Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TARAFTAR NEDEN MACA GELMİYOR
Alt 20.10.2009, 23:29   #21
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: TARAFTAR NEDEN MACA GELMİYOR

- gencleri, 3 buyutlumuslerler buyuten sivasli hemserilerimiz oldugu surece,
- 5 ytl 10 ytl vermeyipte sigara'ya para verenler oldugu surece,
- takim zaten kotuye gidiyor diyenler oldugu surece,
- takim kotuye gittigi icin 3 buyutulmuslerden birine geri donen hemserilerimiz
oldugu surece

sivassporumuzu destekleyenlerin sayisi hep ayni kalir, bence once bazi sivaslilarin su 3 buyutulmus sevdalarindan vazgecmesi lazim..
Alt 20.10.2009, 23:59   #22
imeryüz58
Yeni Yiğido

imeryüz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 imeryüz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaten sıwasta taraftar sayısı oldukca az.ama seyırcı cok fazla.takım iii gidiyosa adamlar keyıf yapmaya zaman doldurmaya stada gıdıp mac ızlıyolar.kotuyse atıp tutarlar.taraftarla seyırcının farkını bulup ona gore yorum yapmak lazım
imeryüz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2009, 00:05   #23
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevdam negüzel ifade etmişsin bizler bu zihniyete sahib oldugumuz muddette hep aynı kalmaklada kalmaz bizler elimizde olan hiçbir degere sahib çıkmıyoruz ülkemizde bizi temsil eden takımımıza gereken destegi tarftar olarak veremiyoruz bunun maddiyatla ilgisiin oldugu sanmıyorum sivasda spor külturunun olmadıgından taraftarı trübünlere nasıl getirilecegine dair çalışmalar yapılmaı
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emin kara'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.10.2009, 00:35   #24
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

evet durum iyiykende gelmiyordu taraftar maddiyattanda değil 1 günde verdiği sigara parasına 5tl ya gelebilir oysaki
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2009, 00:52   #25
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2008 -2009- sezonu seyırcı potansıyelımız dahada ıyıydı bırde taraftar futbolcu ızlemek ızlemek ıcın gelıyordu mesela kımlerı herwe tumu baliliyi mehmet yildizi sezeri saylayi kamananı bilikayı bunlar ve bunun gıbı futbolcular yokken taraftar kımı ızlemeye gelecekkı kazma yasınımı
Alt 21.10.2009, 06:42   #26
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1595 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

gerçek taraftar iyi gün kötü gün dinlemiyor .sürekli maçlara gelmeye çalışıyor. gelmeyenlerin bahanesi hazır takım kötü oynuyor .iyi oynadığı zaman gelmişin gelmemişin ne farkeder taraftar herzaman aynı duruşunu gösterecek. bilet fiyatları aynı sorun ney sorun sivasspor sevgisinin az olması bu konuda vefakar o kadar taraftar varki işte bu gerçek taraftar ...........
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2009, 08:30   #27
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVAS 4 EYLÜL STADYUMUNDAKİ TARAFTARI RAHATSIZ EDEN ETKENLER

1) Stadyumumuzun yanına yapılan otopark yıl içinde 2 sefer açıldı biri anderlet biri donest maçları maça arabasıyla gidenler için tam bir eziyet stadyumumuzun işletmesi yönetimimizde galiba kulupde çalışanların çoğuda yönetici akrabası ,çocuklar yorulmasında, taraftarın ne hali varsa görsün diyorlar o oto park neden yapıldı anlamış değilim
2)arabanı park yapmak için stadın etrafında bir iki tur attıkdan sonra şansın iyi gitti güzel bir yere park yaptın stada gireceksin dış güvenlik araması bilet kontrol tam rezalet nerde iş bulamayan hanzolar var dikmişler oraya insan bunlara yapacağı işi bir anlatır daha A.trübün nere B. trübünü nere orayı bilmiyor
3)içeri girdin kuyrukdasın bekle babam bekle ya her haftada şu turnike arızalanmasın 3 maçta taraftar maçın 10. dakkasında girdi
turnikeni okuttun içeri girdin polis arkadaşlrımız avret yerlerine kadar arıyorlar tam bir rezalet resmen terörist muamelesi kesilen kağıt konfetiye kadar alıyorlar bu taraftara ne bir yönetici sahip çıkıyor nede biz birlik olup gür sesle haykırıyoruz kafasına vurulmuş toplum gibi herşeyi kabullenmişiz
her sene bir daha kombine alırsam diyorsun lanet olsun diyorsun ama sevdan duygularına yyenik düşüyor görsel şhow yok pankart yok bunları yapanları susturuyorlar 150.tl vermişsin pankart yaptırmışsın almıyorlar arıyorsun yöneticiyi yaptırmıyaydın diyor tamamen yıkılıyorsun
en sonunda evden stada ,staddan eve gelen monoton taraftar grubuna sende giriyorsun
dışarda maçlara gidiyorum zevk alarak giriyorum çıkıyorum sivasda bazen istemeye istemeye gidiyorum artık yoruldum ne zaman insan sınıfına konacağız diye ne zaman taraftar olcağız diye bekliyorum
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.10.2009, 09:05   #28
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

5 LİRA VERİP MAÇA GİTMEK ZORLARINA GİDİYOR NEDENSE SİVAS HALKI HEP BÖYLE DEĞERLERİNE SONRADAN SAHİP ÇIKIYOR İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA !!!!
Alt 21.10.2009, 09:12   #29
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVAS 4 EYLÜL STADYUMUNDAKİ TARAFTARI RAHATSIZ EDEN ETKENLER

1) Stadyumumuzun yanına yapılan otopark yıl içinde 2 sefer açıldı biri anderlet biri donest maçları maça arabasıyla gidenler için tam bir eziyet stadyumumuzun işletmesi yönetimimizde galiba kulupde çalışanların çoğuda yönetici akrabası ,çocuklar yorulmasında, taraftarın ne hali varsa görsün diyorlar o oto park neden yapıldı anlamış değilim
2)arabanı park yapmak için stadın etrafında bir iki tur attıkdan sonra şansın iyi gitti güzel bir yere park yaptın stada gireceksin dış güvenlik araması bilet kontrol tam rezalet nerde iş bulamayan hanzolar var dikmişler oraya insan bunlara yapacağı işi bir anlatır daha A.trübün nere B. trübünü nere orayı bilmiyor
3)içeri girdin kuyrukdasın bekle babam bekle ya her haftada şu turnike arızalanmasın 3 maçta taraftar maçın 10. dakkasında girdi
turnikeni okuttun içeri girdin polis arkadaşlrımız avret yerlerine kadar arıyorlar tam bir rezalet resmen terörist muamelesi kesilen kağıt konfetiye kadar alıyorlar bu taraftara ne bir yönetici sahip çıkıyor nede biz birlik olup gür sesle haykırıyoruz kafasına vurulmuş toplum gibi herşeyi kabullenmişiz
her sene bir daha kombine alırsam diyorsun lanet olsun diyorsun ama sevdan duygularına yyenik düşüyor görsel şhow yok pankart yok bunları yapanları susturuyorlar 150.tl vermişsin pankart yaptırmışsın almıyorlar arıyorsun yöneticiyi yaptırmıyaydın diyor tamamen yıkılıyorsun
en sonunda evden stada ,staddan eve gelen monoton taraftar grubuna sende giriyorsun
dışarda maçlara gidiyorum zevk alarak giriyorum çıkıyorum sivasda bazen istemeye istemeye gidiyorum artık yoruldum ne zaman insan sınıfına konacağız diye ne zaman taraftar olcağız diye bekliyorum
artık maç seyretmeye mi geliyoruz yoksa cehennem azabı çekmeye mi geliyoruz anlamış degilim stada girmek bi dert çıkmak desen ayrı bir dert stadda görev yapan insanların bişey sordugun zaman bi halttan haberleri olmaması sonra da insanlar maça neden gelmiyor maddi imkanı olan varsa gidip lig tv alıp evinde efendice maçını seyrediyor
Alt 21.10.2009, 09:56   #30
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[SIZE="5"]Bence başlıkta yanlışlık var bizde taraftar yok denecek kadar az seyirci desek daha iyi olurdu veya çıtlamacı bizler deplasmanlara gittik dayaklar yedik yeri geldi attık taşlandık bu bahsettiklerim sivas tribünlerinin boş beton merdiven zamanı takım ateşlendi biyerlere gelmeye başladı ooo herkes SİVASSPORLU oldu güzel hoş bişey ama şimdi baktılar olmuyor saman alevi gibi söndü gittiler ben yıllarca sahamıza gs fb bjk gibi takımlar gelirmi bizde birgün gelir gece maçı yaparmıyız diye hep düşünürdüm ama şimdi nerelere geldik kimlerle top oynadık bu SİVAS halkında milliyetçilik yok genç taraftarındada iş yok bence çünkü birlik beraberlik yok kendi içimizde birlik değiliz bu hale gelmemizde normal bence işim gereği deplasmanlara gidemiyorum ama burada her maçta varım bi bakın çevrenize bi stadı dinleyin sanki ölü evi ses yok buda bizim ayıbımız yani gelsede gelmesede fark eden bişey yok tek fark kulube kalan bilet parası başka fark yok bence[/SIZE]

Etiketler
gelmİyor, maça, neden, taraftar