Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: Trabzon Sporlular.
Alt 11.05.2008, 18:00   #21
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Trabzon Sporlular.

Alıntı:
amasya05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
üçyıldız aklın hep belden aşağısına çalışıyor galiba.
sivas a bir kuyruk acım yok.sivası çok severim.üniversiteyi o şehirde okudum bir çok dostum var görüştüğüm.hala ekmek yiyorsam burda sivasın ve sivaslıların hakkı var.
ama bir çok taraftarınız yaptıkları antipatik gelmeye başladı artık.trabzonspor benim gibi başka şehirlerden taraftarı bünyesinde bulundurduğu için büyüktür.diyarbakırdada edirnede de afyondada her şehirde taraftarı vardır.
buradaki bazı yorumları okuyunca sivaslıları tanımakta hayrete düşüyorum.
şimdii tutturmuşlarrr gidiyorlarrr sivasaa öncee sempatii duyuyyordunn şimdiii nedenn duymuyorsunuzz bizmi beşiktaşdan 10 dakkadaa 4 gol yedikk maçııı sattıkk bizmii trabzon maçındaa gazozunaa topp oynayıpp birr takımınn alnının terini ekmeğini emeğini çaldıkk bizmiii tarbzonspor taraftarınaa sahaya girr dedikk bizmii birr anadoluu takımının uefayaa gidemediği içinn şampiyon olmuşş gibi seviniyoruzzz.
herr fırsattaa sivaslılaraa küfürr edipp haksızz puanlarımızı çaldınızz diyorsunuzzz senn öncee delikanlıysann anadoluu çocuğuu gibi objektifff bakk konularaaa kardeşşş senn önceee aynayaa bakk sivass düşmanlığını gelikanlıcaa açıklaa birr senn sivası sevmiyorsunnn diyeee sivass birşeyy kaybetmezz kayseri eskişehir ankaragücü diyarbakırr türkiyenin herr trafındann büyükk taraftar kitlemizz varrrr vedee devamlııı artıyorrr sizz bunddann korkuyorsunuzz bencee senn başkalarınınn kuşunu kaldıracağınaa gitt amasyasporunu destekleee seninn tarbzonu savunman hoşş olmuyorrrr
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: -->: Trabzon Sporlular.
Alt 11.05.2008, 18:14   #22
werther
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 werther FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: Trabzon Sporlular.

Alıntı:
XXCakir58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bide Trabzona 4. Büyük diyorlar. Asslinda biz Trabzonun yerini alip 4. Büyük olmamiz lazim
İşte olayın koptuğu yer tamda burası. Dördüncü büyük olmaya aday olmuş takımlarla dolu 2. ve 3. ligler. Sivasspor bana göre 5. büyük olmaya en yakın şehir takımıdır. 4. büyük olmak için en azından kulübün bir müzesinin olması lazım

Söylediğim gibi Sivasspor 5. büyük olma potansiyeli var. Yalnız biraz anlayışın değişmesi lazım. Bülent Uygun'un bu hedefteki fikirlerine tüm sivassporluların sahip çıkması gerek. Ne diyor Bülent Hoca; Trabzonspor Anadolunun abisidir. Trabzonspora düşmanlık edenlerin hali ortadadır. Bir düzine sayabilirim. Bu düşmanlık kendilerine fayda değil zarar getirmiştir. Şahsen ben Gs şampiyon olacağına sivas olsun isterdim ama şuradaki Ts aleyhine yazılan yazılara bakınca acaba yanıldım mı demiyor değilim.

Bir de şu var. Aradaki puan farkı filan. Bir sezondaki puan farkıyla büyüklük olunmaz. Büyüklük o kadar ayağa düşmemiştir. Büyüklük tarihsel bir süreçtir. Büyüklük kötü oynuyor hatta felaket ötesi bir performans sergiliyor denildiği sezon bile 6. olabilmektir. Büyüklük fenerbahçeyi Avni Akere gömmektir. Umarım yapıcı bir anlayışla gelişmeye devam eden bir sivassporu ilerleyen yıllarda da izleriz. Saygılarımla...
werther isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:16   #23
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

TRABZONLULAR MAÇTAN SONRA ÇILGINCA SEVİNİP SİVASIN EUFA YA GİDEMEMESİNİ KUTLAMIŞLARDIR. KENDİSİNE ANADOLUNUN ABİSİ SIFATINI YAKIŞTIRAN BU İSTANBUL KOMPEDANI TAKIMI VE ONUN KÜÇÜK TARAFTARLARINI KINIYORUM HESABIMIZ BİTMEDİ SİZİNLE SENEYE YENİDEN GÖRÜŞECEZ . SİZ SENEYE KÜMEYE BİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNE KISKANANLAR ÇATLASIN. 24 PUAN FARK TAKTIK YA ANADOLUNUN 4. BÜYÜGÜ ARTIK SİVAS YA ZORLARINA GİDİYOR.
ertor58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:21   #24
werther
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 werther FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TRABZONLULAR MAÇTAN SONRA ÇILGINCA SEVİNİP SİVASIN EUFA YA GİDEMEMESİNİ KUTLAMIŞLARDIR. KENDİSİNE ANADOLUNUN ABİSİ SIFATINI YAKIŞTIRAN BU İSTANBUL KOMPEDANI TAKIMI VE ONUN KÜÇÜK TARAFTARLARINI KINIYORUM HESABIMIZ BİTMEDİ SİZİNLE SENEYE YENİDEN GÖRÜŞECEZ HAMSİ BEYİNLİLER. SİZ SENEYE KÜMEYE BİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNE KISKANANLAR ÇATLASIN. 24 PUAN FARK TAKTIK YA ANADOLUNUN 4. BÜYÜGÜ ARTIK SİVAS YA ZORLARINA GİDİYOR.
Maçtan sonra çılgınca sevindik ama sevincimizin sebebi sivasspor olamaz çünkü sivas maçının sonucundan bjk maçının sonucundan haberimiz yoktu. Uefa ya ha sivas gitmiş ha bjk bize ne. Bursalılarda bize hamsi beyinliler diyordular. Çok geçmeden A kategorisinin tozunu yutup geldiler Trabzonsporun forması bu ligde kalmaya yeter. Biz hiç bir zaman küme düşme endişesi yaşamadık.
werther isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:21   #25
amasya05
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 amasya05 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

trabzonspordan başka takımın şampiyon olmasını istemem.ama biz olamayacaksak sivas olsun derim.sıvas düşmanlığı yaptığım yok.öyle mesajlar yazılıyorki insan ne yazacağını şaşırıyor.
fener trabzonspora yatmaz hiç bir zaman.trabzonsporda fenere yatmaz.
son maçta ikili avaraja kalsaydı siz 5 atsanız bjk 10 atardı.nasıl atardı Allah bilir.
sıvastaki istanbul takımlarına yenilerek şampiyonluğu siz ellerinizle verdiniz.
delikanlıca demişsin ya;delikanlıca açıklıyorum;sivası sivaslıları çok severim.bu sitede beni kimse tanımazda etmezde.kimseye yaranma gibi bir derdimde hiç yok.
başka bir yerdede yazdığım gibi trabzonspor -sivasspor maçı tekrar edilseydi sivasspor 5-0 da yenseydi bizi,hiç bir trabzonsporlunun gıkı çıkmazdı.mecnun otyakmaz olayı kullanarak arap israil savaşına getirdi durumu.şimdide iki camiayı barıştır barıştırabilirsen.
olsaydı etseydilerle bir yere varılmıyor tabi.umarım bundan sonra iki klüp daha dostane bir şekilde yürütürler mücadelelerini.
genele bakınca bu forumdaki yazılarda büyüklük kompleksi görülüyor.ister çekemezlik deyin bu yorumuma ister dost acı söyler deyin.isterseniz hamsiden dost olmaz deyin.ben böyle görüyorum.
amasya05 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:27   #26
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu sene hepsini silkeledik gelecek sene gömecez , buyrun cenaze namazına ...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:28   #27
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

BİZ OKULDA İKİ İNATÇI KEÇİ DİYE HİKAYE OKURDUK.BİRİ DÜŞERDİ DİĞERİ DEVAM EDERDİ.İNAT ETMESE İKİSİDE ÇOK İYİ OLACAKTI.LÜTFEN ATIŞMAYI REYTİNGİ BIRAKIN İŞİNİZE YANİ GÜZEL FUTBOL OYNAMAYA BAKIN.TRABZON 'DAKİ OLAYLI MAÇ BİTTİ GİTTİ.OLMASA ÇOK İYİ OLACAKTI.GEÇMİŞİ GETİREMEZSİNİZ FAKAT HİÇ DEĞİLSE GELECEĞİ KARARTMAYIN.İNADI BIRAKIN FUTBOL OYNAYIN-FUTBOL KONUŞUN.
TS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:41   #28
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

amasyalıı kardeşş sennn birazzz dağıldınnn galibaaa konudan konuya geçiyorsun bizz haklııı olduğumuzz davayııı sonunaaa kadarrr savunuruzzz
futball sahadaki topçularla kazanılırr sahaya girenn seyirciylee değil senin takımın 1_0 onde olacak son saniyeler taraftarın sahayaa girecek futbolcuyu şamar atacak sonraa sivas suçlu neymiş taraftarı kışkırtmış sizz bu kadar basit taraftar gurubumusunuz.
trabzonlularınn zoruna giden mecnun başkanın masaya yumruk vurup sivasın hakkını yedirmem demesi kendi başkanları kendi federasyon başkanları yapamadı ezildilerrr zorlarınaaa gidiyor.
bizz adamlara siz anadolunun abisi dedikcee birr havaya giriyorlar istanbul taraftarlarıyla sivas düşmanlığı yapıyorlarr yakışıyormu bu birr abiyee önce büyük sevgisini gösterecek küçükden saygı şimdi sana soruyorum amasyalı trabzonu bursalılar severmiii yokkkk ankaragücü severmiii yokkkk rizee taratarııı severmii yokkk gresunnnn .orduuuu .fenerbahçe taraftarı beşiktaş taraftarı hayırrrr haniii nasıll gönülleri kazana kazana trabzonn büyükk olduyduu seninn anllattığınnn masalları bizzz çokkk duydukkkkk şunudaaa unutmakiii trabzonunn şampiyon olduğuuu yıllar gresun .ordu.rize. zonguldak.samsun süper ligdeydiii bunlarınn sayesindeee trabzonn o şampiyonlukları kazandıı sonraaa bu takımları hep trabzonn düşürdüüü bizzzz tarbzonunn büyüklüğünü çok çokk iyiii biliyoruzzzz şimdideee şampiyonnn olsunlaryaaa buuu aradaaa amasyaaa sporrr diyorummm senn banaaa gazelll okuyorsunnn nerelerdee AMASYA SPORUMMM
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:44   #29
Uzunoglu
Yeni Yiğido

13 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Uzunoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. Ben bir Trabzonspor taraftarıyım. Sivassporun düşmanı değilim. Sivassporlularla bu forumda gayet medenice fikir alışverişinde bulunabilirmiyim. Bu medeniyeti gösterecek sivassporlu arkadaşlarımız var mı?
Uzunoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.05.2008, 18:57   #30
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar bu sezon anladık ki bize bizden başka dost yok.menfaat dünyası .bize düşen tek şey her zaman birlik olabilmek,biz birlik olur ve takımımıza gücümüz ölçüsünde maddi manevi anlamda elimizden geldiğince destek olabilirsek.trabzonsporu geçeriz.bizim potansiyelimiz başka takımlarda yok.yeter ki bu potansiyeli harekete geçirelim.hiç kimse vestel ürünü almasın mesela bundan sonra .ben yemin ettim almamak için.internet ortamında protesto maillerini yazalım.yakında yeni sezonun kombine biletleri satışa çıkacak.sezon başlamadan kombine biletlerimizi alalım ki,yönetim kurulumuz da sezon başı transfer yapabilmekte zorlanmasın
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır