Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Şimdiden Uyarıyoruz...
Alt 20.05.2011, 00:19   #31
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1144 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Şimdiden Uyarıyoruz...

Fener taraftarı geçen sene son maçta kendi stadlarını,Kadıköy'ü yakmadı mı?..
Pazar gübü eğer Fener için aksi bir skor olursa stadımızı ne yaparlar hiç düşünüldü mü?
Ya da maratondaki Fenerlilerden sahaya yabancı madde atılsa,hakemin kafası yarılsa,cezayı hangi kulüp ödeyecek?
Alt 20.05.2011, 00:20   #32
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1144 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
astaravisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

19 Mayıs 2011
F.Bahçeliler, gruplar halinde gelmeye başladı, biletler tükendi, esnaf 5 milyon TL�lik gelir bekliyor.

HİLMİ TÜRKAY
Sivas�ta şu günlerde caddeler, sokaklar Fenerbahçe bayraklarıyla dolu. Sarı - Lacivertli taraftarlar piyasaya çıkan maç biletlerini bir çırpıda bitirirken Türkiye�nin dört bir yanından insanlar Sivas�a akın etmeye başladı. Biletleri alıp cebine koyanlar şanslı, alamayanlar şanssız. Çünkü bu maç kaçmaz. Nasıl bir ilgiydi öyle. Bir gece öncesinden uzunca kuyruklar oluşturdular, kuyrukların sonu görünmüyordu. Fotoğraflar bunun kanıtı. Esnaftaki hareketlilik gözlerden kaçmıyor. Erken kapanan dükkânlar şimdi sabaha kadar açık. Fenerbahçeli taraftarlardan 5 milyon TL�lik gelir bekleniyor. Bir heyecan kasırgası esiyor burada. Peki Fenerbahçe iddiasız gelseydi ne olacaktı? İşte bu yaşanılanların hiçbiri o zaman gerçekleşmeyecekti. Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkârın Spor Toto Süper Lig�de şampiyonun belirleneceği Sivasspor-Fenerbahçe maçı için kente gelecek misafirlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlamalarını istedi. Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, maç öncesi kentte hareketlilik yaşanmasının esnaf ve sanatkarı da mutlu ettiğini belirtti. Esnaf ve sanatkârdan haftasonu için Sivas�a gelecek olan Fenerbahçeli taraftarlara iyi ev sahipliği yapmasını, alışveriş sırasında gerekli kolaylığı sağlamasını, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli ilgi ve alakayı göstermesini isteyen Beşir Köksal, şöyle devam etti: �Sivas�ın dışarıda daha iyi tanıtılması noktasında esnafımıza da büyük görevler düşmektedir. Özellikle esnaf ve sanatkârımızın hafta sonunu iyi değerlendirerek, Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşması için gelecek olan misafirlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlamalıdır. Sivassporumuz Spor Toto Süper Lig�de bazı sıkıntılar yaşamasına rağmen tüm takımlarla mücadele ederek ilimizi en güzel şekilde temsil etmiştir. Son haftalarda aldığı başarılarla da ligde kalmayı garantileyen takımımız, Fenerbahçe maçı ile ligde şampiyonluğu da belirleyecektir. Sivasspor bugün Sivas�ımızın adını herkese ve her zaman sıkça duyuran en önemli markamızdır. Sivasspor ile yaptığımız tanıtım bizler için, ilimiz için çok önemlidir.�
http://www.cumhuriyetspor.com.tr/hab...ga-kalkti.html

BU AYIPA NE DEMELİ
Ben bayrak falan görmedim..,
Resim varsa eklesinler..
Alt 20.05.2011, 00:36   #33
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

işte daha bayrak olmadan böyle yazmaya başladılar. düşünün maçtan sonra neler yazılacak. b fırsatı vermemeliydik satılık basına
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2011, 00:41   #34
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kendi sahamizda deplasman gibi oynayacagiz,yaziklar olsun,yonetime sesleniyorum birakin artik fenerbahce yalakalini,ben ne kadar fenere kar$ISAM o kadarda trabzona kar$iyim,ne demek yav fenerbahceye ekstra kontenjan aciliyor,yazik YONETIM YAZIK,BIZLERI YALAKA ETTINIZ,BIR GUN KENDINIZE GELIRSINIZ AMA O GUN GEC KALIRSINIZ.
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eroltas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2011, 09:58   #35
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bayrak falan görmedim..,
Resim varsa eklesinler..
Uydurma Haber Ama Arkadaşın Birinin Dediği Gibi Daha Bayrak vs Olmadan Böyle Olursa Pazartesi Ne Manşet Atar Bunlar Yönetime Sormak Lazım...
Alt 20.05.2011, 10:03   #36
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
myway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne bir fenerliye Sivas'lı sataşır. Ne de Sivas'lı fenerliye.. medeniyet şehri burası burada İstanbu'a bizans Trabzon'a rum denmez.. Hepimiz aynı memleketin evlatlarıyız el oğlu ne yaparsa yapsın bırakın o onların ayıbıdır..eminim Sivas'a gelen Fenerbahçe taraftarı da Sivasspor'a saygı duyacaktır duymayanlar da hakettiğini bulur..
Ben Senin Kadar Emin Değilim Maalesef...

Olası Bir Beraberlikte yada Bizim Galibiyetimizde Geniş Çaplı Olaylar Çıkacağını Düşünüyorum ve Oluşabilecek Her Türlü Problemde Tek Sorumlu SİVASSPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ dir...

Şampiyonlukları Kaçırdık Küme Düşmeye Oynadık Bir Çok Transfer Hatası Yapıldı vs. Ancak Bu Taraftar Yönetime Kaldırıp Tek Kelime Etmedi.Ancak Bu Yaptıkları Sivasspor Taraftarını Derinden Yaralamıştır.Bakalım Kendi Taraftarlarının Gönlünü Nasıl Alacaklar / Alabilecekler mi?
Alt 20.05.2011, 10:08   #37
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Maraton tribününe fenerbahce taraftarı alınması son derece yanlış. Yönetimin yaptığı yanlışa kombinelerini fblilere satan taraftarlar da eklenince Stadın dörtte üçünü fenerliler dolduracak. İhtimali az da olsa fb nin puan kaybında tatsız olaylar çıkma ihtimali çok yüksek.
Trabzon şampiyon olmasın ve stadımızda tatsızlık çıkmasın diye Fenerbahce'nin şampiyon olmasını isterim.
Alt 20.05.2011, 11:31   #38
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 807 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

merkezde bazı lokantalar fenercahce bayrakları takmısd durumda yıne ürün satan magzalarda bu sekılde bayraklarla suslemısler gordum dünbi kaç tanesını Allahtan yanlarına Sivas bayragını koymayı unutmamıslar
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2011, 13:46   #39
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Bu işin keyfini çıkarın bu haftayı fırsata çevirin sivasta kazanan sivas olsun
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2011, 19:09   #40
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1051 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ben Senin Kadar Emin Değilim Maalesef...

Olası Bir Beraberlikte yada Bizim Galibiyetimizde Geniş Çaplı Olaylar Çıkacağını Düşünüyorum ve Oluşabilecek Her Türlü Problemde Tek Sorumlu SİVASSPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ dir...

Şampiyonlukları Kaçırdık Küme Düşmeye Oynadık Bir Çok Transfer Hatası Yapıldı vs. Ancak Bu Taraftar Yönetime Kaldırıp Tek Kelime Etmedi.Ancak Bu Yaptıkları Sivasspor Taraftarını Derinden Yaralamıştır.Bakalım Kendi Taraftarlarının Gönlünü Nasıl Alacaklar / Alabilecekler mi?
alamayacaklar.. sivastan kimle konuşsam takıma küsmüş durumda.. bu durumu savunanlar genelde başka illerde yaşayp bu şehrin cefasını cekmeyenler malesef.. ben de ankarada yaşıyorum ama sizi iyi anlıyorum..
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
uyarıyoruz, Şimdiden