Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftara Sitem!
Alt 26.05.2009, 14:29   #31
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Taraftara Sitem!

Bugün şampiyon olamadık diye üzülüyorsak(ki daha belli değil) bu başarının kazanılmasında önce yönetim,sonra teknik heyet,daha sonra futbolcular,en son sırada da taraftarlar vardır.Ayrıca Bülent Uygun,ekonomik imkanlar taraftar potansiyeli medya desteği vb.faktörler dikkate alındığında Fergusondanda Mourinhodanda başarılıdır.
Sempati konusuna gelince Sivassporun taraftarından başka kimsenin sempatisine ihtiyacı yoktur.Sahte sempatiklerin Sivassporun yenilgilerinde nasıl çocuklar gibi sevindiklerini gördük.
Son söz olarak kimsenin dolduruşuna gelipte bu başarının sahiplerini kırmayalım üzmeyelim.Bugün bir Sivaslıdan daha Sivaslı Bülent Uygun gitse yerine kim gelecek.Gelenleri gördük.(Lorant,Pecze)
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda skep06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2009, 14:33   #32
spidey58
Yiğido

spidey58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 spidey58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bazı arkadaşlara bakıyorum da nerdeyse Bülent Uygun'u istemez olmuşlar.Şimdi gerçekleri konuşmak gerekirse hocamız da mehmet de aslında haklılar.Bizim taraftar sanki yıllarca şampiyon olmuş gibi çok garip bir durgunluk ve doymuşluk içinde.Bu hafta eskişehir taraftarı 3-0 yenilmesine rağmen hala tezahürat yapıyordu.Biz istiyoruz ki her maçı farklı kazanalım.Oynadığımız takımlar da mahalle takımı değil sonuçta.Lütfen nankörlük yapmayalım, bu takımı buraya bu adamlar getirdi.Hepsinden tekrar Allah razı olsun, onlar yine de bizim gözümüzde şampiyondur...
spidey58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı spidey58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2009, 14:42   #33
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasspor Kaptanı Mehmet Yıldız, ligin son haftasında yapacakları Galatasaray maçından galip ayrılmak istediklerini belirterek, artık şampiyonluk yarışındaki rakipleri Beşiktaş'ın puan yitirmesini bekleyeceklerini söyledi.

Mehmet Yıldız, 3-2 galip geldikleri Gençlerbirliği karşılaşması ile ilgili yaptığı açıklamalarda, kırmızı-beyazlı taraftarlara göndermede bulundu. Maç sonrası taraftarların takımı tribünlere çağırmaması üzerine Teknik Direktör Uygun'un futbolcuları soyunma odasına götürdüğünün belirtilmesi üzerine Yıldız, taraftarların takımı ateşleyememesinden yakındı.

Takımlarının 90 dakika boyunca mücadele ettiğini ve maçı 1-0'lık yenilgiden 3-2'lik galibiyete çevirdiğini anlatan Yıldız, “Sonuçta bu başarı Sivas'a, bize, herkese büyük bir onur. Şampiyon olamasak bile büyük bir onur, yarıştığınız rakipler belli, bizim takımımız belli. 90 dakika boyunca, özellikle müthiş performans gösterip maçı çevirmemize rağmen, her maçta yaptıkları gibi tribünlere çağırıp arkadaşlarımızı onure etmeleri gerekiyordu. Onure etmediler, bu bizi çok üzdü. Ama biz yine de bu seneki son iç saha maçımızdaki galibiyetimizi taraftarlarımıza armağan ediyoruz'' diye konuştu.

Sivas`ın Sesi Gazetesi

KULLI YALAN CAGIRMAMIS BILMEM NE BRE CIGERIM MEHMET SEN CAGIRMADI DIYE ISYAN ETME HAKKINA BILE SAHIP DEGILSIN
KALDIKI BEN CANLI SEYRETTIM MACI TV DEN TUM DUNYA GORDU BE BI ARA NIYETLENDINIZ SONRA HOCANIZ ICERI CEKTI AMMA YINE IDDIA EDIYORUM SIZDEN SIVASIMA ARTIK BI FAYDA GELMEZ SENIN VEYA BIR BASKA FUTBOLCUNUN VEYA HOCANIZIN SIVASA SITEM ETME HAKKI BILE YOK SIZ HIZMET ETMEK ICIN SIVASTASINIZ PARANIZI ALIRSINIZ ISINIZI YAPARSINIZ
KALDIKI HAKKINIZ SONUNA KADAR VERILDIYSE BIRAZDAHA CIDDI OLUP HAKKINIZI VEREN SIVASA SIVASLILARA BUSENE ISTEDIKLERINI VEREYDINIZ AMA YOK SIZ STRESI KALDIRAMADINIZ HAKLISINIZ SIVAS TARAFTARI BASKI YAPTIYA KAMPLARINIZI BASTIYA HER MACTAN SONRA KUFRETTIYA ONDANDIR TASIYAMADINIZ SAMPIYONLUK STRESINI SENDE HAKLISIN ..........

SONRA KALKIP BIZI ONERE ETMELIYDILER DIYON PES YAV SIVAS TARAFTARI SANA BU SENE 17 HAFTA KATLANDI SENIN YAPTIGIN HATALARI VURDUM DUYMAZLIGI BI BASKA FORVET YAPSA ANASI AGLARDI BUGUN ALEX ISLIKLANDI GUIZA ISLIKLANDI HAKAN SUKUR ISLIKLANDI YUHALANDI AMA SEN SIVASDA SEVIZ KIRDIN HER MACTAN SONRA RAHAT RAHAT EVINE GITTIN VEYA KAMPA GIRDIN SANA VE ARKADASLARINA BUNDAN DAHA BUYUK BI ONERE ETMEK OLURMU DAHA FAZLASINI ISTIYOSAN DAHA FAZLA FEDAKARLIK YAPACAKSIN.....
Alt 26.05.2009, 14:45   #34
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sonuna kadar haklılar.ayıp yahu böyle rezillik olmaz...millet yıllardır süper ligde böyle başarı yakalayamamış bizim taraftar hala uyuyor.yazıklar olsun...bu takım bursada eskişehirde ankaragücünde kocaelinde olsa
taraftar şampiyon yapardı
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2009, 14:51   #35
isa60
Acemi Yiğido

isa60 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 isa60 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sevgili Mehmet YILDIZ taraftarın maç sonunda kendilerini türübüne çagırmadıgından yakınıyorsun oysa golden sonraki 10 dakika seyirci şok oldu ançak oşoku atlattıktan sonra yapılan tezahürat ve maç sonunda maratondaki taraftarın israrla takımı çagırmasına ragmen sizler içeri niye gittiniz.sivasa ve sivaslıya bu güne kadar yaşattığınız sevinçe yürekten teşekürler allah hepinizden razı olsun
isa60 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2009, 14:53   #36
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 796 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

m.yildiz dogru söylüyor...
sivasdaki taraftar takim ikinci bile olsa ayakta alkislamali...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2009, 15:16   #37
SEVDAMSIN58
Tecrübeli Yiğido

SEVDAMSIN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 SEVDAMSIN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BENDE MEHMET YILDIZA KATILIYORUM HATALARDA YAPMIS OLABILIRLER AMA COK MUKEMMEL BIR BASARI ELDE ETTILER BIZLERI HEYECANLANDIRDILAR INSALLAH BU YIL YAPTIGIMIZ HATALARDAN DA IBRET ALIP BIRDAHA INSALLAH GERCEK SAMPIYON OLURUZ KIMSENIN GONLUNUN SAMPIYONU OLMAYALIM BU BIZI MUTLU ETMIYOR
SEVDAMSIN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2009, 15:21   #38
cemalicem
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cemalicem FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence çok güzel destekledi taraftar katılmıyorumm yıldıza birde bugün toki ilköğretim okuluna davetlilerdi bülent uygun hariçi hiç bir futbolcu gelmedi biraz üzüldü çoçuk lar futbolcularda taraftara destek vermeli sevgilerini boşa çıkarmamalılar.
cemalicem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2009, 15:25   #39
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz deplasmanlarda yanımıza çağırana kadar bir hal oluyoruz.adamlar sadece ellerini kaldırıp soyunma odasına giriyorlar.Hakikaten bu taraftar onlar için enayi galiba o kadar saat yolu 1.5 saatlik maçı izlemek için mi geliyorlar.Bana para verseler o kadar rezilliği para için yapmam.Ama gel gör ki bakıyorum da kadir kıymet bilmiyor yapılanlar.Bursada musa abiye abi çağırıyoruz ama gelmiyorsunuz bir daha bu olmasın orda sap gibi kalıyoruz alay konusu oluyoruz dediğimde tamam dedi dikkat ederiz dedi.O maçda ilk çağırmamızda da geldiler.Ama soyunma odasına giderken ne oldu?El kaldıran daldı içeri.Berabere kaldığınızda çağırdık,kazandığınızda mı çağırmayacaz da destek vermeyecez.El insaf mehmet abi.Sen bize az tv karşısında saç baş yoldurmadın bir kez olsun kötü laf etmedik.Şimdi söylediklerine bak.Talihsiz bir açıklama olarak nitelendiriyorum...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2009, 15:34   #40
DOCKA
Yiğido

DOCKA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DOCKA ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben de maçtaydım bu sene hemen hemen tüm iç saha maçlarına gittim ve her galibiyet sonrası takım tribünlere çağrıldı mehmet yıldız efendi acaba bunların kaçında takımla beraber tribüne geldiki şimdi sitem ediyor takım ne zaman tribünlere çağrılsa büyük kaptan (!) arkasını dönüp soyunma odasının yolunu tuttu buna çoğu kez şahit olmuşumdur.son gençler maçında birçok arkadaşın yazdığı doğrudur bülent uygun taraftar takımı çağırırken ilginç el kol hareketleri ile takımı soyunma odasına götürmüştür.bu terbiyesizce harekete rağmen yinede taraftar takımı alkışladı kimse kalkıp taraftara suç bulmasın 4-5 yıldır süper ligde olan bir takımın taraftarı daha yeni yeni taraftar olma yolunda ilerliyor tamam ama bu kadar da üzerlerine gidilmemesi gerktiğini düşünüyorum mehmet yıldız bir maçta 20 nin üzerinde ofsayta düşüp bi o kadarda ayağındaki topu kaybediyor ve her seferinde takım arkadaşlarına bağırıyorsa bülent uygun hoca spor programlarında ve maç sonu demeçlerinde alakasız ca cümleller sarfedip kendini herşeyin üzerinde görmeye başlamışsa ve sonunda kalkıp taraftara suç buluyorsa hiç kusura bakmasınlar iğneyi bize batırabilirler ama çuvaldızı da kendilerine batırmayı akıl etsinler bi zahmet
DOCKA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DOCKA'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bilica, fenere, satildi, sitem, taraftara