Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > CÜSSKB (Üniversite)

CÜSSKB (Üniversite) Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Kulüp Birimi

Seçenekler Arama Stil

-->: SİVAS TARAFTARI BU OLAMAZ .....!
Alt 29.01.2008, 18:58   #21
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 838 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SİVAS TARAFTARI BU OLAMAZ .....!

ARKADAŞLAR GEÇENLERDE BIR YORUM AÇILDI VE TAKIMIMIZ DESTEKLEYEN GURUPLARIN BİRLEŞMESİ İSTENDI YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM BIR YORUMDA ARKADAŞIMIZ FARKLI ŞEYLER OLUGUNU SOYLEDİ AMA BOYLEDE OLMAZKI TARAFTARLAR ARASINDA BIR BAŞI BOŞLUK VAR TARAFTARI ŞOYLE BIR HAREKETIYLE ÇOŞTURACAK BIR AMIGOMUZ TIRIBUN LIDERIMIZ YOK MALESEF KEŞKE OLSA BEN BUNA ADAYIM DIYEN ARKADASIMIZ VARSA ATLAYANA KADAR ARKASINDA BAGIRMAYA RAZIM YETERKI ARTIK BU BAŞI BOŞLUK BITSIN
by_hunter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: SİVAS TARAFTARI BU OLAMAZ .....!
Alt 29.01.2008, 19:00   #22
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: SİVAS TARAFTARI BU OLAMAZ .....!

Televizyondan seyircinin sesi gelmiyordu.Kısa bir an için ses duyuldu ama yine kesildi.Kısaca bu maçta görüntü vardı,ses yoktu.Umarım bu sahne ilk ve son olur.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 19:23   #23
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
merkez-apo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tokatsporlu taraftarlar bile sivassporlu tarfatarlardan iyi bağırdılar tabii stresde oluştu taraftarda ilk yarıda hiç beklenmeyen 2 gol sinirleri bozdu

Elbette etkisi vardır sana sade emin olarak daha önceki tecrübelerime istinaden tek bir şey söyLüyorum;Sivasspor taarftarının içinde en az 5.000 BizansLı vardı Seslerini çıkaramayan Fb sempatizmanı Sivas'LıLar ve Bursasspor maçındadamı böyLe oLdu Tarafatr gerekeni yapdı ve 2-0 dan 3-2 Almadıkmı?
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda HaSiVasLıM58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2008, 19:25   #24
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Televizyondan seyircinin sesi gelmiyordu.Kısa bir an için ses duyuldu ama yine kesildi.Kısaca bu maçta görüntü vardı,ses yoktu.Umarım bu sahne ilk ve son olur.
Ben çok duydum BizansLıLarın sesini ve it soyLuLar daLga geçer gb ÜstLerini çıkardıLar..;
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı HaSiVasLıM58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2008, 19:58   #25
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

BEN DİYORUMMMMM HER ZAMAN DİYORUM NE VARSA FENERDE SİVASLILARIN EN AZ YARISI FENERİ TUTUYO.HALA ATMADILAR BEN YA BU SİTEDEN KAÇ KERE DİYECEM NİCKLERİ BİLE FENERLİ OLAN Bİ SİVASSPOR SİTESİ VAR YA.ANTİBİZANS ANTİİSTANBUL AMA NERDEEEEEE HALA İSTANBUL ŞAKŞAKÇILIĞI YAPILIYOR.BİZ YENİLDİĞİMİZE DEĞİL İÇERDEN VURULDUĞUMUZA ÜZÜLÜYORUZ.BİDE YOK ANADOLU İSTİYO FALAN ŞAMPİYON OLMAMIZI HİKAYE ARKADAŞLAR ESKİŞEHİRDE YAŞIYORUM BİREYSEL BİRKAÇ KİŞİ HARİÇ KİMSE İSTEMİYOR(HER ŞEHİRDEN İNSAN BUNU DÜŞÜNÜYOR)ZATEN MAÇI 1 ESKİŞEHİRLİ 1 TOKATLI 1 KONYALI 1 ANTALYALI ARKADAŞLA İZLEDİM ANTALYALI ARKADAŞ HARİÇ HEPSİ FENERLİYDİ.BİDE ATTIĞIMIZ GOLE SEVİDİM ALLAHIM BENDEN BAŞKA 1 ALLAHIM KULU YOK SEVİNEN BİDE DÜŞÜNÜN 200 KİŞİ ARASINDA Ş.SİZLERİN 4 KERE SEVİNDİĞİNİ...SON BİR HATIRLATMA GEÇEN OYNADIĞIMIZ HALI SAHA MAÇI 3-1 BİTTİ SİVASIN DEFANSI HALI SAHA TAKIMINDAN BİLE KÖTÜYDÜ FENER MAÇINDA...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatihada58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2008, 20:11   #26
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
fatihada58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BEN DİYORUMMMMM HER ZAMAN DİYORUM NE VARSA FENERDE SİVASLILARIN EN AZ YARISI FENERİ TUTUYO.HALA ATMADILAR BEN YA BU SİTEDEN KAÇ KERE DİYECEM NİCKLERİ BİLE FENERLİ OLAN Bİ SİVASSPOR SİTESİ VAR YA.ANTİBİZANS ANTİİSTANBUL AMA NERDEEEEEE HALA İSTANBUL ŞAKŞAKÇILIĞI YAPILIYOR.BİZ YENİLDİĞİMİZE DEĞİL İÇERDEN VURULDUĞUMUZA ÜZÜLÜYORUZ.BİDE YOK ANADOLU İSTİYO FALAN ŞAMPİYON OLMAMIZI HİKAYE ARKADAŞLAR ESKİŞEHİRDE YAŞIYORUM BİREYSEL BİRKAÇ KİŞİ HARİÇ KİMSE İSTEMİYOR(HER ŞEHİRDEN İNSAN BUNU DÜŞÜNÜYOR)ZATEN MAÇI 1 ESKİŞEHİRLİ 1 TOKATLI 1 KONYALI 1 ANTALYALI ARKADAŞLA İZLEDİM ANTALYALI ARKADAŞ HARİÇ HEPSİ FENERLİYDİ.BİDE ATTIĞIMIZ GOLE SEVİDİM ALLAHIM BENDEN BAŞKA 1 ALLAHIM KULU YOK SEVİNEN BİDE DÜŞÜNÜN 200 KİŞİ ARASINDA Ş.SİZLERİN 4 KERE SEVİNDİĞİNİ...SON BİR HATIRLATMA GEÇEN OYNADIĞIMIZ HALI SAHA MAÇI 3-1 BİTTİ SİVASIN DEFANSI HALI SAHA TAKIMINDAN BİLE KÖTÜYDÜ FENER MAÇINDA...

Arkadaşım siteden değiL onLarı Tutacaksın Sivas İl dışına atacaksın sen nasıL Sivas'ına böyLe bir Hakaret Küfür edersin ekmeğini yediğin havasını soLuduğun böyLe bir cennet Vatan'a ya ..Bu tür BizansLıLarı Sivas'tan kütükten SiLeceksin Sadece Yaz ayLarında izin vereceksin memLeketLerine geLmeLerine..İnanın Bu Tür BizansLıLardan Esnafından ALışveriş dahi yapmayacaksın Tespit edip.OLacak işmi ya bu ne AptaLLıık ne AdiLik Ne ŞerefsizLik Ne haysiyetsizLik Ne biçim İnsan BunLar AnLamadım bunLarı Adam geçmiş söğüyor Rakip taarftar arasından olacak işmi bu ya bu nasıl iş ya be kansız be adi mahLuk..

ERKEK ADAMIN TUTTUĞU TAKIM KİMLİĞİNDE YAZAR...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı HaSiVasLıM58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2008, 20:19   #27
fatihada58
Yiğido

Alıntı:
HaSiVasLıM58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım siteden değiL onLarı Tutacaksın Sivas İl dışına atacaksın sen nasıL Sivas'ına böyLe bir Hakaret Küfür edersin ekmeğini yediğin havasını soLuduğun böyLe bir cennet Vatan'a ya ..Bu tür BizansLıLarı Sivas'tan kütükten SiLeceksin Sadece Yaz ayLarında izin vereceksin memLeketLerine geLmeLerine..İnanın Bu Tür BizansLıLardan Esnafından ALışveriş dahi yapmayacaksın Tespit edip.OLacak işmi ya bu ne AptaLLıık ne AdiLik Ne ŞerefsizLik Ne haysiyetsizLik Ne biçim İnsan BunLar AnLamadım bunLarı Adam geçmiş söğüyor Rakip taarftar arasından olacak işmi bu ya bu nasıl iş ya be kansız be adi mahLuk..

ERKEK ADAMIN TUTTUĞU TAKIM KİMLİĞİNDE YAZAR...
AĞZINA SAĞLIK GARDAŞ DAHA NE DENİRKİ SENİN SÖZÜN ÜSTÜNE.ANLAYANA TABİİİİİİİİİİ.
Alt 29.01.2008, 20:20   #28
hackedby58
Yeni Yiğido

hackedby58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 hackedby58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ya tamam çoğu taraftar bağırmadı ama bağıranlardan ne istiyosunuz arkadaşLar tabi sıcak ewinizden maçı TV da izlemek kolay sıkıyosa siz gidin bağırıN TARAFTARIN NE SUÇU VAR ESAS MAÇI SEYRETME İMKANI OLUPTA SEYRETMEYENLER UTANSIN!!!!
hackedby58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SİVAS TARAFTARI BU OLAMAZ .....!
Alt 29.01.2008, 20:22   #29
cArMeN
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cArMeN Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: SİVAS TARAFTARI BU OLAMAZ .....!

YENSEKTE YENİLSEKTE HERZAMAN SİVASSPOR DAN DESTEĞİMİZİ ÇEKMEYELİM
cArMeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 20:23   #30
fatihada58
Yiğido

Alıntı:
hackedby58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya tamam çoğu taraftar bağırmadı ama bağıranlardan ne istiyosunuz arkadaşLar tabi sıcak ewinizden maçı TV da izlemek kolay sıkıyosa siz gidin bağırıN TARAFTARIN NE SUÇU VAR ESAS MAÇI SEYRETME İMKANI OLUPTA SEYRETMEYENLER UTANSIN!!!!
ONLAR ZATEN AYRI BİR DAVA.AMA DÜZELECEK BUNA İNANIYORUM NE ZAMAN SİVASLI BABALAR ÇOCUKLARINA FENER FORMASI YERİNE SİVASSPOR FORMASI ALIR O ZAMAN DÜZELİRİZ.