Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Karar Açıklandı..
Alt 06.06.2014, 20:30   #31
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 864 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Karar Açıklandı..

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neredeyse 3 yıldır bu kararın çıkmasını dört gözle bekleyen içimizdeki sözde sivassporlu dümbükler KINA yaksın! mecnun başkana en ufak bir açık bulup saldırmak için leş bekleyen çakallar gibi bekleyen adiler kına yaksın!

tsden kayseriden bursadan şundan bundan dost takım diye bahseden kıt beyinliler kına yaksınlar...

karardan sonra bakıyorum hemen mecnun gitsin korcan satılsın carlos gider atıf gider diye felaket tellalığı yapanların da kalıbına tüküreyim...o sözde büyük dediğiniz it takımları niye büyük biliyor musunuz şampiyonluk şu bu değil böyle zor zamanlarda tek vücut tek ses olduğu için hakkını aradığı için büyük..sizin gibi açık eksik bulunca salya akıtmıyor onlar...

karşınızda bi kere türkiyeye karşı ön yargılı bir fransız tohumu başkanlığındaki hristiyan grubu var..ve o gruba sırf kendi çıkarı için ülkesini satacak kadar hain satılmış olan rum tohumu tsliler gsliler var... kendi çıkarı için suçsuz takımları rapor eden tsliler seneye buraya nasıl geleceksnz satılmış itler?

şunu artık anlamışssınzdır bursa dsot kayseri dost şu dost bu dost yok...kayserililer kümede kalmış kadar seviniyor bizim karara..bursalılar zil takıp oynuyorlar, aydını almayacağız diyen kıvırtkanlar zil takıp oynuyorlar.. o yüzden bu davada ya sonuna kadar bu takımın ve başkanın arkasaında olun ya da çemkirmeyi zırlamayı kesin...mecnun bıraksınmış..ulan kaç tane babayiğit var şu takıma sahip çıkacak? şu durumda yöentim başkan elini çeksin 3.lig bokuna batarsın kaz kafalı!
teşekkür butonuna basmak yetmez. bir de bu şekilde teşekkür etmeliyim bu yorum için. ağzına sağlık!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2014, 20:35   #32
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkanın samimiyetine zerre kadar inancım kalmadı. 3 yıldır Trabzon'un şikesini anlatacak. Sivassporumun alacağı şike cezasından daha mı önemliydi Trabzonspor'a vereceğin zarar. Bir şeyler zırvaladı kimse inanmadı. UEFA'da anlatacağım dedi gitti güya delikanlılık yapıp şikayet etmemiş. Kimse inanmadı demiyor da. Mecnun hala konuşacak. Ben yemiyorum yiyenlere afiyet olsun. Biz bu kafayla daha çok çekeriz. Bize reva.
Alt 06.06.2014, 20:37   #33
Cerny312
Acemi Yiğido

21 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 420 Cerny312 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
:cool: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkanın samimiyetine zerre kadar inancım kalmadı. 3 yıldır Trabzon'un şikesini anlatacak. Sivassporumun alacağı şike cezasından daha mı önemliydi Trabzonspor'a vereceğin zarar. Bir şeyler zırvaladı kimse inanmadı. UEFA'da anlatacağım dedi gitti güya delikanlılık yapıp şikayet etmemiş. Kimse inanmadı demiyor da. Mecnun hala konuşacak. Ben yemiyorum yiyenlere afiyet olsun. Biz bu kafayla daha çok çekeriz. Bize reva.

Sevmeyeceksen Tutmayacaksın Arkadaşım. Bu takımı Mecnun Başkanı Yargılamak Senin ne haddine !!

Başkanımıza Güvenimiz Tam Gitmeyelim uefayada Başkanımızın Canı sağolsun deriz.
Cerny312 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Cerny312'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2014, 20:38   #34
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
:cool: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bize deme kendi adına konuş...sana ve senin gibi kötü gün için fırsat kollayanalra reva..ikncisi zırvalayan biri varsa o da senin gibiler...hadi başkan yönetim gitti el at da sahip çık kulube hadi göreyim o zaman burdan bol keseden sallamanı!
Alt 06.06.2014, 20:39   #35
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Bu kararın ANA sebebi RUM ****lerinin ve FRANSIZ tohumlarının bizi Avrupa'ya şikayet etmesidir.

Ana gerekçe neymiş biliyor musunuz ?
Şike yapmakla adımız geçtiği için otomatik men yemişiz. Yani KOLPA bir uydurma yüzünden onca insanın emeği boşa gitmiş oluyor.

EE bu UEFA denen itlerin ne oldugunu bilmeyen var mı ? ULAN trabzonun adı şike teşebbüsü ile geçiyor. NEDEN onlara CEZA YOK !!!!!!

Ben de Trabzon şike yaptı diyorum adları şike dalgasında geçiyor. ULAN ONLARA NEDEN CEZA VERMİYORSUNUZ ŞEREFSİZLER

Sözüm SİVASSSPORLULARA !!

Bu olaydan sonra Mecnun Başkan'a hala köstek olan varsa ben SİVASSPORLUYUM demesin. Şimdi Mecnun BAŞKANA olduğundan da fazla DESTEK vermeliyiz.
Alt 06.06.2014, 20:41   #36
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Artik masaya yumruğu vurma vakti geldi artık susmak yok sessiz kalmak yok pasiflik yok biz Sivassporuz bu saatten sonra sağlam lobi yapmamiz lazım şerefsiz trabzon aleyhimize nasil çalıştıysa bizde cakallara meydanı birakmayacagiz.
O bu değilde sen Sivasa nasil geleceksin Trabzon..
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.06.2014, 20:42   #37
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

UEFA'ya gitmeyelim ne olacak ki diyen arkadaş puanımız yetmediği için gidemiyoruz sanıyor sanırım. Şu görüntünün 3 yıldır eleştirdiğim Azizci fenerlilerden pek bir farkı yok. Emin adımlarla gidiyorsunuz. Beni de yakında Genç Sivassporlular taraftar grubu niyetine stadyuma da almazsınız.
Alt 06.06.2014, 20:44   #38
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu UEFA denen oros.... ve basindaki peze... Platini, 2012 senesinde ES ES´i nasil avrupaya aldi?

Romenler belgeli shike yaparlar, para cezasi gelir.
Lyon 7 atar, Temiz mac derler.
Barca milyon eurolari götürür, GIKLARI cikmaz.

Bize gelince KICINDAN uydurma tapeler iddaalardan ceza verilir.

Ben bunlarin adaletini si.....
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Has Sivas`li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2014, 20:47   #39
furkandtr
Acemi Yiğido

furkandtr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

33 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 furkandtr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

#sivasspor Hashtag'ne destek arkadaşlar sesisimiz daha yüksek çıksın.
furkandtr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı furkandtr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2014, 20:47   #40
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

BAKIN tekrar AÇIKLIYORUM !!

uefa denen örgüt ŞİKE YAPTIĞIMIZ İÇİN değil ADIMIZ ŞİKEYE karıştığı için bize ve Eskişehir'e CEZA verdi

Alıntı:
UEFA TAHKİM KURULU, SİVASSPOR VE ESKİŞEHİRSPOR'A "İDARİ" OLARAK OTOMATİKMAN 1 YIL MEN CEZASI VERDİ.

EFA TAHKİM KURULU, SİVASSPOR VE ESKİŞEHİRSPOR'A DİSİPLİN SORUŞTURMASINDAN DOLAYI HERHANGİ BİR CEZA VERMEDİ.

Etiketler
açıklandı, karar