Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 29.12.2013, 19:12   #31
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

İlk yarı sonunda 29 puan ve averajla 5.olmak güzel fena değil ikinci yari daha iyi performansla en kötü üçüncü olarak bitirmemiz lazım
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2013, 20:19   #32
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kendi oynumuzu oynadıgımızda karabügü rahat gececegimizi belirtmiştik. Nitekimde öyle oldu. Bu takıma santrafor sart diyoruz ama bizi dinleyen kim. Aslında yok derken Da Castayımı forvete cekecez. Kesinlikle ikinci yarı iyi bir forvet sart. Cicinho ve Burhan bugun harikaydılar. Burhan transfer oldugunda en cok sevinenlerden biriydim. Ermandan bile cok katkı yapacagınıda söylemiştim. Burhan bize daha cok seyler katacaktır. Navratil bugun ne hikmetsse cok aksadı, ilk kez bu kadar hata yaparken gördük onu. Navratil kadroyu zorlamak istiyorsa bu tü hatalar yapmamalı. Ligi böyle puanla bitirmek olumlu, fakat ikinci yarı bence cok zor fikstürümüz var. Söyle baktıgımızda 4 büyütülmüş dedikleri takımlar evimize gelecekler. Bunlar arasında kesin yüzde yüz yeneriz diyebilecegimiz sadece Hamsispor olur, geri kalan 3 it takımı ise o kadar kolay olmaz. Eskişehir, Kasımpasa, Bursa, Gencler, Antalya gibide zor deplasman maclarımız olacak. İnsallah bu sene dedikleri gibi avrupa kupalarına katılırız. Bütün takıma iyi tatiller diler basarılarının daim olmasını temenni ederiz.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2013, 20:28   #33
BSMM 1964
Yiğido

BSMM 1964 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 BSMM 1964 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kafkaslı Karabükü devirdik ya sevincim 4 e katlandı teşekkürler sivassporum.. EN BÜYÜK SİVAS...
BSMM 1964 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2013, 20:38   #34
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta göze çarpanlar : istekli ve diri bir sivasspor

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : umutlarımız yeşerdi ve mutluyum

Maçın en iyisi kimdi : tabi ki DA COSSSSSSSSSSTAA ve cicinho

Maçın en kötüsü kimdi : kadir (artık kurtulmalıyız bu oyuncudan,el freni)

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : gayet iyiyidi

Roberto Carlos'un oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : çok geç yapıldı müdahaleler,mehdi daha erken girmeliydi ve grosicki eğer kalacaksa daha çok dakikja bulmalı

her şeye rağmen güzel bir sezon teşekkürler sivasspor...

ı love you sivasspor

Alt 29.12.2013, 20:42   #35
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sene bir transfer de tribünlere yapılmalı...takımı destekleyen ,küfür etmeyen bilinçli ,rakip oyuncuları baskı altına alabilen,hakeme küfretmeyen insan olduğunu hatırlayan taraftarlar transfer etmeliyiz

bu bilinçsiz taraftardan utanıyorum ama sivassporumu sizin gibi küfürbaz lanet cahillere rağmen seviyorum.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivastatlıbelam'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.12.2013, 21:09   #36
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Bizim ilk 5'te yer almamizla birlikte Hamsileri altimizda, iki Gayseri takimini 12 puanla 17. ve 18. sirada görmek paha bicilemez bir duygu

Erciyesle Gayserisporun puanlarini toplasan (24) yine bizden az (biz 29)

Ayrica attigimiz gol sayisi 31 onlarin gollerini toplasan 25 ediyor

Iki takimda 28 gol yemis biz 23

Her yönden onlardan iyi olmamiz hem gurur verici hemde puan durumunu acip uzun uzun izlemek cok zevkli

Tek yandigim nokta ilk hafta sanssiz bir sekilde yenilmemiz ama eminim takimimiz bunu telafi edecektir
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihli_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2013, 21:09   #37
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Her ne kadar ligin en fazla gol atan takımlarından biri olsak da ileride sorun yaşadığımız çok net belli.Takım pozisyon üretmekte sıkıntı çekiyor,bir türlü organize olamıyor.Bunun nedeni de iyi bir forvetimizin olmaması.Bize Eneramonun pas yapabileni lazım.O zaman bu sorun çözülür diye düşünüyorum.Bunun dışında herşey güzel.Teknik ekibe ve futbolculara iyi bir ilk yarı yaşattıkları için teşekkür ediyorum.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2013, 21:10   #38
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

ilk yarıyı hakettiğimizin en kötüsü olan yerde kapattık. daha iyisini haketmiştik, engellendik. haram yiyenlerin kursaklarında kalır inşallah. haram yiyen haramilerin başında gs ve halis özkahya geliyor. sırf ikinci yarı gs süper lig'e havlu atmış olmasın diye birileri ittira kaktıra getirdi ilk üçe soktu. gs'nin nasıl bu sıralamaya geldiğini görmek isteyenler gs-sivas ve gs trabzon maçlarını izlesinler. hem sivas hem trabzon gs karşısında katledildi. ilahi adalet bu haram lokmaları ikinci yarı gs'nin boğazına dizecek inşallah. ayrıca diğer haram yiyen halis özkahya için de aynı temennilerim geçerli.

ikinci yarı hiçbir iyileştirme yapmadan ligi bu performansla böyle bitirsek, 58-60 arası bir puan alırız ki, avrupa vizesini almış oluruz. ben sadece çok sağlam bir forvet alırsak gerçek anlamda şahlanabileceğimizi düşünüyorum. içerisi dışarısı farketmez, rakipleri bombalayabiliriz.

bazı arkadaşların defans ve orta saha ısrarına anlam veremiyorum. defans ve orta sahada adam bolluğu ver acil transfer yapılsın diyebileceğimiz bir yer yok. bize en azından 17 maçta 7-8 gol atabilecek bir forvet lazım. tek transfer işimizi görür ve bize yeter. sivasspor'un geleceğini riske edecek ve finansal yapısını bozacak adımlar atmaması lazım.

diğer keyifli mevzu kayseri takımlarının içine düştüğü durum. Allah sizi inandırsın, en az sivasspor kadar bu kayseri takımlarını da takip ediyorum. her bir yenilgileri beni sivasspor'un galibiyeti kadar sevindiriyor. bizim ligde kalma mücadelesi verdiğimiz her iki yılda da kayseri taraftarının tutumlarını ve geçen yıl kayseri deplasmanına gien bir yiğidonun arabasının hurdaya çevrilmesini unutamıyorum. bu sene ağır bir acı yaşamaları empati yeteneklerinin gelişimine katkı sağlayacaktır. şuan ki durumları itibariyle kurtuluş imkanları olmadığını düşünüyorum. en az birisi düşecek de, yüce rabbim inşallah ikisinin sevincini birden aynı sezonda yaşatır bize!

maçın değerlendirmesine gelecek olursak, navratil'in hatasından yediğimiz gol sebebiyle ona kızamıyorum, maç eksiği var şüphesiz. o bizim için savaşan bir asker. hataları olabilir. elbette kendisi ders alıyordur.

aatıf'ın ailevi veya kulüple kişisel sorunları mı var? adam 4-5 haftadır arazi. burhan iyice yıldızını parlatıyor, adem güven veriyor. cicinho adamın dibi zaten, oynadığı futbolu izlerken zevk alıyorum. da costa cicinho gibi süper. ziya bir döndü, pir döndü, sol kanat toparlandı. hakan ve adem bugün fena değillerdi, daha iyi bir maç çıkarabilirlerdi.

son söz carlos'a: sivas'ta eğer en az üç yıl kalırsan bize kesinlikle bir şampiyonluk yaşatacağına inanıyorum. teknik direktörlük kariyerinin hemen başında daha 17 maçta yaptığın bu iş bile kapasitenin büyüklüğünü gösteriyor.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.12.2013, 22:00   #39
hasantuan
Yiğido

hasantuan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hasantuan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

korcan.. iyiydi kalesinde grdugu bi kac pozisyonda basarlydi.
cicinho... tecrube kalite macn adamydi
navratil... mac eksigi nedeniyle bi kac pozisyonda aksadi ama olacak o kadar
da costa.. bu adami kim getrdyse eline saglk..
ziya... eksikligini fazlasyla hisstmistk... macn iyilerindendi
kadir... kimileri kzsa da ben begeniyom kadiri topu ve oyunu tutabiliyr.. iyiydi
adem.. iyiydi
hakan.. sahada basmadk yer brakmadi.. sahann iyilerndendi
aydn.. sahada gezyor gibi gelyr ama ziyayla uyumu cok iyi.. fena degildi
burhan.. gol haricinde cok pas alamadi fena degildi ancak her an gol bulma ozelligi iyi
aattff... sahada gezdi.. tatile sakatlanmadn gireym havasndydi. top istemedi aldgn kullanamadi.. carlos nasl tahammul etti anlmdm..
carlos... takm ikinci yarida oyundn dustgu dakikalarda oyuncu degiskligine gidebilirdi.. 80 dakka beklemek pahalya patlayabilirdi..
ortasaha...stoper.. sol bek.. ve forvet sart bu takimaaaa
hasantuan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2013, 22:28   #40
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 862 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

devamının 2.dönem artarak devam etmesı dilegimizle iyi tatiller yiğidolar..
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı