Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uefa Yap-Boz Oynuyor!.
Alt 10.08.2009, 19:28   #31
maiuslee
YASAKLI ÜYE

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 maiuslee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Uefa Yap-Boz Oynuyor!.

Alıntı:
Aydogan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bülent uygunun basina karsi cikip istifa etmesini istiyorum,,,

hic olmasa almanyada su an sivasin eski antrenörü Werner Lorant ,görevsiz bosta, onu alsak geri ,,,

bülent beyin kafasina göre devam gitsek,, adam ..... suyumuzu cikaracak,,,
bu transferler sahada kazik gibi nefes nefese kalmis, topun arkasindan bakiyor.
sen bu takı9mın başına bulent uygunun yerine lorantı istıyosan... sen futbolun f sini anlamıyorsun derim..başka da bişey demem
maiuslee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda maiuslee'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.08.2009, 22:35   #32
izmiriyigidosu
Yiğido

izmiriyigidosu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 izmiriyigidosu ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

valla kolay rakip değil ama yinede belli olmaz bide sivata yaşayan hemşerilerimize sitemim var anderlecht maçında bilet fiyatları makul olmasına karşın fazla dolmamış stad ltf duyarlı olalım bıras sıvasımız ane kadar destek çıkarsak o kadar iyi ltf maçlarda stadları dolduralım
izmiriyigidosu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2009, 23:25   #33
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yahu ne oluyor sizlere,ne bu büyle asan kesenin beşi bin para.Bülent hoca olmasa uefa da mı oynayabilecektiniz.Daha iki güne kadar buralarda balili maç çeviremedi diye ana avrat küfreden vardı.Tum dk 60 dan sonra ölüyor diye başlıklar açılıyordu.Shaktar ile oynuyorlar adamlar birde hocanın bahanesine takmışlar.Beyler herkes kendi işini yapsın.Takımıza desteğinizi verin.Mümkünse yorum dahi olsa köstek olmayın.Yılların hocası illaki sizin gördüğünüzü görüyordur.Çok biliyordunuzda bunca zaman neden sustunuz.Gidip tesislere hocayla konuşsaydınız tepkinizi orda verseydiniz.Takım bir yenilgi aldı altı üstü.Geçen sene de kayseriyle berabere kalarak başladık.

Bilet koleksiyonuma bakıyorumda eskiden oynadığımız takımları size yazsam hangi şehirde olduklarını söyleyemezsiniz.Tutmuş shaktara yenilirsek ne dermiş hoca.Gidin orjinal formanızı alıp maçınıza gidin hoca ve başkan boş kişiler değil önlemlerini alacaklardır.Takımın süreye ihtiyacı var.
iste bu VALLAHI sana helal olsun iste gercek taraftarlik buna denir
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2009, 23:33   #34
SkorYazarı
Acemi Yiğido

SkorYazarı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 SkorYazarı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uzun süredir burayı takip ediyordum ama yorum yazmıyordum. İçimizdeki skor yazarlarını görünce "skoryazarı" nicki alıp üye olmaya karar verdim.
Arkadaşlar doğrusu eleştiri iyidir ama skora göre eleştiri hiç iyi değildir.

Forumdaki arkadaşlarımıza soruyorum:
-Eğer ilk yarı kaçırdığımız pozisyonlar gol olsa ve Trabzonu 3-2 yenseydik burada eleştiri yapanların hangisi yine aynı şeyleri yazacaktı?
5-0 Anderlecht yewnilgisi sonrası Bülent istifa diyen arkadaşlarımız, niye 3-1 yendiğimiz Anderlecht maçından sonra aynı şeyleri yazamadı? İlk maç ve 2.maç arasında ne değişti de görüşler birdenbire değişiverdi?
(Değişen sadece skordu, yorum yazanlarda skoryazarıydı değişen bu)
SkorYazarı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2009, 01:10   #35
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben Ilk macin sivasta oynanacagina Sevindim en azindan ilk maci evimizde oynayip rakibi tanima sansimiz var. ilk macta oldugu gibi rakipten cekine cenine oynayip 5 gol yemektense evimizde hem rakibi taniyip daha güvenli oynayacagimiza inaniyorum... Bizim kadronun ne yapacagi belli degil defans ortasaha sallaniyor cok iyi bir takim bizi yakalarsa prerisan eder eger gecen seneki kadromuz olmus olsa idi bu maci kazanirdik derim. simdi pimi cekilmis bomba gibiyiz nerde ne zaman ne yapacagimiz belli degil her sey olabilir.... belki iyi bir Günümüz olurda sansimizda yanimizda olursa iyi bir sonucla deplasmana gitmek bizim icin bu sen hayirli olur ilk mac deplasmanda olsaydi bizim acimizdan daha kötü olurdu....
Alt 12.08.2009, 01:36   #36
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
SkorYazarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uzun süredir burayı takip ediyordum ama yorum yazmıyordum. İçimizdeki skor yazarlarını görünce "skoryazarı" nicki alıp üye olmaya karar verdim.
Arkadaşlar doğrusu eleştiri iyidir ama skora göre eleştiri hiç iyi değildir.

Forumdaki arkadaşlarımıza soruyorum:
-Eğer ilk yarı kaçırdığımız pozisyonlar gol olsa ve Trabzonu 3-2 yenseydik burada eleştiri yapanların hangisi yine aynı şeyleri yazacaktı?
5-0 Anderlecht yewnilgisi sonrası Bülent istifa diyen arkadaşlarımız, niye 3-1 yendiğimiz Anderlecht maçından sonra aynı şeyleri yazamadı? İlk maç ve 2.maç arasında ne değişti de görüşler birdenbire değişiverdi?
(Değişen sadece skordu, yorum yazanlarda skoryazarıydı değişen bu)

Iki mac arasinda cok fark var arkadasim ilk maci 5-0 yeniliyorsun ayni takim Belcikada iki pas yapamiyor skor 5-0 olunca rakip geriye oyunu kontrol etmek icin geriye yaslaniyor o anda bir korner buluyorsun yoksa korner atamadan maci bitirecektik. ??? yorum yapanlarin cogu skoru degil sahada sivassporun gösterdigi performansi elestiriyor. olay bu trabzonsporla oynadigimiz macta Bizmi evimizde oynadik yoksa biz mi deplasmanda oynadik trabzonspor 90 dakika Sivassporu kontrol etti sivassporun ataklari saman alevi gibiydi Trabzonspor bizi 90 dakika sahada kontrol etti. Bizleri en cok üzen sahada gösterdigimiz performans biz taraftarlara hic ümit vermedi. futbolda yenmekte var yenilmekte ama 90 dakika rakibe teslim olunuyorsa burda duracak ve düsüneceksin, takimda birseyle cok yanlis yapiliyor ?? hata kimde ?? bunun sorumlusu kim ? takim nicin rakip karsinda direnc gösteremiyor ? .takim hazirlik döneminde iyi calistirilmamismi.?? takim 90 dakikayi tamamliyamiyor ??? sorun nedir ???
Alt 12.08.2009, 04:45   #37
TekSivas
Acemi Yiğido

15 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 TekSivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden Cevap: Uefa Yap-Boz Oynuyor!.

Sivas büyük bir takim olmayabilirl!!! ama Trabzonspor dan cok ama cok daha büyük! benim yasim 26 Trabzonun sampion oldugunu görmedim ve eminim 100sene daha yasasam görmeyecegim!!! 18 senedir futbola bakiyorum ts hep var sivasin 5inci senesi onardaki gördügümü sivasda 4senedeki süper lig karyerinde gördüm! inkinci olduk onarin nesaman ikinci oldugunu hatirlamiyorum! Tarihe bakmam lazim!!! ungarn dünya sampionu olmus!!! ama kimse görmemis.
biz onlari 5 kere yendik-onlar iki kere biz 15 gol atik onar4tanecik!!!
TekSivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2009, 13:34   #38
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Aşiyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
işte şimdi sapı tuttuk..

Ne iyi skor alması burda. Biz zaten normalde beraberliğe oynayan bir takımız. Özellikle ilk maçlar için. Burda berabere kalsak oraya gidince bu sivassporla kaç tane yeriz..

İyice maskara olmadan diskalifiye falan etseler bizi. Maça mı çıkmasak ne yapsak anlamıyorum. Allahın lazlarına yenildik. Kara günler bizi bekliyor.
senin bu goruslerını sıddetle kınıyor hayıflıyorum seni ben cok cok umitliyim denizli fener macını ızledım fener bahceden korkmamıza hıc gerek yok denizli golu buldu bulucak derken elektırıkler kesıldı soguyan futbolcular bır kac pozisyonu degerlendıremı yınce zamanında azalmasından dolayı bıraktılar normal olarakta bılıcanın her ıkı goldede atak baslatmasını dusunursek hıcde korkulucak bır durum yok uyum sorunu aynen fenerbahcede gorunuyor sivasdan daha ıyı durumda oldukları asıkar lakın canla basla savasan ve kazanmak ısteyen bır sıvas karsısında fenerın ısının oldukca zor oldugunu ve macın suprız sonucunun 0,1 0,2 gıbı bır skor la bıtmesı hıcde anormal deıl shakter oncesı bıze buyuk bır moral olacagını ve bundan sonrakı denızlı ıle oyn ayacagımız macında cok ıyı olacagını tahmın edıyorum ve anderlenct macının 2,1 veya 3,1 bıtecegını tahmın etmısdım bunda da aynı durum bu tahmının tutacagına emınım yeterkı bulent uygun hocamız ersenı oynatmasın ılerıde kamanan tek forvet olarak dusunulur ve arkasına cıhanı koyarsa sanırım defans hatasız oynadıgı taktırde kazanmamız normal olur tek dikkat edilmesi gereken alex onu ıyı marke edecek ona acık alan bırakmıcak bırı sart bırının tek ısı bu olmalı takımın maestrosu beyni ve atak yonlendıren tek dıkkat edılmesı gereken alex kazımın da gelısmekte olan grafıgı goz ardı edılmemelı bılıcanın fenerde sıvasda oynadıgı gıbı oynamadıgını gorsekte hava toplarının nerdeyse hepsının aldıgını bılıyoruz ve onu tanıyoruz zaaflarını ve durdugu yerı ıyı tahmın edıp ona gore bır oyun planı yapmak bulent hocanın tabıkı aklına gelıcektır yenmesekte yenılmeyelım
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2009, 18:20   #39
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

5 GÜNDE 3 MAÇ OYNAYACAĞIZ :( AMA ÜMİTSİZMİYİZ HAYIIIIR.. MAÇI HANGİ KANAL VERECEK ACABA..
Murat ARICI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2009, 02:03   #40
SkorYazarı
Acemi Yiğido

SkorYazarı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 SkorYazarı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aşağılık kompleksine kapılmışız bu konuda da
Anderlechtten 5-10 yiyecektik burada da ama yemedik tersine 3 attık.
Shaktarı da eleyeceğiz İnşallah böyle, Lucescu bizim için dezavantaj olsa da yeneriz İnşallah burada .
SkorYazarı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
oynuyor, uefa, yapboz