Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: Sivas YAZ 5058`E GÖNDER
Alt 16.01.2008, 23:53   #261
zaralı58sadık
Yeni Yiğido

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zaralı58sadık FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Sivas YAZ 5058`E GÖNDER

arkadaşlar hemşerilerim ben çok popüler ve lüks restorantaa garsonluk ediyorum çok büyük kulup idarecilerinden ve beni seven insanlardan ricayla hergün mesaj çektiriyorum müşterilerime sizlerde iş ortamında arkadaşlarınıza müşterilerinize ricada bulunsanız sizleri kırmazlar hep beraber takımımızı yurdumuzu memleketimizi yüceltip herkes tanır ve sivas daha ilriye gidip iş ortamları doğar yatırım artar teşekürler sadık tanyeli
zaralı58sadık isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda zaralı58sadık'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: --->: Sivas YAZ 5058`E GÖNDER
Alt 17.01.2008, 00:02   #262
Thai
Tecrübeli Yiğido

89 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 Thai FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: Sivas YAZ 5058`E GÖNDER

Alıntı:
zaralı58sadık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar hemşerilerim ben çok popüler ve lüks restorantaa garsonluk ediyorum çok büyük kulup idarecilerinden ve beni seven insanlardan ricayla hergün mesaj çektiriyorum müşterilerime sizlerde iş ortamında arkadaşlarınıza müşterilerinize ricada bulunsanız sizleri kırmazlar hep beraber takımımızı yurdumuzu memleketimizi yüceltip herkes tanır ve sivas daha ilriye gidip iş ortamları doğar yatırım artar teşekürler sadık tanyeli
Doğru söylüyorsun

Herkes etrafındaki insanlara atın demesin, derseniz atmazlar...

Yokluk içinde lider olduk Allaha şükür diyerek taraftar destek

olursa daha da iyi olacak diyin gerisini o adama bırakın, bizim

Türk Milleti söylenince yapmaz çünkü.......
Thai isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Thai'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2008, 09:24   #263
Rallim58
Gast

Arkadaşlar, çevremizde bulunan birçok kişinin GSM hatları kontörlü. Sivasspora bu kampanyada destek vermeyi arzu edenler çoğunlukta, şahsım kendi telefonumla bir kaç arkadaşa yardımcı oldum ama Kontörlü hatlar içinde uygulama başlatılamaz mı?. Yetkililerin bu konuda araştırma yaparak hattı kontörlü olanların da kampanyaya katılımlarını sağlarlarsa daha dikkat çekici bir katılım olacağını tahmin ediyorum. Bu konuda yorumuma destek verilerek KONTÖRLÜ HATLILARIN KAMPANYAYA DESTEK VEREBİLMELERİNİN YOLUNU AÇTIRALIM.

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2008, 16:06   #264
58AYYILDIZ58
Yeni Yiğido

58AYYILDIZ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58AYYILDIZ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

isimiz Bursasporu kiskanmak degil ,isimiz yapilacak olan yardimlarin butun Sivas lilar olmasi idi hatli yada hatsiz hatlar ,yurdisindakiler icinde dusunulmediyse sen BURSAYI kiskanmaya devam et Bulent hocam
58AYYILDIZ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.01.2008, 17:02   #265
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Haydi Sivaslılar, bu fırsat kaçmaz.

7 Milyon Sivaslı olduğunu düşünelim.

Şimdi Sivasspora destek kampanyasına herkes bir sefer yardım etse,hesaplayalım
1 sefer bağış 5 ytl

7 Milyon x 5 ytl = 35 Milyon

Bu kadar basit,hadi Sivaslılar gücümüzü gösterme zamanı geldi.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.01.2008, 17:12   #266
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

5058 Yazıp Mesajı göndermeyenin Kaynanası ölsünKimimiz 1 Kimimiz 5 Kimimiz 10 Kimimiz 100 Kimimiz 1000 Herkes Bütçesine göre İlla 1 Mesaj gönderelim 7 Milyon Sivaslı 35 Trilyon(Eski rakam) 35 Milyon (yeni) diye bir kanun yok...Rüşdü ağa sen ne yapıyorsun Holding sahibleride İş adamlarıda senin hesapla yola çıkacak
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.01.2008, 18:44   #267
yigido89
Yeni Yiğido

yigido89 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido89 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaslar ben 2 mesaj atdım bile sadece faturalı hatlardan (butun operatorler) her mesaj 5 ytl anlamına gelliyor hedef 2.000.000 mesaj mış
yigido89 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.01.2008, 18:58   #268
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 945 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

haydi yiğidolar sms atmaya devam............
Alt 17.01.2008, 19:09   #269
Divriği58-
Usta Yiğido

Divriği58- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 464 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 Divriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekannt

BENDEN BI 15 YTL =3 MESAJ GITTI HER AY 3 MESAJ ATICAM BENDE FATURALI OLMADIGI ICIN ARGADASTAN ATIYORUM
Divriği58- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Destek Bank Asyadan Diğer Bankalara Örnek Davranış
Alt 18.01.2008, 11:02   #270
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Destek Bank Asyadan Diğer Bankalara Örnek Davranış

Bank Asyadan Diğer Bankalara Örnek Davranış
Bank Asya Sivasspor yardım kampanyalarına duyarsız kalmayarak Sivas'ta Bankacılığın sadece Sivas Halkından para kazanmak olmadığını gösterdi.Yardım yapmayan bankalara Sivas Halkı en iyi cevabı verecek

18.01.2008 10:12

Bank Asya’dan Sivasspor’a 6 bin YTL

Faizsin bankacılığın önde gelen isimlerinden ve Sivas’a yeni şube açan Bank Asya Sivaslı bir müdür sayesinde toplumsal gerçeklerden ve Sivas gündeminden uzak kalmıyor. Sivasspor gibi bir olguyu herkes karınca kararı ile desteklerken ciddi bir yardımla diğer Bankalara örnek oluşturuyor. Sivasspor gibi Sivası Türkiye’nin tanımasına aracı olan bir olgu desteklenerek bankacılığın sadece milletin parasını topyalıp merkeze aktarmak ve Sivasa hiçbir yatırım yapmamak olmadığını gösteriyor. Bütün bankalardan büyüklükleri oranında yardım bekleniyor. Sivas halkı bu durumu en iyi şekilde ödüllendirecektir

Sivasspor için başlatılan yardım kampanyasına Bank Asya 6 bin YTL bağış yaparak katıldı. Sivas’ta şu ana kadar bankalar içerisinde büyük miktarda bağış yapan Bank Asya, bundan sonra da Sivasspor için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Bank Asya müdürü ve Sivasspor eski yöneticisi Enis Eyceyurt, Ticari Pazarlama yetkilisi Yavuz Altay ve Kürşat Gökçen, Sivasspor’un başarısından dolayı çok mutlu olduklarını, açılan yardım kampanyasına destek olmak içinde böyle bir karar aldıklarını ifade ettiler.

Sivasspor’un geçmişte çok zor günler yaşadığını ve bunu da en iyi bilenlerden birisi olduğunu belirten Bank Asya Müdürü ve Sivasspor eski yöneticisi Enis Eyceyurt “Sivasspor için şu anda yapılacak olan en önemli iş maddi destekte bulunmaktır. Kalıcı başarı ancak maddi sorunların giderilmesiyle mümkün olur. Bizde Banka olarak yardım kampanyasına 6 bin YTL yardım yaparak katkıda bulunmak istedik” dedi.

Sivasspor’la birlikte çok büyük bir onur yaşadıklarını bunun içinde mevcut yönetime teşekkür ettiğinide ifade eden Eyceyurt, takımın bugünlere gelmesinde

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
5058`e, gÖnder, sivas, yaz