Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Sivasspor-Trabzonspor Maçı
Sivasspor Kazanır 3.245 75,57%
Berabere Biter 104 2,42%
Trabzonspor Kazanır 945 22,01%
Katılımcı sayısı: 4294. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo
Alt 20.04.2009, 01:18   #251
TSemre61
YASAKLI ÜYE

38 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TSemre61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo

Alıntı:
CARLEONE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
siralaman yanliş
1.GS
Galibiyet 80
2.FB
Galibiyet 50
3.BJK
Galibiyet 43
4.TS
Galibiyet 28

misal :

A spor

250 kez şamp ligine yükselmiş
125 kez yenmiş
125 kez yenilmiş

B spor

2 kez çıkmış
1 kez yenmiş
1 kez yenilmiş

bu iki takımda eşitmi
senin puanlamaya göre eşit çıkıyo

biraz saçma

hem senin hesaplamana gerek yok uefanin sitesine gir kulup siralamarli gösteriliyo

250 kez şampi ligine yükselmiş bi takımla 2 kez yükselen bir olurmu= hiç
Ben maç başına puan sıralaması yapmıştım. O zaman sizin dediğiniz gibi olsun. Ama bu sıralamada Sivas Bolusporun bile gerisinde kalıyor, hatırlatayım dedim.

Alıntı:
yorumcuyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1-)öncelikle ben trabsonun sampiyonlugunu görmemiş bir yaştayım...!bana hikaye anlatma miladdan oncekı 2 puanlı sistemdekı sampiyonlukla kac karadeniz takımı vardı ligde soylesene?

2-)konya macında ne penaltısı kardesim sen futboldan anlamıyon o zaman tarafsız herkez penaltı degil dedi.bana lafontenden masallar anlatma tencere dibin kara senınkı benden kara sizleride biliyoruz ulusof federasyonu zamanında neler yaptıgınızı....!

3-) madem büyüksünüz bu gocunma neden peki? nedir bu sivasa karsı eziklik? soylesene ? senin o kupayıda yersınız dedigin ancak fıkrada olur oda karadenız fıkrası bilmem anlatabildim mi

SONUC: sivası cekemeyenler anten taksın...!
1-Sizin ne milattan önce, ne de milattan sonra şampiyonluğunuz yok.
2-Senin görmemen önemli değil, biz şampiyon olalım yeter. Gören görmüş
3-LigTV nin sitesine girersen Türkiyenin %99 u penaltı dedi
4-Gocunma falan yok. Sivasın nesinden gocunacağım anlamadım. Biz olamazsak siz olun isterim.
5-Ama tek gerçek şu anda Sivasın "sıfır" kupa sahibi olduğu. Şampiyonluğa oynama söz konusu olduğunda Sivas gibi çok Anadolu takımı var
6-TS un sevilmediğinden falan bahsedenlere de şu anda ükenin en antipatik takımı olarak Sivasın görüldüğünü hatırlatırım. FB-GS-BJK lıların neredeyse tamamı sizi en sevmedikleri takım ilan etmişken niye TS lulara laf edersiniz anlamak mümkün değil
7-Trabzonu vahşi bir yer olarak göstermeye çalışmayın. Neticede Sivas-Kayseri maçındaki gibi bir facia hiç olmadı. Trabzonda bugüne kadar kimse ölmedi
8-Yarın yine bir yerlerde kavga eder de Sivaslılar ölürse yıllar önce olduğu gibi ölenlere mevlüt okunacak tek şehir yine Trabzondur.
9-Sirç-ü Lisan ettikse affola. Şakalara fazla takılmayın. Ama gerçeklerden de uzak durmayın. Herkese hayırlı geceler.
TSemre61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 01:33   #252
CARLEONE
Yeni Yiğido

6 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 CARLEONE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
TSemre61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben maç başına puan sıralaması yapmıştım. O zaman sizin dediğiniz gibi olsun. Ama bu sıralamada Sivas Bolusporun bile gerisinde kalıyor, hatırlatayım dedim.
tamam olsun hiç gocunmayız onuda yapariz aslanım herşey zamanla

işte siz bu nedenle kaybediyosunuz bolusporun nesi varda onu küçümsedin şimdi ,aslanlar gibi top oynuyo liginde

böyle oldukça isterseniz 999 kupa alin, herzaman ezik ve küçük bir kulup olacaksınız

isterseniz bi kupada ben verem

peki puan durumunda, o boluspordandan geride dediğin ve küçümsediğin takımın altinda olmak nasil bir duygu merak ettim de

???
Alt 20.04.2009, 01:42   #253
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

TSemre61,
Senin galiba görevin rakip takımların sitelerinde kendi takımının reklamını yapmak.Doğrudur pek tanındığınız söylenemez.Ondan dolayı ihtiyaç duymuşsun sanırım.

Bir arkadaş sizin neden sevilmediğiniz konusunda sana bir soru sormuş.Onun cevabı da aslında bir bakıma bu olayda var.Kendinizin sürekli reklamını yapıyorsunuz ama ortada hiçbirşey yok...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 01:46   #254
TSemre61
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
CARLEONE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tamam olsun hiç gocunmayız onuda yapariz aslanım herşey zamanla

işte siz bu nedenle kaybediyosunuz bolusporun nesi varda onu küçümsedin şimdi ,aslanlar gibi top oynuyo liginde

böyle oldukça isterseniz 999 kupa alin, herzaman ezik ve küçük bir kulup olacaksınız

isterseniz bi kupada ben verem

peki puan durumunda, o boluspordandan geride dediğin ve küçümsediğin takımın altinda olmak nasil bir duygu merak ettim de

???
Senin Bolu dediğin takım 4 büyüklere kök söktürürdü vaktiyle. ben Boluyu küçümsemiyorum. Tam tersine sizin yazdıklarınızı okuyunca Bolusporun sizden daha büyük göründüğünü söylüyorum.

Bolu gerçek bir Anadolu ve erkek takımdı. Sizin kriterlerinize göre de şu anda süper ligde olmayan bir takımın bile gerisinde kalıyorsunuz.

Mesele bu.
Alt 20.04.2009, 01:49   #255
TSemre61
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
kasko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TSemre61,
Senin galiba görevin rakip takımların sitelerinde kendi takımının reklamını yapmak.Doğrudur pek tanındığınız söylenemez.Ondan dolayı ihtiyaç duymuşsun sanırım.

Bir arkadaş sizin neden sevilmediğiniz konusunda sana bir soru sormuş.Onun cevabı da aslında bir bakıma bu olayda var.Kendinizin sürekli reklamını yapıyorsunuz ama ortada hiçbirşey yok...
TS tüm Türkiyede "gönüllerin şampiyonu" ünvanı alan tek takımdır. Bu ünvan 6 şampiyonluğumuzdan çok daha kıymetli bizim için. Örneğin EsEs taraftarlarının tüm sitelerde TS dan kendi takımları gibi bahsetmeleri bizleri bir o kadar sevindiriyor.

Bence Sivasspor şampiyon olsa 70 milyonun kaçı sevinir diye düşünün ve kendi antipatikliğinizin sebeplerini araştırın derim.
Alt 20.04.2009, 01:51   #256
Efsane YENİÇERİ
Yeni Yiğido

Efsane YENİÇERİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 Efsane YENİÇERİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beklıyoruz klavye delıkanlılarını...
BU ALEMDE YENICERILER...

''EFSANELER DONER HIKAYELER BITER''since 1995
Efsane YENİÇERİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 01:53   #257
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
TS tüm Türkiyede "gönüllerin şampiyonu" ünvanı alan tek takımdır. Bu ünvan 6 şampiyonluğumuzdan çok daha kıymetli bizim için. Örneğin EsEs taraftarlarının tüm sitelerde TS dan kendi takımları gibi bahsetmeleri bizleri bir o kadar sevindiriyor.

Bence Sivasspor şampiyon olsa 70 milyonun kaçı sevinir diye düşünün ve kendi antipatikliğinizin sebeplerini araştırın derim.
sivası sevmeyenlerin kesin bir ezikligi vardır da ondan.sizler gibi. siz eskişehir tepeye oynasın onada hakaret eder kucuk gormeye calısırsınız...!bizler sivası cekemeyenlerin tekerıne comak soktuk...!cunku gelirler azalacak...! kısıtlı bütcemizle sizlere kafa tutuyoruz varmı otesi...!

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 01:53   #258
CARLEONE
Yeni Yiğido

ulan sizi komsunuz rize bile sevmiyo "gönüllerin şampiyonu" diyo daha ya gece gece güldüm
Alt 20.04.2009, 01:56   #259
CARLEONE
Yeni Yiğido

Alıntı:
Senin Bolu dediğin takım 4 büyüklere kök söktürürdü vaktiyle. ben Boluyu küçümsemiyorum. Tam tersine sizin yazdıklarınızı okuyunca Bolusporun sizden daha büyük göründüğünü söylüyorum.

Bolu gerçek bir Anadolu ve erkek takımdı. Sizin kriterlerinize göre de şu anda süper ligde olmayan bir takımın bile gerisinde kalıyorsunuz.

Mesele bu.
siz bizimde gerimizdesiniz asil problem bu burya odaklan dostum

dolasiyiyla Bolu nunda

paun durumu
http://www.ligtv.com.tr/LigPuanDurumu.aspx?l=2
Alt 20.04.2009, 02:01   #260
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlar;
Trabzonspor taraftarları sitede yorum yapabilirler,fikirlerini beyan edebilirler.
Gerçek şu ki; İki lafın arasına bir kelime koyarak güya sivasspor'u rencide edici bir duruma düşürmek isteklerini ufak beyin yapıları ile yaptıklarını sanmalarıdır.
Yukarıda ''Bolu gerçek bir anadolu takımı ve erkek gibi '' derken,sözde sivasspor'un erkek olmadığı anlamını yüklemeye çalışan ufak beyinler zihniyeti,kendininde anadolu takımı olduğunu görmezden mi geliyor?
Haftaya oynanacak trabzonspor maçı arefesinde,yukarıda bir örneği olduğu gibi diğer trabzonspor sempazitanlarıda sitede var olacak,onun gibi ortamı germek için başka üyelerde ellerinden geleni yapacaklar.
Bir hafta böyle geçecek,
Zaten UEFA sıralamasında bile Sivasspor,trabzonspor'u uzak ara geçmiş bulunmaktadır,Türkiye futbol federasyonu istatistiklerinde bile trabzonspor'u geçmiş bulunuyoruz.
Amaçları,sanal alemde,yeşil sahalardaki başarısızlıklarını örtmeye çalışmalarından başka birşey değildir.
Onlar çok iyi biliyolarki,uzun yıllar anadolu deyince akla ilk gelen takım olan trabzonspor'un artık koltuğu sallanmakta,Sivasspor'un şampiyonluğu sonrasında >Sivasspor'un ülke genelinde büyük sükse yaparak Marka olacak olması.
Yazışmalarda veya karşılıklı konuşmalarda özellikle bu bilinç dahilinde cevap verilmesini rica ediyorum.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, tahmin, yorumları