Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

-->: Anlaşılması çok güç bir durum
Alt 01.04.2007, 21:22   #321
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: Anlaşılması çok güç bir durum

valla bende daimi maraton üyesiyim,ben her maçta boğzımı yırtıyorum?benim için sölenemez bu görüşler..
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
YAŞAMINI YİTİREN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE
Alt 16.04.2007, 16:02   #322
hakandemirezen
Yiğido

hakandemirezen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 hakandemirezen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart YAŞAMINI YİTİREN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE

Yaşamanı yitiren öğrenci kerdeşlerimize ALLAHTAN rahmet ailelerine başsağlı diliyorum.
-->: YAŞAMINI YİTİREN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE
Alt 16.04.2007, 17:04   #323
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: YAŞAMINI YİTİREN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE

bende o kaza olduğu gün konyadan sivasa geçecektim.gerçekden çok kötü bi görüntü vardı?allah kimsenin başına vermesin.ben gördüm çok etkilendim gerçekden..
--->: YAŞAMINI YİTİREN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE
Alt 16.04.2007, 17:59   #324
zaralım 58
Usta Yiğido

zaralım 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 195 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 zaralım 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: YAŞAMINI YİTİREN ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE

YARABBİ BİR DAHA BU ACIYI HİÇBİR MİLLETE YAŞATMASIN
zaralım 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Gaziantep'li Oyunculardan Yalanlama
Alt 18.04.2007, 16:38   #325
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

Standart Gaziantep'li Oyunculardan Yalanlama

Gaziantepspor takım kaptanı ve milli oyuncusu Bekir İrtegün, Sivasspor'un İsrailli futbolcusu Balili'nin kendisine hakaret edildiği iddialarına ilişkin olarak, "Balili, maçtan sonra bir arkadaşımız vasıtası ile arayarak özür diledi, ayrıca Lig TV'de aynı özürü tekrarladı, bunu anlamak mümkün değil" dedi.

Bekir İrtegün, takım arkadaşı Mehmet Polat ve teknik direktör Erdoğan Arıca ile Kamil Ocak Stadı'nda basın toplantısı düzenledi.

2-1 yenildikleri Sivasspor maçının ardından rakip takım oyuncusu Balili'nin kendisine hakaret edildiği iddialarını kabul etmeyen Bekir İrtegün, "Aslında maçta yaşananlar orada kaldı. Ama, Balili'nin açıklamaları doğruları yansıtmıyor. Kaldı ki, eğer iddia ettiği gibi bu kötü sözler kendisine söylenmişse, bizleri arayıp neden özür diledi, aynı özürü Lig TV'de neden tekrarladı" diye konuştu.

Geçmişten dersler çıkardıklarını, hata yaptıklarını kabul ettiğini ifade eden İrtegün, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sivasspor maçını şanssız bir şekilde kaybettik. Bu maçta alacağımız puan veya puanlar bizim için çok önemliydi. Bu maçtan dersler çıkardık, artık bu maçın üstünü kapatıyoruz. Şimdi Fenerbahçe maçını düşünüyoruz. Bu tip asılsız haberlerle konsantrasyonumuzu bozmak istemiyoruz. Hazırlıklarımız iyi bir tempoda sürüyor. Takım olarak büyük takımlara karşı daha iyi oynuyoruz. İyi mücadele ederek, hırslı ve coşkulu bir oyunla galibiyete ulaşacağımız inancındayım. "

İrtegün, bir futbolcunun en kötü anının gol yediği ve mağlup olduğu an olduğunu vurgulayarak, "Balili o pozisyonda benimle alay etti. Tahrik olmamamız lazımdı, ama biz tahrik olduk. Hatalıyız. Bu nedenle kazanacağımız maçı verdik, suçluyuz" diye konuştu.

TAKDİR KAMUOYUNUN
Gaziantepspor 2. kaptanı Mehmet Polat ise Sivasspor maçını unuttuklarını, cuma günü oynayacakları Fenerbahçe maçına yoğunlaştıklarını söyledi.

Sivasspor maçında İsrailli oyuncunun tahriklerine kapılarak, oyunu gerdiklerini kabul ettiklerini, bu maçtan çıkartacak dersler olduğunu vurguladı.

Teknik direktör Erdoğan Arıca'nın gerekenleri söylediğini ifade eden Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Öne geçtiğimiz bir maçta çok önemli 3 puanı kaybetmişiz. Balili, futbol kamuoyu tarafından çok iyi bilinen bir futbolcu. Oyun içinde tahriklere kapılmamalıydık, ama istediğimiz gibi olmadı. Belki, Erdoğan hocam beni 20. dakikada oyundan almasa ben de kırmızı kart görebilirdim. Biz futbol oynamak isterken, bir futbolcu sizi sürekli tahrik ediyor, alay ediyor. Sonra da hiçbir şey yokmuş gibi bana hakaret ettiler diyor. Sonuçta biz de insanız ve bir anda çileden çıkıyorsunuz. Galatasaray'da ve Fenerbahçe'de oynayan Haim Revivo da İsrail uyruklu bir futbolcuydu. Revivo'nun insanlığına, kişiliğine, empatisine kimse bir şey diyebilir mi? Balili de İsrailli bir futbolcu ve yaptığı icraatlar meydanda. Her iki futbolcunun değerlendirmesini kamuoyunun vicdanına bırakıyorum."

Polat, şu anda takım olarak Fenerbahçe maçından başka bir şey düşünmediklerini, herkesin kırmızı-siyahlı kulübe katkı vermesini beklediklerini söyledi.

Polat, "Biz gerçekten iyi bir ekibiz. Fenerbahçe maçından galibiyetle ayrılmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Artık, eleştiriler bitsin ve takıma destek sağlansın. Bu zor dönemde gerçek taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz" diye konuştu.
--->: Gaziantep'li Oyunculardan Yalanlama
Alt 18.04.2007, 16:45   #326
TuNaHaN_058
YASAKLI ÜYE

TuNaHaN_058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TuNaHaN_058 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Gaziantep'li Oyunculardan Yalanlama

EGER ÖZÜR DILEME GEREGI DUYUYOSA BIR INSAN HAKSIZLIK YAPTIGININ FARKINA VARMIS DEMEKTIR
HUNGUR HUNGUR AGLAMAKLA YAPTIGININ CEZASINI CEKMIS

PROFÖSYÖNEL OYUNCU OLMAK HER BABAYIGIDIN KARI DEGILDIR
CIKARSIN ADAM GIBI OYUNUNU OYNARSIN!
TuNaHaN_058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2007, 16:53   #327
melih1
Tecrübeli Yiğido

melih1 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 melih1 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bekır efendı burdan konusmakla olmuyor.ne haltlar ettıgını gorduk pazar gunu.donup trıbune el hareketi yapmakla çıkıp laf kalabalıgı yapmakla olmaz bu işler.delikanlı ol..
melih1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.04.2007, 16:57   #328
nazimgulturk
Usta Yiğido

nazimgulturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 nazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDI

SİZİN YAPTIKLARINIZ ORTADA OYUNU KARALAMAK İÇİN GELMİŞTİNİZ BELLİYDİ HOCANIZ DAHİL TÜM KULÜBENİZ SADECE HIRLAŞMAYI BİLDİNİZ BALİLİ KENDİ HATASI İÇİN ÖZÜR DİLEDİ ONA KÜFÜR ETTİĞİNİZİ VURGULAMADI YAPTIĞINIZ ŞEYLER ORTADAYKEN NEDEN YALAN YANLIŞ ŞEYLER SÖYLÜYORSUNUZ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL MADEM İYİYDİNİZ 10 KİŞİLİK TAKIMA YENİLMEZDİNİZ TAHRİK SİZİN GİBİ VASIFSIZLARIN İŞİ
nazimgulturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Avrupayı Sarsan MaÇ !!
Alt 01.05.2007, 22:53   #329
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart --->: Avrupayı Sarsan MaÇ !!

valenceyıla oyuncu çok güsel vurmuş yaw bn aslında ona daha güsel hareketler öğretmiştim ama ..
Alt 21.05.2007, 15:16   #330
1967_CLUB_KEL
Acemi Yiğido

1967_CLUB_KEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 1967_CLUB_KEL Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart BAŞKENTLİ YİĞİDOLAR srt tv de

http://www.sivassrt.com/yayin.php

BU GÜN SAAT 20 : 30 DAN SONRA BAŞKENTLİ YİĞİDOLAR srt tv'de

Grup olarak ilk maçımıza çıktık bundan sonra yapmamız gereken çoğalmak ve kaynaşmaktır.
1967_CLUB_KEL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
abdülkadir, adac, ahlaklı, anorthosis, aŞik, chelseade, famagusta, gazİyİ, gezelim, görelimde, halk, israil, kahrolsun, kaybettİk, kazası7, kul, kÜrsÜ, protesto, serbest, sivas, sivasta, sporcu, sİvasli, trafik, trt1de, Ölü, Şaİrİmİz