Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Maçı Hangi Takım Kazanır
SİVASSPOR 2.375 66,66%
Berabere 129 3,62%
Trabzonspor 1.059 29,72%
Katılımcı sayısı: 3563. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR
Alt 23.01.2010, 18:24   #261
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 928 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR

Alıntı:
alemdargokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar benim anlamadığım bazı şeyler var.sürekli aynı şeyler söyleniyor.25 sene önceki başarısından bahsediliyor trabzonsporun.başka hiçbir başarısı yokmuş...

25 sene boyunca neler neler başardığını yazabilrim burda ama gerek yok.sadece son 5 seneden bahsedeyim mesela.2004 ve 2005 sezonlarında peşpeşe 2 sene 2. olduk 2009 senesinde son hafta sahamızdaki maçı kazansak ligi yine 2.bitiriyorduk...ayrıca son 7 yılda 2 tane de türkiye kupası kazandık...

2.lik bizim için başarı değildir.fakat bunları niye söylüyorum biliyor musunuz?çünkü sivasspor 2 yıl fırtına gibi esmiş ya bu ligde, ilk yıl 4. oldu ve intertotoya gitti.2. yıl son hafta rakibi kaybetti diye 2. oldu.şimdi bunlar başarı oldu, ötekiler mazi oldu öyle mi?lütfen söylerken kendinizin de inanmadığı söylemlerde bulunmayın.sayfalara sığmayacak başarılarımız mazi oluyorsa sizin gözünüzde, sizin bir tane 4.lük ve bir tane 2.liğiniz şimdiden unutuldu gitti.hatırlanmayacak bile...

benim çok yakın sivaslı arkadaşlarım var, severim de kendilerini.geçen sene kazandığınız maçı sivas tribününde o arkadaşlarımın yanında izledim.ben stada girebileyim diye sivaslı arkadaşım 2 saat boyunca bana sahte kimlik ayarlamaya çalıştı.çünkü başka türlü stada giremeyecektik!!belki israilde tel aviv ile maçımız olsaydı daha kolay girerdik stada!biz o maçta dayak yemedik ama kardeşlerimiz ellerinde biletlerle dayak yediler!!!oysa sezonun ilk maçında sivaslı kardeşler trabzonda çok güzel ağırlanmıştı.bunlar benim üzüldüğüm noktalar, sizin de özeleştiri yapmanız gereken taraflar.artık bunu size bırakıyorum.

25 senelik şampiyonluğa fazla takılmayın.chelsea 50 sene sonra şampiyon oldu.inter 25 seneye yakın şampiyon olamadı, vs...

biz anadoludan şampiyon çıkmasın die bir düşüncede hiçbir zaman olmadık, olmayız da.aksine biz buna seviniriz.bir anadolu takımı daha şampiyon olursa 4 büyük değil 5 büyük olacak çünkü.yani 5 büyükler.

sivaslılara bizim kızdığımız nokta şuydu.bu forumda bile zamanında şöyle bir başlık açılmıştı.4. büyük biz olacağız!!!ben bu başlığı gördüğümde sizinle ilgili hayal kırıklığına uğramıştım.4. büyük ne demek ilk olarak, onu anlayamadım?haa kastınız bizim büyük olmadığımız ise ve 3 büyüklerden sonra 4. biz olacağız ise şunu söylemek isterim.biz 4. büyük değiliz.biz 4 büyükten bir tanesiyiz.siz şampiyon olsaydınız 5 büyükten biri olacaktınız.5. büyük olmayacaktınız.sorarım size biz 4. büyüksek, 1. büyük kim?ya da 2. ve 3. büyükler kimler?böyle bir sınıflandırma yok.bu sizin küçük düşüncenizin bir göstergesi ve TS yi görmezden geldiğinizin kanıtı.o yüzden lütfen kimin kime kin güttüğünü ya da kimin kimi kıskandığını, çekemediğini karıştırmayalım.

bu sene zor anlar yaşıyorsunuz.kızdığım, üzüldüğüm şeyler olsa da, sivasta yaşadıklarımız aklımda yer kaplasa da ben düşmenizi istemem.diyarbakırspor ve diyarbakır taraftarı olacağına bu ligde, her zaman sivasspor ve sivaslı kardeşlerimin olmasını isterim.

başarılar. . .
Arkadaş Senin Okudugunu Anlamakta Sorunların Var Herhalde...Büyük Takım Olarak Sen Söylediklerinle Yetiniyorsan Büyüklük Budur Diyorsan Öyle Büyüklüğü Yiyelim Sana Bişey Olmasın...

Son 10 Seneye Bakarsak Kayseride Sizin Yakaladıklarınızı Yakaladı Türkiye Kupasını Aldı Kafaya Oynadı vs...
Son 2 Senedeki Sivassporla Kıyaslıyosunya Trabzonu,İşte O Sivasspor Senin 20Kat Düşük Bütçenle O İşleri Başardı.Süper Ligi Üst Üste İlk Yarısı 2 Kez Lider Tamamladı.Süper Ligde En Fazla Galibiyet Alan Anadolu Takım Oldu vs vs

Sivasspor 4.Büyük Felan Diye Bir Sınıflandırmaya Giremez.Çünkü Büyüklük O Kadar Kolay Bir Olay Değil...Basının Günlük Olaylardan Nemalanması İçin Yürüttüğü Propagandalardandı O Kadar.Trabzonlular Dışında Kimse Trabzonu 4.Büyük Olarak Saymıyor.Siz Onlarla Uğraşın Bırakın Buraları...İstanbul Takımları Sizi Fifilemiyor Siz 4.Büyüklükten Maval Okuyorsunuz...

Chelsea İnter Bide Trabzonspor Deriz Siz Şampiyon Olun...Ama İnan DOstum Senin Göremediğin Ama Övündüğün Şampiyonluğu Senin Torunlarıda Göremez Muhtemelen...Eskiden Trabzonspor Herkesin 2. Takımıydı Ama Son 10 Senedir Trabzonspor Herkesin Nefret Ettiği 2.Takım Oldu.Bunun Nedenide Geçmişinizdeki Mütevazi ve Açık Yürekli İnsanların Yerine Yeni Jenerasyon Taraftar Profili Çizen Arkadaşlarınızın Olmasıdır Öz Eleştiriyi Kendinize Yapın Sonra Sağa Sola Laf Atın Arkadaşım...

En Basıtı Sen Burda Fıkrını Yazmıssın,Ama Bir Sİvassporlu Trabzonun Her Hangı Bır Forumunda Fikrini Belirtemez.Çünkü O Kadar Bagnaz ve Kendi Dunyanıza Mahkum Olmussunuzki O Kadar Stres Yuklusunuzkı En Ufak Bı Catlak SOze Tahammulunuz Yok.Kaldıkı Cogu Maç Kendı Arasındada Bırbırını Yıyor Trabzonlular...Her Neyse...Dostum Sen Düşün Bi Yukarda Yazdıklarınla Büyüklük Olunuyorsa Kaçtane Buyuk Var Turkıyede...Bak Es Es dede Turkıye Kupası Var 2-3 Defa Şampiyonlugu Kaçırmıs Kayseridede Turkıye Kupası Var Kocaelide Var vs vs Sıralayalım 5 6 7 8 diye Sonlarda Biyerdede Biz Yerimizi ALırız
Kal Sağlıcakla
Alt 23.01.2010, 18:39   #262
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 959 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: YARIN KAZANMALIYIZ!!!

eger maci alirsak 14 oluyoz galiba 20 puanla ama herhalde 0:0 kalcaz eger zemin kötüyse trabzonda hava yagmurlu olcakmis.

ayni gecen seneki gibi pas veriyon top gitmiyodu o macta 0:0 bitmisti .
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: YARIN KAZANMALIYIZ!!!
Alt 23.01.2010, 18:40   #263
armn
Yiğido

armn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 61 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 armn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en kötü 1 puan almamız lazım lige iyi başlarsak moral olarakta kendimize geliriz.
armn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 18:43   #264
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vur kırrr parçala s..... ama bu maçı kazannnnnnnnnn..bu maççç bir ömre bedelll bizim için..al bu maççııı alllllllllllllllllllll..berbae rlk yetmez
Alt 23.01.2010, 19:02   #265
Meraküm
Acemi Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 Meraküm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer bu maçı alırsak bu gazla Feneride yeneriz
Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 19:04   #266
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tabiki bu maç bizim için önemli.
1-lige iyi başlamak için
2-moral için
3.dip sıralardan kurtulmak için

hadi yiğidom göster kendini vakit geldi
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda rsimsek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2010, 19:08   #267
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu 3 puana bizim trabzondan cok ihtiyacımız war.
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 19:08   #268
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

puansız dönmememiz lazım ayağa paslarla trabzonun hevesini kırarsak galipte gelebiliriz ben umutluyum önemli bir maç manisanın yenilmesi iyi oldu kasımpaşanında bursa maçı var yarın kazanmak çok iyi olacak
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 19:21   #269
Meraküm
Acemi Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 Meraküm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
shang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
puansız dönmememiz lazım ayağa paslarla trabzonun hevesini kırarsak galipte gelebiliriz ben umutluyum önemli bir maç manisanın yenilmesi iyi oldu kasımpaşanında bursa maçı var yarın kazanmak çok iyi olacak
Kasımpaşa maçı tatil edildi kar yüzünden
Meraküm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR
Alt 23.01.2010, 21:40   #270
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR

bu maçı almak demek ligi kafadan en az ilk 5 de bitirmek demektirç

ALLAHIM YARDIM ET DE ALALIM ŞU MAÇI.

trabzonlulara ise şunu söylüyorum:büyükkonuşmaya devam edin inşallah son gülen biz olacağız.

ama defans beni korkutuyor.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
dikkat, soldan, trabzonspor, trabzonsporsivasspor, trabzonsporsİvasspor, tsl18hafta or