Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

-->: --->: -->: --->: -->: --->: Kocaeli Maçı Foto
Alt 02.09.2008, 14:53   #191
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1473 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: -->: --->: -->: --->: Kocaeli Maçı Foto

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gençler bakın SivasLady'de yönetici yağ çekmenizde fayda var
Furkan abi ben bosuna mi o kadar sözler veriyom kendilerine Dondurma, Pasta, Iskender, vs. Insallah bu sözlerimi en kisa zamanda yerine getirecem
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda TracyMcGrady58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Kocaeli Maçı Fotoğrafları (İSTDER)
Alt 02.09.2008, 18:15   #192
mermerbey
Acemi Yiğido

mermerbey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 mermerbey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Kocaeli Maçı Fotoğrafları (İSTDER)

Süper bir maçtı.Maçta ordan burdan şurdan gelip destek veren herkeze teşekkürler.Unutamayacağım bir anı varsa trende bilet kontrolü yapan görevli kardeşimizdir.yok bilet diyorum trenden atmaya çalışıyor durakta.
ayrıca orhan abinin misafir perverliğinden dolayı yaklaşımını kutlarım.bizi abiler son trenle götürmeyeceğiz diyor,araca biniyoz para istiyor Osman abi.Vay be.
neyse verdik
trencide olan hava yoktu.gitti cepten 20 kağıt.

maç güzeldi.inşallah bir sonraki maçta sayıyı takmıyorum daha çok kişilerle omuz omuza verceğiz.osman abi ile arama kara kedi sokmayın HAAA
Alt 02.09.2008, 18:34   #193
GuNaY
Gast

Alıntı:
mermerbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ayrıca orhan abinin misafir perverliğinden dolayı yaklaşımını kutlarım.bizi abiler son trenle götürmeyeceğiz diyor,araca biniyoz para istiyor Osman abi.Vay be.
neyse verdik
Bizimle İstanbul'dan gelen hiçkimsenin hakkını başkasına yedirmem! Baştan Gelenler veriyorsa, sonradan gelenlerde verecek, Taraftar Derneği bu, henüz Hayır Derneği olmadı!
Çok içine oturduysa söyleseydin Orhan abin verseydi paranızı!

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2008, 18:39   #194
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizimle İstanbul'dan gelen hiçkimsenin hakkını başkasına yedirmem! Baştan Gelenler veriyorsa, sonradan gelenlerde verecek, Taraftar Derneği bu, henüz Hayır Derneği olmadı!
Çok içine oturduysa söyleseydin Orhan abin verseydi paranızı!
abi sitede tutma şunu niye hala burdalar hiçmi yüz yok bunlarda banlıyacaksan benide banla onuda adam beni minisohbette tehdit ediyor banlıyorsan banla ikimizde kurtulalım şundan
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MustafaParlak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2008, 18:42   #195
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
lise!mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
abi sitede tutma şunu niye hala burdalar hiçmi yüz yok bunlarda banlıyacaksan benide banla onuda adam beni minisohbette tehdit ediyor banlıyorsan banla ikimizde kurtulalım şundan
ewt yaa. Kimsenin Kimseyi Tehdit etmeye hakkı yok. ßide ßen Sunu söyLim: Ben Tehdit etmem. Direk uyguLarım..
Alt 02.09.2008, 18:43   #196
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Süper bir maçtı.Maçta ordan burdan şurdan gelip destek veren herkeze teşekkürler.Unutamayacağım bir anı varsa trende bilet kontrolü yapan görevli kardeşimizdir.yok bilet diyorum trenden atmaya çalışıyor durakta.
neyse verdik

maç güzeldi.inşallah bir sonraki maçta sayıyı takmıyorum daha çok kişilerle omuz omuza verceğiz.osman abi ile arama kara kedi sokmayın HAAA
ne verdin hemşerim adam 5 milyona kocaelinden istanbula gelmek istiyor sen kimsinde otobüs kaldırcam die havalar atıp milleti kandırıyorsun.hesap ver bana.
Alt 02.09.2008, 19:11   #197
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
neyse verdik

BEN HAYATIMDA SENİN KADAR YÜZSÜZ ADAM TANIMADIM...AMA MAÇ ÇIKIŞI ÇOK ACİZ BİR İNSANDIN CİĞER BEKLİYEN KEDİLER GİBİ BİRİNİN SENİ ARABASINA ALMASINI BEKLİYORDUN...

SİTEDEN ATIP TUTTU YOK OTOBÜS KALDIRCAZ YOK ŞU KADAR KİŞİYİZ MAÇTA MAHALLEDEN TOPLAMIŞ 3 KİŞİ GELMİŞ MAÇA...

Süper Davulcular...!
Alt 02.09.2008, 22:20   #198
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

Standart Süper Davulcular...!

Kocaelin'de Sivaslının sembollerinden davulun sesi çok çıktı.Sitemizde ''Davulcu, EyüphanAydın ve Yunuspaşa'' adlı üyelerimiz Tribünde gerçek taraftara davul çalarak destek verdiler.3 Tane davulun bulundugu Tribünde bazı Amcalar yeter artık demelerineDavulcu üye adı ile Kayıtlı olan Mutlu abimiz;''11 saat davul çaldım yine maç var desinler yine çalarım''diyerek karşılık verdi. Yüreklerinde Sivas ve Davul sevgisi bulunan Bu YİGİDOLARI saygıyla selamlıyorum.Teşekkürler Davulcular...

CeFakar Davulcu MUTLU ABİ...
Bu Konuda MustafaParlak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Süper Davulcular...!
Alt 02.09.2008, 22:38   #199
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Süper Davulcular...!

Alıntı:
lise!mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kocaelin'de Sivaslının sembollerinden davulun sesi çok çıktı.Sitemizde ''Davulcu, EyüphanAydın ve Yunuspaşa'' adlı üyelerimiz Tribünde gerçek taraftara davul çalarak destek verdiler.3 Tane davulun bulundugu Tribünde bazı Amcalar yeter artık demelerineDavulcu üye adı ile Kayıtlı olan Mutlu abimiz;''11 saat davul çaldım yine maç var desinler yine çalarım''diyerek karşılık verdi. Yüreklerinde Sivas ve Davul sevgisi bulunan Bu YİGİDOLARI saygıyla selamlıyorum.Teşekkürler Davulcular...

CeFakar Davulcu MUTLU ABİ...

estağfurullah biz görevimizi yapıyoruz...evet maç günü tam 11 saat davul çaldım. saat 16:00 da elime aldığım davulu gece saat 2:00 da bıraktım gidiş geliş dahil kocaeli sokaklarında heryerde davul çaldım...maça giderken kamyonetlr gittiğimiz için davullar arkadaydı bende kasaya bindim yolda giden kamyoncular minibüsler taksiler herkes bizi alkışladı hatta konvoy yapanlar bile oldu bizde 10 metrelik bayrağımızı açtık halkı selamladık herkese teşekkürler ...

davulcu= MUTLU
Alt 02.09.2008, 22:40   #200
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

memleket hasretiyle yana gönlümüz

sivasporla gurur duyar

mutlu deplasmanlarda

90 dakika davul çalar