Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 26.09.2014, 21:34   #31
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 858 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

utaka ve atıfın kaçırdıgı golleri atsaydık suanda farklı seyler konusuyorduk
bu kadar bencıl olmayın utaka atıff
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2014, 21:36   #32
cılgınsivas58
Usta Yiğido

hakandan bizde orta saha oyuncusu olmaz
Alt 26.09.2014, 21:36   #33
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Böyle oynasın küme düşsün diyen arkadaşları kınıyorum..Ne demek böyle oynasın küme düşsün;keşke sivasspor rakibten kötü olsaydı da bu maçtan puan alsaydı..Peki iç sahada maç kazanabilecek miyiz?Dış sahada iyi oynuyoruz belki beraberlikler de alacağız ama iç sahada nasıl maç kazanacağız...Takımda oldukça formsuz oyuncular var..Burhan,geçen maç gol atsa da Atıf,Kadir şu anda takımı adeta sabote ediyorlar..Burahan ve Atıf ın alternatifi olmadığı için hoca sahada tutuyor..Bu takıma iyi takımı yönetecek bir oyun kurucu almayanlar şimdi ne düşünüyor acaba?Maçta sivassporun çok pozisyonu var olmasına da atamadıktan sonra isterse 20 tane pozisyona gir neye yarar..İşin ilginç bu pozisyonlara iç sahada giremiyor,dış sahada giriyoruz...Yönetim bu takıma en azından 2 tane biri oyun kurucu olmak üzere orta saha alamadığı için bu takım iç sahada istenen üretkenlikte kesinlikle değil..Umarım önümüzdeki maçlarda bunu aşarız..İstediğin kadar pozisyona gir atamazsan hiçbir şeye yaramıyor..Kadir kaç maçtır ilk yarı bitmeden oyundan alınıyor;sivasspor 1 oyuncu değişikliğini heba ediyor..Madem çıkaracaksın o zaman ilk 11 e alma yedekte beklesin;2. yarı gerekirse oynatırsın...Sivassporun bence en büyük sorunu iç saha ve R.carlos un yedek oyunculara fazla güvenmemesi..Madem yedek kadron bu ;o zaman bu oyunculardan istenen verimi almak hocaya düşmüyor mu?Elindeki kadroyu sonuna kadar kullanacaksın;adeta sinekten yağ çıkarcaksın..Madem Burhan formsuz ,iyi oynamıyor o zaman elinde Cem Sinan gibi 2. ligden gelen ama başarıya aç bir oyuncu var;bu oyuncuyu hazırlayıp sahaya çıkarcaksın...Böyle giderse sivassporun yedek kulübesi turşuya dönecek...Hep aynı oyuncular oynuyor,aynı oyuncular yedekten sahaya giriyor...Bugün ben Burhan ı hiç beğenmedim ,belki sitedeki yiğidolardan aksini düşünen de olabilir...Sivasspor ne yapıp edip iç sahadaki maçları kazanmalı;iyi oyun golle süslenmezse kimse puan vermiyor..Umarım bu oyun önümüzdeki maçlara da yansır..Eğer Konya maçının tekrarı olursa sivasspor bu yıl küme düşmeye oynar..Geçen yıl bazı oyuncuların katkısıyla bir yerlere kadar geldi ama bu yıl ortada henüz helva yok..İnşallah takım istenen futbolu oynar ve beklenen puanları alır..Hakem fena değildi;aynı penaltıyı g.s. aleyhine verebilir miydi bilmiyorum..En büyük hatası Olcan a 2. sarı kartı gösterememek oldu..Malesef atmayan atıyorlar..Sivasspor böyle oynadığı bir maçı kesinlikle kaybetmemeli...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2014, 21:36   #34
cılgınsivas58
Usta Yiğido

antep maçında korcan olmıyaydı suanda ılk galibiyetımızı almıstık korcan yaktınn
Alt 26.09.2014, 21:38   #35
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 449 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu mactan sonra soylenecek en net sey gsyi bu ligde yenemeyecek takim yok bugun yenildiysek bunun sebebi sanssizlik ve beceriksizlik ayrica bencilliklerdir.tamam herhafta burada takim cok iyi oynuyor deniliyor ama daha galip gelemedik 10. Hafta sonunda insalah ayni seyi soylemeyiz.takimimiz hakkinda hayirlisi olsun.
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı batur0658'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2014, 21:40   #36
ygtberk58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ygtberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımımızla gurur duyuyoruz.Gsliler kalpten gidiyordu.
ygtberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ygtberk58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2014, 21:47   #37
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çık git lan şu siteden git kafamız rahat etsin. Sen hangi maçı izledin ilk 10 dk 3 olacak maçtı. Hainsin sen hain. Maça falan gelmiyosundur eminim
Once biraz sakin ol hemserim sonra lanli lunlu konusmayida birak.
Maca gitmiyorum cunku sivasda yasamiyorum orda olsam her maca giderdim merak etme sen
Ayrica bu alintiyi baska uyeden aldim ne karisiyon sanane ??

Maca gelirsek ilk yarida o gol pozisyonu disinda topmu oynadik ???
Ikinci yarinin ortalarinda basladik oynamaya bunun hainlikle ne alakasi var.
Simdi elestirmeyelimde ne zaman ??
Kac haftadir olumduz sonuclar bencillikler say say bitmez.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2014, 21:49   #38
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Güzel oynadık. Olmayınca olmuyor. Çok keyif aldım. Küçük takımlar gibi 90 dakika defans yapmadık. Galatasarayı ezdik. Önümüzdeki haftalarda gollere baslariz insallah.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2014, 21:50   #39
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Önümüzdeki en büyük tehlike 16. haftaya kadar pazar günü maçımız yok. bayramın 1. günü saat 16 da maç olur mu? Noel tatilini düşünen Federasyon Dini Bayramları neden hiçe sayıyor. Neden maçlar pazar günü değil. Herkes devlet memuru mu ki cumartesi maça gidebilsin.
Bu konuyu gündeme getirelim. Maç saatlerimiz çok kötüü
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2014, 21:52   #40
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böyle oynasın küme düşsün diyen arkadaşları kınıyorum..Ne demek böyle oynasın küme düşsün;keşke sivasspor rakibten kötü olsaydı da bu maçtan puan alsaydı..Peki iç sahada maç kazanabilecek miyiz?Dış sahada iyi oynuyoruz belki beraberlikler de alacağız ama iç sahada nasıl maç kazanacağız...Takımda oldukça formsuz oyuncular var..Burhan,geçen maç gol atsa da Atıf,Kadir şu anda takımı adeta sabote ediyorlar..Burahan ve Atıf ın alternatifi olmadığı için hoca sahada tutuyor..Bu takıma iyi takımı yönetecek bir oyun kurucu almayanlar şimdi ne düşünüyor acaba?Maçta sivassporun çok pozisyonu var olmasına da atamadıktan sonra isterse 20 tane pozisyona gir neye yarar..İşin ilginç bu pozisyonlara iç sahada giremiyor,dış sahada giriyoruz...Yönetim bu takıma en azından 2 tane biri oyun kurucu olmak üzere orta saha alamadığı için bu takım iç sahada istenen üretkenlikte kesinlikle değil..Umarım önümüzdeki maçlarda bunu aşarız..İstediğin kadar pozisyona gir atamazsan hiçbir şeye yaramıyor..Kadir kaç maçtır ilk yarı bitmeden oyundan alınıyor;sivasspor 1 oyuncu değişikliğini heba ediyor..Madem çıkaracaksın o zaman ilk 11 e alma yedekte beklesin;2. yarı gerekirse oynatırsın...Sivassporun bence en büyük sorunu iç saha ve R.carlos un yedek oyunculara fazla güvenmemesi..Madem yedek kadron bu ;o zaman bu oyunculardan istenen verimi almak hocaya düşmüyor mu?Elindeki kadroyu sonuna kadar kullanacaksın;adeta sinekten yağ çıkarcaksın..Madem Burhan formsuz ,iyi oynamıyor o zaman elinde Cem Sinan gibi 2. ligden gelen ama başarıya aç bir oyuncu var;bu oyuncuyu hazırlayıp sahaya çıkarcaksın...Böyle giderse sivassporun yedek kulübesi turşuya dönecek...Hep aynı oyuncular oynuyor,aynı oyuncular yedekten sahaya giriyor...Bugün ben Burhan ı hiç beğenmedim ,belki sitedeki yiğidolardan aksini düşünen de olabilir...Sivasspor ne yapıp edip iç sahadaki maçları kazanmalı;iyi oyun golle süslenmezse kimse puan vermiyor..Umarım bu oyun önümüzdeki maçlara da yansır..Eğer Konya maçının tekrarı olursa sivasspor bu yıl küme düşmeye oynar..Geçen yıl bazı oyuncuların katkısıyla bir yerlere kadar geldi ama bu yıl ortada henüz helva yok..İnşallah takım istenen futbolu oynar ve beklenen puanları alır..Hakem fena değildi;aynı penaltıyı g.s. aleyhine verebilir miydi bilmiyorum..En büyük hatası Olcan a 2. sarı kartı gösterememek oldu..Malesef atmayan atıyorlar..Sivasspor böyle oynadığı bir maçı kesinlikle kaybetmemeli...
Katılıyorum görüşlerinize ama Burhan ve Atıf hariç çünkü bu oyuncular oynayarak form tutacak.Cem Sinan değil Musa Sinan affına sığınarak düzeltirim.Şu da var hoca bir ışık görse mutlaka forma verir.Örnek Mehdi,Batuhan..
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı