Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay'la Devam
Alt 31.03.2013, 14:50   #31
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Çalımbay'la Devam

Madem ki Mecnun Bey, o yoksa bizde yokuz diyor.

Bende O varsa ben yokum diyorum. Rıza takımın başından defolmadıkça bir daha maça gitmiyorum. Yazıklar olsun bu taraftarı göz ardı edenlere.

Bu takım hiçbirinizin şahsi malı değil! Kim oluyorsunuz ki siz Sivasspor taraftarına şuursuz, çapulcu gibi tabirleri kullanıyorsunuz! Siz eğer o takımın başındaysanız bizim desteğimizle varsınız!

Taraftarını umursamayan bir yönetim, teknik heyet istiyoruz artık!

Hayrettin gibi Sivas'a yıllarca hizmet etmiş, hala da işletmeleriyle olsun, hocanın zoruyla olsun hizmet etmeye çalışan biriyle Sivasspor Taraftarının arasını açtınız yazıklar olsun size! Hayrettinin hiç bir suçu yoktur! Artık yapamadığını görmüyor mu yönetim, görmüyor mu hoca da zorluyor!
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2013, 15:05   #32
kurtun58
Acemi Yiğido

kurtun58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 48 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 kurtun58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu kadar nankörlük olmaz.baskan icerideyken bu takimi ayakta ligte tutan,en az sizin kadar hatta sizden daha sivassporlu.transferde para vermediler transfer yapamadi.hepiniz oldunuz morinio.bu kadar cahil ,vefasiz kadir bilmez bir araya zor gelir.ama bozim insanimiza bulent gibi sivasi kullanip yiyip bitirecek karektirzler lazim deve ye diken hesabi.sonuna kadar atom karinca
kurtun58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kurtun58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2013, 15:07   #33
sawyer5892
Tecrübeli Yiğido

301 Mesajına 609 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 sawyer5892 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dusuncelerimi yazmadan once kimseyle polemige girmek istemedegimi yazacaklarimin bireysel fikirlerim oldugunu belirtmek istiyorum ancak riza hocayi istifaya davet edenlere soruyorum riza hoca giderse takimin basina ertugrul saglam veya senol gunes gibi kaliteli bir hoca mi gelecek yoksa giray bulak ziya dogan gibi her gittigi takimi dusuren hoca mi bana sorarsaniz 2. ihtimal daha guclu tabi bir de yabanci hoca olayi var ki hic girmiyoeum ilk 10 hafta ligi tanimiyorum lafini duyariz kisacasi demem o ki memleketmizin adami riza hocaya sahip cikalim kimse kalici degildir mecnun baskanda gider riza hoca da hayrettin de ancak nasil gittigi bu takimdan nasil ayrildigi onemli sivasi ve sivassporu iyi hatirlamalari onemli.
sawyer5892 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sawyer5892'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.03.2013, 15:09   #34
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Hocayı ne kadar çok sevsemde yaptıkları hareketler hiç hoş değil, eleştirileri çekememesi, taraftarla arasına mesafe koyması çok yakışıksız hareketler bunlar. Birde halen Hayrettinde ısrar etmesi cabası ve durum öyle hale geldiki bir maç kazbuanırsak diğer maçlarda kesin kaybeder olmuşuz, çok istikrarsız dönem geçiriyoruz, biz ilk 5e oynarız derken kümeye oynar olmuşuz, taraftarın artık taşmasıda normaldir. Yinede hocanın devam kararı alması takım için iyi oldu, sezon sonuna kadar Rıza hocayla devam etmeliyiz,
Alt 31.03.2013, 15:13   #35
salihmete
Yeni Yiğido

salihmete - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 salihmete isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Madem ki Mecnun Bey, o yoksa bizde yokuz diyor.

Bende O varsa ben yokum diyorum. Rıza takımın başından defolmadıkça bir daha maça gitmiyorum. Yazıklar olsun bu taraftarı göz ardı edenlere.

Bu takım hiçbirinizin şahsi malı değil! Kim oluyorsunuz ki siz Sivasspor taraftarına şuursuz, çapulcu gibi tabirleri kullanıyorsunuz! Siz eğer o takımın başındaysanız bizim desteğimizle varsınız!

Taraftarını umursamayan bir yönetim, teknik heyet istiyoruz artık!

Hayrettin gibi Sivas'a yıllarca hizmet etmiş, hala da işletmeleriyle olsun, hocanın zoruyla olsun hizmet etmeye çalışan biriyle Sivasspor Taraftarının arasını açtınız yazıklar olsun size! Hayrettinin hiç bir suçu yoktur! Artık yapamadığını görmüyor mu yönetim, görmüyor mu hoca da zorluyor!
Sen olsan ne olur olmasan ne olur...Varligin zarar zaten ..
salihmete isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda salihmete'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.03.2013, 15:14   #36
salihmete
Yeni Yiğido

Alıntı:
kurtun58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu kadar nankörlük olmaz.baskan icerideyken bu takimi ayakta ligte tutan,en az sizin kadar hatta sizden daha sivassporlu.transferde para vermediler transfer yapamadi.hepiniz oldunuz morinio.bu kadar cahil ,vefasiz kadir bilmez bir araya zor gelir.ama bozim insanimiza bulent gibi sivasi kullanip yiyip bitirecek karektirzler lazim deve ye diken hesabi.sonuna kadar atom karinca
O elestirenler Bulent uygunun yalakalari.. bu sivas Muhsin Yaziciogluna sahip cikmamiski Riza calimbaya mi sahip cikacak nankorler...
Alt 31.03.2013, 15:16   #37
salihmete
Yeni Yiğido

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dusuncelerimi yazmadan once kimseyle polemige girmek istemedegimi yazacaklarimin bireysel fikirlerim oldugunu belirtmek istiyorum ancak riza hocayi istifaya davet edenlere soruyorum riza hoca giderse takimin basina ertugrul saglam veya senol gunes gibi kaliteli bir hoca mi gelecek yoksa giray bulak ziya dogan gibi her gittigi takimi dusuren hoca mi bana sorarsaniz 2. ihtimal daha guclu tabi bir de yabanci hoca olayi var ki hic girmiyoeum ilk 10 hafta ligi tanimiyorum lafini duyariz kisacasi demem o ki memleketmizin adami riza hocaya sahip cikalim kimse kalici degildir mecnun baskanda gider riza hoca da hayrettin de ancak nasil gittigi bu takimdan nasil ayrildigi onemli sivasi ve sivassporu iyi hatirlamalari onemli.
Rizayi elestirenler futboldan anlamayan sivas dusmanililar..
Alt 31.03.2013, 15:47   #38
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 485 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu adam sezon sonu da gitmez ki!!!
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Mete209'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2013, 15:50   #39
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

rıza hoca bence sezon sonu bırakır ama devam ederse ben en az geçen yılki gibi iyi oyun ve sıralama bekliyorum bu seneden ders çıkarır heralde o kadar da şey değildr
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2013, 15:57   #40
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1072 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Calimbayla devamda,bizim taraftarimizda enayi degilya ilk ic saha macinda seyircileri bu yönetim artimk parmaklariyla sayar.Ordu macindaki seyircinin dörtde biri Genclerbirligi macinda olmiyacak ve Sivasspor bos türbünlere oyniyacak.
Bir teknik direktör cikipta istifa ediyorum dedikten sonra,görevinin basinda kaliyorsa ,baskan cikipta biz hocamizin arkasindayiz diyorsa taraftari hice sayarcasina bos türbünler önünde oynamayi hak ediyor demektir.Iki hafta sonra Genclerbirligi macindaki seyirci sayisinda korkunc sayida düsüs yasanacaktir.Bu taraftari kimse görmemezlikten gelemez...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çalımbaya, Çalımbayla, destek, devam, hoca, rıza, yönetimden