Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: STAD VE TARAFTAR...
Alt 29.02.2008, 14:56   #21
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: STAD VE TARAFTAR...

evet dostum sonuna kadar seni destekliyorum bizim taraftarımız maçları tiyatro anıyor galiba böyle olmamalı
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: STAD VE TARAFTAR...
Alt 29.02.2008, 15:36   #22
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 864 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: STAD VE TARAFTAR...

bence haksızlık ediyorsunuz sivasımın taraftarına, arsenali milanı geçtim bi fb bi bjk ile kıyaslanamayız (normal olarak), 2. ve 3. ligdeki profilimizde belki daha iyiydi ama anadoludaki bir çok kulüpten daha coşkulu, kalabalık, vefakar ve centilmen taraftarımız olduğunu düşünüyorum... ayrıca taraftarımızın büyük takım yalakası olduğunuda düşünmüyorum.. seviyorum ben sivasımın güzel taraftarını.. iddia ediyorum Trabzon maçındaki ilk yarıdaki soğuğu yedikten sonra Türkiyedeki hiç bi taraftar o maçın ikinci yarısını izlemezdi ve stadı boşaltırlardı, tek o maçtaki vefakarlığı için dahi büyük saygıyı hak ettiğini düşünüyorum sivasın güzal taraftarının..
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: -->: STAD VE TARAFTAR...
Alt 29.02.2008, 15:49   #23
kadir984
Yiğido

kadir984 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 kadir984 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: -->: STAD VE TARAFTAR...

Alıntı:
jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence haksızlık ediyorsunuz sivasımın taraftarına, arsenali milanı geçtim bi fb bi bjk ile kıyaslanamayız (normal olarak), 2. ve 3. ligdeki profilimizde belki daha iyiydi ama anadoludaki bir çok kulüpten daha coşkulu, kalabalık, vefakar ve centilmen taraftarımız olduğunu düşünüyorum... ayrıca taraftarımızın büyük takım yalakası olduğunuda düşünmüyorum.. seviyorum ben sivasımın güzel taraftarını.. iddia ediyorum Trabzon maçındaki ilk yarıdaki soğuğu yedikten sonra Türkiyedeki hiç bi taraftar o maçın ikinci yarısını izlemezdi ve stadı boşaltırlardı, tek o maçtaki vefakarlığı için dahi büyük saygıyı hak ettiğini düşünüyorum sivasın güzal taraftarının..
HAKLISIN KARDEŞİM DAHA ÖNCEDE YORUMLARIMDA BEN YAZDIM BUNLARI ; KAÇ MAÇTIR Kİ KALE ARKASI TRİBÜNLERİNDE KAR VEYA BUZ ÜZERİNDE MAÇ İZLİYORUZ. ELİMİZDEN GELDİĞİNCE DE TEZAHÜRAT YAPIYORUZ. UMARIM HAK EDİLEN DEĞERİ GÖRÜRÜZ.

SAYGILAR
Alt 29.02.2008, 16:00   #24
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1059 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Kusura bakmayin ama size hic katilamiyorum...Ovguyu hakettigimiz soylenemez...

Lig baslarken kume dusmesek yeter diyen taraftarimiz bugun sampiyonluga oynayan bir sivasspor izliyor.. Bulent Hoca ve futbolcular bu gururu bu havayi Sivasa getirdi.. Kendilerine sonsuz tesekkurler..

Ama gel gelelim taraftar bu sampiyonluk havasini kaldiramadi bence...ben 3.ligde de cok mac izledim o tribunde 6-1 biten fatsa macinda 4-0 biten carsamba maclarinda hava soguk ve karliydi... Ama tribunler bu kadar cansiz degildi... Tamamen doluydu...

Bir bursasspor kac senedir kume dusmemeye oynuyor. Zor anlar yasiyor..ama bakiyorsunuz ki 20 bin kisilik stadda onbesbin kombine satabiliyor...Mac biletleri kapis kapis gidiyor..

Keza sakaryada kocaelinde karsiyakada eskisehirde de bu durum boyle.. Bunlar 2. lig takimlari ayrica..

Hadi 2. lig takimlarini da gectim .. Bakiniz Goztepe ye Amator kumeye dustuler taraftari oyle bir mars yazdi ki bugun youtube da yuzbinlere dinletttiler.. Gercekten muhtesem.. 15 otobusle deplasmana gidebiliyorlar..

Bir ankaragucune bakin.. Sahasinda cok farkli yenilgiler alabiliyor. Ama taraftar kusmuyor ortada ne bir basari ne bi sey var .. Bi tribundeki sovlara bakin...oftas la mac yapiyoruz ankaraguvcu taraftarlari geliyor bizi desteklemeye o derece.. Bizzat yerinden sahidim..

Dusunun sampiyonluga oynayan bir goztepe yi Ankaragucunu Karsiyakayi , Sakaryayi , eskisehiri, bursayi...

O zaman neler olacagini hayal bile edemiyorum simdi boylelerse..

Elimizdeki nimetin farkinda degiliz.. 24. haftaya gelmisiz hala zirevelerdeyiz.. Sampiyonluk sansi devam ediyor...

Kusura bakmayin ama tum bunlari goz onune aldigimizda bu tribun ovguyu haketmiyor...

Sivassporu bir gercek atarftar gibi destekleyenler lutfen ustune alinmasin..Onlara ne kadar tesekkur etsek az..
Ben genel gorunumu soyluyorum..
Ama bu tribunu yanlizca onlar ayaga kaldirabilir...

Umarim yeterince anlasilmisimdir..
Saygilar herkese..

myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: STAD VE TARAFTAR...
Alt 29.02.2008, 16:17   #25
Champion_58
Yiğido

Champion_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Champion_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: STAD VE TARAFTAR...

TEZAHÜRAT BİLMEYEN NASIL BAĞARSIN !!
TARAFTAR GRUPLARI Bİ GÜZEL ÖĞRETECEK ÖNCE MİLLETE YOKSA BİLMEYİP BOŞ BOŞ DURAN SARILIR ÇEKİRDEĞE ÇAYA (MEVCUT DURUM)
YAZIN TEZAHÜRATI BÜYÜKÇE DAĞITIN STADA ,SİZ SÖYLEYİN ONLAR KATILSIN YOKSA BAŞKA TÜRLÜ ÖĞRENEMEYECEK BİZİM MİLLET!!
TABİ GRUPLARDAN BİRİ Bİ TÜRLÜ BAĞIRIRKEN DİĞERİ BAŞKA TEZAHÜRAT YAPARSA( Kİ ÇOK GÖRDÜM BUNU STADDA) SES DE ÇIKMAZ ÇIKAN SESTE DUYULMAZ!!

ADANA DEMİRSPORDA 10 YŞINDAKİ ÇOCUK ÇIKIP 3LÜ ÇEKTİRİYOR STADA AYAKTA OLMAYAN BAĞIRMAYAN YOK (HABERİ BİLE OLDU BUNUN)DEVAMIDA VAR TABİ MAŞŞALLAH..

TARAFTAR BAŞKANLARI SIRAYLA YAPSINLAR BUNU HER İÇSAHA MAÇINDA BİRİ NÖBETÇİ OLSUN MÜMKÜNSE DE TARTIŞMA OLMASIN ARALARINDA....

POSTACI LAKABLI ARKADAŞTA DERSİNE İYİ ÇALIŞŞSIN KİMSE DİNLEMİYOR MALESEF ONU...

SESSİZ 90 DAKKA YERİNE COŞKULU 90 DAKKA KAMPANYASI BAŞLASIN ARTIK ,BUNA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR BENCE..

BEN KATILACAĞIM MUTLAKA SİVASSPOR İÇİN SİVAS İÇİN..
SAYGILAR SEVGİLER..
Alt 29.02.2008, 16:28   #26
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1059 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Postaci tek basina napsin.. Senelerdir o tirbunun degisilmezi sivasin vazgecilmezi... o da yoruldu bu taraftarin kaygisizligindan ilgisizliginden...taraftar gruplari birlesip bu olaya el atmadan hicbirsey duzelmez...onlar birlesecek cekirdekcileri uykudan kaldiracak...Var mi gururunu kirip birlesip Sivasspor adina birseyler yapmak isteyen.. Goremedik henuz..
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla