Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Uygun Neden İstifa Etti?
Alt 09.10.2009, 00:36   #31
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bülent Uygun Neden İstifa Etti?

TEMIZ BIR LIG ADALETLI BIR FEDARASYON ISTIYORUZ

http://www.sivaslilarvakfi.com/modul...iewtopic&t=736

Basligi adi altinda o tarihlerde bir yazi kaleme almistim ayni yaziyi burada ve cesitli sitelerde yayinladigim gibi Türkiyede siyasetin en tepesindekilerden tutalim tüm siyasi parti baskanlari ve teskilatlarina yolladigim gibi tüm basin yayin ve sporla ilgili kisi kurum ve kulüplere o tarihde yolladim....

Bülent Uygun bu kulübe sadece Birilerinin sirtina basarak edindigi kariyeri borclu degil.... Bülent Uygun bu camiaya Onun icin vazgecilen Sampiyonluk borcu var.... O özgürlük kazansin diye Antepde kazanilmis macin nasil cevrildigini hepimiz biliyoruz Antep ve IBB maclarinda nasil sistemle oynayip maclari teslim ettigini biliyoruz.. ve son IBB maci sonuna denk gelen davanin düstügünüde biliyoruz.. Sampiyonluk yetmemis Bonus olarak Tum ve Sylla yi IBB Diallo Diyarbakira .. Bilicayi FB bonus olarak vedik. Buna ragmen anlasilir karsiladik... Vefanin En büyügünü Adamligin Daniskasini SivasSpor camiasi Göstermistir. Ama kerameti kendinde bulan. Kendisine sunulan olanak imkan ve alanin degerini bilmeyen. Camiayi taraftari kücümseyen Hatta SivasSpor Yönetimi ile Taraftari karsi karsiya getiren Buna Ragmen Arkasinda Yönetimi bulan Bir Bülen Uygun Istifa etmistir..Söylermisiniz Kim KIme vefasizlik yapmistir kim kime ihanet etmistir. Artik nere giderse gitsin bizim icin gecmisde SivasSporun basarisini kullanan sampiyonlugu onun ugruna teslim ettigimiz Bir hoca olarak anilacak. Bunu kendiside cok iyi bildigi icin o sürecde 1. Besiktas ama gercek sampiyon biziz demisdi

Asagidaki dipnot gecen yil sezon sonuda kaleme aldigim yazidan bir kesit..

Bülent Uygun'a Ergenekon şoku!
http://www.internethaber.com/news_de...erstitial=true
http://haberalemi.net/83798_Basbakan...la-Gorustu.htm

Ögreniyoruzki 10 SUBAT 2009 da Hocanin ev parasina Ergenekon parasi diye elkonuyor. ve hakkinda zanli olarak dava aciliyor

18/02/2009 daki haberlere göre o gün Basbakanimiz görüsme yapiyor.
bir zanli konumundaki hocamizla görüsme ihtiyaci hissediyor.

Sampiyonluk gitti gitti Dava bitti

SivasSpor son haftalarda liderligi Antep ve IBB yenilgileri ile BJK ye birakmasiyla Dava düstü Ergenekoncu olmakdan kurtuldu. Hocanin el konulan 150 bin lirasi geri verildi .

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=221778
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.10.2009, 07:17   #32
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

baktıki keramet kendinde değil. baktıki sıradan futbolcularla bişey olmuyor. en azından gideyim dedi. çünkü böyle giderse en başarısız teknik hoca olarak türkiye futbol tarihine geçecekti. oda anladıki keramet kendinde değil. bu bir takım işi. futbolcular olmasa hocada olmaz. kendini göklere çıkardığı için utandı. ve istifa etti. ama şunu söyleseydi biz futbolcularımla yakaladık bu başarıyı deseydi ve futbolcusuna sahip çıksaydı. futbolcusunu harcamasaydı şimdi yine liderdi yine gözde birisiydi. maceraya atıldı. boyunun ölçüsünü aldı.
Alt 09.10.2009, 07:27   #33
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en önemlisi bize ileri günlerde çok sıkıntı yaşatacak futbolcuları kulube doldurdu menejerlik parasını cebine attı gitti
5 milyona bilet alıp kale arkasına gidip boğazı kısılırcasına bağıran kişilerin hakkını yeyip gitti yazıklar olsun
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2009, 07:47   #34
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ONUR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha önce sezon sonuna kadar görevi başında kalacağını,planlarının uzun vadede olduğunu söylemişti..

Bülent hocaya yakışmadı..
adamın anasından avradına nelerine sövdüler sen tribünlere gelmiyorsun sanırım biz orada milletle kavga ettik yapmayın diye aslında SİVASSPOR taraftarın yakışmadı tek kalemde adam silmek...
Alt 09.10.2009, 08:51   #35
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

artık bazı şeyleri duyduktan bazı olaylar ortaya çıktıktan sonra ben hakkımı falan helal etmiyorum.
Alt 09.10.2009, 08:55   #36
vexol58
Yiğido

vexol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vexol58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
BeYLeRBeYi58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
adamın anasından avradına nelerine sövdüler sen tribünlere gelmiyorsun sanırım biz orada milletle kavga ettik yapmayın diye aslında SİVASSPOR taraftarın yakışmadı tek kalemde adam silmek...
Evet bende ankarada yaşadığım için tribün de olamadım.kısmetse gençler maçında olacağım.İyi demişsin Beylerbeyi de enazından devre arasına kadar takımın başında olması daha ETİK olmazmıydı???
Alt 09.10.2009, 08:56   #37
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Durun bakalim daha yönetim bu sezon gönderilen ve alinan Futbolcularin Maliyetlerini daha tam olarak aciklamadi.Birde Bu sezon alinan Futbolculari devre arasindan gönderme olasiligi cok büyük iste O zaman Bülent hocanin giderek ayak Sivasspora verdigi zarar belli olacak.
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda effenberg'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2009, 08:58   #38
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Güle Güle be Uygun. Seni hiç sevmedim, memleketimiz hatırına sana katlandık. Sen önce mütevaziliği öğren. Rol yapma, samimi ol.

Sivas'a kazandırdıkları uzun vadeli olmasa da; sağol.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2009, 09:02   #39
emre41
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar çok önceki sayfada da yazdım yine söylüyorum. Hikmet Karaman ilk mağlubiyette Ankaragücünden ayrılıp yerine Bülent Uygun getirilecek. Anlayacağınız Eski hocamız takımı satmıştır. Söylemleri ile uygulamaları ters düşmüştür. Gerisi hikaye. Bakın söylüyorum UYGUN Ankaragücüne gi-de-cek.. Çünkü Ankaragücü çok büyük atılım hedefliyor. Şöyleki Gökçekler dünya çapında başarı elde etmek için bazı projeler başlattı ve Uygunla gizli görüşüldü ve OKEY alındı. Tek sorun Hikmet Karaman'ın Galatasarayı yenmesiydi.. Bakın göreceksiniz..
Yine diyorum şimdide diyorum
SATILDIK
Valla olursa şaşırmam. Uygun yapar mı yapar. Yaptığı en iyi iş rol kesmek. Gider ayak anadoludan bir takımı şampiyon yapcam demiş. Bunu görüyon mu Uygun?
Şimdiden yerini de yapıyor konuşarak....
Alt 09.10.2009, 09:07   #40
emre41
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bülent Uygun neden istifa etti?

Gerci bu soruya samimi bir sekilde cevap vermesi gereken kendisidir.

Bizim buraya yazacaklarimiz kimileri tarafindan Gidenin arkasindan konusma olacak. ama yinede bu konudaki düsüncelerimi paylasmak istiyorum.

1. Bülent Uygun Rüyasinda bile göremedigi popolerligi SivasSpor ve Yöneticiler sayesinda yakaladi.

2.Göndermesi gerekenleri gönderdi. almasi gerekenleri aldi fakat buna ragmen Sezon basindan beri mutsuz ve kafasi karisikti.

3.Sezonun basinda kimi internet cevrelerince ve camiamiz icerisinden bagzi Arkadaslar Bülent Uygunun Melih Gökcek le görüstügü idda etti bunlar buralardada yazildi cizildi o sürecte cikip bu iddalari yalanlamadi.

4.Camia icerisinde özellikle yönetimden asiri taviz aldigini bilincindeydi yaptigi her ukalalik ve dengesizlik kendisine gerek yönetici kesiminden gerekse bir kisim taraftardan daha fazla tavizi hak ediyor biciminde degerlendiriliyordu.

5.Sezonun 3. haftasindan baslayarak istifayi gündemlestiren Bülent Uygunun kendisi oldugu icinde gerek takim kurgusunu gerekse dilinin kurgusunu bunun üzerine ayarladi... önce 5. hafta duygu dolu bir mektup yazarak gemiyi ilk faarelerin terk edecegini söyledi aradan 3 hafta gecmeden 7. hafta gemiyi terk edecegini ilan edip 8. hafta gemiyi ekibi ile terk etti....

6.aciklamalarinda belirtigi gerekce inadirici degil Yönetimin önünü acmak icin istifa ettim diyor. Ama asil gerekce kendi kurdugu takima inancsizligi ve elde ettigi popolitenin yerle bir olma kaygisi. Stadyum programinda Hakan Sükür istifa etmemesi icin Bülent Uygunl a Gürüstügünü "Bülent Uygun takimin oynamadigindan söz ederek kalmasisinin kendisine zarar verecegini belirtigini ifade etti"

7-18 Eylül tarihli Bir haberde bu haberden buradaki bütün arkadaslarin haberi var. yaklasik Bülent Uygun istifa etmeden 12 gün önce yapilmis bir haber. Bu haberide yapan Ankaragücüne yaki bir internet sitesi.. Buradaki habere göre Bülent Uygun sonuc ne olursa olsun Antalya maci sonrasi istifa edecegi ve Ankara Gücünün basina gececegini yaziyordu..

8. Zaten kendiside Ingilterede egitim amacli bir kursa gidecegini kendini gelistirecegini ve Anadoludan Sampiyonluk iddasinda olan olanak ve zemin hazirlayan bir takimla calisabilecegini belirtiyor.Büyük ihtimallede devre arasinda bu durum gerceklesecek. Egitim masraflarinida saniyorum Melih Gökcek karsilar. Kisilik olarakda Uyum icerisinde olarak calisacaklarina eminim.
Unutulmamaliki Melih Gökcek Mecnun Otyakmaz degil. verdiginin karsiligini fazlasi ile ister insan satmayi ve adam harcamayi Bülent uygundan katbe kat iyi yapabilecek nitelikde biri.. ilk basarisizligindada geldigi yere 3. lige geri döner.

Büyük ihtimallede Bülent Uygun En gec devre arasinda Ankaragücünde!!!!!

Saf Sİvaslılar da halen Uygunculuk oynayıp Muhsin hocaya çakıyor. Ah o takımın başına geçse, Gökçek de bunu 5. haftada postalasa. SENİ HİÇ SEVMEDİM UYGUN VE ŞİMDİ SENDEN NEFRET EDİYORUM.
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bülent, etti, neden, uygun, İstifa