Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Trabzonspor-Sivasspor Maci Nasil Sonuclanir?
Sivasspor Kazanir 646 53,79%
Berabere Biter 100 8,33%
Trabzonspor Kazanir 455 37,89%
Katılımcı sayısı: 1201. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

-->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor
Alt 18.11.2008, 23:04   #271
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1051 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Burasi rakip takim taraftarlarina da acik Sivasspor taraftar sitesidir..Rakip takim taraftarlari da Sivasspor taraftarlari da seviyeli kaldigi surece dusuncelerini, yorumlarini yazabilirler.... Bunu gozonunde bulundurmayi unutmayalim.. Baska sitelerin ne yaptigi kimlerin yazmasina izin veridigi kimlere izin vermedigi, yazilarin icerigi, bizi baglamaz... Bizim bakis acimiz budur...Insanlar dusman degil ayni ortamda goruslerini paylasabilmeliler...Burda mucadele sahada futbolcular arasinda..Biz burda herhangi bir mucadele kavga pesinde degiliz....
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı myway'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: -->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor
Alt 18.11.2008, 23:28   #272
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: -->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Alıntı:
myway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burasi rakip takim taraftarlarina da acik Sivasspor taraftar sitesidir..Rakip takim taraftarlari da Sivasspor taraftarlari da seviyeli kaldigi surece dusuncelerini, yorumlarini yazabilirler.... Bunu gozonunde bulundurmayi unutmayalim.. Baska sitelerin ne yaptigi kimlerin yazmasina izin veridigi kimlere izin vermedigi, yazilarin icerigi, bizi baglamaz... Bizim bakis acimiz budur...Insanlar dusman degil ayni ortamda goruslerini paylasabilmeliler...Burda mucadele sahada futbolcular arasinda..Biz burda herhangi bir mucadele kavga pesinde degiliz....
neyin peşindeyiz Mustafa'm???Sivasspor'un değil mi?TS taraftarı bunun peşinde olabilr mi peki?hayır..çünkü oda TS'un peşinde,eee herkesin peşinde koştuğu renkler farklıyken sence hangi ortak noktada buluşabiliriz,sevgi barış kardeşlik mi?eğer rakip taraftar gelip başarı diledikten sonra gidiyorsa tamam!ama ben böyle bi durum görmedim,şu konu açıldı açılalı kaç kez TS hikayeleri yazıldı bu foruma,ne gerek varki?
Cevap: -->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor
Alt 18.11.2008, 23:55   #273
GuNaY
Gast

Standart Cevap: -->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Alıntı:
basayev58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neyin peşindeyiz Mustafa'm???Sivasspor'un değil mi?TS taraftarı bunun peşinde olabilr mi peki?hayır..çünkü oda TS'un peşinde,eee herkesin peşinde koştuğu renkler farklıyken sence hangi ortak noktada buluşabiliriz,sevgi barış kardeşlik mi?eğer rakip taraftar gelip başarı diledikten sonra gidiyorsa tamam!ama ben böyle bi durum görmedim,şu konu açıldı açılalı kaç kez TS hikayeleri yazıldı bu foruma,ne gerek varki?
Bence bu şekilde bir tartışma, fikir alışverişinde bulunabildiğimiz için bunun kıymetini bilmemiz gerekiyor.

Trabzonu büyük veya küçük diye tartışmak bence anlamsız. Bu diğer takımlar içinde geçerli. Her taraftar kendi takımını iyiden de öte bir gözle görür, görmelidirde. Trabzon ve maalesef diğer 3 takımı ayıran bazı özellikler olduğundan büyüklük konusunda biraz daha öne çıkabilirler. Ancak asla ve asla benim takımımın üzerine çıkamazlar.

Bunu bu şekilde bilerek yazarsak bence bir sorun olmayacaktır. Ayrıca bu şekildeki fikir teatilerinden, karşılıklı bilgi gösterilerinden herzaman bilmediğim birçok bilgiyi öğrenmişimdir. Bu yüzden zevkle konuyu takip ediyorum

--->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor
Alt 19.11.2008, 00:14   #274
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

msj ım sılınmıs merak ettım kım neden sıldı acaba
keske o msj ı sılen gecen sene bızımle o arbede trabzonda olsaydı da yasadıklarımızı kendısı de gorseydı...

taraftarım demekle taraftar olunmuyor
Alt 19.11.2008, 00:23   #275
tsfan
Yeni Yiğido

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tsfan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Arkadaşlar biz olay çıkarmaya meraklı değiliz ayman denen futbolcu yüzünden oldu geçen yılki olaylar bu sene de gönderdik o futbolcuyu cezasını çekiyor bizim seyirci biraz agrasif bunu herkes biliyor Trabzona gelen bazı takımlar bunu kullanmaya çalışıyor inanın rakip futbolcuların seyirciyi delirtmek için yaptıklarını görseniz hak verirsiniz bunu en iyi biz biliyoruz bu takımlar futbol oynamaya değil puan almak için başka işer peşine giriyor zaten millet 25 yıılık özlemle iyice streste hemen bi gerilim oluyor. bu haftaki maç inşAllah olaysız bitecek iyi olan kazanacak biz kazanırsak kimse bizi tutamaz inşAllah şampiyon oluruz anadolu takımlarıda bizi görerek önyargılarını yenerler uzun süre anadoludan çıkar şampiyonlar
tsfan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tsfan'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: TSL/Trabzonspor-Sivasspor
Alt 19.11.2008, 01:30   #276
cagrikara
Yeni Yiğido

cagrikara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 4 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 cagrikara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Arkadaşlar. Her Sene İstanbul takımları Oluyor Şampiyon. Bu Türkiyede İstanbuldan Başka İl Yokmu??? Biz neden birbirimize Düşüyoruz ki Şunu gerçekten içten söylüyorum.." Eğer Biz (TrabzonSpor) Şampiyon Olamazsa, İsterim ki Sivas Olsun..." Ha Trabzonda bu mantık var her sene. ve Trabzonda TrabzonSporu Tutmayan 1 Kişiyi de Bulamazsınız... Biz Böyle Şampiyon Oluyoruz Olduğumuz zaman...
Alt 19.11.2008, 08:55   #277
"_tuqRuL"
Acemi Yiğido

"_tuqRuL" - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 "_tuqRuL" FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Maçın skoru Çoq Gizli

hiç belli olmas falla

Gidip o atmosferi yaşamak lasım
"_tuqRuL" isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.11.2008, 08:57   #278
karakuş58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 karakuş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASPOR telaşa kapılmadan sakin olarak oyununu oynarsa maçtan puan veya puanlarla ayrılır.Mehmet YILDIZ.ın Milli Takımda bu gün göstereceği performans SİVASSPOR. un başarılı olmasına katkı sağlayacaktır.Her şeye rağmen SİVASSPOR Trabzon.da ezilmeden futbolunu oynayıp dönecektir.Gönülden başarı diliyorum.
karakuş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: --->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor
Alt 19.11.2008, 09:26   #279
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: --->: TSL/Trabzonspor-Sivasspor

Alıntı:
çelenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Basayev sende gel senide misafir edeyim kardeşim.Gel beraber maç izleyelim.CiddiyimBırak şu inadı
çelenk keşkee çoğu sivaslı kayserili trabzonludaa ankaragüçlü bursasporludaa senin gibi düşüncee istanbul takımları iflas bayrağını çekerr.
ben yukarıda adını saydığım takımlardan birinin şampiyon olması benim zorumaa gitmezz.
amaa geçen sene son üç haftadaa yapılan bizans oyunları çokk zorumaaa gitti
ben sivaslıyım diyen herkesinn geçmişini unutmayıpp yapılan haksızlıklardan ders çıkarması lazımm.
birde ben sivasda istediğim zaman trabzonspor formasını giyerimm çarşıda pazarda gezerimmm.
ama sen iyi biliyorumki trabzonda bunu yapamassınn neden dersen sizinle ayrıştığımız nokta bu siz hep biz diyorsunuz biz hep anadolu diyoruzzzz
ne olur birazda komşunuzun eşşeğinin bir olmasını isteyinnnn.
bizde şampiyon olmak istiyoruzzz şayett biliyorumki sivas şampiyon olursaa 6 milyon sivaslıyı uyandıracak ben neden ist takımlarını tutayımm diyecek siz bunu başardınızzzz.
bizdee sizleriii heppp takdirr ettikkk etmedikmiii lyon zaferlerindee orhanın attığı gollerde beraber ağlamadıkmı aston villa zaferindee beraberr goll demedikmii.
sivas tarbzonun bayrağının sallandığı yegane kalelerden biridirrr
bizde sizden iki yıldırr birr takdir bekliyoruzzz.
ama ne mümkün her sitede her forumda sivasaa sataşmalar laf sokmalarrr
çelenk kardeşim trabzonspor biizm kardeşimizdir sizde bizi uefa kupasında elendiğiniz rum takımı gibi düşmanca görmekden vazgeçinnnn artıkk dost ,birlik kardeş olmak için çalışalım
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.11.2008, 11:09   #280
kadir984
Yiğido

kadir984 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 kadir984 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

HİÇ BİR TAKIM SİVASA GELİP TARAFTARIMIZCA NAHOŞ BİR ŞEKİLDE KARŞILANMADI HATTA BİR ÇOĞU ÇİÇEKLE KARANFİLLERLE KARŞILANDI.
SİVASSPORUMUZDA BUNU HER GİTTİĞİ YERDE HAKEDİYOR.

MAÇA GELİNCE EĞER TRABZONSPOR BU HAFTAYA KADAR OYNADIĞI FUTBOLU OYNARSA SİVASIMIZIN KAZANMA İHTİMALİ YÜKSEK.
HER İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DOSTLUK KAZANSIN
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
sivasspor, trabzonspor