Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı
Alt 16.10.2010, 04:46   #271
egeli58
Yeni Yiğido

egeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 egeli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı

Alıntı:
YİGİDOKENTLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
keita harika oyuncu mehmetin durumu tartişilmaz bize yapmiş oldu kaptanlik ayipya onlar kavga ettiyse bir hoça olarak sen aralarini yapacaksin yönetime ispiyonlamakla eline ne gecer hoça ?
ya gardas.sen sunu anlamiyosun herhalde.biraz ilkeli ve dürüst davranmakta fayda var.ne hocasi gardasim???hocayla konunun ne alakasi var.organize bi is olmus.iki futbolcu kavga etmis yumruk yumruga.ondan sonra bizim efeler(sedat hayrettin mehmet yildiz ve apo dereli)adami bi kösede psusya düsürüp dövmüsler.bunun hocayla ne alakasi var.unutmaki bu hoca seni ligde birakti gecen yil.kaldiki dedigim gibi konunun hocayla bi alakasi yok.konu adli bi konu.eger keita mahkemeye verse 4. efe ceteden yargilanir.icerdeki durum bu kadar igrenc ve korkuncken hala nasil kalkipta hoca falan diyebiliyosun anlayamiyorum.
egeli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda egeli58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.10.2010, 09:26   #272
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
egeli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya gardas.sen sunu anlamiyosun herhalde.biraz ilkeli ve dürüst davranmakta fayda var.ne hocasi gardasim???hocayla konunun ne alakasi var.organize bi is olmus.iki futbolcu kavga etmis yumruk yumruga.ondan sonra bizim efeler(sedat hayrettin mehmet yildiz ve apo dereli)adami bi kösede psusya düsürüp dövmüsler.bunun hocayla ne alakasi var.unutmaki bu hoca seni ligde birakti gecen yil.kaldiki dedigim gibi konunun hocayla bi alakasi yok.konu adli bi konu.eger keita mahkemeye verse 4. efe ceteden yargilanir.icerdeki durum bu kadar igrenc ve korkuncken hala nasil kalkipta hoca falan diyebiliyosun anlayamiyorum.
Yaziklar olsun.. hangi adamliga insanliga sigar bu yapilanlar? biz bunlari sporcu sanarken kabadayi oldular demek basimiza... arpalari fazla gelmis anlasilan.. M.Yildiz yerine gelen kaptana bakin hele Ceyhun Eris.. takim icinde huzursuzluk cikarmada rekor sabikaya sahip bu adam.. gittigi hic bir yerde sevilmemis.. kadromuza bakar misiniz?.. yaziklar olsun.. utaniyorum hepsinden.. O formaya layik degilsiniz.. A-2'den, altyapidan tertemiz sivasli cocuklardan kurulsa keske her mac ilk 11.. duseceksek onlarla duselim.. M.Yildiz ve cetesiyle degil.. Daltonlar misiniz siz? yoksa Kurtlar vadisi mi sandiniz orayi? Sayin baskan lutfen bu is burada kalmasin.. bu adamlarin bizi kumede tutabileceklerini mi saniyorsunuz bu halleriyle? Sivasli bir hoca.. ki Riza hoca gelsin demiyorum.. hayatinda takim calistirmamis biri bile olabilir.. ve genc sivasli cocuklarla mucadele edilmesini istiyorum.. en azindan onlardaki amator ruh sahaya herkesin sempati ve saygu besledigi bir mucadele koyar ortaya.. ustelik kumede kalma ihtimalimiz de cok daha fazla olur emin olun.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda blacksky'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr
Alt 16.10.2010, 09:37   #273
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen runter Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr

Alıntı:
egeli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardesim ne mesut bakkal i??konunun ne alakasi var mesut bakkal a??konuyu bilmeden konusuyosunuz.mehmet efendi keitayla soyunma odasinda birbirine girmis.ardindanda mehmet efendinin saz arkadaslari abrurrahman efendi ile sedat efendi keita yi mehmet efendiyle beraber tekme tokat ortaya alip dövmüsler.saglam yereden duydum.birincisi sivasspor ciftlik olmus.ikinciside yaa mehmet efendi sen nasil anadolu cocugusun ve o sedatla apo denen iki soytari,ayip degilmi adam kilometrelerce uzaktan senin memleketine gelmis.hangi delikanliliga yakisiyo bu hareket??hangi misafir perverlige.takima verdiginiz zarari artik gectim cünkü simdi oradaki bütün yabancilar anlaticak bunu gittikleri yerlerde.amaaa hepsinden önemlisi sucu olsun olmasin adam senin memleketine gelmis.dilini dinini bilmez.yakisirmi ona üc kisi bu muameleyi yapmak.ayip ayip.insallah aynisi basiniza gelir mehmet efendi,sedat efendi ve apo soytarisi.efelik yapacaginiza top oynayin lan.kivirmayin sahada orda burda...

Hayret bir şey arkadaş bizim mahallenin hanımları bile böyle büyük bir dedikodu uyduramaz. Eeeee o zaman zavallı Keita he dayak yemiş he kadro dışı kalmış+ Apo,Sedat,Hayro kadro dışı kalmamış he mi? Ecciğcik destekli sallayın nolur ya. Dedikodu cafeye çevirdiniz forumu
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 09:51   #274
sadettin58
Yeni Yiğido

sadettin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sadettin58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gardaş ne olacak halimiz.
gecen sene bizim zor durumda kalmamız zaten mehmet yıldızın sakatlanması değilmiydi..
ben anlamıyorum bu yönetim takımın geleceği için iyi şeyler yapmayacak mı...
gardaş burada verilen karar bir şehrin geleceği ile ilgili verilen karardır...
gerdaş bu takım ligden düşüerse bu şehirde bu takımın birinci ligde olması sebebiyle binlerce kişi ekmek yiyor...
aklınızı başınıza toplayın....
böyle bir cezayı vermeden bu takımı sırtlayacak futbolcun var mı onu düşün...
HEYYYYYYY YÖNETİM TİTRE VE KENDİNE GEL....
YİGİDOYA GEREKEN FUTBOLCUYU AL.....
veya yönetim affet....
sadettin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 10:06   #275
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

16 Ekim 2010, CumartesiBenim "Yıldız'ım" SivasTakım arkadaşı Keita'ya yumruk atan ve kadro dışı bırakılan Mehmet Yıldız'la ilgili, hocası Mesut Bakkal FANATİK'e konuştu: “Benim için kişi değil, takım önemlidir. Disiplinsizliğe ve huysuzluğa asla izin vermem”

Zorlu Kayserispor maçı öncesi Sivasspor kaptanı Mehmet Yıldız, şok bir kararla kadro dışı bırakılmıştı. Olayın perde arkasını açıklayan FANATİK, Yıldız’ın takım arkadaşı Keita’ya tesislerin yemekhanesinde yumruk attığını yazmıştı. Konuyla ilgili Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, FANATİK’e çok özel açıklamalarda bulundu. “Benim için kişi değil, takım önemlidir” diyen Yiğidolar’ın tecrübeli hocası, “Teknik adamlık kariyerimde çok önemli futbolcularla çalıştım. Ama ismi ne olursa olsun, takıma faydalı olmayan hiçbir oyuncuya göz yummadım. Disiplinsizliğe, huysuzluğa, kendini büyük görmeye asla izin vermem. Futbol takım oyunudur ve Sivasspor’daki herkes bunun bilincinde olmak zorunda. Profesyonel her futbolcu, sorumluluklarının farkında olmalı. İstediğimi yapmayan, disipliniz olan, bu kulüpten gider” ifadelerini kullandı.

Eskişehirspor iddiası...
Süresiz kadro dışı bırakılan tecrübeli futbolcuyla, devre arasında yolların ayrılması beklenirken, kulislerde ise şimdiden transfer dedikodusu dönmeye başladı. İddia ise Mehmet Yıldız’ın, eski hocası Bülent Uygun’un takımı Eskişehirspor’un yolunu tutacağı...

FANATiK
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 10:37   #276
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bülent UYGUN nun mEhmeti yanına alacagı Belli zaten...BEN ARTIK SİVASSPORLU DEGILIM...MEsut Hoca gibi biri zihniyetsiz biri varken şu takımın başında sivassporlu degılımmmmm... YAZIKLAR OLSUNNNN GÖZ GÖRE GÖRE BANK ASYA ya gidiyoruzzz
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 10:40   #277
yiğidofotor
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğidofotor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KAYSERİYİ YENEMESSNZ YIKILIN KARSIMIZDAN
yiğidofotor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğidofotor'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.10.2010, 11:28   #278
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 992 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hep beraber kolkola bank asya ya doğru yolculugumuz başlamıştır hayırlı olsun hoca takımda disiplini sağlayamadı demekki kaptan mehmeti delirtecek şeyler oluyor. bu hocadan bir şey olmayacagı ortaya çıktı . kayseri bize 3 atar diye düşünüyordum . bu olaydan sonra 5 olur artık inşallah yanılırm...
Bu ne biçim yorum size katılmıyorum hak eden cezasını bulacaktır kimse sivasspordan üstün değildir bana göre mehmet haketmiştir
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 13:12   #279
yiğidokazım58
Yiğido

31 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 yiğidokazım58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakedene cezasını vereceksin.

Bakın, Adnan Polat çıktı ve Arda'nın cezasını alacağını, herkesin yönetmelikteki kurallara karşı eşit olduğunu söyledi.

Yok öyle Mehmet Yıldız deliriyormuş falan. Madem delirecek kadar seviyor, o zaman akıllı davransın.
Bu Konuda yiğidokazım58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr
Alt 16.10.2010, 13:46   #280
egeli58
Yeni Yiğido

egeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 egeli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayret bir şey arkadaş bizim mahallenin hanımları bile böyle büyük bir dedikodu uyduramaz. Eeeee o zaman zavallı Keita he dayak yemiş he kadro dışı kalmış+ Apo,Sedat,Hayro kadro dışı kalmamış he mi? Ecciğcik destekli sallayın nolur ya. Dedikodu cafeye çevirdiniz forumu
gardas böyle dedikodumu olur.sen kendindemisin.ya dedi kodu degilde gercekse özür dilicekmisin su artamda.bi sivasli olarak 4 kisinin bi adami hemd3e bi yabanciyi dövmesi beni asiri inanilmaz rahatsiz etti.onun icin elimden bi sey gelmedigi icin burda sizle paylasmak istedim.her kezin ayni tepkiyi verecegini tahmin ettigimden.ama sen cikmis yok hanimlar bile bunu yapmaz yok o yok bu diyosun.neyse gardasim.bugün yarin durum net bi sekilde ortaya cikar sende belki utanirsin dediklerinden
egeli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bakkal, diledi, duyuru, dışı, dışılar, ettiler, kadro, kaldı, kavga, kaydi, keita, kulübümüzden, mehmet, myıldız, neden, niye, sİvas1in, sİvasin, İdmanda, yildiz, yildizi, yıldız, Özür