Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Forvete Aykut Öztürk
Alt 31.01.2014, 23:20   #21
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Forvete Aykut Öztürk

Carlos'un istedigi futbolcunun Aykut oldugunu düsünmüyorum böylelikle Carlos'un sözlesmesini 1 sene uzatacagini anca rüyamizda görürüz..
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihli_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 23:26   #22
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1264 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Murat Erdoğan Almanya alt liglerini yakından tanıyan bir isim ayrıca sürekli olarak yurt dışında gurbetçi oyuncuları araştırdığınıda iyi biliyorum o yüzden bu transferi görmeden eleştirmeyelim.

Aykut ile forvet transferini noktalamak çok büyük bir hata olur, Lider Fenerbahçe ligi en kötü 2. bitirecek ve Cezasından dolayı Avrupa'ya gidemeyecek, Galatasaray yeni bir yapılanma içerisinde olası Chelsea yenilgisi ile ligde gençlere yönelecek, Bjk ise ne stadı var nede düzgün bir kadrosu , Eskişehir ekonomik kriz içinde takıma katkı yapacak gücü yokken önemli oyuncularını da kaybetmek üzere, Bursa ile 5 puan fark var aramızda, bizi zorlayacak 2 takım var birisi Kasımpaşa diğeride Trabzon, Trabzon da 3 büyükler gibi Sivas'a gelecek...

Hem fikstür avantajımız olarak hemde ilk 4 ü zorlayacak takımlardaki sorunlar yüzünden bu yıl Avrupa Kupalarına katılma şansımız çok fazla, 2 - 3 Milyon Euro arasına takıma direk katkı yapacak 1. sınıf bir forvet alınabilir. Bu oyuncunun ligde kazandıracağı maçlarla bu para zaten kendini kurtaracaktır ayrıca Avrupa Kupalarına katılım, Tv yayın, reklam vs. gibi gelirlerle kar oranı daha da katlanacaktır.

Yönetimin böyle bir fırsatı kaçırmayarak takıma direk girip önemli katkı yapacak bir forvet oyuncusunu mutlak suretle alması gerek...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2014, 23:30   #23
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

'30 maçta 32 gol' bilgisi doğru değil.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...ler_49681.html
Oyuncu bu sezon 19 maçta 4 gol 5 asistle oynamış, geçen sezon ise 29 maça çıkıp 3 gol atmış.
Zaten sözleşmesi de sezon sonu bitiyormuş. Hem ucuza maledilmiş, hem de taraftara transfer yaptık denilecek kulübede bekleyecek bir oyuncu gibi duruyor.
Oyuncuya sözümüz yok, gelirse tabii ki elinden geleni yapacaktır, ama Sivasspor çıtayı ve hedefi düşürmüştür. Aynı kadroyla üç günde bir maç yapa yapa zaten varolan oyuncuları tükettiğimiz gibi, onları dinlendirecek kulübeye taze alternatif de koymuyoruz. Mevcut kadronun lig sonuna kadar istikrarlı bir başarı göstermesi, artık fizik kurallarına da aykırı olur. İnşallah ben yanılırım.
Yanlış yapılıyor. Sivasspor aşığı olarak buradan uyarıyorum. Gidişat iyi değil.
Görünen köy kılavuz istemez.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2014, 23:30   #24
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Kapalı kutu nasıl bir futbolcu olduğunu bilmediğimiz için ancak hayırlı olsun demek düşüyor
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 23:30   #25
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

AYKUT ÖZTÜRK RÖPORTAJI(2009-YETENENEKLİ FUTBOLCULAR.DE)....AYKUT ÖZTÜRK (SV WEHEN-WIESBADEN)

ARTIK AYKUT`U iZLEME ZAMANI

Bugünkü konugumuz Almanya Ikinci Lig Takimi SV Wehen-Wiesbaden´in 1987´li Türk forveti Aykut Öztürk. Daha iki gün önce ilk kez ilk onbirde sahaya ciktigi St. Pauli macinda 1 gol atarak ve 2 de asist yaparak 3-1´lik galibiyetin ve altin degerinde 3 puanin mimari olan Aykut´u dinliyoruz simdi.

Soru: Merhaba Aykut. Öncelikle ayirdigin zaman icin cok tesekkür ederim. Aykut Öztürk kimdir? Kendini ve aileni tanitirmisin? Türkiye`nin neresinden geliyorsunuz? Tatillerde en cok nereye gidiyorsunuz?

Aykut: Babam Aydin 60 yasinda ve emekli ve annem 56 yasinda ve emekli. Orduluyum ve izine üc seneden beri gidemiyorum malesef futbol yüzünden. Iki abim var. Birinin ismi Askin, 35 yasinda, Hanimi Ayla 35 Yasinda, cocuklari Akin 13, Aydan 8 ve Alphan 6 yaslarinda. Diger abim Coskun 34 yasinda. Bir de ablam var (Filiz 27 yasinda, kocasi Tolga 31 yasinda). Ablam iki ay önce evlendi. Abim ise 13 seneden beri evli ve üc cocuk sahibi. Diger abim ise bekar. Her tatilde Ordu´ya ve istanbul´a giderim.

Soru: Türkiye´nin en cok nesini seviyorsun?

Aykut: Tüm ailem ordan ve tabii ki insaninin sicakligi cok güzel geliyor. Herseyini cok seviyorum aslinda cünkü bizim vatan birtane ve tektir benim icin.

Soru: Futbola ilgin nasil basladi?

Aykut: Abilerim futbol oynuyordu. Babam benim büyüdügüm sehirin yakininda bir türk takiminin baskanligini yaparken her maca gitmem ile futbola ilgim daha da fazla artti. Hergün arkadaslarla ve yanliz da olsam evin önünde oynardim.

Soru: Ailen futbola baslama ve devam ettirme konusunda destek oldumu sana?

Aykut: Ailem her zaman benim arkamdaydi ve devamli da olacak. Onlarin sayesinde geldim buralara kadar.

Soru: SV Wehen´de futbol hayatin nasil gelisti? Kac yildir ordasin ve hangi takimlarda oynadin simdiye kadar?

Aykut: VfB Asslar alt yapisinda basladim futbola ve VfB Gießen´e transfer oldum b genc alt yapisina. Orada üc sene futbol oynadim ve VfB Asslar´in birinci takimina geri döndüm. Landesligada 32 gol attip gol krali oldum ve büyük takimlardan transferler teklifi aldim.
SV Wehen Wiesbaden´i tercih ettim. Ikinci senem Wehen´de. Ilk senemde birinici takima tam girecekken ayak kemigimde kücük bir catlak oldu. 2-3 ay sahlardan uzak kaldim ama ailem destek oldu ve devamli calistim. Sansimi donradan yine degerlendirdim.

Soru: Wehen´in Profesyonel Takimi´nda oynuyorsun bir kac zamandir. Eskiye göre ne degisti?

Aykut: Tabii ki ne kadar yüksek ligde oynarsan o kadar ilgi cekiyor. TV giriyor isin icine ve seyirciler fazlalasiyor. Daha cabuk ve sert futbol oynaniyor.

Soru: Bu sezon Wehen´in ikinci takiminda 9 gol attin ve gectigimiz haftada ilk kez ilk onbirde sahaya ciktigin profesyonel takimda iki asist yaptin ve bir gol attin. Memnunmusun bu performansindan?

Aykut: Daha iyi bir baslangic bekleyemezdim. Sandimdan da iyi gecti, hatta cok cok iyi. Ailem de her zaman staddaydi. Onlar ve kendim icin savastim ve mücadele ettim.

Soru: Su ana kadarki futbol hayatinda unutamayacagin bir an varmi? Varsa ney?

Aykut: Freiburg´da oyna girmemle topu filelere atmam bir olmustu. Malesef sayilmamisti gol. Tabii ki son macim da unutulmaz. St.Pauliye karsi attigim gol ve asistler.

Soru: Forvet oyuncusu olarak özelliklerinden bahsedermisin? Hangi özelliklerin ön plana cikiyor?

Aykut: Sag ve sol ayagimi kullanabiliyorum ve süratliyim. Vücudumu iyi kullaniyorum.

Soru: Su an kendine ne gibi bir hedef koydun?

Aykut: Önümüzdeki maclarin hepsini kazanip SV Wehen´i 2.Ligde tutmak ve büyük takimlarin ilgisini cekmek. Ve tabii ki milli takim kadrosuna cagirilmak.

Soru: Örnek aldigin bir futbolcu varmi? Varsa neden o isim?

Aykut: Pele cünkü oynadigi maclardan fazla gol atmasi insani gercekten cok sasirtiyor. Ve Ergün Pembe, cok sakin ve dürüst ve dürüst bir kisilik.

Soru: Su ana kadar hic Türk Milli Takimindan teklif aldinmi? Seni hic izleyen Türk yetkili oldumu? Teklif aldiysan cevabin ne oldu?

Aykut: Gecen sene Ümit Milli kadrosuna tam cagirilcakken sakatlandim ve bu sene yasim tutmadigi icin tek A Milli Takim´da oynayabiliyorum sadece malesef.

Soru: Türk Milli Takimin´da oynama sansin olsa ne yaparsin?

Aykut: Ölümüne savasirim.

Soru: Alman yetkililer izleyip seni hic Milli Takimlari´na cagirdilarmi?

Aykut: Hayir, zaten cagirsalar bile cevabim hayir olur kesinlikle.

Soru: Kendinle ilgili gazete´de en cok okumak istedigin baslik ne?

Aykut: Aykut Öztürk Avrupa´daki futboluyla ve golleriyle Türk Vatani´ni gurulandiriyor.

Soru: Türkiye´de taraftari oldugun bir takim varmi?

Aykut: Tabii ki Galatasaray

Soru: Türkiye Süper Lig maclarini takip ediyormusun? Ediyorsan ligimiz hakkinda ne düsünüyorsun?

Aykut: Tabiiki bos zamanimda takibe aliyorum. Bu sene her 4 büyük kulübün oynadigi futbol bir sampiyona hic yakismiyor. Onun icin Sivasspor´un sampiyon olmasini icten isterim.

Soru: 2008 yilinda Türk Milli Takimi´nin Avrupa Sampiyonasindaki basarisini izlemisindir. Ne hissettin o zamanlar? Milli Takimimizin performansi hakkinda ne düsünüyorsun?

Aykut: Genf´de Ceklere karsi statdaydim ve o mac unutulmazdi. Orda basladi hersey ve hic vaz gecmediler, mücadele ettiler sonuna kadar. Finali de biz hak ettik aslinda.

Soru: Futbol disindaki hayatinda neler yaparsin? Hobilerin varmi?

Aykut: Arkadaslarla ve ailmele zaman geciririm.

Soru: En sevdigin yemek hangisi?

Aykut: Annem´in her yaptigi yemegi seve seve yerim.

Soru: Ne tür müzik dinlersin?

Aykut: Türk Pop, RnB ve Hip Hop.

Soru: Ne gibi filmler seversin?

Aykut: Heycanli ve komedi filmleri.

Soru: Senin gibi iyi bir futbolcu olma yolundaki genclere bir tavsiyen varmi? En önemli sey ne bu konuda?

Aykut: Kendisine bir hedef koymalilar ve yollarindan hic sasmamalilar. Hic doymamalilar ve o hedefe ulasana kadar savasmalilar. Her antremana hazirlanmalilar ve her antremanda mücadele etmeleri gerekir.

Soru: Röportajin icin cok tesekkür ederiz Aykut. Sana bundan sonraki futbol hayatinda basarilar dileriz. Insallah Türk Futbolunun örnek gösterebilecek futbolcularindan biri olursun. Eklemek istedigin son bir sey varsa seni dinliyoruz.

Aykut: Sorulari cevaplamak cok hostu ve umarim yine bir gün sorularinizla bulusurum.
Ama bu sefer daha yüksek bir ligde oynayarak. Kaynak:Wow Turkey;Yetenekli Futbolcular.de sitesinden yüklenmiştir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 23:31   #26
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Murat Erdoğan Almanya alt liglerini yakından tanıyan bir isim ayrıca sürekli olarak yurt dışında gurbetçi oyuncuları araştırdığınıda iyi biliyorum o yüzden bu transferi görmeden eleştirmeyelim.

Aykut ile forvet transferini noktalamak çok büyük bir hata olur, Lider Fenerbahçe ligi en kötü 2. bitirecek ve Cezasından dolayı Avrupa'ya gidemeyecek, Galatasaray yeni bir yapılanma içerisinde olası Chelsea yenilgisi ile ligde gençlere yönelecek, Bjk ise ne stadı var nede düzgün bir kadrosu , Eskişehir ekonomik kriz içinde takıma katkı yapacak gücü yokken önemli oyuncularını da kaybetmek üzere, Bursa ile 5 puan fark var aramızda, bizi zorlayacak 2 takım var birisi Kasımpaşa diğeride Trabzon, Trabzon da 3 büyükler gibi Sivas'a gelecek...

Hem fikstür avantajımız olarak hemde ilk 4 ü zorlayacak takımlardaki sorunlar yüzünden bu yıl Avrupa Kupalarına katılma şansımız çok fazla, 2 - 3 Milyon Euro arasına takıma direk katkı yapacak 1. sınıf bir forvet alınabilir. Bu oyuncunun ligde kazandıracağı maçlarla bu para zaten kendini kurtaracaktır ayrıca Avrupa Kupalarına katılım, Tv yayın, reklam vs. gibi gelirlerle kar oranı daha da katlanacaktır.

Yönetimin böyle bir fırsatı kaçırmayarak takıma direk girip önemli katkı yapacak bir forvet oyuncusunu mutlak suretle alması gerek...
Yapacakta Cebinde akrep olan, cimri erdal Efendi'nin eli cebine giderse.. Erdal Sarılar, istenilen ve beklenilen transfer yada transferler yapılmazsa 3.Şubat akşamı istifanı yönetime sunmanı bekliyoruz artık
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 23:54   #27
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
AYKUT ÖZTÜRK RÖPORTAJI(2009-YETENENEKLİ FUTBOLCULAR.DE)....AYKUT ÖZTÜRK (SV WEHEN-WIESBADEN)

ARTIK AYKUT`U iZLEME ZAMANI

Bugünkü konugumuz Almanya Ikinci Lig Takimi SV Wehen-Wiesbaden´in 1987´li Türk forveti Aykut Öztürk. Daha iki gün önce ilk kez ilk onbirde sahaya ciktigi St. Pauli macinda 1 gol atarak ve 2 de asist yaparak 3-1´lik galibiyetin ve altin degerinde 3 puanin mimari olan Aykut´u dinliyoruz simdi.

Soru: Merhaba Aykut. Öncelikle ayirdigin zaman icin cok tesekkür ederim. Aykut Öztürk kimdir? Kendini ve aileni tanitirmisin? Türkiye`nin neresinden geliyorsunuz? Tatillerde en cok nereye gidiyorsunuz?

Aykut: Babam Aydin 60 yasinda ve emekli ve annem 56 yasinda ve emekli. Orduluyum ve izine üc seneden beri gidemiyorum malesef futbol yüzünden. Iki abim var. Birinin ismi Askin, 35 yasinda, Hanimi Ayla 35 Yasinda, cocuklari Akin 13, Aydan 8 ve Alphan 6 yaslarinda. Diger abim Coskun 34 yasinda. Bir de ablam var (Filiz 27 yasinda, kocasi Tolga 31 yasinda). Ablam iki ay önce evlendi. Abim ise 13 seneden beri evli ve üc cocuk sahibi. Diger abim ise bekar. Her tatilde Ordu´ya ve istanbul´a giderim.

Soru: Türkiye´nin en cok nesini seviyorsun?

Aykut: Tüm ailem ordan ve tabii ki insaninin sicakligi cok güzel geliyor. Herseyini cok seviyorum aslinda cünkü bizim vatan birtane ve tektir benim icin.

Soru: Futbola ilgin nasil basladi?

Aykut: Abilerim futbol oynuyordu. Babam benim büyüdügüm sehirin yakininda bir türk takiminin baskanligini yaparken her maca gitmem ile futbola ilgim daha da fazla artti. Hergün arkadaslarla ve yanliz da olsam evin önünde oynardim.

Soru: Ailen futbola baslama ve devam ettirme konusunda destek oldumu sana?

Aykut: Ailem her zaman benim arkamdaydi ve devamli da olacak. Onlarin sayesinde geldim buralara kadar.

Soru: SV Wehen´de futbol hayatin nasil gelisti? Kac yildir ordasin ve hangi takimlarda oynadin simdiye kadar?

Aykut: VfB Asslar alt yapisinda basladim futbola ve VfB Gießen´e transfer oldum b genc alt yapisina. Orada üc sene futbol oynadim ve VfB Asslar´in birinci takimina geri döndüm. Landesligada 32 gol attip gol krali oldum ve büyük takimlardan transferler teklifi aldim.

SV Wehen Wiesbaden´i tercih ettim. Ikinci senem Wehen´de. Ilk senemde birinici takima tam girecekken ayak kemigimde kücük bir catlak oldu. 2-3 ay sahlardan uzak kaldim ama ailem destek oldu ve devamli calistim. Sansimi donradan yine degerlendirdim.

Soru: Wehen´in Profesyonel Takimi´nda oynuyorsun bir kac zamandir. Eskiye göre ne degisti?

Aykut: Tabii ki ne kadar yüksek ligde oynarsan o kadar ilgi cekiyor. TV giriyor isin icine ve seyirciler fazlalasiyor. Daha cabuk ve sert futbol oynaniyor.

Soru: Bu sezon Wehen´in ikinci takiminda 9 gol attin ve gectigimiz haftada ilk kez ilk onbirde sahaya ciktigin profesyonel takimda iki asist yaptin ve bir gol attin. Memnunmusun bu performansindan?

Aykut: Daha iyi bir baslangic bekleyemezdim. Sandimdan da iyi gecti, hatta cok cok iyi. Ailem de her zaman staddaydi. Onlar ve kendim icin savastim ve mücadele ettim.

Soru: Su ana kadarki futbol hayatinda unutamayacagin bir an varmi? Varsa ney?

Aykut: Freiburg´da oyna girmemle topu filelere atmam bir olmustu. Malesef sayilmamisti gol. Tabii ki son macim da unutulmaz. St.Pauliye karsi attigim gol ve asistler.

Soru: Forvet oyuncusu olarak özelliklerinden bahsedermisin? Hangi özelliklerin ön plana cikiyor?

Aykut: Sag ve sol ayagimi kullanabiliyorum ve süratliyim. Vücudumu iyi kullaniyorum.

Soru: Su an kendine ne gibi bir hedef koydun?

Aykut: Önümüzdeki maclarin hepsini kazanip SV Wehen´i 2.Ligde tutmak ve büyük takimlarin ilgisini cekmek. Ve tabii ki milli takim kadrosuna cagirilmak.

Soru: Örnek aldigin bir futbolcu varmi? Varsa neden o isim?

Aykut: Pele cünkü oynadigi maclardan fazla gol atmasi insani gercekten cok sasirtiyor. Ve Ergün Pembe, cok sakin ve dürüst ve dürüst bir kisilik.

Soru: Su ana kadar hic Türk Milli Takimindan teklif aldinmi? Seni hic izleyen Türk yetkili oldumu? Teklif aldiysan cevabin ne oldu?

Aykut: Gecen sene Ümit Milli kadrosuna tam cagirilcakken sakatlandim ve bu sene yasim tutmadigi icin tek A Milli Takim´da oynayabiliyorum sadece malesef.

Soru: Türk Milli Takimin´da oynama sansin olsa ne yaparsin?

Aykut: Ölümüne savasirim.

Soru: Alman yetkililer izleyip seni hic Milli Takimlari´na cagirdilarmi?

Aykut: Hayir, zaten cagirsalar bile cevabim hayir olur kesinlikle.

Soru: Kendinle ilgili gazete´de en cok okumak istedigin baslik ne?

Aykut: Aykut Öztürk Avrupa´daki futboluyla ve golleriyle Türk Vatani´ni gurulandiriyor.

Soru: Türkiye´de taraftari oldugun bir takim varmi?

Aykut: Tabii ki Galatasaray

Soru: Türkiye Süper Lig maclarini takip ediyormusun? Ediyorsan ligimiz hakkinda ne düsünüyorsun?

Aykut: Tabiiki bos zamanimda takibe aliyorum. Bu sene her 4 büyük kulübün oynadigi futbol bir sampiyona hic yakismiyor. Onun icin Sivasspor´un sampiyon olmasini icten isterim.

Soru: 2008 yilinda Türk Milli Takimi´nin Avrupa Sampiyonasindaki basarisini izlemisindir. Ne hissettin o zamanlar? Milli Takimimizin performansi hakkinda ne düsünüyorsun?

Aykut: Genf´de Ceklere karsi statdaydim ve o mac unutulmazdi. Orda basladi hersey ve hic vaz gecmediler, mücadele ettiler sonuna kadar. Finali de biz hak ettik aslinda.

Soru: Futbol disindaki hayatinda neler yaparsin? Hobilerin varmi?

Aykut: Arkadaslarla ve ailmele zaman geciririm.

Soru: En sevdigin yemek hangisi?

Aykut: Annem´in her yaptigi yemegi seve seve yerim.

Soru: Ne tür müzik dinlersin?

Aykut: Türk Pop, RnB ve Hip Hop.

Soru: Ne gibi filmler seversin?

Aykut: Heycanli ve komedi filmleri.

Soru: Senin gibi iyi bir futbolcu olma yolundaki genclere bir tavsiyen varmi? En önemli sey ne bu konuda?

Aykut: Kendisine bir hedef koymalilar ve yollarindan hic sasmamalilar. Hic doymamalilar ve o hedefe ulasana kadar savasmalilar. Her antremana hazirlanmalilar ve her antremanda mücadele etmeleri gerekir.

Soru: Röportajin icin cok tesekkür ederiz Aykut. Sana bundan sonraki futbol hayatinda basarilar dileriz. Insallah Türk Futbolunun örnek gösterebilecek futbolcularindan biri olursun. Eklemek istedigin son bir sey varsa seni dinliyoruz.

Aykut: Sorulari cevaplamak cok hostu ve umarim yine bir gün sorularinizla bulusurum.
Ama bu sefer daha yüksek bir ligde oynayarak. Kaynak:Wow Turkey;Yetenekli Futbolcular.de sitesinden yüklenmiştir...

Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2014, 23:55   #28
hoğuz
Yiğido

90 Mesajına 146 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 427 hoğuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

:S geçmiş olsun napalım!!! Sivasspor formasını giymek isteyen çok oyuncu var ama biz buraya kalite getirmek istiyoruz diyen Carlos'a en büyük kazığı Sportif Direktör,Başkan ve Ekibi atmıştır... Bu saatten sonra kaliteli bir yabancı forvet alınmazsa, oluşacak hertürlü mağlubiyette Carlos'a bişi söylenemez... biz ne bekliyoruz adamlar ne alıyorlar.. Çağır Mehmet Yıldızı, aykut+cihan+pedronun vereceği katkıyı tek başına verirdi... macera aramaya gerek yok !!!
hoğuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2014, 23:55   #29
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu oyuncunun Abdülkadir veya Ahmet Aras'tan çok çok kaliteli olduğunu sanmıyorum. Bu oyuncular şuan elimizde değil ki diyebilirsiniz. O zaman şunu söyleyeyim bu oyuncunun Cihan Özkara'dan da daha yetenekli olduğunu sanmıyorum gayet gereksiz bir transfer gibi duruyor
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemahmety'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 23:57   #30
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

yok yok bızım yonetım avrupaya gıtmek ıstemıyor bellı. Yazıklar olsun be...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aykut, forvete, Öztürk