2013, 16:11   #17
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Sayın Riza hocam insan bir işi başarmak isterse evvela önüne bir hedef koyup o doğrultuda ılerlemesi lazım ama sen hiçbir hedef koymadın hedefsiz menzile varılmaz hep kadronun yetersizliğinden yakındın bügün ise kadromuz kupayı alacak güçde diyorsun hangisine inanalım.
Gerçekden hakem hataları belimizi büktü bu yönde tek başına demeçler verdin çırpındın ama yalnız kaldın maalesef yönetimden sana destek gelmedi bu yöndeki çabalarınıda taktir ediyor bir taraftar olarak şükranlarımı sunuyorum
Taraftara gelince hocam sen bu taraftarın sesine biraz kulakver bu taraftar seni bağrına basar Biz yiğidoyuz biz başka takımın taraftarlarına benzemeyiz bizden daha vefalı bir taraftar bulamazsın
Rıza hocam sen hedefini yüksek tut bu taraftar asla takımını vede hocasını sahipsiz bırakmaz ALLAH'IN izniyle kupayıda alacağız tehlike bolgesindende çıkacağız yeterki çalışalım ve inanalım başarı gelir
Tüm yiğido kardeşlerime sesleniyorum Sivas Spor'umuzu seviyorsak lütfen stadı ful dolduralımki yiğidoları görsünler simdiden stadı dolduran kardeşlerime teşekkür ediyorum hepinizden Yüce RABBİMİZ razı olsun
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2013, 16:14   #18
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1593 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

@Respect58
@Çılgın Türk

Ben hiçbir zaman hoca hatasız demedim kadro kurmasından, yapılan oyuncu değişikliklerinden, oyunu okuyamamasından hep şikayet ettim.

Türk hakemleri sadece bize karşı hata yapıyorlarda demiyorum başka takımlarada yapılıyor ama çoğu bize yapılıyor yapıldıda.

Sadece Akhisar maçında hata yapıldı deniyorsa demekki diğer maçlardaki hakem hatalarını hakemler görmediği için bende göremedim.

Sivasspor şu ligde olmasın Türk hakemlerinin yönettiği bir maç izlersem namerdim!!!
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2013, 16:22   #19
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

hadi bakalim..insallah...
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2013, 16:27   #20
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

@Salim58

Ben benim yazdigim kisim ile cevap vereyim.
1) Bjk macinda 1 penalti verilmedi (Kamil'in ki). Eneramo pozisyonu gri. Veren hakemde olur vermeyende.

2) Akhisar macinda: Ziya'ya yapilan faulü 4. hakem ikaz edip rakip oyuncuyu attimasi lazimdi. Ziya'nin kizardigi pozisyonda yan hakem, hakemi ikaz edip topu elle düzelttigini söylemesi gerekirdi. Haksiz kirmizi ve penalti oldu.

3) Bursa macinda bir gol ofsayt diye verilmedi ama orada hakeme yüklenmek zor cünkü Eneramo topa dogru hakle yapiyor ama iska geciyor hakem dokundu olarak gördü ve o yüzden ofsayt caldi.

Yani bu 2 mac disinda ben anormal hakem hatalari görmedim.

Kayseri 60 dakika 10 kisi kaldigi macta rakibini 4-1 yendi.
Gs, Fb de benzer maclari döndürdü.
Bir takimin eksik kalmasi illada kaybedecek anlamina gelmiyor.
Akhisar macini 10 kisi kalsan bile kazanabilir ya da berabere bitirebilirsin.
Eger takimin iyi ise 9 kisi ile bile gol atamiyorsun.
Gecen sene Genclerbirligi macini hatirla 9 kisi ile 3-3 lük sonuc cikmisti.

Hakem elestirilsin, gerekli mercihlere basvrulsun ama faturanin tamamen hakemlere yüklenmesine ben karsiyim (sözüm meclisten disari üzerine alinma)
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
kimseye, kupayı, vermek, İstemiyoruz