Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: -->: DUYURU.!!
Alt 19.05.2008, 14:03   #21
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: -->: DUYURU.!!

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
adam güzel şeyler yapmak için çıkmış ortaya bazı kişilikler çıkmış adamı tehtit ediyor daha ne için itiraz ediyorlar onu bile bilmiyorlar gurupları varmış ta şöyle yaparlarmışta böyle yaparlarmış ne yaptınız lan ha geçen yıl ne yaptınız. kendi içinizde sebepsiz yere kavga çıkarmaktan başka. Adamı ayar etmeyin akıllı olun daha yaşınız genç siz çıkın adam gibi tezahüratınızı yapın gurup kurmak öyle sizin sanığınız gibi olmuyor bir durun bakın görün istediğiniz gibi olmuyor ise ondan sonra itiraz edin.Çarşı gurubu-GFB-Ultra aslan -tatangalar bunlar gibi olabildinizmi sizinlede olacak değil zaten o yüzden susun ve görün.toplanıyorsunuz ayrı ayrı köşelere adına gurup diyorsunuz gördük hepinizi büyük maçlarda 800 kişilik büyük takım taraftarları koca sıtadı susturdu hep o zman nerdeydiniz.o yüzden susun biz yeni şeyler görmek istiyoruz sivrilikler yapmayın

Haklısın Abim Her Önüne Gelen Grup Kuruyor... Sanki Mahalle Takımı Destekliyorlar...
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: DUYURU.!!
Alt 19.05.2008, 14:13   #22
S.KUTLU
Acemi Yiğido

10 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 S.KUTLU Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: DUYURU.!!

Alıntı:
AhMeTTuRaN90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
S.KUTLU.DENEN SAHIS KIMSE KAFASINA GORE YAZILAR YAZMASIN YIGIDO GENCLIK GRUBU KIMSEYLE IRTIBATA GECMEMISTIR GORUSMEMISTIR SU ANA KADAR OLMADI. OLAMAZDA. OZELLIKLE BEN MESUT REISE SORDUM KESINLIKLE BIRLESME OLAYI YOK KIMSEYLE SIMDIYE GORUSMEMISTIR. BUNU YAZAN ARKADAS YAZDIGI YAZILARA DIKKAT ETSIN EGER BIR DERDI VARSA BEN MESUT REIS.LE IRTIBATA GECITTIRIYIM HALLETSIN.. KAFANA GORE BIDAHA YAZILAR YAZMA SONUCU IYI OLMAZ

-YİĞİDO GENÇLİK -
YİĞİDO GENÇLİK GRUBUNUN LİDERİ MESUT REİSE ÇILGINLARIN LİDERİ FATİH REİS ARACILIĞI İLE DAVETE KATILMASI İSTENMİŞTİR.BU ARAŞTIRILDIKTAN SONRA GÖRÜŞLERİNİ YAZSAN İYİ OLURDU.

MERKEZ TAYFANIN BIRAKTIĞINI BİLİYORUZ.VE O ARKADAŞLARIMIZA İHTİYACIMIZ VAR DEDİK ONLARIN OLUŞMASINA YARDIMCI OLAN ÖNDE GELEN İNSANLARI DA DAVET ETTİK.

ALLAH'TAN KORKUN.
1967 DERNEK İLE ALAKAMIZ DA YOKTUR.
1967 DERNEĞE İSE KENDİ DAVASINDA BAŞARILAR DİLERİZ.
BİZ HERKEZİ YİĞİDOLAR ADI ALTINDA TOPLANMAYA DAVET EDİYORUZ.

ASIL BOŞ KONU BUDUR.PROVOKATÖRLER YİNE İŞ BAŞINDA.
SAYIN 27 GÜN KALDI.TİTREDİNİZ Mİ.
BİRAZ DAHA ERKEN EVLENSEM BU KONUYU AÇAN KİŞİ YAŞINDA OĞLUM OLACAKTI.
KİŞİLİĞİME SAYGISIZLIK YAPILMIŞTIR.AMA HAKKIM HELAL OLSUN.
BEN ZATEN DUYURU YAPTIM DEDİM.O GÜN GİT ORDA ÖĞREN HERŞEYİ.ALLAH ALLAH YA.
S.KUTLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda S.KUTLU'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2008, 16:12   #23
GuNaY
Gast

Ön yargılı olmamak lazım,
Tarih geldiğinde herşey belli olur.
Alt 19.05.2008, 16:17   #24
Akıncılar Haber
Acemi Yiğido

Akıncılar Haber - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 Akıncılar Haber isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

ŞİMDİ TOPLANTIMIZ BİTTİ.İSMİ GEÇEN GRUPLARA DAVET İLETİLDİĞİNDEN BU KONU ASILSIZDIR.AYRICA MESUT GARDAŞLADA AZ ÖNCE KONUŞULMUŞTUR.DAHA ÖNCEDENDE HABER İLETİLMİŞTİ ZATEN.

O YÜZDEN KAPATILMASINI RİCA EDİYORUM.
ARKADAŞIMIZDA ZATEN KONUYU AÇAN KİŞİYE HAKKINI HELAL ETMİŞTİR.

SAYGILAR

GERÇEK KONU DİĞER TARAFTA
Akıncılar Haber isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2008, 16:31   #25
Akıncılar Haber
Acemi Yiğido

Akıncılar Haber - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 Akıncılar Haber isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
AhMeTTuRaN90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
S.KUTLU.DENEN SAHIS KIMSE KAFASINA GORE YAZILAR YAZMASIN YIGIDO GENCLIK GRUBU KIMSEYLE IRTIBATA GECMEMISTIR GORUSMEMISTIR SU ANA KADAR OLMADI. OLAMAZDA. OZELLIKLE BEN MESUT REISE SORDUM KESINLIKLE BIRLESME OLAYI YOK KIMSEYLE SIMDIYE GORUSMEMISTIR. BUNU YAZAN ARKADAS YAZDIGI YAZILARA DIKKAT ETSIN EGER BIR DERDI VARSA BEN MESUT REIS.LE IRTIBATA GECITTIRIYIM HALLETSIN.. KAFANA GORE BIDAHA YAZILAR YAZMA SONUCU IYI OLMAZ

-YİĞİDO GENÇLİK -

SERKAN KUTLUYA GİT BEN DEDİM BU KONUYU AÇ DİYE.KADIKÖYDEYDİK TOPLANTIMIZ VARDI.ODA İZMİTTEKİ EVE GİDERKEN BENİM İŞYERİNE UĞRAMIŞ BU KONUYU AÇAYIM HEMEN DEMİŞ.
KONUŞTU ARKADAŞLARIMIZ.YAPMAYIN BÖYLE ŞEYLER.
MESUT GARDAŞA DAVET GEÇ ULAŞTIĞINDAN ANLAŞMAZLIK VARDIR.DEDİKYA AZ ÖNCEDE TELEFONLA 10 DK. FELAN KONUŞTU ARKADAŞIMIZ.

NEYSE OLUR BÖYLE ŞEYLER.
BAK NE GÜZEL DEMİŞ OSMAN GÜNAY YUKARDA.
Akıncılar Haber isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: DUYURU.!!
Alt 21.05.2008, 10:01   #26
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1490 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: DUYURU.!!

AHMET SEN BİRAZ HIZLI ÇIKIŞMIŞSIN AĞIR OL

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: --->: DUYURU.!!
Alt 21.05.2008, 14:51   #27
sivaslıavukat
Tecrübeli Yiğido

sivaslıavukat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 sivaslıavukat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: DUYURU.!!

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birlikten kuvvet doğar , Osman'a katılmamak imkansız.
Alt 26.05.2008, 14:40   #28
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben çılgınlar 58 Fatih .gardaş sen gel bizim tek amacımız Stadda sağlam amacı rant olmayan herkesi tek çatı altında toplayan bir taraftar grubu oluşturmaktır.Bizim grubu kuracağımız adamlar bellidir.Eskiler bilir.Eski Sivasspor sevdalıları da geri geleceklerdir.
Tek amacımız Sivasspor Tek hedefimiz Tribün.
Saygılarımla Fatih Kama.
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 15:03   #29
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Artık bıktık bu grup muhabbetinden hep aynı tas aynı hamam bir adım bile ilerleme kaydedilmiyor Grupmu bakın Görün diğer takımlardan örnek alın 7 milyon Sivas'lı varmış ben inanmıyorum ya size söyleyeyim max.100.000 Sivasli var genel anlamda..Elbette ki Sivasspor Sevdalıları vardır onlara saygım sonsuz ama ben şunu anladım 2 senede hep yazılıyor çiziliyor sadece Klavyede kalıyor o grupmuş bu bilmem ne 10 kişi toplayan grup oluyor...Dernek altında toplanmal lazım Grup denildiğinde üs mekan lazım gidecen kardeşim çayını kayfeni içecen masada arkadaşlarınla gerek spoe gerek gündelik muhabbetlerini yapacaksın blardonu oynayacak netine gireceksin Aktivetiler yapacaksın cuzi aidat a bağlayacaksın otobüs kaldıracaksın deplesmana gideceksin zamanı vakti olanlar ailece piknikler panayırlar festivaller düzenleyeceksin kısacası az laf çok icraat yapacaksın o zaman her kes grup desin saygılarından önünde op zaman diz çökecekler haz tatıracaksın üyelerine...Ve elbette yönetimin bu rolde eksiği muazzam derecede eksim maç bitiminde seminerler yapsalar brifingler verseler tezehuratlar deplesmana gidildiğinde başlıca uyulması gereken kurallar Futbolculara motive direktifleri sunmaları v.s v.s Ama asla şunu unutmayın bizim yerimizde hele hele bu sezon kim olmak istemezdi?Dersiniz?Her kes isterdi evt Kayseri maçını düşünün Gençlerbirliği Bursa'daki maçı 100 otobüs kalktı evt sadece 100 ve emin olun 150 de şahsi taxi ..Bu neyin göstergesi dersiniz?Gücün Kuvvetin Birlik Dayanışma sembolu ... Ben bir kaç sene önce İnegöle Gittim Gs İle Sivas Kupa maçına emin olun 4 kişydik inegöl sahasında (DÖRT)[4]Ve onbinlerce inegöllü ne bağıracam arkadaşım bağırsamda yanımdaki arkadaşıma 1 mr aralıktaki sesim bile ulaşmaz adamlar sahayı inil inil inletiyor adamlar aşmış Futbol kültürü var Ve size bir şey daha söyleyeyim %25 inegöllü ise %75 i Kars'dan Edirneye...Biz bu kafayla gidersek sadece Düşmanlarımızı güldürürz yapdığımız en iii işde zaten o ya...

Şiddetle arzu aşk heyecan duyulmayan işler her zaman kaybetmeye mahkumdur..!!!
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2008, 15:17   #30
kadir984
Yiğido

kadir984 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 kadir984 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bari şu forumda ayrımcılık yapmayın. ne bu ya siz daha kendi aranızda birleşememişsiniz.
Tutturmuşunuz bilmem ne reis bilmem ne ağa burası neresi beyler sivasspor forumu mu yoksa herhangi bir siyasi organın resmi internet sitesimi.

elinizde 100 kişi varsa 4 bölüp stadın her bir yanına dağıtın aranızda sesi gür ve tezahürat bilen birileri de varsa 4 kişide çıksın onlardan belirleyin ellerinize telsizlerinizi telefonlarınızı neyse artık iletişimi cihazlarınızı alın stadın her tarafından ses getirmeye bakın. o ne öyle herkes ayrı telden çalıyor. vallahi bütün bu ayrı telden çalmaların yüzünden tüm arkadaşlarımız tezahürat yapamaz olduk.
Hoş tezahürat yapsak ne ki Her kafadan Ayrı bir ses geliyor ortaya komik bir durum çıkıyor.

eğer söylediklerimi ispat etmemi isterseniz açın ilgili sitelerden
sivas - fb

sivas - gs

maçlarını izleyin onlar nasıl ses getirdiler.

soruyorum sizlere değerli gruplar hanginiz onları susturabildiniz, hiç biriniz çünkü biriniz bir yandan
kırmızı beyaz derken
diğer grup ya hekeme ya futbolcuya bağırıyordu

inanmazsanız açın videoları izleyin.

belki inanırsınız