Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

-->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI
Alt 25.02.2007, 20:10   #31
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1015 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Biz deplasman takımıyız kontraya iyi çıkan futbolcularımız var... Ancak içerde oynadığımızda kapanana takımları açmak için bir taktiğimiz yoktur... Uzun bir santrforumız yok ki yanına yop indirsin nokta santrdor yok ki gelene iyi vursun karambol olursa gol oluyor... Bu da iki maçtır olmuyor denk düşmüyor ki gol olsun bu konuda en büyük eksik taktik varyasyonlarımız yoktur rakip kapanınca doldur boşalta dönüyoruz bu da olmuyor...
Alt 25.02.2007, 20:29   #32
cemal58yiğido
Usta Yiğido

cemal58yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

85 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 797 cemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Gönderilen futbolcular hatamiydi ?????
cemal58yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI
Alt 25.02.2007, 20:32   #33
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evimizde daha kötü oynuyoz ve yeniliyoz........
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2007, 07:50   #34
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mcevahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
´
haftaya fenerden puan alırsak tekrar başarılı olur sonra evimizde bir maç kaybederiz tekrar başarısız olur böyle tek tek maç değerlendirmek ne güzel aslında!Fakat takım kalitesine göre yerimiz gayet iyi manisa bizim kaç katımız para harcadı şu durumuna bakın.Ayrıca bugün maçta takımdan çok eleştirilmesi gereken taraftardır koskoca maratondan ki ben de ordaydım çıt çıkmıyor kale arkasındaki merkez tayfaya teşekkürler...
Alıntı:
Yigido58_NL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardasima katiliyorum,rakibi yenersek Sivassporumuz iyi yenilirsek cok ama cok kotuyuz,hemen forvetler kovuluyor yerine yeni forvetler aliniyor,arkadaslar 3 hafta ustuste yenende Sivasporumuz iki hafta ustuste evinde puan kaybedende Sivasporumuz,neden yenildiginde destek degil kostek oluyoruz,gecen hafta evimizde yenildik diye bu hafta trubunlerin bos olmasimi gerekir,iyi gunde kotu gunde Sivasporumuzun arkasinda olmamiz lazim,yenince iyi yenilince kotu elestirler yapmaktan vazgecelim artik.Bazilari hemen Bulent hocayi sinifta birakiyor,bazilari forvetleri degistiriyor,her kafadan birses cikiyor,lutfen vazgecin bu tur sacmaliklardan,Sivassporumuza herzaman destek olmamiz lazim.Bende asiri derecede uzuluyorum tabiki yenilmemize,ama ne yapalim elden gelen bu demekki,futbol bu yenmekte var yenilmekte.
Dun aksamda BJK iki sifir onde iken uc iki yenildi,bu tur seyler sadece bizim basimiza gelmiyor,arkadasin dedigi gibi kadromuza,butcemize gore iyi yerdeyiz,bizden butcesi kat kat fazla olan,daha kaliteli daha pahali futbolculari olan takimlar alt siralarda kumeden dusmeme mucadelesi veriyor.
Lutfen Sivassporumuza destek cikalim,iyi gunde kotu gunde arkasinda olalim.
Sivasspor birtane baska Sivasspor yok
HEP DESTEK TAM DESTEK
ben hem mcevahir hemde Yigido58_NL kardeşlerime katılıyorum.. Takım neredeyken alıp nerelere getirdi BÜLENT UYGUN. Şimdi 2 maçta yargılamak insafsızlık olur. Bu hafta Fenerbahçe maçınıda büyük fark ile kaybedebiliriz, hazırlıklı olalım. Ama inşallah iyi futbol oynarızda teselli oluruz. Seyircimiz çoktu ama sadece SEYİRCİ, tezahürat yapan o kadar az ki. Gruplarda olmasa sanki tiyatro seyrediyoruz zannediyorum. Ne olur arkadaşlar biraz destek verelim. Bülent Hoca sana güveniyoruz...
Alt 26.02.2007, 08:00   #35
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
kucukfırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
orada yazılı olan lardan hiçbir neden degil iç saha maçlarındaki maglubiyet sadece sivasın forvetleri biraz beceriksiz(balili hariç)
bence derhal hızlı ve becerik li, forvet almazlarsa sivas geriledikçe gerileyecek
Kardeş sana katılıyorum sivas forvetleri son vuruşta beceriksizler.takım 6 pasa kadar rahat geliyor.maçlarda en az 5-6 pozizyon yakalıyor ama atamıyorlar.balilide bunların içinde iyi ama son vuruş onda da yok .hatırla beşiktaş maçı.Sivasın acil golcüye ihtiyacı var.Konyalı Neca beni bu hafta mest etti.Bu adamda devre arası geldi konyaya ama yıllardır oynuyor sanki.Harika tarnsfer.Öyle bir adam vardı elimizde oda kaçtı.Veya zorla kaçırtıldı.
Alt 26.02.2007, 08:31   #36
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 Serd@r BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hedefimiz;bizler UEFA desekte Sayın Fikret Ünsal bey açıkladı,bu hedef doğrultusunda ne bir şaşma var,nede yükselme,yani UEFA zor gibi ama ilk 10 garanti...
Bende tüm hemşehrilerim gibi UEFA kupasında SİVASSPORumuzu görmeyi istiyorum ama bu hayale de fazla kendimizi kaptırmayalım.
İç saha galibiyetine gelince evet problemliyiz ve onca taraftara yazık ediyoruz artık bu piskoloji futbolcularımızıda etkiliyor,şeytanın bacağını bir kırabilsek bu iş çözülecekte nasıl!
Alınan ve satılanlara gelince o yönetim ve herşeyden önce bütçe çerçevesinde verilen bir karar,yani paran varsa belki BAŞARI ama kesin kaliteli FUTBOLCU,paran yoksa yine belki BAŞARI ama kalitesi yetersiz futbolcu.SİVASSPOR olarak bütçemiz belli o yüzden yönetimizede fazla yüklenmeyip,hayallerimizin gerçekleşmesi için dua edelim haa birde SİVASlı olduğunu unutmuş İŞADAMLARImızın hatırlaması için duada bulunalım lütfen!
Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2007, 08:57   #37
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 SEMİH-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen --->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Alıntı:
kucukfırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
özür kardeş dogru hepimiz sapına kadar sivaslıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz
DOSTLAR HERKES BU ARKADAŞ GİBİ KENDİNE GELSİN UNUTMAYIN

YENSEDE YENİLSEDE HEPİMİZ SİVASLIYIZ........
Alt 26.02.2007, 09:03   #38
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yigido Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ic saha maclarindaki problemlere hala bir care bulamiyor sezon basindan beri takimin eksiklerini biliyor ilk yarinin sonununa dogru takimin basinda olsa bile hic bir sey degistirmez takimin yaninda ve takimi en iyi taniyan kisi alinan ve satilan futbolculardan sorumlu Bülent hoca nicin evimizde mac kazanamiyoruz ?????

- Trafrardanmi kaynaklaniyor ????
- Alinan futbolcular mi yetersiz ????
-Yoksa ic saha maclarinda kapanan takimlari nasil acacagimizi mi bilmiyoruzmu???
- 4.Eylül stadinda büyümü var ?????
- Sivasspor nereye gidiyor ???
- Kendi ayarimizdaki takimlari nicin evimizde yenemiyoruz.???
-Gönderilen futbolcular hatamiydi ?????
Evet sevgili Atilla ,
iyi bir konuya parmak basmışsın takımdaki istikrarsızlığın önemli sebeplerinden biri alınan ve satılan futbolculardaki hesapsızlık, ciddiyetsizlik ,artık hata diyemiyorum çünkü hata farkında olmadan yapılan bir şeydir.
Hayatın garip cilvasine bakın ki :
'' Teknik direktör Bülent Uygun, Menejer Bülent Uygun'un hesapsız yanlış transferlerinin kurbanı oluyor, teknik direktörlük kariyerinin önünde engeller oluşturuyor''
Tüm bu trajedik sonuçlar Menejerlik çıkarlarını, Takımın çıkarlarının önünde tutmanın bir sonucu oldu.
Oysa, Teknik direktörlüğe çok güzel başladı iyi sonuçlar aldı, takımı rahatlattı ve sonuç yeterli hissedildi ki doymuşluk hakim oldu takıma.
Alınan ve Bomba olarak lanse edilen transferler maalesef kendi önünde iyi bir kadro kuramamasına ve istikrarlı sonuçlar alabilecek kadro oluşturamamasına sebep oldu.
Bakınız Konyanın 2 golünü atan futbolcunun akıl dolu gollerine ve kıvraklığına ne şık goller attı. Şahsen böyle transferler yapamadığımız için kıskandım Konya'yı.
Tüm bunlara rağmen ; Takımın bulunduğu yer, geldiği nokta Teknik direktör Bülent Uygun'un kredisinin var olduğunu gösteriyor, inşallah takıma gerekli duyulan , Hırsı,motivasyonu, Savaşçı ruhu ve takım oyununu tekrar aşılar da takım düzelir. Tüm temennimiz ve çırpınışımız yorumlarımız Sivassporun başarısı
için.
Fenerbahçe maçından itibaren beklentilerimizin gerçekleşmesini umuyoruz ,
Sevgilerimle,
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2007, 09:35   #39
yyucepur
Acemi Yiğido

yyucepur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yyucepur ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bizi buralara ve bu günlere taşıyan bülent Hocaya biraz zaman taşıyalım.
Diğer takımlar ile bizim maddi gücümüzede büyüteçle bir bakalım.
be İNSAFI ELDEN BIRAKMAYALIM.
GERÇEK TARAFTAR GİBİ HER TÜRLÜ DESTEĞİMİZİ ESİRGEMEYELİM.
BAŞKA SİVASSPOR YOK.
yyucepur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.02.2007, 09:47   #40
cem
Tecrübeli Yiğido

cem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 cem isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

biz en iyisi butun macları deplasmanda oynuyalım,federasyona basvuralım,sivas ta mac yapmıyalım,nasılsa yeniliyoz,,,belkı boylece ilk 5 e gırebılırız.......
cem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır