Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Amigo İhsan
Alt 07.12.2010, 11:20   #21
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Amigo İhsan

Amigo İhsan...
Profil resmi yapabilirsiniz...

Alt 07.12.2010, 13:25   #22
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

AMİGO İHSAN'A HAZIRLANAN VİDEO

TIKLA İZLE
Alt 09.12.2010, 21:03   #23
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel,duyarlı konundan dolayı teşekkür ederim Yusuf kardeşim. Rahmetli nur içinde yatsın bizim 3. Lig yıllarımızıda sahaya ilk çıkan ve orta sahaya kadar koşup şöyle elleri ile bir hareket yapardı kendine doğru çekerek. Millet başlardı Çiplik çalmaya. Ondan sonra senin dediğin gibi Kırmızıııı-Beyaazzzz Üç yıldız Sivaaasss hey hey heeyyyy dedirtirdi.Aslında o dönemde bir de Deli Faruk vardı. Lakabı BAHALEEEE NErelerde bilmem ama çok iyi anımsıyorum. 2 Puanlı sistemde 4 maçta 7 puan almıştık 2 defa haftanın takımı olmuştuk. 5. ci maçta Petrolofisi ile oynuyoruz içerde. O arada yanımda Faruk abi yaka paça dağınık pejmürde halde duruyormuş hiç farkında değilim. O zamanlar kalede Ayhan var Liberoda İsmail abi (Cin İsmail) ofsayt taktiği yaparken bir gol yedik. Stadda çıt yok. O arada yanımdan bir ses. DOLMAYA GIZARTMAYA BİBEERRR BAHALEEEEE diye bir ses. Millet dönmüş bana bakıyor. Stad hınca hınç dolu. Rahmetli İhsan abide oturdu kaldı çöktüğü yerden kalkamadı. Hey gidi günler heyyy.
Tekrar rahmetle anıyorum toprağı bol olsun.
Deli Faruk sanırım gündeme getirilmemiş.Hakkında bilgiler bulunamadı.
Tanıyan ve hatta yakınları varsa,senin gibi anlatarak ve hatta bazı bilgileri paylaşarak(Resim-Yazı vs.) bilgi vereceklerdir.Teşekkürler.

Alemdarlar Ailesi
Alt 09.12.2010, 21:58   #24
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 983 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen yıl sampiyonluğumuza 6-7 maç kala Bursaspor tribünlerinde bir pankart açıldı...pankartta ^^RUHUMUZU HUZURA ERDİRMEYE O KADAR YAKINSINIZ Kİ^^yazıyordu...Bunun anlamı sampiyonluğu göremeden yıllarını werip bu dünyadan göç eden taraftarlarımızın ağzından futbolculara bir söylemdi.....Buradan yola çıkarak ben en kısa sürede Sivas halkı ve taraftarının tribündeki olusumunu tamamlayıp GERÇEK VE BÜYÜK BİR TRİBÜN olmasını arzuluyorum...Türkiyede bir çok kisi kabul etmiyor ama anadolunun bir kaç büyük kulubünden biridir Sivasspor...Önceki yıllar süperligde herkeslere nasıl meydan okunduğunu gösterdi..aldı ligi salladı..bir yıl sonra bi daha salladı...sonrası bize nasip oldu..bu gün anadoluda gecekondu dediğiniz zaman ankaragücü...karadeniz fırtınası denilince trabzon ,teksas denince bursaspor akla geliyor..Sivasspora en yakın bursalılardan biri olan ben bile Sıvas tribünü hakkında açok az sey gördüm..tribünün adını bile daha gecen gün öğrendim..Lütfen Hiç bir Sivaslı kardesim bana kızmasın bu konu benim içimde bir yaradır ...ben sivas tribününü her yerde her olusumda görmek istiyorum ..bu nasıl yapılır yardım weya örnek mi alınır bilmiyorum ama yapılmalı..Su an bir çok tribün emekçisi Sivaslı kardeslerimin ellerinden geleni yaptıklarını biliyorum ama sanırım belirli kisilerin gayreti yetmiyor...yani cümlelerimin özeti...yiğidin harmanlandığı yerden gürültü ses az geliyor...Sivaslı takımıyla taraftarı we tribünüyle önemüzdeki yıl ve sonrası gümbür gümbür gelmeli..en büyük arzularımdan biri budur...
evet gerçekten ses az geliyor. Ben şuna bağlıyorum yaşlı kesim yılların özlemini artık bitirdi doydu çekirdeğini yedimaçları izlediler artık yerlerini gençlere bırakmalıdırlar. veya genç nufus sivasta sayı olarak azdır 40 yaş üzeri taraftarlar anca maç izliyor sivasta taraftar yaş ortalaması 40 gibi bursada yaş ortalaması nı merak ettim acaba kaçtır
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidolar06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2010, 22:17   #25
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet gerçekten ses az geliyor. Ben şuna bağlıyorum yaşlı kesim yılların özlemini artık bitirdi doydu çekirdeğini yedimaçları izlediler artık yerlerini gençlere bırakmalıdırlar. veya genç nufus sivasta sayı olarak azdır 40 yaş üzeri taraftarlar anca maç izliyor sivasta taraftar yaş ortalaması 40 gibi bursada yaş ortalaması nı merak ettim acaba kaçtır
Bursa tribünündeher kesim insan görebilirsiniz kapalı ve maraton ortalaması 30-40 denebilir ama genel anlamda bakarsanız(texas-yeni kale tarafı)çok daha genc...25-0 a düser bu ortlama..sizin söylediğinizde bir etkendir ama asıl etken olusumun bir an önce baslamasıharekete gecmesidir diye düsünüyorum...
Alt 09.12.2010, 22:27   #26
yigidolar06
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 983 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

1967 gençtaraftarlar derneği, yeniçeriler, Yiğidogençlik taraftar guruplarımız şu an türübünlerde yerini almış ama sayı olarak çok azlar temennim gençlerin bu taraftar guruplarına acilen katılmaları olacak. sivasta seyirci çok işin özü yaşlılar gençlere ayak uyduramıyorlar işlerine öyle geliyor.
Alt 09.12.2010, 22:35   #27
yigidolar06
Usta Yiğido

Bu sayfada rahmetle andığımız amigomuz ihsan abi maçtan önçe stada kapalı türübünün kapısından sahanın ortasına kadar koşardı. (tüm taraftarlar çoşkuyla alkışlarla ıslıklarla ihsan abiyi alkışlardı sahanın ortasına geldiğinde sağelini kaldırdığında tüm stad çoşkuyla kırmızı çekerdi,sol elini kaldırdığında beyaz derdi iki elini kaldırdığında üç yıldız derdi ve devamında sivas sivas yer gök inlerdi) bir orkestra şefinden daha iyi stadttaki seyirçiyi çoştururdu nur içinde yatsın sivasta şu güne kadar yerini dolduran olmamıştır
Alt 09.12.2010, 22:36   #28
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1967 gençtaraftarlar derneği, yeniçeriler, Yiğidogençlik taraftar guruplarımız şu an türübünlerde yerini almış ama sayı olarak çok azlar temennim gençlerin bu taraftar guruplarına acilen katılmaları olacak. sivasta seyirci çok işin özü yaşlılar gençlere ayak uyduramıyorlar işlerine öyle geliyor.
Ben bu oluşumların liderlerini birer Amigo İhsan olarak görüyorum.Bir gün başaracaklar.Hepsi başarılı olacaklar.Katılım beklenmektedir.Buradan uyuyan Yiğidolar'a sesleniyorum.Bağlı ol bir oluşuma.Tercih senin.Sonuçta destek aynı yere.
Alt 09.12.2010, 22:45   #29
yigidolar06
Usta Yiğido

Alıntı:
alemdarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu oluşumların liderlerini birer Amigo İhsan olarak grüyorum.Bir gün başaracaklar.Hepsi başarılı olacaklar.Başarılılar ama yükseliş beklenmektedir.
İdeolumüz ihsan abi.Örnek gençlermaçına istanbuldan taraftarlar gelmiş yaş ortalaması 40 ın üzrei kale arkası (1967taraftar derneği,yiğidogençlik,yeniçeri ler9 sivassporum benim biriçik sevgilim söyle senden başka kimim var benim diye tezaruhat yapıyor bizler yaş ortalaması 40 üzeri susuyor bu bizi bozar diyorlar bu yaşta ne bu biriçik sevgilim falan deyip oturuyorlar burayı çözersek türübün olarak adımımızdan söz ettirebiliriz
Alt 04.04.2011, 11:03   #30
merkez-2
YASAKLI ÜYE

112 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merkez-2 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

evet güzel bir video AMİGO İHSAN

http://www.youtube.com/watch?v=1z6FaPzIpOg
merkez-2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda merkez-2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
amigo, İhsan