Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''
Alt 08.07.2012, 13:24   #31
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bağımsızlığına inan ya da inanma,bu ülkede suçluyu suçsuzu ayırt eden kurumlar mehkemelerdir..Mahkeme bir insana suçlu demişse,o insan suçludur.

TFF,Etik Kurulu'nun raporu bağımsızdı,inanmıştınız ama mahkeme bizim için olumsuz karar verince ona inanmıyorsunuz..

Yargıtay da bu kararı onarsa o zaman nasıl olacak,neye inanacaksınız merak ediyorum!
dört gözle bekliyorsun demi kararın onanmasını
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 13:26   #32
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ortada bir gercek var o da eger Yargitay karari onarsa Mecnun Otyakmaz'in baskaligi düsecek ve bu camia istesede istemesede kendine yeni Baskan bulmak zorunda kalacak .

Ama Yargitay karari bozarsa zaten degisen birsey olmayacak.
O yüzden karari beklemekten baska care yok.

Taraftar olarak Baskani sevmeniz/sevmemeniz, sike yaptigina inanmaniz/inanmamaniz bu realiteyi degistirmeyecek.
bunu hala göremeyen mecnun başkan aşıkları uyuyun siz.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 13:28   #33
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Bağımsızlığına inan ya da inanma,bu ülkede suçluyu suçsuzu ayırt eden kurumlar mehkemelerdir..Mahkeme bir insana suçlu demişse,o insan suçludur.

TFF,Etik Kurulu'nun raporu bağımsızdı,inanmıştınız ama mahkeme bizim için olumsuz karar verince ona inanmıyorsunuz..

Yargıtay da bu kararı onarsa o zaman nasıl olacak,neye inanacaksınız merak ediyorum!
Benim inandığım tek şey başkanın söylediği şu kelime :
"MAÇ SATAN, NAMUSUNU SATAR"...
Anadolu insanı için, hele ki Sivaslı biri için namusun ne anlama geldiğini bilen birine bu sözler benim o insana inanmam için yeterlidir.

Mahkeme mecburen bu cezaları verdi, topu yargıtaya attı. Çünkü "PARDON" diyemezlerdi. Ben eminim ki bu karar yargıtaydan geri dönecektir.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 13:28   #34
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Emenike'nin para sayarken alınan görüntüleri, 19 maç denilen şikeli maçlar. Emniyetin resmi sitesinden yayınlandı. Bu gün hepsi buhar olmuş durumda.
"FENER ŞAMPİYON OLMASAYDI BU DAVAYI AÇMAYACAKTIM" keyfiyetindeki savcının bağlı olduğu mahkeme
Emniyet,savcı ve mahkeme..Birbirinden ayırt etmek lazım..Emniyet 19 maçta şüphe görmüş olabilir..Ama şüphedir sadece.
Savcı 6 maçta şike olduğunu söylemişti mütalaasında ama mahkeme 5 maçta şike olduğuna kanaat getirdi...Bizim için esas olan da ne emniyet ne savcı mutalaasıdır..Biz mahkemenin verdiği karar bakmak zorundayız.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 13:30   #35
poolat58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 729 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bunu hala göremeyen mecnun başkan aşıkları uyuyun siz.
tamam işte mecnun başkan içeri girerse buluruz bir tane eli işte gözü oynaşta bir başkan diğer seneyede bank asyada görürüz kendimizi artık. veya borç batağında
Alt 08.07.2012, 13:32   #36
Metal Gear
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 763 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim inandığım tek şey başkanın söylediği şu kelime :
"MAÇ SATAN, NAMUSUNU SATAR"...
Anadolu insanı için, hele ki Sivaslı biri için namusun ne anlama geldiğini bilen birine bu sözler benim o insana inanmam için yeterlidir.

Mahkeme mecburen bu cezaları verdi, topu yargıtaya attı. Çünkü "PARDON" diyemezlerdi. Ben eminim ki bu karar yargıtaydan geri dönecektir.
Sizin için kriter başkanın o sözü olabilir..Kesinlikle saygı duyuyorum.

Ama benim için kriter mahkeme kararı..Ben de buna saygı duyulmasını isterim..Mahkeme kararına inanıyorum diye kimse bana "Ts'lisin,Gs'lisin,Fikret' in adamısın" gibi son derece basit suçlamalar yapmaya hakkı yok.
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:33   #37
MaXiMuM
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 760 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Emniyet,savcı ve mahkeme..Birbirinden ayırt etmek lazım..Emniyet 19 maçta şüphe görmüş olabilir..Ama şüphedir sadece.
Savcı 6 maçta şike olduğunu söylemişti mütalaasında ama mahkeme 5 maçta şike olduğuna kanaat getirdi...Bizim için esas olan da ne emniyet ne savcı mutalaasıdır..Biz mahkemenin verdiği karar bakmak zorundayız.
Emniyetin bağlı olduğu kurum İç işleri bakanlığı değil mi ? 19 maçta şike olduğu delillendirildi şeklinde kesin bir dile yayınlanmıştı. Emenikenin görüntüleri ise cabası. Siz hiç mi pis kokular almıyorsunuz bu konuda.
Alt 08.07.2012, 13:34   #38
Metal Gear
Usta Yiğido

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dört gözle bekliyorsun demi kararın onanmasını
Yargıtay'dan dönmesini en az senin kadar istiyorum..Ama senin ya da benim isteğim önemli değil..
Alt 08.07.2012, 13:35   #39
MaXiMuM
Usta Yiğido

Bu dava Aziz Yıldırım davasıdır ve pisliği bize de bulaşmıştır, bu kadar net.
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 13:36   #40
poolat58
Usta Yiğido

Alıntı:
Sizin için kriter başkanın o sözü olabilir..Kesinlikle saygı duyuyorum.

Ama benim için kriter mahkeme kararı..Ben de buna saygı duyulmasını isterim..Mahkeme kararına inanıyorum diye kimse bana "Ts'lisin,Gs'lisin,Fikret' in adamısın" gibi son derece basit suçlamalar yapmaya hakkı yok.
Şikeyi fener yapıp kabak bizim başımıza patlasa bile mahkeme kararına inanacak mısn. sanki türkiyede bütün mahkeme karaları doğru veriliyorya. sen nekadar suçsuz yere içerde yatan var biliyormusun?
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aldım, ceza, çok, ediyorum, merak, neden