Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 26.01.2014, 14:45   #21
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1235 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Ne zaman açıköğretim sınavı olsa o zaman mutlaka Sivas'ımın maçı oluyor. Sınavın olduğu her zaman kazandık. Ellam her zaman sınav mı olsa ne

Tebrikler Sivas'ım aynen böyle kazanmaya deavm...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2014, 14:45   #22
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Aatif'in Pedro'nun oyuna girmesiyle 15 dakika da oynadigi oyunu cok özlemisim orta sahadan topu alip öne tasimasina uzun zamandir sahit olmamistim

Ayrica Pedro'yu kutlarim o yedigi dirsekten sonra zaten 2-0 öndeyiz düsüncesiyle ayakta da kalabilirdi ama hazir bu sans eline gecmisken kendini yere atip rakibi 10 kisi birakmasi gercekten cok iyi bir hareketti

Ziya icin cok sevindim bir Sivasli (Sol bek!) olarak kendi sehrinde kayseriye karsi gol atmak cok özel birsey

Kadir ve Hakan'in performanslari pek iyi degildi

Bu sezon ligin ilk macin da aldigimiz yenilginin birden degil yavas yavas dakika dakika intikamimizi aldik darisi haksiz veya hakli yenildigimiz diger maclara...
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 14:45   #23
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1072 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Ilk yari icin kayde deger hic birsey yok.Aslinda seyirciye ve taraftara hic birsey veremeyen bir ilk yari neresinden bakilirsa bakilsin bir 45 dakika ve bu süre zarfinda sahada taraftari karamsarliga iten bir futbol.
Kayserispor gercekten önceki yillara oranla cok kötü bir takim görünümünde,buda Sivasspor´un isine geldi.Yalniz süperligde her takim Kaserispor degil bunu unutmamamiz gerekir.
3-0 galip geldik ama,bugünün en iyi kazanci bence Pedro oldu.Ilk maci olmasina ragmen yabancilik hissetmedigi gibi,ilerisi icin umutlandirdi.
Önemli olan 3 kupa macindan sonra lig macindan 3 puan almakti bunuda Sivasspor basardi,bizede tebrik etmek düsüyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 14:47   #24
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1235 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Buda maç sonu Gayserililerin hali

Facebook'da bir paylaşım bölümünden alıntıdır...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 14:50   #25
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takim cok iyiydi bide kayseriye 3 atinca degmeyin bugun keyfime
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda batur0658'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2014, 14:57   #26
holigan
Yiğido

holigan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 holigan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivassporumuz cok sukur tas gibi.kayseri ölcü degil sivasimizin gucunu ölcmek icin.takim halinde iyi top oynuyoruz.arada aksamalar olsada yardimlasma arkadaslik muntazam herkes birbirinin bosalttigi yeri kapatiyor.bu bile basli basina bir basari.birlik ve beraberligi saglamak.
korcan takima guven veriyor oyle bir anda oyle kritik kurtarislar yapiyorki takim mac icinde kendine guvenini yeniliyor.
costa bu adamin sivasta olmasi sehrimiz icin buyuk bir nimet,kiymetini ve degerini iyi bilmek lazim.bilicayada servetede bes ceker.super.
ziyaartik tam pisti bu sene 58 numarayi insallah milli takimda görme zamani geldi.sehrimizin gururu.
cicinhofazla söze gerek yok sivasin Hagi`si.
adem kadir burhantam bir standart oyunculari sivas icin bicilmis kaftanlar.
atifistedigi zaman neler yapabilicegini sivasta bilmeyen yok artik.tek sorun ne zaman ne istedigini anlamak lazim.insallah sivastan bir gol krali cikar artik.
hakangörev adami.iyi niyetli yedigi ekmegi helal ettrimek pesinde.
aydincok iyi, ilk 45 dakika performansini ikinci yarida da gösterebilse.roberto carlosun sivas versiyonu.
ümitcok iyi fakat bugun maci kazandigimiz icin arada kayniyor.defanstan topu bir turlu oyuna sokamiyor.baska dikkatini ceken oldumu bilmem ama ikinci yarinin baslarinda ben sayamadim artik kac tane hatali pas yaptigini hemde musait durumda iken.ama cok genc ve sivas icin ümit vadediyo.daha iyi olacagindan süphe yok.

Roberto carlos allah onu sivas icin yaratmis.Ben inaniyorumki eger sivasimizda 3 sene kalirsa bu üc sene icerisinde muhakkak bir kupa hediye edecektir sehr-i SIVASA. bu senede olabilir bu olay.

sivas icin her takimi yenmek cok güzel.ama kayseriyi yenmek ibadet gibi.allah isinizi rast getirsin,emegi gecen herkesten allah razi olsun.

ALEM-I CIHANDA KRALSIN YIGIDOM.....
holigan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı holigan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 14:59   #27
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

•İlk yarı biraz üstün olsak da ortasaha mücadelesi vardı, Atıf, Aydın fazla gözükmediler ve yine eyvah ilk yarı sonundaki formsuzlukları devam mı ediyor diye endişelendim..Ama 2.yarıya adeta Kayseriyi ablukaya alarak başladık ve üst üste kornerlerden sonra Atıf kilidi açtı...Maçı izlerken arkadaşlara kayseride yine birşey yok ilk golü bulursak çözülürler demiştim ve nitekim ilk golden sonra kilit açıldı..

•Atıf golü bulduktan sonra sazı eline aldı ve ilk yarıdaki endişeyi unutturdu ben yeniden lige döndüm der gibi 2.golü attı golden hariç atakalrımzıda liderliğini gösterdi..Aydın 2.yarı şamar yiyip şoktan çıkmış gibi bir silkindi ki Ziyayla beraber sol tarafı felç ettiler..

•Atıf, Aydın, Ziyai Da Costa, Ciicnho ve yan toplardaki başarısıyla Korcan çok iyiydiler. takımın vasat isimleri Ümit ve Kadirdi...

•Pedroya gelecek olursak henüz net birşey söylemek için erken ama santrafor bölgesinde oynamayı bilen bir oyuncu orada olunca Sivasspor ve özellikle Atıf nasıl daha güzel ve rahat futbol oynuyor gördük...Pedro fiziği ve duvar olma özelliğini kullanabilir ve takıma çabuk alışırsa fazla gol atamasa bile bize faydalı olacaktır...Nitekim 2 kişinin arasına giripi boğuşması ve rakibe kırmızı aldırması olumlu sinyaller verdi...demek ki orada duvar olan, gol bölgesinde bulunan biri olunca hem daha rahat hücuma çıkıyoruz hem d e atıf, aydın daha rahat oynuyoralr...

•beni şaşırtan bir başka konu da kayserinin bu kez maç sonu koltuk kırmasıyd(!), çünkü daha erken bekliyordum ben...neyse o akdar yolu gelip 3 güzel golü izleme fıratı buldular, şanslılar yine hergeleler

•Son olarak Carlos bu kez tam zamanında ve yerinde oyuncu değişiklikleri yaptı, pedro belki yeni geldi ama bir an önce takıma alışması için böyle sonradan girmesi de iyi oldu...Carlos Ahmet Şahbazı sol bek olarak da deneme niyetindE bakalım inşalalh işe yarar...Mehdi sonradan girse bile bu takımda mutlaka olmalı... Taraftar coşskus fena değildi ama yine de azdı, kale arkaları da artık sadeec fb gs maçlarında değil kayseri maçlarında da dolmalı....2.yarıya 3 puanla başlamak harikaydı inşallah yedek kulubemiz biraz daha zengileşip 2 flaş transfer de bu takıma katılırsa neden ilk 4 olmasın?
Alt 26.01.2014, 14:59   #28
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta göze çarpanlar : Harika bir takım oyunu oynadık, takım büyük ihtimalle bu maçı yendiği takdirde ilk 3'e yükseleceğini biliyordu ve kupadaki kayıplar can sıktığından takım tam anlamıyla bu maça konsantre olmuş haldeydi. Artık aklıma şu geliyor acaba takım olarak oyuncular lige mi konstanre olmuş ? Çünkü kupa maçlarındaki performansımız daha düşük oluyor. Ligde çok iyi gidiyoruz. Her zaman böyle oynarsak özellikle içerideki FB, GS, BJK, TS maçlarından alacağımız puanlarla ilk 3-4.sıra bizim için rahatlıkla alabileceğimiz bir sonuç olur.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Takımda ilk yarıda oynadığımız futbolu golle süsleyemesek de ikinci yarı attığımız gollerle sonuça ulaştık Şuan itibariyle Kasımpaşa ile aynı puandayız ve biz 3.sıradayız ama Kasımpaşa BJK maçı bir kez daha oynanacak. Sonuç olarak bu saatten sonra her maçı final olarak oynarsak ilk4-5 hedefimizi tutturabiliriz.

Maçın en iyisi kimdi : Maçta iyi olarak nitelebileceğimiz oyuncu sayısı çoktu ama en başlarında Aatıf ve Aydın vardı. Aydın bütün gollerde varken Aatıf ilk yarıda ileride presleriyle yaptığı artislik hareketlerle muhteşem ikili oldular. Herşey çok iyiydi.

Maçın en kötüsü kimdi : Maçta kötü diyebileceğim hiçbir oyuncu yoktu. Kadir sanki biraz düşük oynadı ama asla kötü olarak nitelemem biz bu takımda Kadir'in ne maçlarını gördük )

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Fırat Aydınus çok değişmiş maç başlarken çok korktum acaba yine daha iyi oynayıp Hakem yüzünden mi yenileceğiz diye düşündüm ama aksine Fırat Aydınus kart vermemek için direndi Ziya'nın bir pozisyonunda sarı kart çok rahat verebilirdi ama vermedi. Aynı pozisyonun bir benzerini Kayserili bir oyuncu daha yapmadı vermedi. Tam
Fırat Aydınus değişmiş derken yine kırmızı verdi ama bu sefer bize değil Gayserililere verdi. bu yüzden hiç sıkıntı yok )))

Roberto Carlos'un oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Oldoni ve Mehdinin gelmesiyle Carlos'un oyuna hamle gücü arttığından artık yavaş yavaş oyuncu değişiklikleri izlemeye başlıyoruz. Bu maçtaki değişiklikler tamamen doğruydu
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 15:00   #29
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

[SIZE="7"]bize inat gayseriyi destekleyen trabzonlularada 61. dakikada bir gönderme yaptik [/SIZE]
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2014, 15:00   #30
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar ve tum yıgdolar elestırılerı guzel gunler bızım olsun dıye yapılıyor dıye dusunuyorum bu galıbıyet hepımıze hayırlı olsun mac ızleyemedım ozet goruntulere baktım ıkıncı yarı mukemmel oynamısız ve serı galıbıyetlerde bulusmak umıdı ıle herkse hayırlı pazarlar selamlar ıstanbuldan
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı