Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Dost Acı Söyler...
Alt 03.11.2015, 09:24   #21
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Dost Acı Söyler...

Kıyamet alameti...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.11.2015, 20:13   #22
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Zaraspor un kadrosu 3.lig altında bir kadro futbolcu kalitesi tecrübesi yok iyi transferler olmazsa bu kadro kesinlikle iş yapmaz kumaş ortada
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2015, 19:24   #23
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 928 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Zara Belediyespor bugunki 2-1 lik Orhangazi mağlubiyeti ile son sıradaki yerini korudu.
Alt 05.11.2015, 06:42   #24
Rallim58
Gast

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zara Belediyespor bugunki 2-1 lik Orhangazi mağlubiyeti ile son sıradaki yerini korudu.
BAL'da iken her 15 günde hemen her iç saha karşılaşmasına, sezonun son final müsabakalarına il dışına dahi gider iken, yapılan yanlı ve yanlış transferler, ile takımın transfer işini İstanbul'a ihale edilerek, sokaktan üzeri eşofmanlı olanların profesyonel yapıldığı kulüp olması bizleri üzdü.

Sezonun ilk karşılaşması olan Zara Belediyespor-Ofspor karşılaşmasından sonra daha da gitmedim...

Ara transferde, işe yaramayan futbolcuların gönderilerek, adam gibi transfer yapılmaz ise Zara sezon sonunda da, "yerini korur"...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.11.2015, 00:04   #25
Rallim58
Gast

Zaralı işadamından sade vatandaşına herkesin, acilen "ne yapabiliriz"i tartışmalıdır...
Alt 02.12.2015, 07:23   #26
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Lächeln Cevap: Dost Acı Söyler...

ZARA DEPLASMANDA GALİP !

Spor Toto 3. lig 2. grup temsilcimiz Zara Belediyespor, ligin 16. haftasında deplasmanda Gaziosmanpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.

İstanbul Gaziosmanpaşa stadyumunda oynanan ve Ankara bölgesinden Burak Özcan’ın yönettiği maç temsilcimiz Zara Belediyespor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.Zara Belediyespor’a haftalar sonra galibiyeti getiren tek golü 39. dakikada Mustafa Bedirhan Çelik attı.

Bu sonucun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde 5 haftadan sonra ilk kez 3 puan alarak ligin dibinde kaldı.

Öte yandan ligin 17. haftasında Zara, kendi evi ve seyircisi önünde Sancaktepe ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 6 Aralık Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Maç Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanacak.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2015, 07:11   #27
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Dost Acı Söyler...

ZARA BLD. : 3 SANCAKTEPE BLD: : 1

Spor Toto 3. lig 2. grup temsilcimiz Zara Belediyespor, ligin 17. haftasında kendi sahasında Sancaktepe Belediye Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.
Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanan ve Bilecik bölgesinden Barkın Kara’nın yönettiği maç temsilcimiz Zara Belediyespor’un 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Zara Belediyespor’a galibiyeti getiren golleri 26. dakikada Ali Demir, 34. dakikada Mustafa Bedirhan Çelik ve 74. dakikada Mükail Baydır kaydetti. Sancaktepe’nin tek golünü ise 27. dakikada Melik Derin attı.
Bu skorun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde 11 puanla 18. sıraya yükselirken, Sancaktepe ise 23 puanla 11. sırada kaldı.

Dİğer yandan ligin 18. haftasında Zara, deplasmanda Yomraspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 13 Aralık Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Maç Yomra İlçe stadyumunda oynanacak.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2015, 19:04   #28
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şahsen ,ben zarasporun bu sezon kesinlikle küme düşeceğini düşünüyordum,bunu aldığı sonuçlara ve gol atamamaya bağlıyordum,üstündeki güçlü takımların varlığını bilerek söylüyordum,ancak son haftalardaki almış olduğu iyi sonuçlar, zaraspor için ligin yeniden başlamasına nden oldu,mustafa serin hoca sanırım bu zarayı ligde tutacak,anladığım kadarıyla zarasporun sıkıntısı kadro değil,hoca sıkıntısıymış,keşke sezona mustafa hocayla başlansaymış,neticede matematiksel açıdan zarasporun ligdekalma şansı artmıştır,alacağı üst üste 2 galibiyet zarasporu ligde bırakacak gibi,sancaktepespor bu ligin güçlü takımlarından ,bu takımı yenmek büyük iş,temennim tabiki zarasporun ligde kalmasıdır,bu lige çıkmak gerçekten çok zor,bal ligindeki takımlarımızın döküldüğünüde hesaba katarsak ,zarasporun düşmesi sivas futbolu için kötü olur,devre arasında takıma mutlaka iyi oyuncular kazandırılmalı,artık valilikmi?kaymakamlıkmı?zaralı larmı?sivasspormu ?bilemem, ne yapıp edip zarasporu ligde tutacak desteği vermeliler diye düşünüyorum,zaraspor kesin düşer demiştim bu lafımı geri alıyorum,bu gidişle düşmez inşallah
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2015, 19:57   #29
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1432 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Zarasporun fikstürünü şöyle bir inceleme fırsatı buldum. İlk devre ve sonuna kadar biraz zorlayıcı ve ikinci devrenin ilk maçı sıkıntılı olsa da bir avantajı var. Malumunuz üzere bir soğuk avantajımız başlıyor. Bu hava durumunu lehimize çevirdiğimizde olmaz diye bir şey yok. Seri alacağımız 2-3 galibiyet bu takımı devre ara transferleri ile uçurur. Kafada bitirmeyeceksiniz ki rakibi sahada bitireceksin...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2015, 21:40   #30
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Ben mantıksal bir yorum yapacaktım ki (Zarasporun fikstüründen bilgim yok) Karasal soğuk iklimde her takım futbol oynayamaz..Önümüzdeki bir kaç ay bu durum avantaja dönüşecektir diyecektim...denmiş zaten...Başarılar...

Etiketler
acı, dost, söyler