Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'da transfer hareketi
Alt 26.12.2014, 18:40   #21
İbrahim58070
Yiğido

İbrahim58070 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 İbrahim58070 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'da transfer hareketi

Eğer transfer olarak bunlar gerçekleşecekse yönetime herşeyi söylemeniz müstehaktır. Bu transferler yapılacağına devre arası bence hiç transfer yapılmasın daha iyi. En azından bu ölü topçulara boşuna para verilmez.

Not: Serdar Gürler hariç.
Alt 26.12.2014, 19:50   #22
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Devre arasi transfer hangi sartlarda gerceklesir?

* takiminda oynayan futbolcuya ederinin 3-5 misli bonservis ödersen
* kadrodisi kalmis futbolcu kiralar ya da bonservisi ile alirsan
* takiminda yeterince forma sansi bulamayan futbolcu kiralarsan
* takiminda oynayan ama 6 ay sonra sözlesmesi bitecek oyuncu icin kulübüne bir miktar bonservis ödersen
* alt liglerden transfer edersen

Sivasspor bir futbolcu icin ederinin 3-5 misli bonservis ödemiyecegine göre beklentileri fazla yüksek tutmamak gerekir.
Alt 26.12.2014, 21:26   #23
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Lütfen transfer sezonu baslamadan yaygarasini baslatmayalim felan filan hepsi yalan hele sezon acilsin o zaman belli olur suan daha üchafta gibi zaman var sergenin kendisini kabul ettirmek icin transferde diretmesi gerekiyor öyle siradan oyuncularla sezonu zor bitiririz suan elimizdeki oyuncular o ismi gecen transferlerden hicde geri kalir tarafi yok o zaman hic yapmayalim paramiz kasada kalsin cokdaha iyi olur
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2014, 21:53   #24
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

onu önermişler bunu önermişler laf hepsi,nezamanki imzalar atılır poz verilir ozaman inanırım,adı geçen oyuncuların hiçbiri sivasspora kurtarıcı olamaz, belki serdar gürler, burhanla değiş tokuş oynar,uğur boral 4 5 yılönceki uğur değil,sercan iyioyuncu kontratağa yatkında ,niye rize oynatmıyor onu sorgulamak lazım ,bize sakatlıktan çıkmış uzun süre top oynamamış,oyunculardan z,yade kendi ligive takımında katkı vermiş kaliteli oyuncular lazım
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2014, 21:59   #25
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uğur Boral ismi dedikodu olarak bile ürkütücü yaşlı Başlı Göbel Ördek şarkısı aklıma geliyor görünce adamı
Alt 26.12.2014, 22:42   #26
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ara transfer dönemi transferin en zor yapıldığı dönemdir.İyi futbolcusunu bu ara dönemde hangi takım satmak ister.Takımıyla problemli form tutamamış isteneni verememiş sorunlu futbolcuların isimleri ortalıkta dolaşıp duruyor. Parayı bastırmazsan iyi futbolcu bulamazsın. Transferi her zaman lig bitiminde yapacaksın.
İşini bilmeyen çavuşlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dibba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.12.2014, 23:02   #27
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sercan Kaya 1988 doğumlu bir oyuncu;Burhan a iyi bir alternatif olabilir;ben Burhan dan daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum...Alınırsa en azından 2. yarı oyuna girip katkı yapabilecek bir oyuncu.Serdar ın kalitesi tartışılmaz;bizim gfibi takımlar için bulunma bir oyuncu;kiralık ta olsa takıma %100 katkı yapar...Ben eğer önemli sakatlığı yoksa Deniz Yılmaz ın da alınmasından yanayım..O da 26-27 yaşlarında bir oyuncu..Uğur Yılmaz bir zamanlar kartaldı ama son durumu nasıl ;çünkü bundan 2 ay önce küçük bir ameliyat geçirdi..Kupada 18 kişilik kadrodaydı oynatıldı mı bilmiyorum..Uğur bundan 3-4 sene önce Samsunspora kiralık gitmişti,o yıl Ordu küme düşmüştü..Ama Uğur o zamanlar 3-4 yaş daha gençti...BJK Uğur gibi oyuncuları elinden çıkarmak istiyor;Sergen eski bjk lı Uğur u ister mi bilmiyorum...Allah aşkına bizim ne işimiz var Uğur Boral la Krasiç le...Sivasspor açık konuşuyorum bu tür oyuncularla Küme düşmeye en yakın takım olur..Tecrübeli oyuncuymuş da,bir zamanlar kartal mış da;bana ne!ben oyuncunun son durumuna ve takıma katkısına bakarım..Ateş olmayan yerden duman çıkmaz;Krasiç haberi de yalan deniyordu;bugün kendi açıklamış doğru olduğunu..Umarım Sergen takıma başarıya aç,sivasspor için herşeyini verecek oyuncular transfer ettirir..Eğer Sergen geleceğini düşünüyorsa bu tür oyuncular yerine başarıya aç,90 dak. koşan genç oyunculara yönelir..Bolusporda orta sahada oynayan Emre yi bir çok süper lig takımı istiyor ;19 yaşındaki bu oyuncuyu münkünse herkes izlesin;Tuzlasporda Yakup ve Mehmet,Okan gibi 21-22 yaşındaki oyuncular varken niye eski sabunluklar tercih edilir anlamakta zorlanıyorum...Mehmet Alaadinoğlu bana eski kaptanımız Mehmet Ali yi hatırlatıyor..Takımın golcülerinden Yakup ise henüz 22 yaşında..Mehmet ve Yakup en son G.Antep maçında yine gollerini attılar..Yakup un uzaktan attığı gol tam jeneriklikti..Yakup bize de gol atmıştı..Bunları niye yazıyorum;belki teknik ekipten veya yönetimden birileri okurda bu oyuncuların 2 sini veya birini sivasspora kazandırır...Ben rüya görüyorum herhalde baksan sivasspor hala eski sabunlukları kurtarıcı olarak görüyor...Bugünkü G.Birliği maçında 19 yaşındaki Berat adlı oyuncu yaptığı asistle takımına 1 puan kazandırdı...Umarım sivasspor geleceğin oyuncularını transfer eder...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2014, 23:36   #28
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1428 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bu oyuncuların çoğu hikaye... Ayrıca şunuda biliyorum ki Segen Hoca öyle kolay kolay oyuncu beğenen bir insan değil. Uğur Boral çok ağır bir sakatlık ve ameliyat geçirdi. Onun bize faydalı olacağını zannedenler yanılıyorlar. Her zaman için diyorum takım bünyesini yani içeride ne olup bitiyor bilemem ama, bir gözlemci olarak bizim takımın Orta sahasına bir Colman türü, Forvetine Gekas (tek vuruş özelliği) Emenike (kontra ataklarda sürat) karışımı bir oyuncu acil lazım... Bizim sorunumuz defansta değil. Tamamen Orta sahanın Defans bloğunda... Ayrıca 100 gol pozisyonun 20 sini içeri atacak oyuncuda sorunumuz var. Ayrıca Aydınla sol kanat sorunumuz bir nebze çözülür, Kalede ise bu iki oyuncu alınırsa şöyle böyle idare eder. Bize çok acil olmazsa olmaz bu iki oyuncu mutlaka şart.... Bu isimlerle ol-maaazzz.....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2014, 23:59   #29
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu oyuncuların çoğu hikaye... Ayrıca şunuda biliyorum ki Segen Hoca öyle kolay kolay oyuncu beğenen bir insan değil. Uğur Boral çok ağır bir sakatlık ve ameliyat geçirdi. Onun bize faydalı olacağını zannedenler yanılıyorlar. Her zaman için diyorum takım bünyesini yani içeride ne olup bitiyor bilemem ama, bir gözlemci olarak bizim takımın Orta sahasına bir Colman türü, Forvetine Gekas (tek vuruş özelliği) Emenike (kontra ataklarda sürat) karışımı bir oyuncu acil lazım... Bizim sorunumuz defansta değil. Tamamen Orta sahanın Defans bloğunda... Ayrıca 100 gol pozisyonun 20 sini içeri atacak oyuncuda sorunumuz var. Ayrıca Aydınla sol kanat sorunumuz bir nebze çözülür, Kalede ise bu iki oyuncu alınırsa şöyle böyle idare eder. Bize çok acil olmazsa olmaz bu iki oyuncu mutlaka şart.... Bu isimlerle ol-maaazzz.....
Aynen adres58 abiye katiliyorum !!!
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2014, 01:23   #30
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yakında yeni transferleri duyarız herhalde;bugün internette haberler.com da bir haber gördüm;eski bjk lı Hugo Almeyda nın menejeri PTT 1.LİG takımı Antalyasporla görüşme halindeymiş;Bu oyuncu belki de Sivasspora bile menecerler tarafından teklif edilmiş olabilir...Sivassporun Enaramo ile anlaştığı haberleri var ama bir bakarsınız Sergen Almeyda yı transfer edin diyebilir...Benimki sadece tahmin duyum falan da değil...Sergen Yalçın çok akıllı bir oyuncuydu;yaş tahtaya basacağını hiç düşünmüyorum;yakında kimsenin aklına gelmeyen transferlerin yapıldığını duyarsak hiç şaşırmayacağım..Çünkü başkan gelecek senenin takımını yapacağız diye dün NTVSPORA demeç vermiş;bakalım kimler alınacak hep birlikte göreceğiz..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hareketi, sivassporda, transfer