Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Şikede 3.Dalga
Alt 29.07.2011, 20:51   #21
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Şikede 3.Dalga

ÖNCELİKLE SADECE SİVASSPOR TARAFTARIYIM başka takım tutuyorsam burda 2 satır yazmak nasip olmasın bu operasyonda 3. dalga olsa ne olur 5.dalga olsa ne olur futbolun bağırsaklarının temizlenmesi filan değil bu tamamen siyasi operasyondur seçimlerden önce neden yapılmamıştır aziz yıldırım nato ihalesi alan askerlerle arası iyi olan işadamıdır başbakanın yalakaları bu ihaleden pay alamamışlardır aziz yıldırım elindeki ihaleyi kimseyle paylaşmak istememiştir başbakanda seçimlerden sonra hesabı kesmiştir benden başka bu ülkede kimse büyük değildir dokunulamıyacak kimse yoktur mesajı verilmiştir medyayı orduyu emniyeti hakimler ve savcılar kurulunu yüksek yargı organlarını ele geçiren futboldada söz sahibi olmak adına operasyon yapılmış adınada örgütlü suç şike filan konulmuştur çeteci olduğu idda edilensedat pekerin yakını üzerinden fb ile mecnun başkanla aziz yıldırımla bağ kurulmuş yakıştımı yakıştı hesabı temiz futbol isterük yaygarası koparılmıştır henüz kesinleşmiş bir delil filan yok ortada içerdekiler ne ile suçlandıklarını bile bilmiyorlar savunması alınmadan yargısız infaz yapılmak isteniyor beni sivasspor ilgilendirdiği için bu son maç FB İLE olmasaydı kimse bize birşey demeyecekti ben tüm sivasspor maçlarını izledim eğer tek 1 haram puan kazanmışsak bank asya değil bal ligine düşürsünler şimdi bazıları fırsatçılık yapıyor bu günler elbet gelip geçer eğer haluk ulusoya dokunulmazsa maçların sonuçlarını etkileyen hakemlere dokunulmazsa tffde adı geçenlere dokunulmazsa geçmişe yönelik operasyon olmassa bu operasyon asla futbolu temizlemediği gibi şehirler takım taraftarları arasında yüzyıllarca sürecek kin nefret düşmanlık tohumlarının filizlenmesinden başka işe yaramayacaktır.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2011, 21:22   #22
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben yüzde 1 bile ihtimal vermiyorum siyasi olduguna.
Devlet Aziz Yildirimi elime etmek istese cok basit eder.
Sadece Aziz Yildirim'i elimine etmek icin FB,BJK ve TS gibi büyük camialari karsisina alip secimlerde oy kaybetmeyi göze almaz.
Futbolda kirli ellerin oldugunu bilmeyen yoktu.
Sadece kimse dillendiremiyordu.
Ben operasyonu destekleyenlerdenim.
Eger ortada suclu varsa sucunu cekmelidir.
Önceden kurgulanmis sampiyonalara artik bakmak istemiyorum.
Temiz bir lig istiyorum.
Zaten bu operasyondan sonra kimse kimseye telefon acip mac falan ayarlayamaz.
mac ayarlamayi gectim tel acip saka bile yapamaz.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.07.2011, 22:41   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1429 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sadece Aziz Yildirim'i elimine etmek icin FB,BJK ve TS gibi büyük camialari karsisina alip secimlerde oy kaybetmeyi göze almaz.
Temiz bir lig istiyorum.
Kısmen katılıyorum. Ayrıca bazı ufak (görülse de aslında çok büyük) detayları da es geçmemek lazım. Nedir bunlar...

Mafya yada kirli ilişkilerin futbola bulaşması, Trabzon'un hazımsızlığı, Aziz Yıldırımın artık çok büyük ihalelerle (uluslararası) devletin üzerine çıkması, Tekelleşme (bu çok önemli) ve büyük pastanın iştah kabartmasının yanında senin benim gibi adamların bu pastaya çatal batıracak seviyede olmayışlarına da yer verebiliriz. Bu operasyonun direkten dönen bazı kesimleri de kısmen yapıldı/yapılıyor. Basın ve Askeri operasyonları dillendirebiliriz. Özellikle Aydın Doğan üzerinde başlanan bu süreçte ilk denemeler başarısız olunmuş ve art noktaya çekilmiş belkide başka bahara bırakılmıştır. Bunun bir çok sebepleri var ama bu sebebin ana fikrinin KALEMİN KILIÇTAN KESKİN olmasıdır. Daha sonraları Askerin, şimdide futbolun bu keşmekeşliğe sürüklenmesi de devam eden süreçleridir.

Futbol açısından bakarsak günden güne farklı olaylar, sorgulamalar içeri alınmalar ve bir sürü gözaltılarla bu süreç dahada büyümekte. Bunun yanı sıra bir çok spor yazarı alimliğe soyunup bu havuzun içinden kafasını çıkarma peşinde olduğunuda görüyoruz maalesef. Bunun bir çok amacı var ama odak noktası; Tutan tahminlerle ben bu işte bir numarayım benden daha iyi yazar yok diyerek kariyerlerinde birden bire 3-5 basamak yukarı çıkmalarıdır. Bir gün 3 takım düşüyor birgün 5 takım düşüyor bir bakıyoruz hiç kimse düşmüyor her taraf Kağıthane çöplüğü gibi oluveriyor karşımızda... Ama bizi ilgilendiren asil renklerimiz. Bu sayfalarda bir çok kişi gün geliyor kralcılık ve ulemalık taslıyor, gün geliyor eski yöneticilerimiz bir birini suçluyor, hergün bir şeyler yapıyor. Ama birimiz çıkıpta destek olalım gruplaşalım sessiz çığlığımız haykırışa dönsün demiyor. Diyeceksinizki sizler bu işin bir nebzede olsa tepesindesiniz siz neden ön ayak olmuyorsunuz. Belkide çok doğru söylüyorsunuz. Ama bizimde sakıncalı durum ve konumda olan arkadaşlarımız mevcut aramızda.. Kimimiz kamusal alanda kimimiz ise sınır ötesindeyiz. Yapamıyoruz, ağlıyoruz gözyaşı döküyoruz ama elimizden bir şey gelmiyor bizlerinde. Ama işin özü yunanistan benzeri göz göre göre gidiyoruz. Şimdilik suçluları içimizden temizlemek yerine bu işten kurtulacak yada sesimizi gür çıkaracak oluşumlara girişmemiz gerekiyor. Bunun kıvılcımını yakalım hemde çok çabuk yakalım ve bir oluşuma mutlaka girelim. Elini taşın altına koyacak kişilere destek olalım...
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2011, 08:16   #24
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ama birimiz çıkıpta destek olalım gruplaşalım sessiz çığlığımız haykırışa dönsün demiyor. Diyeceksinizki sizler bu işin bir nebzede olsa tepesindesiniz siz neden ön ayak olmuyorsunuz. Belkide çok doğru söylüyorsunuz. Ama bizimde sakıncalı durum ve konumda olan arkadaşlarımız mevcut aramızda.. Kimimiz kamusal alanda kimimiz ise sınır ötesindeyiz. Yapamıyoruz, ağlıyoruz gözyaşı döküyoruz ama elimizden bir şey gelmiyor bizlerinde. Ama işin özü yunanistan benzeri göz göre göre gidiyoruz. Şimdilik suçluları içimizden temizlemek yerine bu işten kurtulacak yada sesimizi gür çıkaracak oluşumlara girişmemiz gerekiyor. Bunun kıvılcımını yakalım hemde çok çabuk yakalım ve bir oluşuma mutlaka girelim. Elini taşın altına koyacak kişilere destek olalım...
biz dedik ama kardeş koca forumda sadece 16 kişi birşeyler yazmış. ben hala bu maili gönderiyorum. ama benden başka gönderen de varmı bilemiyorum.

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32369
Alt 30.07.2011, 08:54   #25
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Temiz bir lig istiyorum.
Türkiyede herkes sirkteki cambaza baktırılarak AB ABD den övgü almak icin ordu yıpratılıyor.Bu şike olayı sadece bu ortamda halkın cambaza bakarken Altındaki vatanı gidiyor gaberi yok.Ermeni lider Torununa Agrıyı emanet ediyor Digeri özerklik diyor Vergi vermem diyor Sabah 5 te pasaların evini basanlar özerklik ilan edenlerin ve demokratik toplum kongresi denen özerk devletin temellerinin atıldıgı 850 kisilik toplantılardan birinin dahi evine sabah 5 te gitmiyor.Ben şike düzmecesinin amacının gündem degistirmekten baska birsey olmadıgına inanıyorum.Natonun 2. Büyük ordusu sınırlardan cekilirken güneydogu pkk teslim edilirken ordumuz vatandasın huzuru icin hertürlü iftira asagılanmaya sessiz kalıp gerekeni ancak istifa ederek yaparken afedersiniz Su saatten sonra ne milli takım ne türk futbolu nede sivasspor cokta ..de Ulu önder Atatürk Genclige hitabesini bugünler icin yazmıs.
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bulentt07'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.07.2011, 10:23   #26
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ben Riza Hoca'nin bugün yarin ifade vermek icin davet edilecegini tahmin ediyorum.
bende senin saçmaladıgını tahmin ediyorum.sana soranmı oldu atıyorsun yangına körükle gitmenin geregi yok kaldıki rıza hocayı kimse çagırmadı.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2011, 11:17   #27
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende senin saçmaladıgını tahmin ediyorum.sana soranmı oldu atıyorsun yangına körükle gitmenin geregi yok kaldıki rıza hocayı kimse çagırmadı.
- Kendi cocuguna koy o kurallari. Ben bana sorulmadan da konusuyorum, buranin Forum oldugunu unutma
- Riza Hoca'nin avukati misin ki biliyorsun cagrilmayacagini?
- Bugüne kadar basinda ismi gecen bütün isimler ifade vermek icin cagrildi ya da cagrilmakta. Sinan Engin'de cagiralacaktir.
- Ne yangini ne körügü? Ben burada tahminimi yazinca Polis Riza Hoca'yi ifade vermek icin mi cagiracak? komik..
Alt 30.07.2011, 11:32   #28
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Büyük dalga Pazartesi

kaynak
Alt 30.07.2011, 12:28   #29
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

ilk duyumlarımın iç açıcı olmadığını söylemiştim...en az 6 veya 7 takımın küme düşürülmesi ihtimali var...fener, bjk, ts, sivasspor, mersin idmanyurdu, eskişehir, giresun... ayrıca bank asyadan başka takımlar da bir alt lige düşürülebilir... önümüzdeki 1 hafta çok şeylere gebe...
Alt 30.07.2011, 13:20   #30
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ilk duyumlarımın iç açıcı olmadığını söylemiştim...en az 6 veya 7 takımın küme düşürülmesi ihtimali var...fener, bjk, ts, sivasspor, mersin idmanyurdu, eskişehir, giresun... ayrıca bank asyadan başka takımlar da bir alt lige düşürülebilir... önümüzdeki 1 hafta çok şeylere gebe...
Bir Takimin küme düsürülebilmesi icin Yönetici ya da Baskanin sikeye bulasmis olmasi lazim. Eskisehirspor o yüzden küme düsürelemez. Tabii bu söylediklerim bugün icin gecerli. Yarin Eskisehirspor dan bir yönetici ya da Baskanlarini tutuklarsa is degisir.

Yalniz ek olarak sunu da belirtmeliyim.
14 Nisan'dan önce yapilmis sike ve tevsik suclari icin hukiki ceza verilemiyor dolayisi ile o tarihten önce suc islemis Baskan ve Yöneticileri tutuklayamazsin. Eger Polisin elinde Eskisehirspor hakkinda 14 Nisandan önce sike ya da tesvik olayina karistigi kanitlanmis Yönetici falan varsa o zaman isin rengi degisir ve Eskisehirspor'da küme düsürebilir ama dedigim gibi hapis cezasi verilemez.

Etiketler
3dalga, Şikede