Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eneramo'dan üzücü haber
Alt 14.11.2012, 20:00   #31
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Eneramo'dan üzücü haber

Abdülkadir yerine inşallah Pedriel oynamaz
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2012, 20:08   #32
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
abdulkadiri oynatmak icin illa kara boganın hastalanmasına gerek yok aynı anda oynasınlar bu arada karaboğada nasırda vardır simdiden baktırsa iyi olur
Bence de cift forvet oynamamiz lazim (kim olursa olsun). Eneramo cok yalniz kaliyor. Abdulkadir veya Pedriel tek forvet oynarsa gol atamadiklari taktirde (ki gol atmamalari anormal olmaz bu taktikle) bunlar birsey beceremiyor diyecek millet, zaten olmayan seyleri görmek istiyor bazi arkadaslar.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.11.2012, 20:11   #33
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1088 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

abdulkadir'i kazanmanin tam zamani...
Alt 14.11.2012, 21:02   #34
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

İkinci ve üçüncü kişilere duyurulur ben bu sitede kimseye polemiğe girmiyorum kimseyle klavye yaristir mam herkes fikrini söyler kimi katılır kimi katilmaz ve ifade tarzında yanlışlık ta olabilir ben anlatmak istediğimi anlatamam başkası benim anlatmak istediğimi anlayamaz bu tarz olaylar olması dogaldir saygı ile karşılarım benim burada yazdıklarımı ve benim zihniyetini anlayan yorumlarini takip eden birçok dost var bu sitede hepsine beni anladiklari için cook teşekkür ederim uzun lafin kisasi anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az
Alt 14.11.2012, 21:08   #35
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

bence pedrieli eneramonun yerinde oynatmalı hoca olmadı ilerleyen dakiklarda abdulkadirde olmalı ama bence pedriel mutlaka forvette olmalı patlama bekliyorum ondan çünkü
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2012, 21:22   #36
FirtinaK
Yiğido

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İkinci ve üçüncü kişilere duyurulur ben bu sitede kimseye polemiğe girmiyorum kimseyle klavye yaristir mam herkes fikrini söyler kimi katılır kimi katilmaz ve ifade tarzında yanlışlık ta olabilir ben anlatmak istediğimi anlatamam başkası benim anlatmak istediğimi anlayamaz bu tarz olaylar olması dogaldir saygı ile karşılarım benim burada yazdıklarımı ve benim zihniyetini anlayan yorumlarini takip eden birçok dost var bu sitede hepsine beni anladiklari için cook teşekkür ederim uzun lafin kisasi anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az
Polemige girmezmis. Verecek cevabin olmayinca böyle diyorsun. "Herkes fikrini söyler" diyorsun. Fikrini söylemis olsaydin, mesela "Abdulkadir´i hic begenmiyorum" felan deseydin o senin fikrin olurdu. Ama sen gercek disi bir seyi gercekmis gibi yazarsan bu iftiraya gecer. Sitedeki arkadaslar senin Abdulkadir´e attigin iftirayi mi anlayacak? Millete yagcilik yapma, birde tesekkür ediyorsun. Kime neyin tesekkürünü ediyorsun? Senin yaptigin futbolcumuza karsi ayiptir. Abdulkadir´i begenmezsin ona birsey demem. Ama ben sana senin yazdiginin yanlis oldugunu hatirlattiktan (hatta ispatladiktan) sonra Abdulkadir´den özür dileyecegine ordan burdan bahsediyorsun.

"Ifade tarzinda yanlislik olabilr" demissin. Ben senin ifade tarzini elestirmedim, gercek disi bir sey yazdigin icin elestirdim.

Tekrar ediyorum: Senin o 22 numarali yazdigin yorum´un hala gercegi yansittigini iddia ediyorsan, kusura bakma ama seninkisine iftira denir. Ama yok ben yanlis hatirlamisim diyorsan o baska.
Alt 14.11.2012, 22:08   #37
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şimdi rıza hoca abdulkadiri kimin yerine oynatacak onu düşünüyorum
Malum abdulkadir 'yetersiz!' şu an
Rajnoch u forvet oynatmaya kalkarsa şaşırmayın :-(
rajnoch zaten forvetti oynarsa sevinirim cocuk cok istekli ve cok basarili buluyorum ona guveniyorum kafa sutlari hic bos gecmiyor
Alt 14.11.2012, 22:28   #38
anatolya58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 anatolya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sezon başında abdülkadir ile oynadığımız gençlerbirliği maçında 7-1 yenilmistik inşallah aynı senaryo tekrarlanmaz şimdi abdülkadir oynat diyenler yarın nereden buldun bunu derler varsayim yapmıyorum geçmişte yaşandı biliyorum
Arkadasim galiba sen Genclerbirligi,ne 7-1 yenildigimiz maci izlememisin. Ama o maci izlemis biri olarak, sunu ifade edeyimki Abdülkadir o macta forma giymemisti. Ayrica sitede Abdülkadir oynasin yorumunu yapan arkadaslarada cani yürekten katiliyorum, hatta Pedriel ve Abdülkadir cift forvette oynayabilir neden olmasin.
anatolya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı anatolya58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.11.2012, 22:36   #39
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Abdulkadir,kupa macıydı herhalde ilk11 başlamıştı ama hiç faydalı olamamıştı.Şu an SİVASSPOR da oynayacak kapasitesi yok.Pedriel daha iyi ondan.Daha iyisini alana kadar en iyisi Pedriel.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2012, 22:55   #40
FirtinaK
Yiğido

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdulkadir,kupa macıydı herhalde ilk11 başlamıştı ama hiç faydalı olamamıştı.Şu an SİVASSPOR da oynayacak kapasitesi yok.Pedriel daha iyi ondan.Daha iyisini alana kadar en iyisi Pedriel.
Evet kupa maciydi. Mac Güngörene karsi, zemin berbat, Abdulkadirin oynadigi pozisyon defansif ortasaha.... Böylelikle Riza Calimbay senide kandirmayi basardi.

O macta diger oyuncularimiz cengaver gibi savasti, mücadele etti sadece Abdulkadir rezalet bir performans sergiledi. Senin görmek istediklerin bu. Benim o macin ilk yarisinda gördügüm: Diger oyuncular sayamayacagim kadar pas hatasi yapti, Abdulkadirin yaptigi pas hatasi sifir (ilk yari itibariyle). Simdi sen diyeceksin o bir forvet neden gol atmadi. Bende diyorum ki Riza hoca Abdulkadiri forvet oynatmadi, bir sürü futbolcumuzda oldugu gibi onuda kendi pozisyonunda oynatmadi.

Sende bu maci baz aliyorsun kapasite yok diyorsun. Pes yani.

Pedriel, 11 lig maciydi, 2 kupa maciydi, toplam 13 macti. Bunlarin bircogunda ilk 11 basladi. Attigi 1 (bir) ! gol haric hic yarari dokunmadi. Su an SİVASSPOR da oynayacak kapasitesi yok. Abdulkadir daha iyi ondan. Daha iyisini alana kadar en iyisi Abdulkadir......... mi diyeyim?

Etiketler
eneramodan, haber, Üzücü