Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gurbetçiler ile yollar ayrıldı
Alt 06.07.2010, 13:01   #21
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: Gurbetçiler ile yollar ayrıldı

hocamızın elbet bir bildiği vardır, atıp tutucağımıza sezonun gelmesini bekleyelim ondan sonra eleştirimizi yapalım kardeşler.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2010, 14:38   #22
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Ben önceki yorumlarimda demistim, Mesut hoca'da vizyon diye bir olay YOK, bundan artik kesin eminim. Bizim insanimiz gibi uzun vade diye bir sey yok sadece ve sadece kisa vade mantalitesiyle hareket ediliyor.

Arkadasin dedigi gibi günü kurtarma politikasi.

Biz bu çocuklara güvenmezsek, birak yukarilari süper ligde zor tutunuruz bir kaç sene sonra.

Mesut hocayi geçtim, Mecnun baskan iyice gözümden düsüyor bu aralar. Neden gençleri gönderiyor. Bizim onlara ihtiyacimiz var.

Mesut hoca benim gözümde bitmistir. Bir Yilmaz Vural'dan, Erdogan Arikan'dan farki yokmus.

Mesut Hoca bizi hiç bir zaman ilk 5'e bile sokamaz. InsAllah yanilirim ve tersi olur ama mantik olayi ise bu is, biraz ZOR .....
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Sivaslibey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.07.2010, 15:24   #23
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Bakkal hoca aklini basina topla, bu oyuncular sivassin gelecegi, bunlari kovmaya senin haddin yok, sen kim oluyorsun da bizim gelecek yildiz diye söyledigimiz oyunculari gönderiyorsun. senin bi basarin mi var bu takimda? seni fazla simarttik galiba, derhal geri alinmalilar.
Alt 06.07.2010, 15:55   #24
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rahman ile harunun geldiği konu açılınca ben bu iki gurbetci futbolcu bizim futbolcumuz değil demiştim.
yine diyorum bizim futbolcumuz değil ben onların 50 yakın idmanını izledim kesinlikle 2.lig b katogorisi futbolcuları bank asyada dahi oynayacak kapasite yok
gönül isterdiki oynasınlar memleketimizin çocukları ama bu arkadaşları bülent hoca oynatmadı,muhsin hoca oynatmadı,mesut hoca oynatmadı üç hocanında üçüdemi futbolu bilmiyorr
burda rahmanla harunun gitmesine kızan bir kaç arkadaş yönetimede neden yıldız oyuncu almıyorsunuz diye yorumlarındaa veryansın ediyorlar
bende bunu anlamıyorum bune perhiz bune lahana
sivasspor profosyonel bir kulup duygusallığaa gerek yok formayı hak eden kazanır giyer kimse kimseye şans vermez yeteneklerin hırsın varsa çalışır kazanırsın
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2010, 15:59   #25
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1257 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Sivasspor'da oynama hevesleri kalmamış yahu Hocam bu oyuncular 10 yıldır bu formayı giymiyorlar ki nasıl heves kalmayacak ? Biraz şans verseydin ne olurdu. Umarım kiralık verilmiştir.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.07.2010, 16:29   #26
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Muhsin Ertugral´da sans vermedi,Mesut Bakkal´da.Özgüvenlerini kazanmalari icin oynamalari gerekliydi.Alt egitimini Almanya´da alan iki kisi gönderildi.Cok üzücü birsey.Bu yilda bir kac genc alinmis nereden alinmis,kimin nesi bilen yok.Bilmiyorum kimsenin dikkatini cektimi yönetimdede eski heyecan kalmadi.Hicbir aciklama yapilmiyor.Yeni alinan genc oyuncular hangi takimlardan Sivasspor´a katildilar,Stoper hususundaki son gelismeler nedir bilen yok.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.07.2010, 18:40   #27
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

bence mesut hocayla yolarin ayrilmasi lazim bende harunla konuştum banada hoca takimdan gençleri yoluyor diyor bendedim mesut hoca gençlere şans veriyor dedim oda bana yok öyle birşey mesut hocayla kesinlikle yolar ayrilmasi lazim bunun örnegini geçen sene gördük tum 30 sylla 28 balili 31 murat erdugan 32 giydi bize geldinde herede bildim kadariyla muhamet ali 34 onlarin gitti takimi gençleştirmeye aldilar busene 100 90 derece döndüler bence busene düşçek takimlardan biri sivas yanliş bir trasfer izliyoz önce takima gençler yerleşmesi lazim artik takim bu gidişte kesin düşer hiç gençler kalmadi hep yaşli adamlar 90 dakka kaldiramaz bence memut hocayla kesin yollar ayrilsin hep kendi takimini yerleştiriyor buda hiç iyi birşey deyil muhsin hoca bundan daha iyidi adam aldi puan 20 di 17 maçta sinirda kaç 40 nasil oluyor adam başarisiz bence o kalsaydi busene sivas bir kat daha iyi olurdu çok iyi bir perfonmas gösteri yordu belki takim kurmakta biraz yanliş olsada adam hak edene forma veriyordu hafta boyunca o ilgiliniyordu biz deyil ondan muhsin hocanin gittine üzüldüm bizi gençlere şans veren olsun il sene isterse bizi 15 ci sirada bitirsen ondan sonra çitayi yükseltir zaten bir hoca bir sene de hiç başarili olamaz ertugrul salam 1 5 sene de başariya ulaşti hem takimdada çok genç var bizde hiç yok olanlar oynamiyor zaten
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 57babasivas'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.07.2010, 19:05   #28
necmettin_akcay
Yiğido

necmettin_akcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 necmettin_akcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar dün akşam tv 58 sporaktif programında mesut hocanın röportajı vardı o iki futbolcunun sivasspordaki heyecanlarını kaybettği içi yollandığını söyledi
muhsin ertuğralın gitmesine bend eüzüldüm adam insan gibi insan adam gibi adaödı ancak şansı tutmadı oda gereğini yaptı kalsaydı bizde küme düşerdik mesut hocayla yeni bir heycala lige sarılmasaydık kalan maçlarda beraber kaldı ama o 7 maçın en az 4 tansini bi hakettik ama ligde kadığmııza şükrediyoruz
Alt 06.07.2010, 19:16   #29
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gercekten cok yazik olmus, aliyorsun takima ama oynatmiyorsun, sonrada oynama istegi yok diyorlar.. hic sans verilmediki kendilerini ispatlasinlar.. alindilar sivasspor'a sonra yanilmiyorsam paf takimina yolladilar.. ordan oraya, hele bir kac mac oynasalardi, en azindan gorurduk, takim icinde iyi olurdu sonucta yaslari genc, gelecek icin... baktin yine iyi degiller yollardin.. sahsen ben bu duruma katilmiyorum..

(bu arada Mesut hoca bu futbolculari hic izledimi?????)
Alt 06.07.2010, 20:06   #30
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Hic oynatma sonra gönder insallah düsmek icin oynamayiz
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Elbeyliliyiz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ayrıldı, gurbetçiler, yollar