Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı

Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı, sizlerde paylaşın.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Unutamadığımiz maçlar!
Alt 25.07.2012, 11:15   #31
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Unutamadığımiz maçlar!

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
3.ligde merzifon maçı uzun saçlı kalecileri vardı AYSEL hahahahha adam her geldiğinde 6 7 tane yerdi bizden
hee yaa bir aysel vardi o zamanlar....adam ne eder eder topu iceri alirdi )
Cevap: Unutulmaz Sivasspor Maçları
Alt 25.07.2012, 11:15   #32
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Unutulmaz Sivasspor Maçları

Alıntı:
esrarengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende cok heyecanli maclarini izledim....ama iclerinden birini sec deseniz sivasdaki sivasspor gs maci derim...3-5 lik mac...hakan sukur isiniyor bende o anda kale arkasinda yanindayim dedim benimde adim hakan..adasiz..oyuna girecekmisin dedim belli degil dedi ...sen girersen maci kazanirsiniz dedim neden dedi valla cok ballisin hakan dedim .... unutmam hic onu mactan sonra soyunma odasina giderken bana bakti ve sen hakliymissin dedi .......adama girme oyuna agrim var felan dedimsede dinlemedi ...ah ulan hakan sevincimizi bogazimizda biraktin )).....birde izmirde karsiyaka macindayiz mac 0-0 son dakikalar artik iki takimda uzun top oynuyorlar....sivasspor defansdan daha cikmadan ben bagirdim....hakeemmmm penalti beaa diye millet bana bakti manyakmisin demisti arkadaslar...ama adamlar bana lafi soyleyene kadar penalti olmusdu bile....sivasspor 1-0 kazanmisdi maci...icime o an dogdu penalti diye atak gelisti ben lafi soyledikten 15 saniye sonra penalti verilmisdi....birde superligde ilk lider olusumuz vardi sivasda bursa maciydi yanilmiyorsam o maci yenip lider olmustuk o hafta...ama benim asil merak ettigim buyuklerimizin anilari...o buyuklerimiz anilarini paylasirsa memmun olurum....cunku onlarin heyecani daha baska....3.ligdeyken sivas stad full dolu olurdu ...cocuklugumuzda o maclari seyretmek icin son 15 dakikasini beklerdik kapilarin acilmasini...iste o zamanlarin genclerinden dinlemek isteriz sivas i.....
Gs'Ya 3-5 yenildigimiz maci diyorsun , hakkikaten benim de hic unutamadigim maclardan birisi o maci kalabalik sekilde Ligtv'den izlemistik. Evde misafirler de vardi araalrindan Galatasaraylida vardi , gercekten süper nefes kesen bir macti!

Sivasspor 3 - Galatasaray 5 maçın özeti izlemek için TIKLAYIN...
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.07.2012, 12:52   #33
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende şamiyonluğa oynadığımız sene yenildiğimiz g.antep ve belediye maçlarını unutamıyorum
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2012, 15:09   #34
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 955 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Unutamadığımiz maçlar!

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eskiler bilir...

Sivasspor 2.ligde mücadele ettiği yıllar. 80 li yılların ortaları. Yer 4 Eylül Stadyumu Tokatspor ile oynuyoruz. Kadromuzda Cin İsmail, Efo, Namık, Kaleci Sebo ve unutulmaz sol ayak Piç Tamer... Tokatsporda Ayı Ömer... Bir yağmur bir dolu peşine bir güneş. Stadyum hınça hınç dolu. Bizim Tokatdan akrabalar Tokatspor tarafına geçmişler. Kornerden Tamer bir orta koyuyor direk kalede süper bir gol. Yer yerinden oynuyor...

Yine 80 li yıllar. Kadromuz hemen hemen aynı. Trabzon Amatör maçı. Ben maratonda ama tel örgülerin en altında tellere yapışık yerde oturuyorum. maç 2-2 bitiyor (galiba). Trabzonda kimler yokki. Lemi Dobi Hasan ve Hami var. O sene Trabzon Amatör bizden üst sırada bitiriyor ve Federasyon kararı ile biz 2. Lige alınıyoruz.

Daha çoookkk var.
O sene Trabzon Amatörü Sivas'ta 2-1 yendik. İlk 4 maçta 8 paun aldıktan sonra üst üste Hopa ve Trabzon Amatör deplasmanlarını kaybettik. 2. olduk. Ama TFF o zamanlar Amatör takımları Profesyonel liglere almıyordu. O sayede 2.lige çıktık.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.07.2012, 16:24   #35
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
esrarengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hee yaa bir aysel vardi o zamanlar....adam ne eder eder topu iceri alirdi )
Aysel diye tribüne çağırırdık adam kaleciliğe karşı tepki olarak dünyaya gelmiş
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.02.2013, 16:37   #36
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ilk gittiğim maç 5-1 yenildiğimiz fb maçıydı açılış berbattı ondan sonra sivasta 2-0 yenildiğimiz bursa maçına gitiim ilk 2 maçtada yenilmiştik daha sonra karabük maçına gitmiştim o maçıda 5-1 yenmiştik
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.02.2013, 18:58   #37
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 459 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben sene 2003 teki Sivasspor ve Akçaabatsebatsporun 4 Eylüldeki maçını hatırladım hemen.O maçı alsak 1.lige çıkmayı büyük ihtimal garantiliyorduk ama maalesef 2-1 kaybettik.Hatta yine bizden sonra A.Sebatspor Çaykur Rize ile karşılaştı .Rizede 1.ligi garantilediği için Sebata yattı resmen .(Unutulmaz bir Karadeniz çirkefliğine şahit olmuştuk)Hakem Metin Tokat(bu maçtan sonra bu adama düşman olmuştum halen değişen birşey yok )

Akın Vardar
Levent Okmeydan
Aydın Yıldırım
Hüseyin Sarı
Atila Çelik
Gökhan Bozkaya
Ertuğrul Arslan
Mehmet Yener
Serdar Uçgan
Burak Akdiş
Mehmet Yıldız
Hakan Turan
Mahmut Hoşgiz

Akçaabatsebatta ise Abdurrahman Dereli. Sedat Bayrak vardı Hey gidi günler.
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ELLİSEKİZ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.02.2013, 19:21   #38
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Unutamadığım maçlardan birisi 2.şampiyonluğa oynadığımız yılda oynadığımız içerideki Gaziantep maçıydı maçın başından sonuna kadar üstün oynamamıza rağmen bir türlü golü bulamamıştık yükleniyorduk yükleniyorduk olmuyordu ama dakika 80lerden sonra Mehmet Yıldız Sezer Badur iş birliğinde bir gol bulmuştuk ve kazanmıştık, o maç gününde ne kadar çok sevindiğimin haddi hesabı yoktu, aynı sezonda Gaziantepe deplasmanda 1-0 öne geçip 2-1 yenildiğimiz maçı ve 2-1 yenildiğimiz İbb maçlarını unutamıyorum, Yine o sezon 3-0 yendiğimiz içeride oynadığımız Trabzon maçı vardır (Hayatımda sonucuna en çok sevindiğim maçtır.) Ondan bir önceki sezon maalesef artık şampiyon olamayacağımızı ilan eden 5-3 lük GS maçı vardı, daha yakın zamanlarda Feneri geçen sezon 2-0 yenmiştik (bu şike iddiaları yalanları falan vardı o maçı kazanmamız ve Fenerin 25-26 maçlık yenilmezliğini kırmamız açısından önemliydi.) GS'yi kupadan elediğimiz maç vardı, Bursayı hafta içi kupada 4-1 yenilip haftasonu 4-0 yendiğimiz maç vardı. Yaşım itibariyle en iyi hatırladığım ve unutulmaz dediğim maçlar bunlar
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.02.2013, 22:13   #39
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivassporun Yükselme grubuna Ahmet Ertem vardı takımın başında. Yükselme grubuna çok kötü başlamıştık öylede bitmişti. İzmirde Göztepeyle karşılaşıyoruz bizim hiç bir umudumuz yok göztepenin se bizi mutlaka yenmesi gerekiyor. Hakem Muhittin Boşat serefsizine rağmen hep önce geçiyoruz adam ne yapıp edip göztepeye gol attıyordu. Macı Göztepe 4-3 kazanmıştı ama bütün Göztepeli arkadaşlarım hakem muhittin boşat göztepenin kazanması için elinden geleni yaptığını söylemişti. orta sahadan penaltı vermeler. Göztepenin kaleci tek adam olmasına rağmen aşırtma topu dışardan elle müdahele yle golu engelledi sonra adama birde sarı kart gösterdi. ve daha neler neler...
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatihcan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.02.2013, 22:56   #40
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
cemahmety Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2008-2009 sezonu 31.hafta maçı Sivasspor-ibb maçı
15.haftadan beri lideriz bir önceki sezon şampiyonluğu 6 puanla 2.ve 3.takımla aynı puanda 4.olarak bitirmişiz yenersek son 3 haftayada lider ve şampiyonluğun en büyük adayı olarak gireceğiz ama ibb'de oynayan ve sivaslı olduğu iddia edilen bir topçu 2 gol atıyor geriye düştüğümüz maçı çeviremiyoruz ve şampiyonluğumuz gidiyor
Sivassporumuza o 2 golü atan oyuncu Gökhan Kaba'dır ve Trabzonludur
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
maÇlar, maçları, sivasspor, unutamadığımiz, unutulmaz