Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Sivasspor, O Sivasspor olamaz!
Alt 18.04.2011, 13:14   #21
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bu Sivasspor, O Sivasspor olamaz!

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sağa sola saldırmazsan sana kimse yazı yazmaz. senin gibilerinde zerre kadar bu takıma katkısı olmaz,şu yazdıklarından onu anladım,ölçüyü kaçırma.
Senin işin gücün yok galiba!Ne bulsamda çamur atsam zihniyetinde birisi olduğun kesin
Terbiyesizliğin lüuzumu yok. sen ne demek istiyorsun sağa sola saldırmak lafıyla.. Ağzından çıkanı kulağın duyuyormu.. Sağa sola saldıran kimdir.? Lafının ölçüsünü ve ne anlama geldiğini bilde konuş.. Sana kibarca bana bir daha yazma diyorum.. Sen sağa sola saldırmak kelimesini kullanıyorsun..terbiyeni nerden almışsan işte bu kadar.. Senin neyi ne kadar anladığın değil, senin yazdıklarından neler anlayabileceğinide bu sağa sola saldırmak lafı ile de ortaya koymuşsun.. Bravo sana.. Senin işin gücün benimle uğraşmak bu kesin.. Yazdıklarımda ben kimseye çamur atmıyorum.. Sen şu yazdığın son mesajında kul hakkına girmiş durumdasın.. Ve sana da hakkımı helal etmiyorum..
Alt 18.04.2011, 13:20   #22
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Yazısında kısmen haklı.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 13:33   #23
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bu seri bozulacaktı oynayacağımız takımlar içinde en canlı ıkısı kasımpaşa ve fenerbahce idi kasımpaşa ile berabere kalınması bence iyi oldu haftaya karabükü yenme sansımız artmış oldu inşallah o macı alarak ligdeki matematiksel problemide halledeceğiz
Alt 18.04.2011, 13:58   #24
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
muratto_kellechi32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Terbiyesizliğin lüuzumu yok. sen ne demek istiyorsun sağa sola saldırmak lafıyla.. Ağzından çıkanı kulağın duyuyormu.. Sağa sola saldıran kimdir.? Lafının ölçüsünü ve ne anlama geldiğini bilde konuş.. Sana kibarca bana bir daha yazma diyorum.. Sen sağa sola saldırmak kelimesini kullanıyorsun..terbiyeni nerden almışsan işte bu kadar.. Senin neyi ne kadar anladığın değil, senin yazdıklarından neler anlayabileceğinide bu sağa sola saldırmak lafı ile de ortaya koymuşsun.. Bravo sana.. Senin işin gücün benimle uğraşmak bu kesin.. Yazdıklarımda ben kimseye çamur atmıyorum.. Sen şu yazdığın son mesajında kul hakkına girmiş durumdasın.. Ve sana da hakkımı helal etmiyorum..

Haktan hukuktan bahsediyorsun ama burada olmayan kişiye çamur atıyorsun,onun hakkını nasıl ödeyeceksin? Madem sen haktan hukuktan söz ettin,o zaman insanların arkasından hiç gerek yokken,konuyla alakası yokken yazma,çamur atma. Sen bu hakkı nasıl ödeyeceksin. Birde seninle yazışmaktan ben sıkılıyorum,ama sağa salo çamur atarsan ben ve benim gibiler herzaman karşısında olur.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 14:08   #25
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Son 4 haftadır galibiyet serisi yakalamış olan Sivasspor, Kasımpaşa maçında bekelenilen sonucu alamadı, bunun sebebleri arasında en önemlisi, özellikle ilk yarıda orta alandaki hakimiyeti kaybetmesi ve sanki birazcık rehavetin olmasının yanında Kasımpaşanın da direnç göstermesi olarak telaffuz edilebilir.Ama ben inanıyorum ki herşeyde bir hayır vardır, bu maçta alınan 1 puan ilerde işe yarayacaktır.Karabük maçında, kasımpaşa maçındaki hatalar ve zaaflar olmayacaktır eminim.Herşeye rağmen takım eskisinden daha iyi, oyundan kopmuyor, mücadele ediyor sonuna kadar.Kasımpaşa maçında yenilen gol sonrası takım mücadeleyi bıraksaydı eminim şimdi başak şeyler konuşulur olacaktı.Stada gelen seyirci de takımı yalnız bırakmadı.
Alt 18.04.2011, 14:55   #26
doktor38
Acemi Yiğido

doktor38 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 doktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISI

hayrettin -mehmet lerin ikiside-sedat (hiç bekletmeden).cihan kesin gitmeli.kamanan niçin oynatılmıyor bilen varmı arkadaşlar.kamanan sagda kamil solda iki hızlı adam eneramo ve pedriel kaç gol atar tahmin eden varmı.ama rıza hoca nutku tutulmuş bu adamlara karşı önyargılı.kolay maçlarda bari oynat.bu hafta rıza hoca kamil-kamanan la başla.bi dene.
doktor38 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 15:07   #27
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Eğer Sivasspor elinden geleni yapmış olsaydıda kazanamamış olsaydı o zaman Kasımpaşanın oyunundan mücadelesinden bahsedebilirdik.Sivasspor maç boyunca ne yaptı?Hiçbirşey..Girdiğimiz posizyonlar dahi nasıl oluştu onu bile anlamadık.Bu yüzden eleştirmekte herkes haklı.Futbolcular mücadele etseydide kaybetseydik o zaman kısmet değilmiş şans bizden yana değilmiş derdik ama yok.Bu anlayış olduğu sürece biz her sene küme düşmemeye oynarız..Zora gelmeden bu takım oynamıyor !
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.04.2011, 16:05   #28
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Biraz objektif olalim
Birincisi merak etmeyin takimimiz guzel kasimpasa disimize gore takim degil bizimkiler agirligini koyamadi aslan fare oyunu gibi bizim Takim cok guclu basti
Milletin yazisini okuyunca kendimide haksiz buldum ))
Alt 18.04.2011, 17:53   #29
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Hayrettini kimse begenmiyor ama son macta cok iyi oynadı bana göre..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2011, 20:51   #30
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Bu Sivasspor, O Sivasspor olamaz!

KARAMSAR OLMAMAK gerekir,kötü oynadığımız maçta bile galibiyeti kaçıran taraf biz olduk,kasımpaşa son haftalarda iyi oynuyordu,ts onları hakemle yendi ,bjk yıldızları ile yendi zar zor,kayseriye evinde 3 gol attılar,manisa gibi takımı yendiler,çok düşünmeye gerek yok ,bazı oyuncularımız kendini toparlamalı,takım ruhundan arkadaslıktan.mücadele azminden taviz verilmemeli,hocamızda artık,formayı hakedene vermeli,herhafta kötü oynayan oyuncuları seyretmek zorunda değiliz,kenarda kamanan fit durumda beklerken,pedriele katlanmamak lazım,sandro varken mehmet nasa katlanmıyalım,rada herzaman bu takımda oynar,eğer rıza hoca bu maçta biraz revizyona gidip,kamanan,abdurahman,sandr o,ile baslasaydı rahat galip gelirdik diye düşünüyorum,
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
olamaz, sivasspor