Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Otyakmaz : Hatalarını Kabul Etti
Alt 13.10.2009, 22:22   #21
oquzh4n58
Tecrübeli Yiğido

oquzh4n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 214 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 oquzh4n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Otyakmaz : Hatalarını Kabul Etti

baskanım Bellıydı Anderlent Macı yanılttı demeyn bence Senı Sevıyorum ama Buyuk Baskan
oquzh4n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda oquzh4n58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.10.2009, 22:27   #22
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Kederli Yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mecnun bey sizi vizyon sahibi birisi olarak tanımıştım. Bana öyle de intiba vermiştiniz. Görüyorumki yanılmışım. Dergi makalesinden, internetten araştırmayla hoca bulunur mu hiç. Muhsin hocanın geldiği yamyam kabilelerinde bile böyle bir ilkel üslup yoktur. Yazık ettiniz hem Sivasspor'a hem de kendinize...
Öyle diyorsunuz da başkan Güvenç kurtarı Ümit Kayıhanı Yılmaz Vuralı mı getirseydi vizyon sahibi olmasa bunları getirirdi kimse de yadırgamazdı bir sene ligde kalırdık ama sonumuz yine 2.lig olurdu Muhsin hocadan iyisi bu takıma gelmezdi hayal kurmayın gelseydide birinci haftada kaçardı
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda noname87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.10.2009, 22:29   #23
Kederli Yiğido
Acemi Yiğido

27 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 Kederli Yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öyle diyorsunuz da başkan Güvenç kurtarı Ümit Kayıhanı Yılmaz Vuralı mı getirseydi vizyon sahibi olmasa bunları getirirdi kimse de yadırgamazdı bir sene ligde kalırdık ama sonumuz yine 2.lig olurdu Muhsin hocadan iyisi bu takıma gelmezdi hayal kurmayın gelseydide birinci haftada kaçardı
Gelebileceğini adım gibi biliyorum. Türkiye Ligi'nin 2. apoletini takan bir takımda çalışabilecek vizyon sahibi en az 10 tane yabancı hoca tanıyorum. Her biri binlerce Muhsin hoca ederdi? Bu Sivas'a gelmez muhabbeti taraftarı kandırmak için bulunmuş koskocaman bir yalandan ibarettir.
Kederli Yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 22:36   #24
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Dün bende izledim programı.Gayet samimi açıklamalarda bulundu.

Başkanın açıklamalarından bi kaç mesaj yakalamak mümkün.Bilindiği üzere liselileri stada çekme projesi vardı.Ancak okullara gönderdikleri biletlerle,öğrencilerin yerine babalarının geldiğini söyledi Bu sebepten ötürü bu proje iptal edilmiş.Ancak yeniden gündemde böyle bir konu.Ayrıca idmanların taraftara açılması konusu vardı.Başkanda antrenmanın perşembeye kadar basın ve taraftara açık olduğunu söyledi.Perşemden sonra hocanın isteği doğrultusunda idmanlar basına ve taraftara kapanacakmış.Hocanın isteği doğrultusunda sonraki idmanlar taraftara açılabilirmiş..
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 22:44   #25
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Sivas Meydan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu açıklamalara bakın ya inanılır gibi değil hocayı internette bulmuş.Bu Sivassporumuza yakışan yazıklar olsun
Kardeşim nerde bulacak peki.Yazının tamamına baktığın zaman neyin ne olduğunu anlarsın.Anlamadan dinlemeden yorum yapma...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 22:53   #26
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Özellikle son olaylardan sonra Bülent Hoca nın artık bu takımda yeri olmadığını gördüm ve istifa etmesi gerektiğini defalarca söyledim ve kendisi de bu duruma artık daha fazla kayıtsız kalmayarak istifa etti.Ancak başkanımızın bizlerde ayrı bir yeri vardır.İlk başkan olduğu sene takımımıza İsmail Kartal'ı getirerek şampiyon yaptı ve süper lige çıkardı.Süper ligde birkaç sene bocalamadan sonra Bülent Hocayı getirdi ve son iki sene zirveye oynadık.Burda Mecnun Başkanımızın daha önce olduğu gibi çok büyük gayretleri ve çabaları olduğunu düşünüyorum.Bundan sonra da bu takımda geleceğe umutla bakmamın tek nedeni Mecnun Başkanımızdır.
İnşallah sivassporumuz bundan sonra da yine başarıdan başarıya koşacaktır, daha önce yaptıklarının kesinlikle tesadüf olmadığını göstererek...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 23:04   #27
KAOS
Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KAOS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sayın Odyakmaz'ın açıklamalarını izledim, gayet samimi ve dengeli açıklamalardı. Bir tanesi hariç tüm konularda oldukça dürüst ifadelerde bulunduğunu düşünüyorum.
O konuda da doğru bilgilendirilmemekten bu şekilde açıklama yaptığını düşünüyorum.
Sergio ile ailece görüşen arkadaşlarım var, bana olan biteni açıkladılar. Sergio'u takımdan soğutan Bülent Uygun'dur, doğrudan kendisini hedef almış, gelme demiş, sanırım para konusu olmuş, o ise antrenmanlara devamlı gitmek istemiş, hatta takım yokken gidip şahsen antrenman yapmış, sayın Odyakmaz Bülent beyin anlatımları ile Sergio'ya tavır aldığını düşünüyorum, eşinin açıklamaları ise tamamen doğru, mahkemelik olurlarsa Sivasspor'un kaybedeceği kesin. Umarım Muhsin bey olaya farklı açıdan bakarak soruna çözüm bulur.

İnternetten bulma konusundaki abuk subuk yorumlar konusunda ise söyleyeceğim iki çift laf var.
İçeride çalışmamış hocalar dışında nereden bulacaktı?
Adam diyor ki: Türkiye dışında başarılı olmuş Türk spor adamlarını merak ettim, okudum araştırdım ve Muhsin Ertuğral ismini öğrendim, internetten ise detaylı bilgi aldım, çok önceden görüşmemiz oldu, sonra kendisini aradım ve anlaştık diyor. Bunun neresi acayip, kapı kapı mı dolaşacaktı?
Ayrıca şu Muhsin beyden on kat üstün yabancı hocalar da açıklansa da uçulmadığına kanaat getirsek.

Not: Antalyaspordaki Ertuğrul'un Bülent beyin komisyon istemesi ve vermem demesi sonucu Sivaspordan ayrıldığını doğrudan onun ağzından duyan arkadaşlarım bana aktardı, bilgilerinize.

Sağlıcakla.
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KAOS'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.10.2009, 07:03   #28
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ben başkanı seviyorum onu hata yapmaya yöneltende büyük bir ihtimalle bülent uygundu.çünkü bütün yetkileri başkan bülent uyguna vermişti. demekki fazla güvenmeyeceksin. kim olursa olsun. bir zaman sonra güvendiğin dağlara karlar yağmaya başlıyor.
Alt 14.10.2009, 07:06   #29
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Odyakmaz'ın açıklamalarını izledim, gayet samimi ve dengeli açıklamalardı. Bir tanesi hariç tüm konularda oldukça dürüst ifadelerde bulunduğunu düşünüyorum.
O konuda da doğru bilgilendirilmemekten bu şekilde açıklama yaptığını düşünüyorum.
Sergio ile ailece görüşen arkadaşlarım var, bana olan biteni açıkladılar. Sergio'u takımdan soğutan Bülent Uygun'dur, doğrudan kendisini hedef almış, gelme demiş, sanırım para konusu olmuş, o ise antrenmanlara devamlı gitmek istemiş, hatta takım yokken gidip şahsen antrenman yapmış, sayın Odyakmaz Bülent beyin anlatımları ile Sergio'ya tavır aldığını düşünüyorum, eşinin açıklamaları ise tamamen doğru, mahkemelik olurlarsa Sivasspor'un kaybedeceği kesin. Umarım Muhsin bey olaya farklı açıdan bakarak soruna çözüm bulur.

İnternetten bulma konusundaki abuk subuk yorumlar konusunda ise söyleyeceğim iki çift laf var.
İçeride çalışmamış hocalar dışında nereden bulacaktı?
Adam diyor ki: Türkiye dışında başarılı olmuş Türk spor adamlarını merak ettim, okudum araştırdım ve Muhsin Ertuğral ismini öğrendim, internetten ise detaylı bilgi aldım, çok önceden görüşmemiz oldu, sonra kendisini aradım ve anlaştık diyor. Bunun neresi acayip, kapı kapı mı dolaşacaktı?
Ayrıca şu Muhsin beyden on kat üstün yabancı hocalar da açıklansa da uçulmadığına kanaat getirsek.

Not: Antalyaspordaki Ertuğrul'un Bülent beyin komisyon istemesi ve vermem demesi sonucu Sivaspordan ayrıldığını doğrudan onun ağzından duyan arkadaşlarım bana aktardı, bilgilerinize.

Sağlıcakla.
kardeşim sana bende katılıyorum. oliviera sergionun takımdan soğutulması ve harcanması tamamen bülent uygunun marifeti. sergiodan para kazanamayacağı kesindi. çünkü sergionun menejeri başkaydı. tamamen bu çocuğu bülent uygun harcadı. allah ondan sorsun. bunun hakkını vermesin.
Alt 14.10.2009, 07:37   #30
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bazı arkadaşlar programı sırtını dönerek izlemiş gibi geliyor.Şimdiye kadar yapılmış doğruların konuşulduğu, taraftarın kafasındaki soru işaretlerinin dağıtıldığı bir programdı.sonun kadar takip ettim.Hatta dünde bir kez daha Tv58'de sporAktifin tekrarını izledim...Bazı arkadaşlar internet olayıan takmışta hangimiz hangi haberi , yada hangi kişiy internetten araştırmıyoruz.Allah aşkına.Hepimiz hemen internet düşmanı olduk.Başkanaçıklamasında , Pecze dönemi öncesi görüştüm.Türkiye dışındaki başarılı Türklerin hayat hikayelerini okurum.Araştırım.Bir yazı okudum içinde,"Muhsin Ertuğral'da vardı" diyor.
yani bilgi toplamak.Çalıştıkları kulüpleri , başarıları hakkında bilgi sahibi olmak suçmu.
"Sivasspor x futbolcunun peşinde" şeklinde bir haber geçtiği zaman eğer ismi geçen futbolcuyu net tanımıyorsak hangimiz internete girip araştırma yapmıyoruz.
Acımasız olmayalım.Saygılı olalım.Bakın arkadaşlar karşımızdaki felan tribünün sorumlusu değil.Sivasspor Kulübünün tarihindeki en büyük başarılarını bize yaşatan başkanı...
Esas şimdi destek zamanı...
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
etti, hatalarını, kabul, otyakmaz