Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yumruğu görmeyen hakem!
Alt 28.01.2011, 19:59   #21
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Yumruğu görmeyen hakem!

Hakem faktörüde önemli ama işimizi hakemlere bırakmamamız gerekiyor.
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda burak58as553'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2011, 20:24   #22
yukariekecikliy
Yeni Yiğido

7 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yukariekecikliy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

once aptullah beye saygilar aplulah bey hakemi elestiriyor hemde hakli olarak onun elestirisini yanlis bulan (BIR SIVASLIYSA GERCEKTEN COK UZULDUM NEDENMI NASIL SIVASIMIZIN FUTBOLDA GOZBEBEGIMIZ SIVASSPORUMUZSA (APTULLAH BEYDE GAZETECI OLARAK SIVASLILARAIN VE DE SIVAS SPORUN GOZU KULAGI VEDE DILMI HER SEYIMIZSIN YOLUN ACIK OLSUN IYIKI VARSIN APTULLAH KARDESIM (BIRDE GERCEK SIVASLI BIRILERINI HAKLI OLARAK ELESTIRDIMI BURDA BAZI KISILER KARSI CIKIYORLAR BUNUDA ANLAMIS DEGILIM
yukariekecikliy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 20:33   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1441 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Zamanlaması çok iyi bir köşe yazısı olmuş Abdullah abinin... Ama bazı arkadaşlar hakemlerin her takıma hata yaptığını bunun büyütülmemesi gerektiğinden bahsetmesi bizleri açıkca üzmüştür. Devre arasında bir kulüp başkanı hakemlerin odasına gelip nara atıyorsa, bir kulübün resmi televizyonundan rakip takıma öyle yada böyle bazı kelimeleri sarfediyorsa, bir kulübün Bab-ı Ali eşraflarından kalemşörleri adeta rakiplerine kan revan kusarken görülmüyorda bizim Abdullah Yiğit'in çok doğru tespitleri, hemde doğru bir şekilde, burda eleştirelim öylemi? Bunun adı öyle yada böyle hakkımızı aramanın yazıya dökülmüş şekli değilde nedir sizce...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 20:59   #24
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar yunus yıldırım hakında bana küfür içerikli olmayan bir yazı veya dörtlük söyleyin yazın buraya ben pankart yapacam o yazıyı ilgilerinizi bekliyorum YARINKİ MAÇTA GÖSTERMEK AMACIYLA
yunus hoca ceyhuna atılan yumrugu görmrni aziz yıldırımın sana bagırmasımı engelledi.......biraz uzun oldu ama ses getirecegini düşünüyorum
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 21:05   #25
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 870 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

süper ligin gelişmesi için bazı hakemlerin olmaması lazım özellikle yunus yıldırım abdullah yılmaz bunların ikisi kesin bize karşı düşman bu kadar art niyetlik olmaz ya
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 21:06   #26
kareas
YASAKLI ÜYE

24 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kareas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdullah Yiğit,size katılmakla birlikte artık şu halk dilini biraz bırakıpta gazeteci kimliğine ne zaman bürünüp,benden,bizlerden farklı uslüpte,farklı ince ince nüanslarla,futbolcularla birebir takım hakkında bilgi alışverişinde bulunup ve/veya,futbolcuları çok iyi analiz edip,futbolculardan kiminin sağ ayak,sol ayak,şutu kaleye isabeti iyi olan,ortalarda yüzde kaç ile arkadaşlarını buluşturan,ortada oyun kurucu olarak takımın dinamosu denilen,ortada oyun kurucu olan,rakibinin açıklarını iyi analiz ederek,o maç için hangi sistem veya sahaya dizilişi kadrolar vb.gibi verileri maç öncesi haftalarda günlerde kamuoyu ile paylaşan ve maç sonrası analizlerde skora bakmaksızın yine maçtan çıkan bilgileri teknik yönden bizlere ve hatta teknik heyete yön veren verecek olan açıklamaları biz sizlerden ne zaman duyacağız..ben sizin yazılarınızı her gün okuyorum inanın bana ışık tutacak,araştırmacı bir yönünüzü,yazılamayan çizilemeyen düşünülmeyen bir anektoda rastlamıyorum.Yumruğu görmeyen hakem ! şimdi bunun bu yazınızın Sivasspora sahada bir katkısı olacakmı olabilir mi..Biz bunları bırakalım,biz var olan şartlarda en iyi yolu bulup,en iyisini yapmakla mükellefiz,hakemleri bu ülkede herkes biliyor,herkes şikayetçi,öyleki,Aziz Yıldırım gibi bir adam ağzına devre arası soyunma odasına inip ağzına geleni söyleyebiliyor( bu dürüstlükten aslında) sonra aynı hakem için biz bu başlığı kullanıyoruz,yani ev sahibi takımda misafir takımda muzdarip.. Demekki bizim bunlarla kaybedecek zamanımız da yok böyle lüks'ümüzde yok diye düşünüyorum.Sivasspor başarılı olduğu dönemlerde de buna benzer hatalar oluyordu ancak takım çok iyi organize olup gol yollarında istediği sonucu sahada aldığı için göze gelmiyor göze batmıyordu hakemlerin hataları..inanın bu böyle..yine iş sahada futbolculara kalıyor,kenarda maça hazırlayan teknik heyete kalıyor..Ben yine kendi gözlemlerime dayanarak şunu diyeceğim,nereye gidersen git, hangi ligde hangi grupta, ister dünya kupasında ister premier ligde, ister Türkiye süper liglerinde futbol oyna veya oynat tek bir şey kabul görüyor..O da hücum futbol, organize futbol,pfansif futbol oynamak ve oynattırmaktan geçiyor başarı..Yenileyim yeniyim,gol yerim gol atamam zaten bunların hepsi futbolun içirisinde olan terimler ve bunlar elbette olacak.Asılolan bunları futbolcularla çalışarak sahaya yansıtmaktır..yan gelip yatmak değildir...işini yapanla yola devam işini yapmayana güle güle..bu her yerde böyle olmalı bizdede böyle olacak.Herkese Sevgiler.Antalya maçında kim hakederek güzel futbol oynarsa maç onun olsun..Sivasspor benim içimdeki buğudur............
kareas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 21:31   #27
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar yunus yıldırım hakında bana küfür içerikli olmayan bir yazı veya dörtlük söyleyin yazın buraya ben pankart yapacam o yazıyı ilgilerinizi bekliyorum YARINKİ MAÇTA GÖSTERMEK AMACIYLA
GÖRMEDİĞİN O YUMRUK BİR GÜN GÖZÜNÜN ÜSTÜNE GELİR YUNUS... Altına da YİĞİDONUN YUMRUĞU SERT OLUR YUNUS.....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.01.2011, 21:48   #28
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
kareas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah Yiğit,size katılmakla birlikte artık şu halk dilini biraz bırakıpta gazeteci kimliğine ne zaman bürünüp,benden,bizlerden farklı uslüpte,farklı ince ince nüanslarla,futbolcularla birebir takım hakkında bilgi alışverişinde bulunup ve/veya,futbolcuları çok iyi analiz edip,futbolculardan kiminin sağ ayak,sol ayak,şutu kaleye isabeti iyi olan,ortalarda yüzde kaç ile arkadaşlarını buluşturan,ortada oyun kurucu olarak takımın dinamosu denilen,ortada oyun kurucu olan,rakibinin açıklarını iyi analiz ederek,o maç için hangi sistem veya sahaya dizilişi kadrolar vb.gibi verileri maç öncesi haftalarda günlerde kamuoyu ile paylaşan ve maç sonrası analizlerde skora bakmaksızın yine maçtan çıkan bilgileri teknik yönden bizlere ve hatta teknik heyete yön veren verecek olan açıklamaları biz sizlerden ne zaman duyacağız..ben sizin yazılarınızı her gün okuyorum inanın bana ışık tutacak,araştırmacı bir yönünüzü,yazılamayan çizilemeyen düşünülmeyen bir anektoda rastlamıyorum.Yumruğu görmeyen hakem ! şimdi bunun bu yazınızın Sivasspora sahada bir katkısı olacakmı olabilir mi..Biz bunları bırakalım,biz var olan şartlarda en iyi yolu bulup,en iyisini yapmakla mükellefiz,hakemleri bu ülkede herkes biliyor,herkes şikayetçi,öyleki,Aziz Yıldırım gibi bir adam ağzına devre arası soyunma odasına inip ağzına geleni söyleyebiliyor( bu dürüstlükten aslında) sonra aynı hakem için biz bu başlığı kullanıyoruz,yani ev sahibi takımda misafir takımda muzdarip.. Demekki bizim bunlarla kaybedecek zamanımız da yok böyle lüks'ümüzde yok diye düşünüyorum.Sivasspor başarılı olduğu dönemlerde de buna benzer hatalar oluyordu ancak takım çok iyi organize olup gol yollarında istediği sonucu sahada aldığı için göze gelmiyor göze batmıyordu hakemlerin hataları..inanın bu böyle..yine iş sahada futbolculara kalıyor,kenarda maça hazırlayan teknik heyete kalıyor..Ben yine kendi gözlemlerime dayanarak şunu diyeceğim,nereye gidersen git, hangi ligde hangi grupta, ister dünya kupasında ister premier ligde, ister Türkiye süper liglerinde futbol oyna veya oynat tek bir şey kabul görüyor..O da hücum futbol, organize futbol,pfansif futbol oynamak ve oynattırmaktan geçiyor başarı..Yenileyim yeniyim,gol yerim gol atamam zaten bunların hepsi futbolun içirisinde olan terimler ve bunlar elbette olacak.Asılolan bunları futbolcularla çalışarak sahaya yansıtmaktır..yan gelip yatmak değildir...işini yapanla yola devam işini yapmayana güle güle..bu her yerde böyle olmalı bizdede böyle olacak.Herkese Sevgiler.Antalya maçında kim hakederek güzel futbol oynarsa maç onun olsun..Sivasspor benim içimdeki buğudur............
kardeşim sen yazında ne demek istemişsin şu anda yanımda üç arkadaş daha var onlarda okudu bir şey anlamadı. Sivasın hakkını yiyen hakemi eleştiren bir gzeteciyi sen niçin eleştirirsin. Bu sitede çok azda olsa senin gibi sırf eleştirmek için eleştirenler var. aziz yıldırımın soyunma odasına gidip hakeme hakaret etmesiyle bu yazılanların ne alakası var? Allah'dan senin gibi düşünen yiğidolar azınlıkta yoksa işimiz iş. sonra ne demek maçı kim güzel futbol oynarsa kazansın? Futbolda böyle bir kuralmı var? Yani Antalya güzel oynarsa,ancak golüde Sivas atarsa o zaman üzülürmüsün
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.01.2011, 22:06   #29
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 943 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

tarafsız bir maç yönetsin bzie yeterrr
Alt 28.01.2011, 22:12   #30
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor benim içimdeki buğudur BU LAFIN BENİ DERİNDEN ETKİLEDİ KAREAS KARDEŞİM ÇÜNKÜ BURDA BULUNAN İNSANLARIN İÇİNDE SİVASSPOR NETTİR BERRAKTIR ORTAYA ÇIKARILMIŞLIKTIR O YÜZDEN BURDAYIZ OYÜZDEN KAYGILIYIZ OYÜZDEN KAYGIMIZLA SEVDAMIZLA KAVGALIYIZ BİLMEM ANLATBİLDİM Mİ???????

Etiketler
görmeyen, hakem, yumruğu