Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Sivasspor-Trabzonspor Maçı
Sivasspor Kazanır 3.245 75,57%
Berabere Biter 104 2,42%
Trabzonspor Kazanır 945 22,01%
Katılımcı sayısı: 4294. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo
Alt 20.04.2009, 23:44   #371
iskenderpeker
YASAKLI ÜYE

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 iskenderpeker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL/SİVASSPOR-Trabzonspor Maçı Tahmin ve Yo

aleyhine yayın yapılıp yapılmadığını bilmiyorum ama alayhine yayın yapılacak bi durum yok oynaya oynaya 2 yıldır şampiyonluğu kovalıyorsunuz bunu aklı selim trabzonspor taraftarı da alkışlıyor merak etme ve gerçekten tebrik ediyoruz.. sonra o yaynları hazırlayanlar da kimler onlara da bakmak lazım bunlar trabzonspor taraftarının düşüncesini yansıtmaz o kanalı bağlar
iskenderpeker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 23:44   #372
kasko
Yiğido

71 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 kasko Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
iskenderpeker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bak işte saygı duymana saygı duymazmış sen en başta 6 şampiyonluğa 10 milyon taraftara sayısız kupaya saygı duyacaksın ki senin 2 yıldır verdiğin şampiyonluk mücadelesine de saygı duyulsun...
bjk,gs ve fb sizden kat kat daha büyükler kupa ve taraftar sayısı konusunda.Ancak onlar bizden saygı beklemiyorlar veya böyle saygı duymalısın diye diretmiyorlar.Hatta bazı bjk lisi,gs lisi,fb lisi dahi bizim şampiyon olmamızı istiyorlar da size ne oluyor onu anlamıyoruz ki.Aslında anladığımız tek şey var o da kıskançlık.Bu çok açık ve net.Sivassporumuz bu durumda olmasa sizlerin bizlere karşı bu kadar kini ve öfkesi olmayacak çünkü.Sen kafanı takma bizler herşeyi gayet iyi biliyoruz...
kasko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 23:44   #373
ilker_8787
Yiğido

ilker_8787 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 ilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
ilker kardeşim bunu düşünmen çok güzel ama 5. büyük değil 5 büyük diyeceğiz. büyüklüğün sıralaması yok siz de şampiyon olun 5 büyük takımdan biri olacaksınız 5.si değil
Şimdi öyle değil.Adam UEFA kupasını kazanmış ligte 17-18 şampiyonluk almış.Biz diyemeyiz ki o takımdan büyüğüz diye.İnsanlar kıs kıs gülerler buna.Bunu siz de diyemezsiniz.Biz de Trabzon'dan büyüğüz diyemeyiz.Çünkü Avrupa'da başarılar kazanmış bir takımdır ve 6 şampiyonluğu vardır.Hemen 1 şampiyonlukla biz daha büyüğüz demek mantıksız.Ama siz bizi neden çekemiyorsunuz ve neden bizim forumumuzda garip garip yazılar yazıyorsunuz bizi küçük görüyorsunuz onu anlamadım.Bizim, Trabzon'u Sivas'ta yeneceğiz dememiz neden sizi bu kadar kızdırdı ben onu anlamıyorum.İnanmak başarmanın yarısıdır ve biz Trabzonu yenip bunu başaracağız diyoruz.Bu sizi neden bu kadar rahatsız ediyor?
ilker_8787 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ilker_8787'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.04.2009, 23:50   #374
iskenderpeker
YASAKLI ÜYE

peki 17-18 şampiyonluk alan bitanesi ötekisi şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış atıyorum bjk yarın öbürgün şampiyonlar liginde yarı final oynasa o zaman o sıralamayı neye göre yapacaksın haa taraftar sayısına göre sıralama yaparız dersen ona katılırım. kıskançlık laflarına gelince kıskanabilmemiz için sizi siz daha çoook çalışmalısınız önce bi şampiyon olun önce bi tane kupa alın da bari ne olduğunuz belli olssn öyle laf atmakla bir yere gelemezsiniz. bizim sizinle bi işimiz yok haddinizi bileceksiniz haa bilmiyorsanız zaten öğrenirsiniz 6 hafta sonundaa merak etmeyin
Alt 20.04.2009, 23:51   #375
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ilker kardeşim bunu düşünmen çok güzel ama 5. büyük değil 5 büyük diyeceğiz. büyüklüğün sıralaması yok siz de şampiyon olun 5 büyük takımdan biri olacaksınız 5.si değil
Ne çok seviyorsunuz işinize göre şekillendirmeyi 5. büyük olmamaız senin için problem olucağını sanmıyorum ama sizin 4. büyük sıfatını hazmedemem gibi bir durunumuz var. Eurovision yarışması bilirsin , nasıl birinci olunduğunuda bilirsin. Sizin şampiyonluğunuzda öyle karedeniz birliği hesabı )

Bunları bildğimiz halde ne için saygı duyacağız size , rum takımlarına elendiğiniz içinmi ?
Alt 20.04.2009, 23:53   #376
ilker_8787
Yiğido

ilker_8787 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 ilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
peki 17-18 şampiyonluk alan bitanesi ötekisi şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış atıyorum bjk yarın öbürgün şampiyonlar liginde yarı final oynasa o zaman o sıralamayı neye göre yapacaksın haa taraftar sayısına göre sıralama yaparız dersen ona katılırım. kıskançlık laflarına gelince kıskanabilmemiz için sizi siz daha çoook çalışmalısınız önce bi şampiyon olun önce bi tane kupa alın da bari ne olduğunuz belli olssn öyle laf atmakla bir yere gelemezsiniz. bizim sizinle bi işimiz yok haddinizi bileceksiniz haa bilmiyorsanız zaten öğrenirsiniz 6 hafta sonundaa merak etmeyin
Bilader pes diyorum pes.Ha şunu söyleyeyim, zorla bunu söylettin.Biri çeyrek final oynasa, o biri bilmem ne yapsa ilk 3 kendi içinde değişir ama 4. trabzon kalır siz bu kafada olduğunuz sürece.Taa ki birileri sizi geçene kadar
ilker_8787 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 23:54   #377
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1014 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
ilker_8787 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdi öyle değil.Adam UEFA kupasını kazanmış ligte 17-18 şampiyonluk almış.Biz diyemeyiz ki o takımdan büyüğüz diye.İnsanlar kıs kıs gülerler buna.Bunu siz de diyemezsiniz.Biz de Trabzon'dan büyüğüz diyemeyiz.Çünkü Avrupa'da başarılar kazanmış bir takımdır ve 6 şampiyonluğu vardır.Hemen 1 şampiyonlukla biz daha büyüğüz demek mantıksız.Ama siz bizi neden çekemiyorsunuz ve neden bizim forumumuzda garip garip yazılar yazıyorsunuz bizi küçük görüyorsunuz onu anlamadım.Bizim, Trabzon'u Sivas'ta yeneceğiz dememiz neden sizi bu kadar kızdırdı ben onu anlamıyorum.İnanmak başarmanın yarısıdır ve biz Trabzonu yenip bunu başaracağız diyoruz.Bu sizi neden bu kadar rahatsız ediyor?
arkadaşım gelıp sızı yenecegız demenız baska..oraya su kadar adam gelıyoruz,bızı cıldırtmayın tarzı laflar cok baska.. buraya gelen bı kac trabzonlu bıze sempatı besledıgını soylesede genel cogunluk kı yuzdeye vurdunmu tamamına yakın nerdeyse. bıze hakaretler savururken,bızlerde bunları okurken kalkıp bıze ınsanlık dersı vermeyın, asırı holıgan ts taraftarı yuzunden bu durumlara gelındı.. ıkıncısı ben daha burda hıc bı sıvaslıdan sızden daha buyuguz dıye bısey duymadım,sızın gecmısınıze basarılarınıza hepımızın saygısı var olayı carpıtmayınn. asıl ortada cekılmeyen bı basarı varsa bu sıvassporun basarısıdır.anadoluda tek sampıyon bız olalım dıye dusunen ts taraftarları uc buyuklerın sampıyonlugunu bızım sampıyonlugumuza tercıh ederken,kalkıp sızı severdım bu yazıları okudum sevmıyorum artık demeyın..burda sıze karsı olumsuz dusunen arkadasların hepsı bır zamanlar trabzonu seven fakat sıtenızdekı yazıları gordukten sonra fıkrı degısen sivaslılardır.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.04.2009, 23:54   #378
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Siz futbolcumuza misafir olduğu yerde saldır. Her platformda bize giydirmeye yelten, bide size saygı duyacağımızı iste. Başka isteğin derdin paşaam
Alt 20.04.2009, 23:55   #379
gangster
Acemi Yiğido

gangster - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 gangster Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

iskender biz seninle ne güzel konuşurken hemen uslubunu değiştirdin.
neden kıskançlık olmasın diye hiç düşündün mü peki?
Trabzonspor en son ne zaman şampiyon oldu?
en son ne zaman önemli bir kupa aldı?
fenerbahçenin Türkiye kupası hikayesine döndü
bunu ben demiyorum Trabzonda çıkan yazılar kitaplar diyor.
bu sene başında iyi bir grafik yakalamış Trabzonspor varken en büyük rakibi Sivas oluyor ve onu ekarte ediyor
eğer sizin yerinizde ben olsaydım kıskanırdım
bence sende bu açıdan ve herksein gözünden bak
Alt 20.04.2009, 23:58   #380
iskenderpeker
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
58güven58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım gelıp sızı yenecegız demenız baska..oraya su kadar adam gelıyoruz,bızı cıldırtmayın tarzı laflar cok baska.. buraya gelen bı kac trabzonlu bıze sempatı besledıgını soylesede genel cogunluk kı yuzdeye vurdunmu tamamına yakın nerdeyse. bıze hakaretler savururken,bızlerde bunları okurken kalkıp bıze ınsanlık dersı vermeyın, asırı holıgan ts taraftarı yuzunden bu durumlara gelındı.. ıkıncısı ben daha burda hıc bı sıvaslıdan sızden daha buyuguz dıye bısey duymadım,sızın gecmısınıze basarılarınıza hepımızın saygısı var olayı carpıtmayınn. asıl ortada cekılmeyen bı basarı varsa bu sıvassporun basarısıdır.anadoluda tek sampıyon bız olalım dıye dusunen ts taraftarları uc buyuklerın sampıyonlugunu bızım sampıyonlugumuza tercıh ederken,kalkıp sızı severdım bu yazıları okudum sevmıyorum artık demeyın..burda sıze karsı olumsuz dusunen arkadasların hepsı bır zamanlar trabzonu seven fakat sıtenızdekı yazıları gordukten sonra fıkrı degısen sivaslılardır.
bak sen de sıkıldım bu tarz yazılardan demişsin ama sonunda aynı yazıdan sen de yazmızsın çoğu arkadaşım önce trabzonu severdi de yok bilmem ne. sen inanmıycaksın ama bizden inanmamızı bekleyeceksin öylle mi..
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, tahmin, yorumları