Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 14.07.2005, 22:16   #21
GuNaY
Gast

[size=6]HEDEF UEFA YONETİMİN... HEDEF BUYUK OLMALIKİ ULASILAMADIGINDA DAHİ KOTU DENİLEMEYECEK DURUMDA OLALIM... [/size]

Alt 14.07.2005, 22:16   #22
Alex58
Yeni Yiğido

Alex58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Alex58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Azindan bal akiyor kardas !!!!!!!!!!!
Feneri biraz zor yeneriz ama Cincon ( Cimbom ) kesin yeneriz
Werner zamaninda fener 6 :0 Yendi
bu sefer de Sivas 6 atar !!!!!!!!
Alex58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.07.2005, 09:25   #23
ydemirkaynak
Yeni Yiğido

ydemirkaynak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 ydemirkaynak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaslar gönül isterki sivasspor şampiyon olsun. ama mantıklı düşünürsek ahım şahım bir transfer yok. yabancı futbolcuların türkiyeyi tanıyalardan seçilmesi daha iyi olurdu. bizimle bırlıkte süper lige çıkan vestel manisa ve kayseri erciyesin yaptığı gibi. sil baştan braz zor gibi gözüküyor. yeni havuz sistemınde 1 puanın bile çok degeri var. sivasspor un adaptasyon dönemiyle kaybedecek zamanı yok bence
ydemirkaynak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.07.2005, 09:39   #24
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

korkmayin arkadaslar sadece sivasspora inanin ve dua edin sivassporumuza :wink: :!:
kangalli58yasin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.07.2005, 09:44   #25
sivasli_tufan
Tecrübeli Yiğido

sivasli_tufan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasli_tufan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Alex58 Nickli Üyeden Alıntı
Azindan bal akiyor kardas !!!!!!!!!!!
Feneri biraz zor yeneriz ama Cincon ( Cimbom ) kesin yeneriz
Werner zamaninda fener 6 :0 Yendi
bu sefer de Sivas 6 atar !!!!!!!!
feneride yeneriz fener kim
Alt 16.07.2005, 09:50   #26
tekne
Yeni Yiğido

tekne - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tekne isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaslar bu seyirciyle bu takim 4. buyuk olur. Bir cok takim sivasli oyuncularla ayakta. siz maclara gelin gerisi kolay, seyirci demek kulube sponsor ve para demek para demek iyi oyuncu demek UNUTMAYIN
tekne isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.07.2005, 09:58   #27
Bilmiyorum
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
ydemirkaynak Nickli Üyeden Alıntı
arkadaslar gönül isterki sivasspor şampiyon olsun. ama mantıklı düşünürsek ahım şahım bir transfer yok. yabancı futbolcuların türkiyeyi tanıyalardan seçilmesi daha iyi olurdu. bizimle bırlıkte süper lige çıkan vestel manisa ve kayseri erciyesin yaptığı gibi. sil baştan braz zor gibi gözüküyor. yeni havuz sistemınde 1 puanın bile çok degeri var. sivasspor un adaptasyon dönemiyle kaybedecek zamanı yok bence

+imza+ BU sitede anket yapıyolar millet ilk ona girecek diyo kimle ilk ona giriyorsun soruyorum şimdi küme düşen sebatlı hakan bayraktarlamı
küme düşen musa kuşlamı her yaptıgı orta taça gidiyo velasını kelam bu takım ilk on yapamaz yönetim ve lorant ta zaten hedefimiz ilk önce süperlig de kalmaktır diyor bence bu taraftarla bu stadla ve Mecnun başkanın tecrübesiyle bu yıl ligde tutunuruz ama benim tahminim 13-14 üncü falan oluruz ama ilerdeki yıllarda taraftar desteğimizle ilk 7 yi zorlayacagımıza inanıyorum ama şimdilik önümüzdeki yıla bakmammız ve bu yıl süperligde tutunmamaız lazım Bakın şimdi yeni çıkan takımlardan kayseri erciyes 2 sezonda 2 kayseri takımı süperlige çıktı adamlar çok zengin ve bir çok oyuncu aldılar yine vestel manita arkasında zorlu gurubu var sparta pragdan 2 adam aldı b.k gibi para var adamlarda ama olsun biz taraftarımızla ve 38 yıllık inancımızla ikisinide yenecek ve bu yıl süperligde kalacağız
Bilmiyorum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.07.2005, 10:43   #28
Bilmiyorum
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Bilmiyorum Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
ydemirkaynak Nickli Üyeden Alıntı

+imza+ BU sitede anket yapıyolar millet ilk ona girecek diyo kimle ilk ona giriyorsun soruyorum şimdi küme düşen sebatlı hakan bayraktarlamı
küme düşen musa kuşlamı her yaptıgı orta taça gidiyo velasını kelam bu takım ilk on yapamaz yönetim ve lorant ta zaten hedefimiz ilk önce süperlig de kalmaktır diyor bence bu taraftarla bu stadla ve Mecnun başkanın tecrübesiyle bu yıl ligde tutunuruz ama benim tahminim 13-14 üncü falan oluruz ama ilerdeki yıllarda taraftar desteğimizle ilk 7 yi zorlayacagımıza inanıyorum ama şimdilik önümüzdeki yıla bakmammız ve bu yıl süperligde tutunmamaız lazım Bakın şimdi yeni çıkan takımlardan kayseri erciyes 2 sezonda 2 kayseri takımı süperlige çıktı adamlar çok zengin ve bir çok oyuncu aldılar yine vestel manita arkasında zorlu gurubu var sparta pragdan 2 adam aldı b.k gibi para var adamlarda ama olsun biz taraftarımızla ve 38 yıllık inancımızla ikisinide yenecek ve bu yıl süperligde kalacağız
imza
Bilmiyorum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır