Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Galatasaray-SİVASSPOR Maçını kim kazanır?
Galatasaray kazanır 166 27,30%
Berabere biter 39 6,41%
Sivasspor kazanır 403 66,28%
Katılımcı sayısı: 608. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/Galatasaray-SİVASSPOR Maçı Tahmin ve Yo
Alt 25.05.2009, 01:00   #21
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 870 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: TSL/Galatasaray-SİVASSPOR Maçı Tahmin ve Yo

Alıntı:
mustahasso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Katiliyorum. Fenere karsi kisiliksiz oynadigimiz gun benim sampiyonluk umutlarim bitti. Kupayi da sampiyonlugu da fener yuzunden bitirdik. Icimizdeki fenerlilerden kurtulmamiz lazim. Sivas'i kucultuyorlar. Baska takimi tutanin Sivas'ta isi yoktur.
vay be ne kadar büyük düşünüorsunuz maaşaallah sizlere önce bülent hocayı yollayalım yanında paket olarak mecnun başkanıda yollayalım hemen hiç vakit kaybetmeyelim, gelecek sezonun ilk yarısı da küme düşmeyi garantileyelim ne kadar hoş olur dimi bravo sizlere tam sivaslı imişsiniz meyve veren ağacı taşlamak çok güzel bravo
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 01:20   #22
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burda asıp kesenler kaç sefer gelipde 4 eylülde maç izlediniz ha.Benim içimdeki ümit hala devam ediyor.Takım 4. olsa ne olacak sevgimiz artacak mı azalacak mı?Benim için hiç bir şey değişmeyecek.Ha burdan takıma hocaya yönetime kızanlar klavyeden öyle yazmakla olmuyor bu işler.O 3 ezik takımın size vereceği yeri var ama bizim size verecek yerimiz yok.

Bakıyorumda hocadan iyi biliyorsunuz.Yok fb maçından sonra bitmişmişte yok şöyleymişde yok böyleymiş.Sen 2 yıl önce şuu durumumuz rüyana girse bir yerim açık kalmışda ondan bunu gördüm der rüyana bile inanmazsın.Elinizde olsa klavyeden her pası siz verip her ortaya siz kafa atacaksınız.Çünkü bildiğiniz en iyi iş klavyeden yazıp durmak.

İçimizdeki İRLANDALILARA sesleniyorum.Artık aramızdan ayrılın ve bu takımı gerçek taraftarına bırakın.Ne diye sivaslıyım diye piyasada geziyorsunuz.Bence halinizden utanın.Bursa uefa için çırpındı durdu bir dk pes etmedi.bizim için matematiksel bir şans hala devam ederken sizler burda hangi akla hizmet benim takımımı kötülüyorsunuz.Aramızda bunu yazanlar ya fb li ya da gs lidir.bjk nin şampiyonluğu bu kadar yaklaşmış olmasını hazmedemeyip gelip burda ego tatmin eden kimselerdir.

Herkes yazdıklarına dikkat edecek.Burası haybeden takımı hocayı yönetimi kötülemenizi sağlayacak bir forum değildir.Burdan modlara ve yöneticilere sesleniyorum.Takımın bu kadar morale ihtiyacı varken bu gereksiz insanların boş mesajlarını forumda tutmayın.Evet herkesin mesaj yazmaya hakkı vardır ama bu hafta kötü mesaj yazanların elinden bu hakkı alın.Bunu sivassporu gerçekden seven insanlar için yapın.Takımını seven yanında sonuna kadar durur.Beğenmeyene ise kapısını açacak çok ezik var defolur o takımı tutmak için gider.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.05.2009, 01:44   #23
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
werder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2008-2009 SEZONUNU 3. SIRADA BİTERECEĞİZ MAALESEF
FENER YATARSA TESE YE 3. OLURUZ YENİLMEMİZ SONUCUNDA.
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 01:47   #24
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda asıp kesenler kaç sefer gelipde 4 eylülde maç izlediniz ha.Benim içimdeki ümit hala devam ediyor.Takım 4. olsa ne olacak sevgimiz artacak mı azalacak mı?Benim için hiç bir şey değişmeyecek.Ha burdan takıma hocaya yönetime kızanlar klavyeden öyle yazmakla olmuyor bu işler.O 3 ezik takımın size vereceği yeri var ama bizim size verecek yerimiz yok.

Bakıyorumda hocadan iyi biliyorsunuz.Yok fb maçından sonra bitmişmişte yok şöyleymişde yok böyleymiş.Sen 2 yıl önce şuu durumumuz rüyana girse bir yerim açık kalmışda ondan bunu gördüm der rüyana bile inanmazsın.Elinizde olsa klavyeden her pası siz verip her ortaya siz kafa atacaksınız.Çünkü bildiğiniz en iyi iş klavyeden yazıp durmak.

İçimizdeki İRLANDALILARA sesleniyorum.Artık aramızdan ayrılın ve bu takımı gerçek taraftarına bırakın.Ne diye sivaslıyım diye piyasada geziyorsunuz.Bence halinizden utanın.Bursa uefa için çırpındı durdu bir dk pes etmedi.bizim için matematiksel bir şans hala devam ederken sizler burda hangi akla hizmet benim takımımı kötülüyorsunuz.Aramızda bunu yazanlar ya fb li ya da gs lidir.bjk nin şampiyonluğu bu kadar yaklaşmış olmasını hazmedemeyip gelip burda ego tatmin eden kimselerdir.

Herkes yazdıklarına dikkat edecek.Burası haybeden takımı hocayı yönetimi kötülemenizi sağlayacak bir forum değildir.Burdan modlara ve yöneticilere sesleniyorum.Takımın bu kadar morale ihtiyacı varken bu gereksiz insanların boş mesajlarını forumda tutmayın.Evet herkesin mesaj yazmaya hakkı vardır ama bu hafta kötü mesaj yazanların elinden bu hakkı alın.Bunu sivassporu gerçekden seven insanlar için yapın.Takımını seven yanında sonuna kadar durur.Beğenmeyene ise kapısını açacak çok ezik var defolur o takımı tutmak için gider.
BAHSETTİĞİN KİŞİLER SİVASLI AMA SİVASSPORLU DEĞİL.
BİZE SİVASSPORLULAR LAZIM. SEMPATİ DUYANLAR YAZIP ÇİZİYOR ANLAMADIN MI HALEN GARDAŞIM. GÜNÜ BİRLİK ONLAR. YARIN BİLETİXTEN GS BİLETİ ALIRLAR. ŞİMDİ SİVASSPORLULAR SADECE. ODA 1 SAATLİĞİNE.
Alt 25.05.2009, 01:49   #25
mustahasso
Yeni Yiğido

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustahasso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende icimizdeki Irlandalilar gitsin dedim ama sen bizi de Irlandali yaptin. Baska takimi tutanin Sivas'ta yeri yok dedim. Bu baskanda olsa, Td olsa kim olursa olsun. Sivas'a hizmet etmeye kim gelirse sadece Sivasli olacak. Sivas'in basarilarindan gurur duyuyoruz elbette fakat 2. Ligde de olsa kacinci ligde olursa olsun dik olsun. Fener ya da X kulubuyle anilmasin adi. Herkes kendince Sivas'i ve herkesin bunu ifade etme bicimi vardir. Benden cok rahatsiz olduysan mesaj at forum yonetimine. Sivasspor sevgisi senin tekelinde degildir. Bu forumda da degildir. Stada gidip destek veren taraftarin yurtdisinda ya da baska sehirlerde olup maclara gidemeyen taraftarlardanda bir ustunlugu yoktur. Gonlumuz onlarla, destegimizde onlarla. Stadta takima destek veren herkese tesekkur ederiz ama buradan yola cikip kimseye ne ustunluk kurabilir ne de hava atabilirsiniz.

Neyse tartismayalim bence bunu. Iyi sabahlar
mustahasso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 01:52   #26
mustahasso
Yeni Yiğido

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustahasso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bende icimizdeki Irlandalilar gitsin dedim ama sen bizi de Irlandali yaptin. Baska takimi tutanin Sivas'ta yeri yok dedim. Bu baskanda olsa, Td olsa kim olursa olsun. Sivas'a hizmet etmeye kim gelirse sadece Sivasli olacak. Sivas'in basarilarindan gurur duyuyoruz elbette fakat 2. Ligde de olsa kacinci ligde olursa olsun dik olsun. Fener ya da X kulubuyle anilmasin adi. Herkes kendince Sivas'i ve herkesin bunu ifade etme bicimi vardir. Benden cok rahatsiz olduysan mesaj at forum yonetimine. Sivasspor sevgisi senin tekelinde degildir. Bu forumda da degildir. Stada gidip destek veren taraftarin yurtdisinda ya da baska sehirlerde olup maclara gidemeyen taraftarlardanda bir ustunlugu yoktur. Gonlumuz onlarla, destegimizde onlarla. Stadta takima destek veren herkese tesekkur ederiz ama buradan yola cikip kimseye ne ustunluk kurabilir ne de hava atabilirsiniz.

Herkes kendince SEVER Sivas'i ve herkesin bunu ifade etme bicimi vardir.
mustahasso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 01:53   #27
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

Alıntı:

YAŞIN 26 AMA SEN DAHA KÜÇÜKSÜN. YENERİ BÜYÜYÜNCE ANLARSIN.
SANADA İYİ SABAHLAR.
Alt 25.05.2009, 02:19   #28
metin 07
Acemi Yiğido

metin 07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 metin 07 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gs uefayı garantiledi bu da sivas*ın işini kolaylaştıracak gs*yi ali samiyende yenip diğer maçlardan haber bekliyecez ...
yapacak fazla bir şeyde kalmadı artık bu saatten sonra...

ANTİ FB...
metin 07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 03:16   #29
scheinwetten
Acemi Yiğido

scheinwetten - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 scheinwetten FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kanquel Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar bırakın bu şampiyonluk konuşmalarını denizli kimi yenecek haftaya düşmemeyi garantiledi galatasarayda şampiyonluğun dışarı cıkmasınına izin vermeyecektir....3 büyükler onca para harcıyor transfere sen git 10da birini bile harcama sonra şampiyon olucam de yok yaa bu kadar kolaymı bu olay senin arkan sağlammı...başkanımız iyi ama fenerli ne olucak böyle başkan fenerliyimd erse taraftar ne yapsın.....

Katiliyorum. Fenere karsi kisiliksiz oynadigimiz gun benim sampiyonluk umutlarim bitti. Kupayi da sampiyonlugu da fener yuzunden bitirdik. Icimizdeki fenerlilerden kurtulmamiz lazim. Sivas'i kucultuyorlar. Baska takimi tutanin Sivas'ta isi yoktur.

Bakin bakalim o Fenerli diye Begenmediginiz baskanin takimina
adamlar gitti sen Antepe yenildiginde Besiktasi inönü de yendiler.
acaba hic sordunuzmu kendikendinize
bunda baskanimizinda bir Fenerli olarak hatiri varmiydi?
Unutmayinki haftaya zorlu Galatasaray macimiz var .
albilecegimiz kötü bir sonucta sampiyonlar liginden olabiliriz...
Ama neyazikki hani o kizdiginiz baskanin diger gönlünü Verdigi takimi yanlislikla bu hafta sizde tutmayasiniz???!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
scheinwetten isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.05.2009, 06:40   #30
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1589 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

hiç ümidimi kaybetmedim kaybetmeyide düşünmüyorum hep destek tam destek takımımızla gurur duyuyorum buda bana yeter
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
34hafta, galatasaraysİvasspor, maçı, tahmin, yorumları