Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Haber Doğru mu ?
Alt 26.05.2012, 14:41   #31
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu Haber Doğru mu ?

Rıza Çalımbay'ın, Beşiktaş ile anlaştığı haberleri gündeme bomba gibi düştü ancak tecrübeli çalıştırıcıdan jet yalanlama geldi. Çıkan haberleri yalanlayan Çalımbay, siyah-beyazlı yöneticilere açık kapı bıraktı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Tayfur Havutçu'nun görevinden ayrılmasının ardından bir süredir teknik adam arayışları içinde olan siyah-beyazlı takımda arayışlar sürüyor.

Basında çıkan "Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay dönemi başlıyor" haberlerine tecrübeli çalıştırıcıdan yalanlama geldi.

Hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada "Anlaşma falan yok, kim çıkartıyor bunları anlamıyorum" diyen Çalımbay, "Ben şu an Sivasspor'un teknik direktörüyüm, Beşiktaş ile anlaşmadım. Zaten Beşiktaş'tan da bana transfer teklifi gelmedi" şeklinde konuştu..

Çıkan haberleri bu sözlerle yalanlayan Rıza Çalımbay, eski kulübü Beşiktaş'a açık kapı da bıraktı: "Evet bana Beşiktaş'tan teklif gelmedi ama gelmesi halinde de tabii ki kabul ederim. Sonuçta teklif gelen takım Beşiktaş. Oturup konuşulur, anlaşma sağlanabilir."
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 14:41   #32
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Giderse gitsin ben yapacağim teknik direktörlük sivasspora beni yapsin yönetim.Çirkeflik yapmasam beşiktaş maçinda banada yiğido demesinler.Sivassporlu olmak ayricalıktır. Artık riza çalimbayın kalmasına gerek yok beşiktaşla anlaşamamasa bile yönetim göndermeli.
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 14:41   #33
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Ertem Şener : Az önce Rıza hocayla görüştüm.'Kesinlikle böyle bir şey yok.Sivassporun teknik direktörüyüm.Sözleşmemde ki Beşiktaştan teklif gelirse gidebilir maddesi doğru ama şu an Sivassporun başındayım'
Alt 26.05.2012, 14:42   #34
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Bana sorarsaniz BJK ile Riza hoca gizlice anlasti...
Sivasspor'u incitmeden nasil kacarim planlari yakinda devreye girer..
Alt 26.05.2012, 14:46   #35
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza çalimbay giderse gitsin artık sivassporda misyonu bitti vakit kaybetmeden yeni hoca bulallim beşiktaşla anlaşamamasa bile yeni hoca bul yönetim. yeni hoca isteriz. Ali Erdal Keser kelsin .
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 14:56   #36
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1291 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eskiler "Gönülsüz it götsüz enik enikler!" demiş. Sivas'ın başında sözleşmesini zar zor bir yıl uzatmış, gönülsüz bir Rıza Hoca olacağına onun yarısı kalitede hevesli ve bu işi severek yapan bir hoca olsun bizim için daha iyi.

Bir çift lafım da Rıza Hoca'ya: Hocam öncelikle umarım bu haber doğru değildir. Takımı önümüzdeki yıl çalıştırmayacaksan, o halde bir ay öncesinden gidecektin ki, yeni gelen hoca takıma ısınsın, kendi planlamasını ve transferlerini yapsın. Şimdi tam da kulüpler birkaç haftadır transferlerini yapmaya başlamışken ve sonraki sezona hazırlanırken bizi yarı yolda bırakıp gitmene 'kalleşlik' denir! Daha hafif bir kelime bulamıyorum.

Ama yukarıda da belirttiğim gibi zorla güzellik olacağına hiç olmasın daha iyi. Gönülsüzsen durma git. Bu yaptığın da unutulmaz!

aynen bu saat'en sonra giden haindir !
Alt 26.05.2012, 14:57   #37
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MİLLİYETTE DE YAZIYOR BU HABER
AMA DAHA ÖNCE DARBE YEDİĞİ KULÜBE GERİ DÖNECEĞİNİ SANMIYORUM RIZA HOCANIN. GERÇİ BELLİ DE OLMAZ
http://spor.milliyet.com.tr/besiktas...84/default.htm
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 15:01   #38
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hocam bunu yaparsan kendi kariyerini de bitirirsin.Beşiktaş macerası yine hüsranla sonuçlanırsa çalıştıracak kulüp bulamazsın.Ben zaten teknik olarak beğenmiyorum hocayı ama iş ahlakına sahip bir insan diye biliyoruz kendisini.Umarım yanlış yapmaz.Ayrıca zaten gitme niyetin varsa kulüp de bir hoca ile anlaşıp kendi işine gücüne bakardı.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 15:13   #39
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1591 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Çalımbay'dan açıklama!

Çalımbay'dan açıklama! "Orman'ı 1.5 ay önce gördüm"Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı en son 1.5 ay önce gördüğünü söyledi.

26 Mayıs 2012 Cumartesi - 15:53
Sporx.com

Beşiktaş'ın Rıza Çalımbay ile kesin olarak anlaştığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Sporx.com'un ulaştığı Çalımbay, Beşiktaş ile anlaşmasının söz konusu olmadığını dile getirdi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bu konuda hiçbir görüşme yapmadığını ifade eden Çalımbay, Orman'ı en son Erdoğan Arıca'nın cenazesinde gördüğünü söyledi.

Beşiktaş'tan kendisine ulaşan bir teklifin olmadığını dile getiren Çalımbay, "Bu haberlerden nereden çıktı anlamadım, ben de şu anda duydum ve şaşkın bir durumdayım. Beşiktaş ile herhangi bir görüşmem olmadı ve sayın başkan Fikret Orman'ı da en son 11 Nisan'da Erdoğan Arıca'nın cenaze töreninde gördüm" dedi.

Beşiktaş'tan herhangi bir teklif almadığı ancak aldığı zaman da o günün şartlarına göre oturup konuşulacağını ifade eden Çalımbay, "Ortada hiçbir şey yokken bunları konuşmak doğru değil." şeklinde konuştu.
http://live.sporx.com/futbol/superli...XHBQ281376SXQ/
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 15:13   #40
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Aklim almiyor yönetim böyle bir sözlesmeye nasil izin verdigini.
Hem sadece bir sene uzatacaksin hemde madde koyacaksin!!
Hani 3 sene uzatip madde konulsa anlayacagim ama böylesini anlamak mümkün degil..
Bir sene uzatip madde koyarsan ben bu bir sene icinde teklif geldigi an BJK ye gidebilirim anlami cikar. Bu sezon basi, sezon ortasi, devre arasi da olabilir... eee pes artik

Etiketler
batacakmı, benimde, beşiktaşla, Çalımbay, Çalımbaydan, doĞru, gönderdi, görüşmem, haber, hocam, hocaya, jet, mesajı, mesajım, olmadı, olmazsa, olmuyor, rıza, takım, var, yalanlama, Özel