Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: SİZ OLSAYDINIZ GEÇERMİYDİNİZ?
Alt 10.11.2006, 18:36   #11
melih1
Tecrübeli Yiğido

melih1 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 melih1 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: SİZ OLSAYDINIZ GEÇERMİYDİNİZ?

ligin daha yarısı değil 5.sırayla aranda 5 puan var.arkandada sıvas camıası var.bulent uygun daha ne istesin fırsat dogdu hemen geçti.oda bunu beklıodu
melih1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SİZ OLSAYDINIZ GEÇERMİYDİNİZ?
Alt 10.11.2006, 18:38   #12
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: SİZ OLSAYDINIZ GEÇERMİYDİNİZ?

BEN OLSAM GEÇERDİM.ÇÜNKÜ KENDİMİ KANITLAMA FIRSATIM DOĞARDI.DÜŞÜNÜNSENİZE SİVASSPORUN BJK,GD,TRB MAÇLARINDAN 4 PUAN ÇIKARDIĞINI?KESİNLİKLE TEKNİK ADAMLIĞA OMZUNU ATAR HAYATINIDA KURTARIRDI.
BEN OLSAM,GEÇERDİM,ANCAK BAZI ŞARTLARIM OLURDU AMA.
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2006, 18:52   #13
haydar70
Yeni Yiğido

haydar70 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 haydar70 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

o nu da yapsın artık çünkü takımın bu duruma gelmesinden kendisinin sorumluluğu var bunu kendiside biliyor herkeste biliyor.sivas camiası sayesinde gündeme geldi sivası birinci lige çıkartıpta o takımı için emek veren bülent uygunun eski takım arkadası değerli hocamız ismail kartaldan bahseden var mı.sivassporu çalıştırmak herkese nasip olmaz basarırsa ben yaptım deyip sükse yapacak basaramazsa zaten takım düşmüştü ben elimi tasın altına koydum der geçiştirir. olay bu kadar basit bülent uygunun diğer demeçleri ne bakarsanız bi şeyler çıkarırsınız
haydar70 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2006, 18:59   #14
Arif Coşkun
Usta Yiğido

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 932 Arif Coşkun isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bazı riskleri göze almazsanız hayatta başarıyı yakalayaamzsınız.Ticarettede bu böyledir.Batarsınız,çıkarsınız o ayrı bir konu. Bülent Uygun'a da bu şans verilmiş oda bu şansını en son ana kadar kullanacak,ya batacak ya çıkacak bu deryadan.Başarırsa Göklerde başaramazsa yerlerde,oda bu işin bilincinde.Umuyoruz ki başarsın çıkarsın bizi düzlüğe,rahatlayalım.Oda kazansın bizde kazanalım.Daha lig çok şeylere gebe daha çok şeyler değişir.Henüz çok erken.
Alt 10.11.2006, 19:24   #15
kadir10
Yiğido

kadir10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 kadir10 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

kesinlikle geçerdim zoru başarmak en güzelidir eğer bir şansınız varya kendinize güvenip denemelisiniz siz doğru olanı yapıyorsanız zaten zor kolay olur başarıda kendiliğinden gelir
kadir10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2006, 20:06   #16
ş.usta
Tecrübeli Yiğido

ş.usta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 ş.usta Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bülent uygun neden takımın başına gecmesin,son dört hafta oynanacak maçların zorluk derecesini herkes biliyor.
yenilgilerde kimse uygunu suçlamayacak,takımın durumu ortada,(karol pecze marifetiyle takımı ne hallere düşürdü) netiçe itibariyle,yenilgilerde fazla tepki toplamaz,ama buarada başarılı sonuçlar alınırsa kahramanolur.
bence bu maçlardan sonra yeni teknik direktör gelir takımın başına,düşününsenize şimdi yeni teknidirektör getirilseydi bu zorlu maçlarda aslanların önüne atılmış olurdu,ve çok yıpranırdı,takım biraz rahatladıktan sonra yeni teknik direktör takımın başına getirilecektir büyük ihtimale,öyle tahmin ediyorum.
ş.usta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2006, 21:22   #17
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1005 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Bülent Uygun başarılı olabileceğine inanmış olmalıki çok riskli bir dönemde takımın başına geçmeyi kabul etti.
Büyük başarıların, Büyük risk almayı gerektirdiğinide göstermiş oldu.
Alt 11.11.2006, 22:37   #18
erhan5834
YASAKLI ÜYE

erhan5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erhan5834 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAYGI VE SEVGİLERİMLE TÜM GARDAŞLARA EVET ŞİMDİ DÜŞÜNÜRKEN FİKSTÜRE BAKTIM VE KENDİ KENDİME DEDİMKİ BEN OLSAM BÜLEN UYGUNUN YERİNE GELECEKTEKİ KARİYERİMİ VE KENDİMİ RİSKE ATARMIYDIM DİYECEKSİNİZ Kİ NİYE EVET TAKIM 17 SIRADA ÖNÜNDEKİ İLK MAÇ TÜRKİYENİN EN İYİ TAKIMLARINDAN BİRİ FENERBAHÇE KUPA MAÇI YA SONRAKİLER BEŞİKTAŞ DEPLASMAN TRABZON İÇ SAHA GALATASARAY DEPLASMAN 4 MAÇ DA TÜRKİYENİN DÖRT BÜYÜĞÜ DİYE HİTAP EDİLEN TAKIMLAR EVET SİZLERE SORUYORUM SİZ OLSANIZ BU TAKIMIN BAŞINA GEÇERMİYDİNİZ ?
recep abi güzel bi soru sormuşsun bu maçlardan bi malubiyet bi galibiyet çıktı bakalım kalan ikisinde ne olacak ama bülünt hoca sanırım devam edecek ve riskleri göze alacak yolu açık olsun inşallah başarır ama ben olsam bu ateş çenberinden geçmezdim ! ! !
erhan5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2006, 22:58   #19
nuraygemici
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nuraygemici ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

kesinlikle çok büyük riske girdiğini düşünüyorum. Ancak Bülent futbolculuk zamanlarından beri hep zoru başarmıştır. Bir sürü talihsiz olay yaşamasına rağmen futbol tarihine adını yazdırmayı başarabilmiştir. Bu yüzden bu maçlardan sonra ne sonuç alınırsa alınsın ona destek vermeye devam etmek gerekiyor. Dilerim başarılı olur. Bütün Sivasspor' luları hocamıza destek olmaya çağırıyorum. Çünkü; Bundan sonra
Bülent' in başarısı=Sivasspor' un başarısı
nuraygemici isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2006, 22:51   #20
1967_CLUB_10UR
Tecrübeli Yiğido

1967_CLUB_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAYGI VE SEVGİLERİMLE TÜM GARDAŞLARA EVET ŞİMDİ DÜŞÜNÜRKEN FİKSTÜRE BAKTIM VE KENDİ KENDİME DEDİMKİ BEN OLSAM BÜLEN UYGUNUN YERİNE GELECEKTEKİ KARİYERİMİ VE KENDİMİ RİSKE ATARMIYDIM DİYECEKSİNİZ Kİ NİYE EVET TAKIM 17 SIRADA ÖNÜNDEKİ İLK MAÇ TÜRKİYENİN EN İYİ TAKIMLARINDAN BİRİ FENERBAHÇE KUPA MAÇI YA SONRAKİLER BEŞİKTAŞ DEPLASMAN TRABZON İÇ SAHA GALATASARAY DEPLASMAN 4 MAÇ DA TÜRKİYENİN DÖRT BÜYÜĞÜ DİYE HİTAP EDİLEN TAKIMLAR EVET SİZLERE SORUYORUM SİZ OLSANIZ BU TAKIMIN BAŞINA GEÇERMİYDİNİZ ?
İŞ BAŞA DÜŞTÜĞÜ ZAMAN BU TAKIMIN BAŞINA BÜLET HOCADA GEÇER MECNUN BAŞKANDA GEÇER ..BENİM DÜŞÜNCEM KARİYER YAPMAK MENEJERLİKLE ESKİ BİR FUTBOLCU OLMAKLA YETMEZ..BU TAKIM HERŞEYDEN ÖNCE GELİR KALAN 3-5 MAÇTA BAŞARI SAĞLANIRSA O ZAMAN TAKIMI YÖNETEN KİMSE HAK ETTİĞİ YERE GELİR.İLERDEKİ SEZONLARDA DA SİVASPSOR'U ÇALIŞTIRIR VE KARİYERİNE BİR YENİLİK EKLER.