Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 13.02.2011, 01:49   #191
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Tamam Rıza hocayı seviyoruz çok efendi bir insan ama, yaptığı yanlışlıklara karşı suskun kalırsak, en büyük zararı çok sevdiğimiz takımımız görecek.Hemşerimiz olan hayrettin'in oynadığı futbolda ortada , hemşerimiz olmayan Kadir'in oynadığı futbolda ortada hemşerimiz diye gerçekleri yazmayalım mı? hocayı seviyoruz ama takımımızı (armamızı)daha çok seviyoruz.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 02:30   #192
F&YİĞİDO&B
Acemi Yiğido

F&YİĞİDO&B - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 F&YİĞİDO&B FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uzun bir sure sonra bu konuya yazmak nasip oldu. Malesef ki o zamanlar sampiyonluga oynarken simdi ise kume dusmemeye oynuyoruz. Ancak futbol bu bugun iyi yarin kotu olabiliriz lakin beni esas uzen taraftar profilimizin zerre kadar degismedigidir. O zamanlarda tutturmustunuz bir trabzon dusmanligi, yine ayni hareketlere devam ediliyor ve bunu yapmaya calisanlarda forumda belli basli kisiler. O zamanda yazmistim yine yaziyorum. Hic bir takim hic bir taraftar bir senede buyuk olmaz. O yillarda bile burada biziz artik 4. buyuk, trabzon degil diye naralar atan tipler vardi. Ne demistim, ey buyuk Sivasspor taraftari, birakin milletin buyukluguyle ugrasmayi. Herkese kendi takimi buyuktur, bizler burada kendi takimimizi yukariya nasil tasiyacagimizin planlarini yapalim. Ortada dagitilan bir buyukluk var ise, bizlerde yeni buyuk takim olarak bu arenaya girmeye calisalim.
Ben yonetime, hocaya yada futbolculara kizmiyorum; boyle bir taraftar profiliyle Sivasspor buyuk filan olamaz, bu yazdiklarim birilerini rahatsiz edecek bundan suphem yok ama yillar beni hakli cikardi nasilsa. Ayni kafayla gidersek bu takim kumede duser, ligin asansor takimlarindan biri haline gelir. Tabi bu takim artik 4. buyuk diyen tayfada bu sefer baslar bu takimdan hic bir sey olmaz demeye.
Uzun lafin kisasi, taraftar anlayisini degistirmedigi surece bizden herhangi bir sey beklemeyin. Yoksa dun B.Uygun geldi 2 sene sampiyonluga oynadik, yarin o gitti kume dusmemeye oynuyoruz.
Mesele bu degil iste, mesele kim gelirse gelsin bu takimi taraftariyla bakis acisiyla her zaman zirve takimi haline getirmektir.
Malesef olmadi, bu saatten sonrada olacagi yonunde zerre umudum yok.. Yillar once yaptigimiz uyarilarin bir ise yaramadigi insani uzuyor... Olan Sivassporumuza oluyor...
F&YİĞİDO&B isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 04:27   #193
mordumann
Yeni Yiğido

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 mordumann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

levhaya yazı yazmışlar gören oldumu
mordumann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 05:41   #194
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

1 dakkada gol yememiz şok oldum stradan başlar başlamaz gol mu yenilir bide enemoronun yerine artik kamanan 11 de başlasa daha iyi
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 05:42   #195
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 601 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

savunmada ya sedat yadaıvonos oynamasi lazim ya ziya yi yada hayretini kesmesi lazim yoksa çok gol yeriz
Alt 13.02.2011, 05:43   #196
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

allahtan bu hafta eskişehirle oynuyoz onlarda son vuruşlari forvetlerin iyi deyil yeneriz eskişehiri ama buca konya maçi buca yenmesi işimizi dahada zorlaştirdi ama bizim artik kolay maçlar kaldi bucanin ve konyanin zor maçlari var
Alt 13.02.2011, 06:10   #197
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sedat oynasa daha iyi olurdu diyenlere katılmıyorum.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 06:31   #198
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
57babasivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
allahtan bu hafta eskişehirle oynuyoz onlarda son vuruşlari forvetlerin iyi deyil yeneriz eskişehiri ama buca konya maçi buca yenmesi işimizi dahada zorlaştirdi ama bizim artik kolay maçlar kaldi bucanin ve konyanin zor maçlari var
Bu ligde Buca´ya haybeden puan verecek tek takim var,oda Manisa.Bu hafda Eskisehir´i yenipde ,kendi sahamizda oyniyacagimiz ilk ic saha macini üc puanla kapatirsak dengeler bir anda degisir.Bizim ikinci devredeki en büyük dezavantajimiz,ilk macimizin telekom arenada acilis macina denk gelmesi,akabinda Bursa ve Trabzon gibi sampiyonluk adaylariyla oynamamiz oldu.Eskisehir´in iki ic saha maci var üst üste.Bugün Bursa,haftaya SIVAS´a karsi.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 07:58   #199
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Bütün yorumları okudum.Bu ne yav yavaş gelin biraz.Tamam anlıyorum herkesin düşme korkusu var,ancak bizim Rıza Hoca ya güvenmekten başka bir çaremiz yok.Lafım herkese alınan alınsın,alıntı yapıp cevap verecek versin.Bu nedir kardeşim düne kadar hemşerimiz Rıza geldi oh be diyenler bakıyorum hemen bir U dönüşü yapmışlar.Hele bazılarını memnun etmek imkansız,futbolun takım oyunu olduğunu unutanlar kişileri suçlamaya devam ediyor.Bakın ben eleştiri yapmayalım demiyorum yapacağız tabi ki.Sonuçta hepimizin isteği SİVASSPOR umuzun başarılı olması.En çok değinilen konuların başında Hayrettin in stoper oynaması.Murat yetersiz,Diallo-İvanos sakat,Sedat serseri mayın gibi sizce kim oynasın.Alternatif olarak bir Sedat var,eminim ki Sedat oynasa yine yazacaksınız bu adamın ne işi var diye,Devre arasında o kadar yazı yazıldı Sedat gönderilsin diye,adam şimdi kurtarıcı oldu hemen döndünüz.Sedat oynasa bir kırmızı görse veya bir hata yapsa hemen yazacaksınız ki Sedat'ın neişi var bu takımda diye.Bu konuda benim düşüncem,Rada-Navratil olmalı,önlerinde Keita oynamalı.Diğer eleştiriler Uğur niye oynuyor,eee kim oynasın mecburen o oynuyor.Apo yok alternatif de yok.Kamanan konusuna geleceğim,adam ayda yılda bir gol attı hemen kıymetlendi,bu adamın bu takımda yeri yok zaten son sezonu gönderilir bence.Sanki adamı zorla oynatıyoruz suratı hep asık.Pedrieli göklere çıkaranlar ı anlamıyorum.Geldiği günden beri beğenmiyorum bu adamı.Mesut hoca oynatmamak da haklıymış.Forvette alternatifimiz yok Pedriel-Kamanan yetersiz,Eneramo hazır değil.Mehmet bildiğimiz gibi.Alternatifli bir kadromuz yok,yani Hayro oynamasın Sedat oynasın,Eneramo oynamasın,Kmamana veya Pedriel oynasın,Erman oynamasın,Cihan,Keita oynasın pek farketmeyecek.Siz yine yazacaksınız ki o olmasın şu olsun diye.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 09:25   #200
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
aykut5823 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim anlamadığım tüm sıvas hayrettin denen adamı görüyorda rıza mı göremiyor yeter artık 2 haftadır takımın puanlarını çalıyor iyi yada kötü sedat var külübede al o adamı oynasın son gol halı sahada bile olmaz arkadaş bu nasıl defans anlayışı takım bagıra bagıra gidiyooo yazık!!!!!
sedat aslında iyi futbolcudur onu teknik adam yönlendirmesi gerekir .
diyecek arkdş adamlara kazma gibi girme eger gimek istersen rakp takımn kalesine yakın yerlerte gir 10 adet hayrettın yapar
not...+++m.yıldız ,erman ve hayretın bunlar takımda oynadığı sürece biz bankasdaya oluruz artık oynamasılar bunlar...ceyhun konusunda cık acele edildi bence
++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bizler, değerlendirelim, figüran, maçı, mİyİz, savunman, yoksa