Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 09.02.2014, 17:15   #21
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Bu galibiyet transfer yapmaz Sivas Spor ligi 7nci 8nci bitirenlere diyenlere kapak olsun. .. tek büyü Sivasspor
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2014, 17:17   #22
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 807 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

FB kesin yener diyen Sivasspor'u yok sayan taraflı yorumcu müsfetteleri ne diyecek merak ediyorum
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2014, 17:18   #23
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fenerbahçe'nin üzerine gitmeyip geride kalmak akıllıca bir hareketti.Carlos ilk maçtaki hataya düşmedi.

Bugün aldığımız galibiyette hakem ve şans faktörünün etkili olduğu da bir gerçek.Verilmeyen net penaltı hakem hatası Egemen çirkefinin kırmızı ise şanslı olduğumuz andı.

Oyun anlamında zaman zaman iyi atağa çıksak da forvetsiz oyun anlayışı bence kesinlikle saçmalık.Carlos bu anlayıştan vazgeçmediği sürece şampiyonda olsa benim için başarılı bir teknik direktör değil.

Aydın'ın yedek kulübesine geçme vakti çoktan geldi geçiyor fakat bakıyorum Carlos Utaka'yı oyuna aldığında bile Aatıf forvet oynuyor.Normalde Atıf'ın sola Utaka'nın forvete geçmesi beklenir.Maç içerisinde Aatıf'ın sola geçtiğinde nasıl etkili olduğunu gördük.Gollerde topu getirende Aatıf'tı.

Oyuncu değişikliklerinde neden bu kadar beklediğini de anlamıyorum.Mehdi'yi daha erken alsa oyuna farklı galibiyet alabilirdik.

Şuanda baktığımızda herşey bizim lehimize işliyor.Eskişehir ve Kasımpaşa'nın kaybetmesi,bizim bugün kazanmamız ilerisi için ümit verse de şuanki kadro yapısı ile 3-4 hafta sonra bizim bu yarıştan kopacağımızı düşünüyorum.Diğer takımlarla mücadele edecek kadro genişliğine sahip değiliz ve deplasmanlarda çok kötüyüz.
Katildigin noktalar var basta Aatif nicin forvet oynuyor konusunda , ama baktigimiz zaman John Chukuwadi Utaka da gercek forvet degil kanatlarda daha iyi olan birisi ve o direkt forvete gecseydi o gol gelmeyebilirdi.

Ayrica Aydin tamam cok hata yapiyor ama her an oyunu degistirebilecek bir oyuncu oldugu icin sahada tutmustur ona cok güveniyor Carlos , bende.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2014, 17:19   #24
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Fenerbahçe'nin üzerine gitmeyip geride kalmak akıllıca bir hareketti.Carlos ilk maçtaki hataya düşmedi.

Bugün aldığımız galibiyette hakem ve şans faktörünün etkili olduğu da bir gerçek.Verilmeyen net penaltı hakem hatası Egemen çirkefinin kırmızı ise şanslı olduğumuz andı.

Oyun anlamında zaman zaman iyi atağa çıksak da forvetsiz oyun anlayışı bence kesinlikle saçmalık.Carlos bu anlayıştan vazgeçmediği sürece şampiyonda olsa benim için başarılı bir teknik direktör değil.

Aydın'ın yedek kulübesine geçme vakti çoktan geldi geçiyor fakat bakıyorum Carlos Utaka'yı oyuna aldığında bile Aatıf forvet oynuyor.Normalde Atıf'ın sola Utaka'nın forvete geçmesi beklenir.Maç içerisinde Aatıf'ın sola geçtiğinde nasıl etkili olduğunu gördük.Gollerde topu getirende Aatıf'tı.

Oyuncu değişikliklerinde neden bu kadar beklediğini de anlamıyorum.Mehdi'yi daha erken alsa oyuna farklı galibiyet alabilirdik.

Şuanda baktığımızda herşey bizim lehimize işliyor.Eskişehir ve Kasımpaşa'nın kaybetmesi,bizim bugün kazanmamız ilerisi için ümit verse de şuanki kadro yapısı ile 3-4 hafta sonra bizim bu yarıştan kopacağımızı düşünüyorum.Diğer takımlarla mücadele edecek kadro genişliğine sahip değiliz ve deplasmanlarda çok kötüyüz.
Su 4 büyütulmus formasını birak ta bizi destekle 3 sezondur hakem yuzunden kaybettiğimiz maclara bak maçı nedense fenerli gozuyse izlemissin meirelesin hareketine hiç deginmemissin yorumlarını begenenlerede bu cevap kapak olsun
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2014, 17:20   #25
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***sadece 3 puan güzel,bu oyunla önümüzdeki Eskişehir macı için yetersiz derim,
---nedeni defans kendisine çeki düzen vermeli da çok riskli hareketler yapılıyor.takım oyunu sahaya yansıtamıyoruz .aydın ve şeşo cok benciller, kanat oyuncularımızın kenarda yapılan ortalar arkadaşlarına bakarak yapabilirler.nihat her zamanki gibi cok iyidi.oyuncu değişikli erken yapılsaydı 6 -0 farkla kazanabilirdik.zaten gelen gecen fb yi yeniyor cincona yaklaştırmak istiyorlar.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2014, 17:23   #26
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Galibiyet mükemmel oldu bu dönemde ama hatalarımızı da görelim. Maçın ibresi kırmızı karttan sonra değişti yoksa bu oyun anlayışı bu kadroyla işimiz zordu. Aydın her ne kadar golü atmış olsa da takımın oyun anlayışını olumsuz etkiliyor ve bireysel hataları da atak olarak geri dönüyor. Atıf'ın forvet oynaması hatası da aynen devam ediyor.

Hakemin de verilmeyen penaltı konusunda hatalı olduğunu, Egemen'in sarı ve kırmızı kart konusunda doğru karar verdiğini düşünüyorum.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2014, 17:24   #27
metee58
Yiğido

73 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 metee58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu galibiyet Sivaslı olupta fenerbahçeyi destekleyenlere gelsin Golüde onun için 58.dakikada attık
Alt 09.02.2014, 17:25   #28
okan3336
Acemi Yiğido

27 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 okan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekannt

sevinçten sabah kadar yorum yazasım var buraya
okan3336 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda okan3336'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2014, 17:27   #29
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

yazdiklarina harfiyen katiliyorum Bugün kimse kendini kandirmasin Feneri biz oynayarak yenmedik nasilki cimbom a Halis Özkahya sayesinde kaybettiysek bugünde Hakem ve Egemen sayesinde yendik

Hersey güzel
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2014, 17:29   #30
SOYUTPADISAH
Yeni Yiğido

9 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SOYUTPADISAH Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu galibiyet dün bu sitede takımına güvenmeyen çekirdekçilere gelsin. Ligi nerde bitireceğimizi bırakın Sİvassporun kalbinizdeki yerini düşünün. Çıktık oynadık ve kazandık olay bu kadar basit. Ha birde objektif yorumları yapan Rıdvan bu galibiyet sana da kapak olsun. İşi gücü fenerin yenilgisine kılıf bulmak!
SOYUTPADISAH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SOYUTPADISAH'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı